Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
21. okt 2009

alex, tak dufam, ze Ta prilis nesfuknu za ten zavireny pocitac... 😕 😕 😕 😉 😉 😉

inac, a kde je nasa anjelinka...??? ta tu uz pekne dlho nebola... 😒 😒 😒 a tiez katika, nasa mamicka cochvila... 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
21. okt 2009

ahojte lásky no vidíte ako ste ma pritiahli

normálne som na vás myslela, že ako sa mi máte a či nám nepribudla nejaká tehulka

jújj ja už fakt dodýchavam, tento posledný mesiac je fakt hrozný, náročný, unavený, proste mám pocit že malý sa chce vykpať cez bruško von, stále sa vytláča, spať sa mi vôbec nedá lebo všade tlačí, 5 x v noci na wc,
dnes sa mi snívalo len o pôrodoch najskôr normálno potom cisárskom. uf

včera som bola prvý krát na kurze a boli sme aj na sálach tak ma to vštko akosi prepadlo že bože ved už budem rodiť za chvíľku

čo ma nepotešilo bolo že ak budem naozaj rodiť cisárskym tak drobca 2 dni nebudem mať pri sebe iba na kojenie mi ho prinesú

a vy ako lásky moje

alex
21. okt 2009

martiska juj, tak to je mi ľúto, ale zvládneš. A tá cukrovka ti zostane aj po pôrode, alebo to potom prejde?
Videla som fotky, syn je veľký fešák 😉

Katika, ja som si už myslela, či si nám ty náhodou neporodila 🙂

katika82
21. okt 2009

alex ešte nie sekciu mám naplánovanú až na 10.11 alebo na 3.11 zajtra sa uvidí kedy.a či to bude nakoniec sekcia ale normálny pôrod

nellie_
autor
21. okt 2009

no ahoj kati... 😉 🙂 🙂
aj ja uz som na vas myslela ze ako sa s malinkym mate... 😵 😵
verim, ze to je teraz zaberačka ale ved to vsetko za ten pokladik stoji... 😉

alex ta postielka je super.. a perfektna cena.. super nakup, fakt.. 😉 😎 😎 😎

asshanti
21. okt 2009

kati, tak to Ti verim, ze je to teda riadna zaberacka teraz posledny mesiac... mne uz teraz brusko vadi, ked si napr. chcem oholit alebo nakremovat nohy a to som este nic nepribrala, ani brucho nemam az take velke... 😀 😀 😀 😀 😀

martiska
21. okt 2009

Alex, píšou, že je cca 5% riziko že to zůstane a 70%, že jí dostanu v pozdějším věku.....

Na dietu jsem zvyklá, lidi zvládají horší choroby. Ale jak se říká: Lepší být bohatý a zdravý než chudý a nemocný 😵
Tak se loučím, ozvi se občas!

katika82
21. okt 2009

ass tak ja mám problém sa veru aj obuť a zaviazať si topánky to ma musí drahý obúvať. no a to nemám bruško ani nejak veľké.

snecka
22. okt 2009

Ahojte 😵 zlatiky,
no ja som sama zo seba ne nervy 😒 , najprv týždeň špiním a teraz týždeň krvácam, ale fakt krvácam , sa postavím a durch. 🙄 , a okrem toho mám strašnú depku. Moja kolegyňa ma tu naťahuje že je možno tehotná a možno nie, už by ale mala byť v 10 týždni, už som z nej chorá, už som si aj poplakala, chlapovi vysťažovala, moje zlatíčko ma upokojilo ale sami viete že to nie je ono ☹ . Neviem prečo skúša moje nervy veľmi dobre vie čo som podstúpila, radšej keby mi nič nepovedala, však, alebo povedala narovinu. Ja viem že ona za to nemôže že ja otehotnieť nemôžem, ale aj tak jej závidím. A ktokoľvek povie že v živote nezávidel tak klame. 😔
Božinku ako som sa rozkecala ale musela som to dať von.dík. Ľubkam Vás !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ass dnes sa dozvieme čo skrývaš za poklad v brušku? 😵

vierka
22. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

dnes som na seba hrdaaaaaaaa - ja som nasla cestu do prace!!!!!!! a uplne sama!!!!! 😀 😀 😀 este pred vstupom do TT ma zastavil taky policajt, ze do TT sa neda dostat, ze mam sa vratit a kusok cez dialnicu a ja tak na neho "ze ved ja idem len sem do firmy" - to bol vazne kusok od neho a on tak na mna "ze potom jedine cez nakladnu vratnicu ktora bola kusok od nas... v zivote som tade nesla, vsade tma, burina vyzsia nez moje auto, no hroza - ale trafilaaaaaaaaaaaaaa som 😀 😀 😀 keby ten policajt nebol v sluzbe tak ho hned priberiem do auta ze "nech mi ukaze podrobne cestu" 😝 😝 😝
no to moj sokujuci zazitok hned z rana... 😀

alex - krasnu postialk ste kupili a vobec nevadi, ze sa to neda polohovat dolu - ten jeden bok... my taku postielku mame, ale mangel to normalne zasroboval aby sa to nedalo davat dolu, lebo keby maly trochu kopol do postielky, tak by to zletelo same a ja nepotrebujem riskovat aby si tam rucicku alebo nozicku dolamal... aj mne to uz raz padlo na nohu... ale je to super cena... ja mam vyhladnutu jednu postielku za 100 eur a je vazne krasna a je na nej vyzerany mesiacik a hviezdicky... tak keby nieco, kupim si tu 😀

ass - dneska drzim palce na poradnu 😉

snecka - to je jasne, ze to cloveka mrzi a ze proste zavidi - viem cim prechadzas... je to normalne... a ona je netaktna ked to takto dopodrobna popisuje po tom vsetko co viem cim si presla...

no a ja na poradni vcera super 😵 maly sa nechcel dokimu moc ukazat, ale nakoniec asi tak po 15 minutach ho konecne doktor pomeral a popozeral kosticky a mozocek a srdiecko... takze je vsetko v najlepsom poriadku... aj som mu hovorila, ze maly sa posledne dni len tak akoby prevali, ze to uz nie su take kopance ako predtym, ze ci mu nieco nie je a v tom maly tak kopol doktorovi do ruky 😀 ze doktor hned "no toto nie je zdaleka kludne babo, nic mu nie je" 😀 😀 😀 tak som sa smiala... tehu cukrovku mame v poriadku - teda respektive ziadnu nemame 😀 dalsia poradna o 4 tyzdne...
u zubara v pohode, len mi opravoval co mi vapadla vypln co mi daval pred tromi tyzdnami... a sestricka na gynde povedala, ze si mam zacat vybavovat aj potvrdenie do tehu knizky od vseobecneho lekara 😀

vierka
22. okt 2009

baby, toto si musite jednoznacne pozriet!!!!

video proti depresii :D

https://www.youtube.com/watch?v=e-UF-h1K4rM
snecka
22. okt 2009

Vieri som na Teba hrdá pekne ste to včera zvládli 😵 a dnes tiež, bol aspoň ten policajt fešák? 😅
Dík krásne videjko ale vieš čo ma napadlo ako prvé pri tomto videjku, že čo robí keď začnú naraz plakať. 😨 😀 asi tak kľudne by neležala 😀

vierka
22. okt 2009

snecka - dakujem... no jasne ze bol fesak 😝 ved preto som napisala, ze keby nebol v sluzbe, tak by som ho zobrala do auta a by mi v tej tme musel ukazovat "podrobne cestu do prace" 😝 😀 😀 😀
no ved ono je to antidepresivne videjko, ale tiez predpokladam, ze ked zacnu vsetky naraz plakat, tak to uz potom asi take antidepresivne nie je 😨 😅 😀

asshanti
22. okt 2009

ahojte, dobre ranko!!!

vierka, som rada, ze babatko je v najlepsom poriadku, super!!! 😵 😵 😵 dufam, ze ja dnes poobede dopadnem rovnako.... 😔 😔 😔

sneci, zlatko, aj my Ta lubkame, drz sa!!! kolegyna je jedna arogatna putka, co nema kuska slusnosti a taktu v sebe, kasli na nu... a uplne Ta chapem, ze jej zavidis, ja som bola na tom podobne... hoci sa akoze tesis, podvedome sa pytas preco ona ano a ja stale nie... 😠 😠 😠 😠 😠 neboj, bude dobre!!! 😵 😵 😵 tak uvidime, poobede vam napisem ci uz vieme pohlavie, ja by som velmi chcela, uvidime...

vierka
22. okt 2009

ass - nemas sa coho bat, kontrola dopadne super a tesime sa na tvoje spravy potom 😉

asshanti
22. okt 2009

vdaka vierka, dufam, ze to tak bude, ale kdesi v sebe mam trosku vnutorne napatie a nepokoj... 😒 😒 😒 akurat obedujem pizzu a o nejakych 40 minut padam, tak drzte prsty, potom hned dam vediet, ze co a ako... pa.

vierka
22. okt 2009

ass - nestrachuj sa, vsetko je v poriadku... drzim palce a potom sa ozvi 😉
a dobru chut prajem 😝

nellie_
autor
22. okt 2009

ahojte krasky.... 😉 🙂

ja mam dnes lufty jak hovado.. idem si precitat co ste popisali... 😎 😎

vierka
22. okt 2009

nelie - ty budes teda preluftovana 😝 😀

gerdusha
22. okt 2009

ahojte baby,

chcela som sa vas opytat, kedze ste brali/alebo mozno este stale beriete, ci ste mali niektora podobny problem: beriem duphaston 2x denne od 14. dna a clostyl 3x denne od 5. dna pat dni. Tento mesiac mam prvykrat "krvavu ovulaciu", ale mam pocit, ze to to velmi silne. Je pravda, ze cim blizsie som ku dnu ovulacie, tym sa mi to zda silnejsie. Citala som, ze niektore baby mavaju krvavy vytok v tomto obdobi, chcela som sa ale spytat, ci mava niektora z vas aj dost silny vytok. Lekar mi na to vcera povedal, ze ak je to svetlocervene /co sa mi vcera rano zdalo/, tak zatial nemam stresovat. ALe od vecera sa mi ta cervena zda byt tmava a dnes sa mi zda, ze je toho na vytok akosi moc.

Co vy na to? Co okrem ovulacie to moze byt?

alex
22. okt 2009

ahojte kočky,
vierka, gratulujem k dobrým výsledkom na poradni. Inak načo je dobrá pečiatka od všeobecného lekára do knižky?

ass, čakám netrpezlivo na správičky.

gerdusha v tomto ti neporadím, ja som nikdy nič také nemala. A ten duphaston berieš prečo od 14.DC? To by si mala začať brať až po ovulke, nie? Máš odsledované, že 14dc si už po ovu?

Nellie ty tuším si hovorila, že keď sa berie pred, tak ju dokonca môže stopnúť.

nellie_
autor
22. okt 2009

gerdusha - hej to s tym duphastonom je dokazane, ze ak sa da len tak "od brucha" ze napr. 14Dc bez toho aby si mala ovulku potvrdenu uzv alebo ovulacnym testom, tak on ju blokne, pretoze zacne sa umelo tvorit progesteron, ktory sa tvori vzdy az po ovu a tym padom uz ovu neprebehne....
ale samozrejme nemusi to byt tvoj pripad... 😉
a nechcem ta strasit ale to krvacanie co popisujes som mala aj ja pri brani clostilu, ked sa mi urobila cysta ale to ta fakt nechcem plasit, mozno si fakt mala taky velky folik ze ti spôsoboval krvacanie.. niektore baby mavaju ovulacne krvacanie...

najlepsie by bolo keby ti spravi doktorka uzv aby ste si boli na istom, ze cim to je 😉

vierka
22. okt 2009

alex - ahojcek, tak asi na to je dobre, ci si nahodou niekedy v minulosti nemala problemy s tlakom,a lebo nejake vazne choroby, alebo tak... vies ako, ved ten lekar ma tvoju celozivotnu kartu, tak asi preto je tam treba aj jeho peciatka, ze nevidim ziadny problem - alebo nejaku alegrgiu na lieky, alebo co 😅
sama este neviem, k tomu vseobecnemu sa este len chystam...

asshanti
22. okt 2009

tak uz som tu dievcata, vsetko je v poriadku, malicke krasne kope!!! hovorim na zaciatku doktorovi, ze vobec necitim pohyby, ze je take lenive a on mi na to, ze ako to mozete mamicka povedat, ked dietatko tak krasne kope!!! hovori, pozrite ake krasne nozicky ma, ako krasne kope a ja ze ano ze teraz vidim a on ze to nie je nozicka, to je rucicka, to nam kyva. 😀 😀 😀 a pohlavie este nevieme, ze je to strasne malicke, ale ze to vyzera na chlapceka!!! 😵 😵 😵 😵 😵 tak mu vravim, ze manzel bude rad a on ze mu to nemam hovorit, ze je skoro... tak baby, aspon si nebudeme zavidiet dievcatko... a ja uz asi od vcera chcem chlapceka, lebo manzelik bude velmi stastny!!! 😵 😵 😵
len mi vravel, ze mam nizsie placentu, ze si mame davat pozor pri sexe, aby som nezacala spinit... vravel, ze sa to zvykne potom posunut, tak dufam, ze to bude ok. tak som stastna, len nemam fotku...

alex
22. okt 2009

ja sa len preto pýtam vieri, lebo mňa lekár obvoďáčke neposielal. Ale aj tak by som tam mala skočiť si zobrať kartu, lebo chcem ísť k inej.

ass, tak založíme futbalový klub 😉 Super, že je všetko ok, tá placenta sa dá doporiadku, to sa neboj.
A foto prečo nie je?

asshanti
22. okt 2009

foto mi nejako nedaval a ja som bola taka natesena, ze tak krasne kope, ze som ani nepytala... 😀 😀 😀 dnes sa mi bude az lepsie spat, taka som spokojna, ze som videla svojho drobceka konecne, ze mu krasne bije srdiecko a ma sa tam dobre!!! 😵 😵 😵 😵 😵 sa mi az chce plakat...

vierka
22. okt 2009

ass - no vidis to, supeeeeeer, tesim sa s tebou 😵
ved aj ja ten utz co som mala okolo 20 tt tak som nic necitila, ale na monitore mimco stale podskakovalo a potom som to zacala neskor aj citit, takze ked je malicke, tak este nedosiahne na steny bruska tak aby si to citila a nema taku silu, takze super 😀 a placenta sa zacina vysuvat vyzsie okolo 24 tt, takze sa pekne opatruj nech pekne vyliezie kam ma a radsej ani nesexuj aby naaahodou nieco...

alex - no mne to sestricka este len vcera povedala ze mam ist a to som bola 28 tt 😉

snecka
22. okt 2009

Krása Ass, no vidíš malý kope ako keby bol už v Afrike a ty sa bojkáš 🙂 To je super že ste v poriadku a pohlavie je úplne jedno aké je, nebudete si závidieť 😉 , no teraz musíte počkať na dievčenskú vlnu, ešte stále to môžme vylepšiť Nellie, ja a Anjelik. 😵 A potom budeme spolu randiť 😉

vierka
22. okt 2009

snecka - ved dievcenska vlna je zase na vas, my uz len cakame na nevesty 😝 😀 😀 😀

gerdusha
22. okt 2009

aaach jaj baby, ja som z toho mojho lekara zmatena. kazdy mesiac som brala duphaston od 15 DC. Vcera som bola na folikulometrii, folik bol 23 mm, povedal mi, ze uz uz praskne a aby som hned na druhy den /tzn. 14 den cyklu/ nasadila Duphaston. To znamena uplny opak toho, co pisete /a citala som aj inde/, ze az po ovulacii. Co ak ju mam dnes a od dnes beriem aj Duphaston. Minuly mesiac bol uz na 15 folik prasknuty.

aaach jo...ja vam karle nevim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre