Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
22. okt 2009

dakujem baby, ste zlatucke!!! tak naozaj asi dievcatka ostali na vas, aby sme dostali dobre nevesty!!! u mna sa to mozno este zvrtne, ale to je fakt jedno!!! som *HAPPY*!!! 😵 😵 😵 teraz utekam s kamoskou na kavu, pa.

nellie_
autor
22. okt 2009

ano baby som za.. vy chalanov a my tri budeme mat baby.. 😀 😀 😀
len jeden chalan nam ostava naviac.. tak ja sa obetujem a budem mat dvojicky.. 😀 😀 😀

asshanti a gratulujem ku synatorovi 😵 😵 😵

gerdusha to je tazko.. vies, my nie sme lekarky ale proste viac bab to ma na sebe odskusane, ze ked zacali brat duphaston skoro - bloklo to ovu ..
ono to je tazko.. a ved ked mavas ovu potvrdenu na 14DC ,tak to je potom v poriadku ked si 15Dc nasadis duphaston 😉 🙂 tak potom je vsetko OK.. teraz uz len pekne cakat a o 2 tyzdne vycikat // 😉

gerdusha
22. okt 2009

nellie, no ved prave, ze 15 DC a on mi kazal aby som ten duphaston nasadila uz 14 den...

ja viem, ze je to tazko, ved prave...vsade sa pise, ako blokuje ovulku a mne ten duphaston este posunie o den vpred...

grrr...neviem preco...

snecka
22. okt 2009

No Nellie aká si šikovná, 😠 kto povedal že ja s Anjelikom by sme nepristali dvojky baby. Šikovná si ty náramne 😀
Gerdy, napišem ti ako to robia v centre, nasadia Clostil na 10 dc ideš na UZV podľa veľkosti zistia ako si na tom a prídeš ešte okolo 14dc vtedy mi pichli Pregnyl na vyvolanie ovu a do 36 hod sexík,a až od 16dc som brala Duphaston tak ako ostatné baby čiže určite až po ovu.
Ja keby som bola na tvojom mieste tak ho začnem brať až od nejakého 17dc, tým určite nič nepokazíš,alebo aspoň menej ako tým že si blokneš ovu. 😉

gerdusha
22. okt 2009

snecka, dakujem za info.
Hmm, zajtra idem znova na folikulometriu, aby sme videli, ci folik /ktory mal vcera - 13DC peknych 23 mm/ praskol. Dnes rano /14DC/ som si ale na prikaz toho mudr dala duphaston. ak neprebehne do zajtra /15DC/ ovulacia, bude to na tom ultrazvuku vidiet?

snecka
22. okt 2009

Gerdy ak neprebehne budeš tam mať stále folikul, ale ak nepraskne potom prechádza do folikulárnej cysty, ale kedže tebe praskne tak zajtra môže vidieť len žlté teliesko, to svedčí o prebehnutej ovu. 😉 Neboj za dva týždne nám ohlasiš // . 😉

gerdusha
22. okt 2009

jeeeejda, ty si zlata, snecka.

aha aha...takze zajtra to takcitak na tom UZV uvidim...bud neprasknuty folik /co by bolo zle, ale v tom pripade mi asi prikaze prist este v pondelok a uvidime, ci nebude posunuta ovula, pripadne ci pojde o tu cystu/, alebo bude v tom lepsom pripade prasknuty.

no sama som prisamfakt zvedava.

este raz dakujem za trpezlivost so mnou a za reakcie.

zelam uprimne vsetko dobre!

snecka
22. okt 2009

Gerdy a my sme tu všetky zlaté 😅
Tak kľudne medzi nás príď 🙂 A zajtra nám napíš čo videl pán doktor aj ja som zvedavá. A trpezlivosť Gerdy tú sme všetky čo sme tu dostali do vienka. 😎

gerdusha
22. okt 2009

hm, ked "ktosi" rozdaval trpezlivost, ja som tam zase nebola...kelu...

roky mi utekaju /mam 32,5/ a uz skusame cca 14 mesiacov...nuz ale co sa da robit...

snecka
22. okt 2009

Gerda ☹ ja mám 31 rokov a snažíme sa 29 mesiacov 😢 , som to musela prerátavať do mesiacov, cha, ale jaká som dobrá 😅
Ja dúfam a verím že sa nám to čoskoro podarí keď nie normálnou tak nenormálnou cestou 🙂

gerdusha
22. okt 2009

hm...tak 29?...ja mam vo svojom okoli /tom najblizsom/ velmi velmi vela dobrych kamaratiek, ktorym to trvalo 9,5 roka kym boli uspesni a pripadne este po cca 7 rokoch su stale neuspesni atd...tak akosi uz stracam aj nadej...

aaaa..to budu asi aj depky z clostylu a duphastonu a z toho pocasia...uvidime zajtra...a potom este aj dalsie dni...mesiace..roky...

asshanti
22. okt 2009

gerdusha, prosim Ta, nemaj z toho depky, urcite to vyjde, ked nie teraz, tak nabuduce urcite!!! 😵 😵 😵 a zase sa nesnazite az tak dlho... lebo az po 2 rokoch intenzivneho snazenia sa to zacina povazovat za mensi problem. a v dnesnej dobe uz nie je problem ani nejakych 10 rokov a vidis, podari sa!!! ked sa velmi chce, tak urcite!!! ale zase chapem, ze stresujes, my sme sa snazili pol roka a uz som si veru aj poplakala, ze asi babo nikdy nebudeme mat... to je normalna zenska reakcia, ak po babatku naozaj tuzis! a doki mi predpisal prvykrat Clostilbegyt a hned som otehotnela! neviem ci vdaka liekom, ale to je jedno... v Tvojom pripade Ti neporadim, nemam s tym skusenosti a nevyznam sa v tom, mozem Ti len drzat prstiky, aby sa to podarilo!!! 😵 😵 😵 takze zajtra nam napis ako si dopadla, my sme vsetky velmi zvedave... 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
23. okt 2009

Dobré ráno 😵
mne sa taaak nechce, a ešte keď si predstavím že mám ísť poobede do školy tak mi je zle 😝, a ešte to počasie.
Poďme ešte spinkaaaať 😎

vierka
23. okt 2009

dobre ranko kocky... 😀

no ja som sa dnes rozhodla, ze nebudem robit ziadne prudke pohyby aby ma to nahodou nezobudilo 😀 😀 😀

ass - trochu ta opravim - po 1 roku intenzivneho snazenia sa zacina hladat problem 😉

gerdusha
23. okt 2009

tak baby, bad news, folik nepraskol, ma 33 mm a uz ani nepraskne, vraj ho odplavi menzes...ked som sa doktora pytala na ten duphaston pred ovulaciou, povedal, ze je to blbost, aby branil ovulacii...

...myslim, ze ked preberali v skole Duphaston a ovulacia, asi chybal...

...obavam sa, ze vazne mi ten Duphaston na 14 Dc zabranil ovulacii, ja som chcela verit svojmu doktorovi, a nevyplatilo sa, co je asi este horsie ako to, ze nebola ovulacia...

po menzese mam prist a naplanovat laparoskopiu...

to zas bude vikend...grrr..

snecka
23. okt 2009

Vieri ani ja nerobím prudké pohyby, už dlhšie 😀 dva týždne 😅 , no takto tehotná nebudem 😒 😀
Gerdy no vytvorila sa ti folikulárna cysta tá sa odplaví menzesom 😉 , ja by som tvojmu doktorovi odporučila pichnúť ti Pregnyl, po tom ti folikul praskne určite. 😉 do 36 hod.
Niekedy mám pocit že tí doktori stoja za hovno.... 😠

gerdusha
23. okt 2009

a po pichnuti pregnylu by este bola sanca na tehotenstvo??

pajinka111
23. okt 2009

ahojík,kolikrát tady v diskuzích bylo psáno,že mají folíky 24 až 33mm sem si říkala,že mám asi špatné folíky,že je mám největší 19,19.20mmvíc sem nikdy neměla..a pak jak čtu i tady že ty velké přechází v cystu..tak su aspon klisnější že má folíky v pohodě,pokud teda folíci narostou,někdy jich je víc,ale jsou malé,takže nic..Já pujdu na laparku asi příští rok,ikdyž bych šla raději hned,každý měsíc vědět že bude bez uspěchu ☹ ,už by se mělo něco začít dít,bere mi to už sílu a energii

asshanti
23. okt 2009

dobre rano.

to je ale hrozne pocasie, uz ma ten dazd nebavi... 😖 😖 😖 a rozpadava sa cim dalej, tym viac a viac... sa mi ani vstavat nechcelo, esteze je piatok a zajtra si dlho pospinkame... 😎 😎 😎

gerdusha, tak to je fakt smola... ale hlavu hore, bude lepsie!!! 😵 😵 😵 😵 😵

sneci, tak Ty este dnes poobede aj studujes...??? Ti verim, ze sa Ti vobec nechce... ani mne by sa teda nechcelo...

snecka
23. okt 2009

Ass dobré ránko, máš pravdu zajtra pospinkáme 😵
Gerdy, podľa mňa je už tvoj folik veľký, ale na druhý mesiac by mohol pichnúť 😉 , a nemeriaš teplotu?

nellie_
autor
23. okt 2009

ahojte... 😉 🙂 😎

dnes som doma 😎 😎 uz mam za sebou preventivku u gyndosky.. vsetko OK ako vzdy... zobrala stery na cytologiu.. potom som urobila nakup, povysavala, vyprontovala, vyrajbala kupelku a zachod a povedala ze na dnes by hadam aj stačilo 😝 😀 😀

idem precitat co mate nove 😎

asshanti
23. okt 2009

ahoj nellik, Ty si ale sikovnica!!! 😉 😉 😉 😉 😉 za pol dna si toho teda stihla riadne vela!!! aj som si myslela, ze mas dnes volno, ze nepises... ja este cca hodinku a pol a padam domov, dam nieco do pracky a uz len vyzehlim koselu manzelikovi do prace, ide rano. zajtra si len hore vytriem prach, povysavam a budem cely den zehlit, lebo mam riadnu kopu... a dole si uz uprace mama. teraz mame relativne cisto po tom vsetkom malovani, tak to ma jednoduchsie... 😉 😉 😉

vierka
26. okt 2009

dobre ranko kocky, tak ako dneska 😀 😀 😀

nellie_
autor
26. okt 2009

no dobre ranko bruchatice aj nebruchatice... 😎 😀 😀 😀

ja by som este brala byt doma.. sak este tento tyzden si musim povinne 1 den vycerpat.. 😎 😎
baby ani neviete ako sa mi tento novy system paci 😀 😀

vierka
26. okt 2009

😀 no ako vidim, tak si si velmi rychlo zvykla na ten system... ale poviem ti uprimne, ze na take nieco by som si veru velmi rychlo zvykla aj ja 😀 ale ja sa zase vytesujem z toho ze este 5 tyzdnov a som domaaaaaaaaaaaaaaa 😀

aj ked mi dnes rano napadlo, ze este tak dva tyzdne a mozem si co to uz do porodnice chystat 😅

a som si cez vikend stiahla ten film Navrh v cestine, tak sa tesim ako si ho pozriem 😀

asshanti
26. okt 2009

dobre ranko,

vieri ozaj, uz aj Ty sa budes chystat ostat domka na materskej... 😵 😵 😵 ako strasne rychlo to leti... este len v lete sme rozoberali, ze sme konecne otehotneli a teraz... dneska uz mam aj pekne brusko zagulatene, take milucke, sa mi to velmi paci!!! 😀 😀 😀 a zda sa mi, ze sa ten maly lenivec uz pomaly prebudza, ze vcera poobede a dneska rano ma uz kopkal, len tak jemne, makkucko... sa mu pacilo vcera cely den s tatinom lenosit... 😀 😀 😀 urobila som chutny obed (kuracie kridla a stehna na kyslej kapuste a slaninke + opekane zemiaky) a potom sme kukali telku a ja som si aj zacala citat tu matersku knihu 9 mesiacov otazok a odpovedi a dobre som urobila, lebo ma vo vela veciach ukludnila a tak...
inac, chcem sa spytat, ze ako to je s tymi tyzdnami a mesiacmi tehotenstva, lebo vsade je to nejak inak... na nete som podla tehotenskej kalkulacky v 21. mesiaci a ze to je uz 6. mesiac odvtedy a v tej knihe pise, ze 6. mesiac zacina 23. tyzdnom, tak neviem... 😅 😅 😅 😕 😕 😕

vierka
26. okt 2009

ass - no uz pomaly budem v praci balit kufre 😵
tak to velmi rada citam, ze maly sa uz pekne rozhybal a ze ho uz pekne citis... tak to som vemi rada, som ti hovorila, ze to bude v poriadku, len maly potrebuje este viacej sily aby to aj maminka dokazal citit... neboj sa, za chvilu budu take tanecky, ze cokolvek si na brucho polozis, tak to bude hned tancovat 😀
no a co sa tyka pocitania mesiacov, tak ja sa riadim podla tej knizky - takze ja som teraz uz siedmy mesiac.. podla nicoho ineho som si to nepozerala 😀

nellie_
autor
26. okt 2009

tehule len sa pekne chystajte.. ono to fakt leti ako voda... 😉 🙂 🙂
ja sa uz tak tesim, na foto vasich babetiek... 😵 😵

vieri a tu ti dam este tip na film... http://www.csfd.cz/film/237278-ugly-truth-the/
vcera som to pozerala - zatial je to len s titulkami ale super komedia... 😎 😀 😀
mam rada taketo nenarocne pohodove filmy... 😎

vierka
26. okt 2009

no prave som sa isla pytat, ze ci je to dabovane, ale v tom si mi nahle odpovedala 😅 tak ja to asi stiahnem ked bude dabing, lebo ked filmy s titulkami, tak u mna maximalne tak v kine...
tak by som chcela tento tyzden pozriet ten Navrh, este si stiahnem nove Zufalky a potom si chcel este stiahnut film Mejdan v Las vegas (C. Diaz a A. Kutcher - ci ako sa pise)...

no a vcera som pozerala muzov na stromoch v slovenskom dabingu - no dalo sa, ale ten cesky mi pride lepsi 😀

nellie_
autor
26. okt 2009

vieri aj ja uz pozeravam povinne Muzov a stromoch 😀 😀 😀
ten hlavny je taky sympos.. (este neviem mena 😀 😀

Mejdan v Las vegas je super - to ti vrele odporucam... 😀 😀 😀 vidis, to som videla iba raz.. asi si to aj ja pozriem este.. uz si to nepametam moc... 😎 😎

a zufalky na mna caka 5-ty diel.. ja som este 6-ty nenasla na stiahnutie.. ty uz hej????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre