Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
9. nov 2009

alex - ved uvidis, urcite sa ta pyta v akom si tt teraz ked ta objednavala, tak urcite to nebude neskoro, ked ta objednavala sestricka ktora vie kedy sa to ma presne robit 😉

nelie - no akurat som dnes nadavala... dala som jej samostatne robotu, kedze ma uz po skoleni s certifikatom ze to vie a keby som to po nej neskontrolovala, tak sa vyhodia dolezite archivne dokumenty 😔 a zodpovenost by bola na mojom triku... takze teraz musim robit stale s nou, praca mi zabera dva krat tolko casu lebo to musim stale sledovat co robi a kontrolovat... ale sak nebudem sa uz rozculovat...
oficialny nastup na MD by som mala mat 12.12. - ale kedze chcem este vycerpat aj dovolenku co mam, tak tu budem posledny krat asi 2.12. - myslim posledny krat ako v praci a nie na MK 😀 😀 😀

asshanti
9. nov 2009

alex, viem, ze sa to pije v 28. tyzdni, tak si myslim, ze to je jedno ci na zaciatku alebo na konci, neviem... mna to caka tak o 4-5 tyzdnov, brrrr... 😖 😖 😖

vieri, na matersku sa vypisuje 6 tyzdnov pred predpokladanym terminom porodu alebo ako...??? 😨 😨 😨

vierka
10. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

ja som sladku vodu pila presne v 24 tt 😀 a v pohode sa to dalo zvladnut, aj na lacno clovek dokaze vydrzat 😉

ass - na MD sa vypisuje 6 - 8 tyzdnov pred predpokladanym terminom... 6 tyzdnov podla zakona uz musis cerpat matersku... a 8 tyzdnov ta moze doki poslat uz ked sa mu nieco nezda, alebo sa s nim dohodnes, alebo mas rizikove tehu - tak to automaticky doki posiela 8 tyzdnov pred terminom 😉

nellie_
autor
10. nov 2009

no dobre ranko 😀 😀 😀

vieri takze to uz mas len nejake 3 tyzdne v praci... no super... 😵 😵 😵
no ta mlada to co nerozmysla????, 😕 to dobre od veci ked ju musis stale kontrolovat.... som zvedava ako bude potom fungovat bez teba...

vierka
10. nov 2009

nelie - ano, dnes su to presne tru tyzdne 😀 a z toho budem este buduci pondelok doma 😵 😵 😵
no mlada sa bezomna asi nepohne, ale beriem to z tej pozitivnejsej stranky - aspon sa budem mat kam vratit 😀 😀 😀

no a co hovoris na superstar??? ako tam zostali stat ti 4-ria, tak som automaticky typovala Staru ze vypadne...

nellie_
autor
10. nov 2009

no to uz by bolo moc keby dalsia slovenka ide... 🙄
ja som vedela ze pojde Leona.. ma sice super hlas ale mne to nejak nevadilo ze ide... ale aky paradox, ze akurat pred rockovym kolom ona taka rockerka vypadla... 😅

to je jasne ze chalani budu v prvej 5-ke urcite.. lebo maju silne fancluby... 😒

asshanti
10. nov 2009

dobre ranko,

tak ja by som teda mala ist na MD nejak v polovici januara, myslim... teraz si este v novembri vycerpam paragrafy co mi ostavaju, este 5 a potom mi ostava este 10 dni dovolenky, to si vycerpam v decembri pred a medzi sviatkami a asi od januara sa uz dam vypisat... 😉 moj doki mi uz od leta hovori, ze ak ma to uz v robote nebude bavit, mam mu povedat a necha ma doma. 😀 este len mi zistil, ze som tehu a uz sa ma pytal, ze ci chcem ostat doma... a potom zakazdym. a ja furt, ze nie, ze ja mam robotu v pohode. ale aj ked ma nejake zname stretnu, tak sa ma kazdy vypytuje, ze ci to ja este chodim do prace a ze dokedy... 🤐 🤐 🤐

alex
10. nov 2009

Ahojte,

tak ja koumám, na materskú by som chcela nastúpiť 1.1.2010, to je presne 8týždňov pred termínom pôrodu.
Zmluvu mám do 8.12.2009, tak sa chcem dohodnúť, že od 9.12.2009 nebudem pracovať, prihlásim sa na ÚP a 28.12.2009 sa zamestnám u kamaráta s pekným platom. Čiže len tie štyri dni do nástupu na materskú mi urobia pekné peniažky.
Musím si sadnúť s kamošom a prebrať to, aby som svoj zámer mohla povedať šéfovi. A ešte mám aj 4 dni dovolenky, tak tie neviem, kedy si vyčerpám. Ešte stále tu nie je kočka, ktorú by som mala zaučiť... Ale som si povedala, že nebudem sviňa a zaučím ju, aj keby som tu už nepracovala.
Pracovať by som aj tak prvého pol roka nechcela a ak bude chcieť terajší šéf, aby som potom sa vrátila, tak nie je problém.

alex
10. nov 2009

A k SS... Leony mi bolo ľúto. Najmä toho, že si nezaspieva v rokovom kole.

nellie_
autor
10. nov 2009

babyyyyyyyyyyyy.....

prave mi dosla sms od Katiky - vcera vecer o 19,30 sa narodil Lukáško ma 3520 g a ze este moc nebol s maminkou, lebo maminka je ubolena po sekcii... ale ze ved oni si to vynahradia... 😵 😵 😵 😵

joj ja sa s nimi tak tesim.. to je taka kraaaaaaasa... nase prve miminko je na svete 😵 😵 😵 😵 😵

alex
10. nov 2009

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééj...

Katika moja gratulujem!!! Prajem vám obom veľa zdravíčka!

vierka
10. nov 2009

jeeeeeeeeej, tak uz vcera sa narodil maly Lukasko 😀 a ja na nu od rana myslim a ona to stihla uz vcera 😵
tak potom od nas velmi pozdravuj maminku a ze nech sa skor zotavi a nech su s malinkym spolu a zelam vela stasticka, zdravicka a mleeeeecka 😀

ass - no nastupom noveho roku budes mat narok na nejake paragrafy a dovolenku aj v novom roku 😉 takze keby bolo dost dovolenky, tak by si si mohla cerpat aj tu a je to ovela lepsie platene nez PN 😉 ved uvidis 😀
na mna tiez kazdy pozera ze ci este robim, ale ja vzdy mavnem rukou a povie, ze casu este dost do januara 😀

alex - ved uvidis ako to prespekulujes, ty si sikulka 🙂

nelie - no inak je to sila, ze uz len dve baby a sami chlapi... aspon je vidiet, ze SS pozeraju vacsinou pubisky 😀

alex
10. nov 2009

vierka, ja už to mám prešpekulované, len sa musím dohodnúť s tým kamošom. Lebo sme sa o tom bavili v auguste a od vtedy nie, takže budem musieť za ním skočiť čím skôr.

No je to pravda, samé pubišky. A čo robili keď Ben postúpil. Však to je nenormálne. Ja viem, že aj ja som bola pubiška a uznávala som Lunetik, a bola som z nich hotová, ale toto je už moc, podľa mňa.

nellie_
autor
10. nov 2009

no veru ben by tam uz davno nemal byt... 😒
je chutny a super tancuje ale spievat nevie.... fakt nevie.. 😅
ale ved to vieme ze superstar uz davno nie je o speve.. 😒

ja som tiez na Katiku myslela dnes a ona to uz od vcera ma za sebou 😵 😵 😵 😵

asshanti
10. nov 2009

waw, katika, super!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja tiez na nu myslim od rana a ona si to v pohode odrodi uz vcera... 😀 😀 😀 verim, ze je ubolena, ale to o chvilu prejde a potom uz budu len same radosti, ma to za sebou! tak nakoniec Lukasko, pekne meno... 😵 😵 😵

uvidim ako sa budem citit, lebo uz teraz sa mi rano nechce vstavat, ale potom to uz je pohoda... ja sa stale cudujem, ze preco sa ma vypytuju ci este chodim do prace a ze dokedy, ale ked sa citim ok, tak naco byt zbytocne doma...??? ale je to preto, ze vacsinou vsetko okolo mna ma rizikove tehotenstva, tak su nutene byt doma alebo mozno aj z pohodlnosti... 😒 😒 😒 ja chcem kvoli tomu ostat doma, aby som si dala do poriadku detsku izbicku a vybavicku, lebo ja teraz az tak dopredu nenakupujem, ale od januara by som chcela, aby som to za tie 2 mesiace dala dokopy... 😵 😵 😵

vierka
10. nov 2009

alex - ved to aj mi pozeravame, tak si treba trochu rokov ubrat 😀 😀 😀
ale my zase nehlasujeme 😀

nellie_
autor
10. nov 2009

aj ma soklo to meno.. to asi nejak na poslednu chvilu vybrali ci nie?????
ale Lukasko je pekne meno.. moje krsna sa tak vola... 😵 😵 😵

no mna veru ani nehne hlasovat do superstar... skoda sms... 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. nov 2009

a prd.. ma to v pase... 😅 😅
ja som si to vôbec nevsimla.. ja som stale myslela ze to bude ten Peťko po tatinovi.... 😅 😅

vierka
10. nov 2009

nelie - na mene predsa nezalezi 😀 hlavne ze je vsetko v poradecku, ale ako ju stihli uz vcera vybavit 😀 no super... sa tesim 😀

a ta tvoja poznamka "a prd... ma to v pase.." je bohovaaaaaaa 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. nov 2009

vieri ved jasne ze na mene nezalezi... 😉 😵 😵 😵 😵
ja som len bola prijemne sokovana.... 😀 😀 😀 kedze som ocakavala Peťka 😎

vierka
10. nov 2009

no a ja som bola prijemne sokovana kedze som spravu o narodeni cakala az dnes 😀 😀 😀

a jeden vtip na dnes:

Dedko si prezerá noviny - rubriku nekrológov s fotkami zosnulých.
Príde k nemu vnuk a hovorí: "Čau dedo, čo - si na Facebooku?"
😀 😀 😀

asshanti
10. nov 2009

vieri, trefny vtip!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ja som si tiez myslela, ze katikin maly sa bude volat Petko alebo Matej... ale vierka, vsimla som si, ze vy ste sa uz rozhodli pre Patrika!!! 😉 😉 😉
tu zase prsi... 😠 😠 😠 uz sa tesim na obed, lebo som hladna... 😉 😉 😉

nellie_
autor
10. nov 2009

vieri dobryy vtip 😀 😀 😀 😀 😀

ja akurat cakam, kym nam donesu pizzu.. mnam 😎 😎

vierka
10. nov 2009

ass - no verim, ze to nase meno je definitivne a ze sa nebude menit uz...
aj tu riadne prsi a ja to neznasam hlavne ked soferujem... este ked pojdem z prace tak v pohode, ale vecer domov to bude horsie 😖

nelie - tak pizzu??? to by som si dala aj ja 😝 😀

nellie_
autor
10. nov 2009

vieri dojde, ja sa tebou a Paťkom podelim 😎 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. nov 2009

dojde = dojdite 😀 😀

vierka
10. nov 2009

nelie - mne to DOSLO ako si to DOJDE myslela 😀 😀 😀

alex
10. nov 2009

aj tu prší... 😠

inak sa teším, lebo mi volal manželík. Totiž svokrovci sa konečne rozhodli zainvestovať a zmeniť obývačku a halu. Obývačka je už hotová, teda maľovka, parkety, nový nábytok a luster. Sedačku nám majú doviezť do 6týždňov. A halu máme obloženú drevom a pozavesovanú modranskú keramiku a taký jedálenský nábytok tam máme. Dá sa dole to drevo a vystierkuje a vymaľuje sa, dajú sa parkety, nábytok pôjde preč a kúpi sa veľký roldor. No a že svokrovci sa rozhodli, že to urobíme, kým privezú sedačku, tak sa teším, lebo to chceli nechať až po Vianociach.

asshanti
10. nov 2009

alex super, pekne budete mat vynovene!!!

nellie, pizza, mnam!!! 😉 😉 😉 my sme mali vyvar s pecenovymi haluskami a kuracie masko na takej fajnej omacke, ryza/hranolky, super to bolo. zajtra ma na obed pozyva sesternica, ma nejake vybavovacky v nasom meste a uz ma chce vidiet, lebo odkedy som tehotna, tak ma este nevidela...

alex
10. nov 2009

ja som mala na obed paradajkovú polievku so syrom a kur. mäsko so šunkou a syrom zapečené a ryža a nejakou šťavou to bolo obliate. Celkom fajn.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre