Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
11. nov 2009

vieri az teraz som to konecne pochopila ze ako to vlastne je... 😉
drahy uz daco preveroval ze este nejaky papier musi obehat, lebo tam kadial ideme kopat - je to vlastne zahrada svokrovej sestry tak ze treba este suhlas vlastnikov toho pozemku a ze potom by sme si teoreticky mohli zacat kopat... no nejdem sa vytesovat dopredu... lebo to na prd dopadne... 🙄

no takze aj kolega vie, co su to opletacky s plynarmi... 😅
maju tam zjavne dobry bordel.. 🙄

vierka
11. nov 2009

nelie - ved skuste... ale malo by sa to podla kolegu takto v pohode dat, ze si doma spravite, ze s tym plynary nic nemaju... takze drzim palce, aby sa to takto podarilo ze by ste si doma spravili, vykopali jamu osadili ruru a ze oni by prisli iba zapojit... tak drzim palce 😉

ja by som tiez nevedela ako na poniektorych ludi a urady, ale tym ze robim tam kde robim, tak mam ohladom vedenia celkom ako taky prehlad... a este mam aj super kolegov co vysvetlia 😀

na tych plynarnach je tusim taky isty bordel ako v socialnej poistovni 😀 😀 😀

alex
11. nov 2009

babule, tak som doma. Z 3D-čka nič nebolo, lebo malý bol zle natočený, takže o dva týždne pozrieme znovu. Trošku sme ho kukli, ale naozaj to nebolo pekne vidieť, tak by to zbytočne aj robil.
Je riťuškou dolu, tak už chápem prečo ma tak fajne kope do močáku...

asshanti
11. nov 2009

ahojte kocky,

my sme dnes mali od rana nejaku poruchu, dosli to opravovat zo Slovanetu, nesiel nam internet, ani IP telefony, takze az teraz... cele doobedu sme mali leharo, lebo sa prakticky nic nedalo robit... 😀 😀 😀 dosla za mnou sesterka, tak sme boli dlhsie na obede, stihli sme aj kafco. super sme poklebetili, doniesla mi nejake pochutky na jedenie a pre male prvy darcek - cumlik a krasne kojenecke capaciky (take bombove boticky, ktore ale nie su urcene na chodenie, len tak pre mimi na nozku), bielo cierne, nadherne, ako botasy vyzeraju, tak sa vytesujem!!! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 potom pofotim.

alex, tak skoda, ale aspon ho nabuduce zase uvidte... 😉 😉 😉

nellie, dufam, ze sa vam rychlo podari vsetko povybavovat, aby si bola spokojna!!! 😉 😉 😉

katika82
11. nov 2009

No Ahojte lasky,som sa pripla cez mobil tak vas idem nakuknut.uz mi je trosku lepsie dnes uz normalne sama chodím,malého mi nosia na kojenie aj mliečko sa nam uz pekne spúšťa.ta rana dost boli ale je to lepsie ako vcera.co viac boli je ked pichnú oxitocin na sťahovanie maternice tak to je hrozna bolesť vraj ako kontrakcie hovorila sestrickatakze tak.no drzkajte este sa ozvem pa pa

asshanti
11. nov 2009

ahoj katuska, este raz blahozelam k Lukaskovi!!! 😵 😵 😵 😵 😵 velmi sa s Tebou tesim a dufam, ze uz coskoro Ta nebude nic boliet!!! kedy vas pustia domov???

asshanti
11. nov 2009

baby, tak o ten album som sa pokusala, ale mam velmi velke fotecky a ja ich neviem nejako pozmensovat, takze nebude... 😒 😒 😒 ale mam uz fotky na facebook-u, tak mozete kuknut ako rastieme!!! 😵 😵 😵 zajtra neviem ci a kedy vobec dojdem, mam volno, ideme objednavat to vsetko zariadenie do detskej izby, do sporitelne, na nakup a sme pozvani na 2 navstevy, tak neviem ako postihame... pekny den zajtra, pa.

nellie_
autor
12. nov 2009

ahojte... 🙂 🙂
tak dnes tu bude asi pusto.. 😅
ked ma assh volno a ani vierka asi dnes nepracuje... 😅

Katika no ahoj maminka... 😎 😎 😎 jak to krasne vypada pri tej tvojej foto ako tam svieti to 1d 😵 😵 😵
takze uz aj mliecko sa spusta.. to je super... 😵 😵 😵
verim, ze ta to musi boliet, ale kazdym dnom to bude lepsie a lepsie a bude sa to hojit... 😉 😵 😵
uz sa tesim ked pridas do albumu fotecky malinkeho 😵 😵 😵 😵

vierka
12. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

ja som tu, len pracujem 😅 ale aj tak tu budem len tak do 10.00 - potom si idem vybavit toho vseobecneho lekara nech mi da potvrdenie do tehu knizky - aby som to ku buducotyzdnovej poradni mala uz hotove 😀

katika - neboj sa, velmi rychlo sa zotavis a potom si budes uz len uzivat malinkeho 😵 a je super, ze sa mliecko uz spusta 😀 tak sa drzte a tesime sa ked prides domov a pridas nejake fotecky do albumiku 😀

nellie_
autor
12. nov 2009

no ahoj vieri 😵 😵 😵
takze dnes si iba do 10... takze to uz sa chvilu ides... 😉
ja uz mam dnes troska menej roboty nastastie.. lebo uz mi prepinalo z toho od minuleho tyzdna... 🙄

alex
12. nov 2009

Ahojte, tak ja dnes v práci, ale aj tak nemám čo narobote...

vierka
12. nov 2009

hej, idme za chvilu, lebo sa este po ceste musim zastavit na sekretariate a nieco tam este povybavovat 😀
a este mam aj manza doma, tak to sa do prace uz urcite nevratim 😝 😀

nelie - je super, ze ti to v tej praci trochu ubudlo 😉
a aj ste nieco este poriesili vcera s tymi plynarmi??? da sa to tak ako mi to kolega povedal?

alex - tak to je dobre, aspon si odpocinies 😀

nellie_
autor
12. nov 2009

Ahoj alex.. 😉

vieri no hej doriesili.. drahy zistoval u vsetkych moznych tak nakoniec ideme do toho a budeme to vo vnutri dorabat.. natiahne sa plyn a hotovo... len neviem ci ma to nebude stvat este viac, ked to vo vnutri dokoncime, ale aj tak tam nebudeme môct byvat kym nas nezapoja.. 😅 😅

alex
12. nov 2009

Inak naša novopečená maminka Katika má dnes narodeniny!

Takže všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, šťastia a lásky! 🙂

asshanti
12. nov 2009

ahojte,

ano, katika ma dnes narodeniny, uz som jej poblahozelala na facebook-u, ale aj tu prajem vela vela lasky a zdravicka!!! 😵 😵 😵 😵 😵

tak my sme pred chvilou dosli domov, uz som mala dost od rana... najprv som bola v sporitelni zrusit kontokorentny uver a zmenit si ucet, drahy medzitym na poste povyplacal seky, potom sme boli objednat ten nabytok do detskej izby, videli sme ho aj nazivo, je krasny, potom kuknete, ale asi iba na facebook-u, lebo tuna neberie take velke fotky. cakacia doba je maximalne 4 tyzdne, takze do Vianoc by sme to mohli mat aj poskladane... 😀 😀 😀 objednali sme komplet vsetko, aby to pekne ladilo, tak teda : skrina na vesanie, skrina policova, velka komoda, policka nad komodu, pisaci stolik, prenosny stolik na PC, tlaciaren, postel, rosty, matrac, nocny stolicek k posteli a este taky regal policovy, aby bol na hracky, knizky, lebo ich niet kam dat. takze to mame z krku, velmi sa na to tesim!!! potom sme boli dat spravit kluce, na poistovni Allianz, CSOB - poistka na auto, u sesterky v novych kancelarskych priestoroch na navstevu, na obed a este u znamych na kavu, poblahozelat k vcerajsim Martinom. a este velky nakup v Tescu, kde som neodolala a nasmu malickemu kupila krasne zelene topanocky - papucky, no nadherne!!! 😵 😵 😵
drahy teraz isiel do lesa, tak som trochu na nete, dohanam zameskane a este mu musim vyzehlit uniformu a umyt si vlasy a nachystat jest... takze pa dozajtra, som v praci! 😎 😎 😎

nellie_
autor
13. nov 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂

takze Katika mala narodeninky.. tak jej dodatocne prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie a hlavne vela zdravička, stasticka a lasky.... 😵 😵 😵 😵 😵 a splnenie vsetkych tajnych snov - aj ked verim ze teraz sa jej práve ten najvacsi na svete prave splnil 😉 😵 😵 😵

vierka
13. nov 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

katike v prvom rade prajem vsetko len to naj, naj, najsamlepsie k jej vcerajsim narodeninam... vela zdravicka, stasticka, lasenky a jednu velku stastnu rodinu ktoru ma 😀 😀 😀

nelie - podla mna je dobre, ked si to aspon v tom vnutry porobite... teraz si zober, ze by vam to zapojili a potom by ste si vsetko az v nutry zacali robit... tak to by ta stvalo este viacej, lebo by to zase dlhsie trvalo kym by to bolo... takto si to pekne spravite a potom oni uz len pridu, zapoja a mozete sa stahovat 😉 😀
takze to ber z tej lepsej stranky 😀 😀 😀

ass - no vidim, ze ste toho vcera velmi vela vybavili 🙂

nellie_
autor
13. nov 2009
vierka
13. nov 2009

tak ja som si vcera pobehala toho vseobecneho lekara - ten ma poslal na interne na EKG... a bola tam doktorka a sestricka ku ktorym som chodila na dve predoperacne pred IVF a tak sa potesili ked ma videli tehotnuuuuu... no uplne boli zlate... a este ked som im povedala, ze sme sa na to druhe IVF ani nedostali, tak o to viacej... doktorka sa smiala a povedala "ved ja som vam hovorila, ze vas najblizsie chcem vidiet ako tehotnu... som rada ze beriete moje pokyny vazne"
😀 no aj sme potom nakupili nejake vianocne darceky - pre maleho sme kupili 3 metrovu garaz na auticka (chcela som ju aj vecer poskladat, ale manzo nedovolil ) 😠 a este som mu kupila dve DVD s rozpravkou o poziarnom auticku... pre nasho maleho sme kupili Baby Monitor tak sme ho hned skusali, ja v spalni a manzo v obyvacke 😀 a som mu rozpravala...

asshanti
13. nov 2009

dobre ranko,

vierka, tak super, take zlate doktorky mam rada a myslim si, ze v zdravotnictve by mali pracovat len takito mili ludia!!! 😉 😉 😉 takze krasne darceky ste malinkemu nakupili!!! 😵 😵 😵 ja som tiez vravela, ze nas drobcek bude mat najkrajsie a najbohatsie Vianoce a to je ste len v brusku... 😀 😀 😀 😀 😀 po zlave nas ta cela detska izba stala nejakych 950 eur... ale uz je to komplet a na roky rokuce. uz len novy luster a este jednu peknu zaclonku s nejakym detskym motivom a je to hotove!!! aj manzo sa vcera vecer velmi vytesil, hovoril, ze je velmi rad, ze uz to mame takto pekne objednane a ze to na Vianoce krasne poskladame!!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
13. nov 2009

vieri to muselo byt mile ta reakcia doktorky a sestricky.. 😵 😵 😵
jej tak aj ty uz si zacala kupovat darceky... 🙂 🙂

assh ked budem mat dnes chvilku pojdem omrknut tie fotky.. 😉

vieri - ideme do toho.. buduci tyzden sa zacne robit vo vnutri plyn.. 😉 potom vas budem priebezne informovat ako to ide... 🙂

asshanti
13. nov 2009

nellie, tak super, ze sa konecne s tym plynom mozeme pohnut... ani sa nenazdas a vsetko bude hotove! hovorim to z vlastnej skusenosti, lebo tiez sme s mamou nadavali, ze kedy uz budu tie okna, kedy sa vymaluje a kedy to vsetko poupratujeme a uz sme na ten vojnovy stav davno aj zabudli... 😀 😀 😀
na facebook-u mam par fotiek zo seba, asi ako teraz vyzeram, lebo kazdy ma bombarduje, ze nevie ani ako vyzeram... a tiez som si pomyslela, ze malinke ani nebude mat pamiatku na maminku ako bolo v brusku... 😀 😀 😀 tak sa snazim priebezne nejake fotit... 😉

alex
16. nov 2009

Dobré ránko, čo všetky dovolenkujete, keď je zajtra voľno?
Mne sa dnes tak nechcelo vstávať, ale tak som si povedala, že nejako to ešte vydržím...

vierka
16. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

alex - ano, nam dali v praci povinnu dovolenku, takze to musim byt doma, aj keby som nechcela 😀 😀 😀 ale ja chcem 😝 😀

nelie - tak to je super, ze sa do toho pustate, to nas musis potom o vsetkom informovat 😉
no ja uz nakupujem vianocne darceky, lebo kto vie, ako budem na tom v decembry, tak aby pre istotu uz bolo vsetko radsej popredu nakupene a zabalene 😵

ass - no ta garaz je pre nase krsniatko 🙂 a nasmu malemu kupujeme veci do vybavy 😀 aby sa mohol hned zenit 😀 😀 😀
a pekne sa fot, je to krasna pamiatka... ja planujem ist s manzom aj profesionalnemu fotografovi 😀 pojdeme bud buduci tyzden, alebo potom druhy decembrovi tyzden 😀

nellie_
autor
16. nov 2009

no dobre ranko 😀 😀 😀
sice som hore uz od 8-mej a to som sa tesila ako budem vydrichmavat.. ale aj tak dobre, aspon som si pozrela filmik na jojke... 😀 😀
Telefonnu budku s colinom farrelom ci jak sa to pise.. jaaaaaaaj fesacisko riadny 😎 😀 😀

vierka
16. nov 2009

no ja si stahujem zufalky... a potom planujem ist do TT reklamovat ten baby monitor 😅

colina ja mooooooooooooozem 😝 😝 😝

alex
16. nov 2009

to som jediná, ktorá zarezávam???, no teda... a táááák sa mi nechce

vierka
16. nov 2009

alex - ved este par tyzdnov a budes mat volnaaaaaaa, ze ani nebudes vediet co s nim 😀

alex
16. nov 2009

vierka, no veď tým sa utešujem 🙂

nellie_
autor
16. nov 2009

ja uz som zufalky videla.. super diel.. 😀 😀 😀
a tie hefty tam.. ja sa na tej gabi idem usulat do kocky.. 😀 😀 😀

a preco ho ides reklamovat, co nefunguje??? 😕

ja by som mala ist zehlit ale este sa mi nechce.. to poobede pustim nejaky film a budem sa realizovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre