Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
20. nov 2009

tak, tak, mamicka, musis sa vyliecit!!! tak pekne domka lezat v klude cely vikend! 😉 😉 😉 si bez manza??? mna teraz priserne boli hlava a aj posmrkavam, ale len trosku... asi som nevyspata... vcera sme boli na tej navsteve, potom mi volala byvala spoluziacka z vysky, kecali sme taku polhodinu a potom ma na facebooku nasla niekdajsia najlepsia kamoska, s ktorou uz nie som velmi v kontakte asi 10 rokov, tak sme cca hodinu chatovali... 😀 😀 😀 a potom este sprcha, umyt vlasy, no nic som nestihala, spat som isla okolo polnoci... asi preto som teraz taka unavena... 😝 😝 😝 dnes koncim o 15:15, pridem domov, len dam do pracky a budem oddychovat, uz musim!!! 🙂 dojde svagor z Presova, tak drahy dnes aj zajtra ma naplanovany les a polovacku, takze ja si zajtra upracem, chvilku pozehlim a budem lenosit a relaxovat! 😵 😵 😵

vierka
20. nov 2009

no ja som bez manza - upratovala som v utorok a kedze sama nenarobim neporiadok, tak robit nic nemusim cez vikend 😀 zasoba jedla spravena, tak budem asi len doma a budem kazdeho nahanat nech pride na navstevu 😀
tak to si unavena z toho ze si moc nespala... ja som spala ako mimino tuto noc, som bola uchodena a ohucana a vynervovana a nachladnuta - takze pre mna smrtelna kombinacia a hned som zaspala jak kotatko 😀

alex
20. nov 2009

Ahojte kočky,

tak ja som to včera nakoniec zabalila o 15:00. Išli sme s kolegyňou ešte do Datartu kúpiť vysávač a potom ma hodila domov. Jak dobre, keď tu nemáme šéfa.

asshanti
20. nov 2009

ahoj alex! 😵 tak vidis, nakoniec den zbehol rychlo... my sme teraz prakticky od septembra boli bez sefky, bola na PN, ale od stredy je naspat, no dnes je na nejakej porade pravnikov, tak relativny klud je... 😀 ona je super, velmi mila, ale vsetko chce vediet a vyzveda a tak... takze dobre, ze je dnes volnejsi den, ale prace mam dost! 😉

alex
20. nov 2009

no môj šéf je v pohode, ale predsa len je lepší vzduch, keď tu nie je. Aj teraz odišiel na nejaké stretnutia, tak je tu klídek.

asshanti
20. nov 2009

to hej, nasa je az prehnane mila a ustretova, ale predsa len je lepsie, ked ma nejaku poradu a tak... 😉 😉 😉 aj na obede mozeme byt dlhsie, lebo my mame oficialne len polhodinu, odhlasujeme sa pocitacovo a vsetko nad 30 minut nadrabame... 😝 😠 😠 tak sa dnes neodhlasime a mozeme sa normalne naobedovat ako normalni ludia... 😉

nellie_
autor
20. nov 2009

ahojte... 🙂 🙂

tak ja uz mam dnes za sebou jazdu v piestanoch... bola som s drahym lebo tam siel vykladat tovar z anglicka tak som sa povozila... 😀
teraz sa chystam upratovat ale tak sa mi nechceee.... 😅

nellie_
autor
20. nov 2009

prave si pustam co budu spievat v superstar...

http://www.cas.sk/clanok/139573/video-finalisti...

dobre stariny od toho gotta... 😖 a Lacho ze vcielku maju 😀 😀 😀

asshanti
20. nov 2009

ahoj nellie, tak Ty si teda dovolenkujes, super! trosku poupratuj a potom oddychuj a pekne sa venuj muzickovi, ak je doma... 😉 😉 😉

vierka
20. nov 2009

nelie - ahojky... prosim ta o superstar ani nehovor, ja to budem asi bojkotovat a nepozerat, lebo Gotta jakoze vaaaaaaazne nemusim 🤐 a ta vcielka maja veru pobavila aj mna 😀

nellie_
autor
20. nov 2009

no tak vieri mna to uz tiez prestava bavit.. asi si pustim radsej nejaky film lebo mi idu na nervy... to akoze o com ide s tym gottom????
keby aspon dali nejake zname gottovacky ktore teda tiez nemusim ale nie uplne nezname hovadiny.. akoze no comment.. fakt... 🙄 🙄 🙄

asshanti no drahy je doma ale momentalne siel daco pomoct ku svokre tak som sama.. a aj tak sa mu moc nenavenujem s vlochajdou na vydavačke... 😀 😀 😀

vierka
20. nov 2009

no ja tiez neviem Nelie... ved toto pozeraju hlavne mlade generacie ktore nie su zvedave na nejakeho Gotta a este ked tam bude aj on a bude do toho urcite kecat - no amen gloria... manzo by sa velmi potesil keby bol tuto nedelu doma, ze u nas nejde superstar 😀

asshanti
20. nov 2009

nellie, ahaaaaaaa... 😀 😀 😀 ale krasne si to pomenovala, som sa pobavila, fakt!!! 😀 😀 😀 tak ja utekam na obed, uz sme hladni!!! 😀 😀 😀 😀 😀

alex
20. nov 2009

ja som už po obede a tak by som spalaaaa. Nech som už doma.

asshanti
20. nov 2009

aj ja som uz po obede, najedla som sa teda poriadne, az sa mi tazko dycha... 😀 😀 😀 zasli sme este do jedneho obchodiku, tak som si kupila krasnu oranzovu lampicku na nocny stolik, ten obchod rusia, tak stala nejakych 9 eur, ale fakt pekna! 😵 😵 😵 my mame k lustru aj dve lampy, take co sa vrtaju na stenu, teraz ked sme malovali sme ich dali dole, ale naspat ich nedavam, lebo posunieme postel kvoli malickeho postielke, aby sme my dvaja mali viac priestoru ako ocino, tak ich zbytocne nebudeme vrtat, ked potom pojdu aj tak inam... a tato lampicka ostane potom nasmu chrobacikovi do izby na nocny stolicek... 😉 😉 😉

vierka
23. nov 2009

dobre ranko baby 😀

tak ako po vikende??? 😀

nellie_
autor
23. nov 2009

no dobre ranko 😀 😀

ja super.. po 3 dnoch volna 😎 😎 ale ved tebe sa uz vyskiera co??? ked o chvilku budes doma oddychovat... 😉
ale ja ti ten oddych doprajem.. lebo potom ked ti nastane mamickovsky kolotoc tak moc toho nenaoddychujes... 😉 🙂

joj baby sak to tu potom budem sama so sebou pisavat??? vsetky budete kojit a prebalovat 😀 😀

vierka
23. nov 2009

nelie - cauky 😀
no tak to ti je hej, po troch dnoch volna 😀 ja som valala cely vikend sunky a uz som zdravsia, takze to pomohlo 😀 a ty co???
no ved to, ze ja budem mat na oddych len par tyzdnov - mozno... ale potom mozno zacnem hovorit ze zlata robota 😀 😀 😀
neboj sa, my budeme s malym poctivo prispevat 😉

asshanti
23. nov 2009

dobre ranko,

tak po vikende super, aj ked rychlo ubehol... dnes zastupujem kolegynku, tak dufam, ze nebude az taky velky frmol na zaciatok tyzdna... 😉 😉 😉 zajtra rano mam poradnu, potom pojdeme s drahym na nejaky nakup a mozno uz pojdeme vyzdvihnut aj ten nabytok do detskej izbicky, lebo mi volali, ze uz ho maju, len na matrac este aspon tyzden musime pockat... ale nabytok asi vyzdvihneme, aby sme si ho uz zacali skladat a matrac kedykolvek supneme do kufra auta. takze zajtra dojdem az poobede alebo vecer, pravdepodobne. 😉

vierka
23. nov 2009

ass - tak to je super, ze tak rychlo budete mat nabytok, tak to sa tesim 😀

my s manzom teraz pojdeme dokupovat asi co nam este treba pre maleho a este pre mna do porodnice - lebo by som sa asi uz aj mala zacat pomaly balit 😅

alex
23. nov 2009

Ahojte kočky,
my sme boli v sobotu na husacine. Včera sme boli kupovať s našimi koberec a stôl a stoličky do kuchyne...
A ešte rôzne somarinky do bytu.
Zajtra ma čaká cukrovková voda... dúfam, že to zvládnem.

vierka
23. nov 2009

alex - neboj sa, urcite to zvladnes 😉 🙂

asshanti
23. nov 2009

vieri, to som teda tu rychlost fakt necakala, pani vravela, ze dodacia doba je max. 4 tyzdne, tak sme sa pripravili na to, ze to do Vianoc ako - tak stihneme poskladat. objednavali sme to vo stvrtok a ona hned v stredu mi zavolala, ze to doslo v pondelok, ale museli popreberat tovar a v utorok bol statny sviatok, len za matracom musime pockat este cca tyzdne. tak sme sa obaja strasne potesili, ze to je tak rychlo vybavene!!! 😵 😵 😵 vcera sme boli na navsteve u maminej sesternice, prerabala manzovi poistku a este sme sa potom zastavili v lidli, tak som okrem iných veci malinkemu kupila 2 rozkosne kosielky, jedna je svetlomodra s vysitym zajacikom a druha pruzkovana svetlomodre a biele pasiky, no nadherne!!! a take jemnunke, 100 % bavlna, nadsena som z nich! tie babatkovske veci su naozaj krasne!!! len by bola sranda keby doki nabuduce povedal, ze to bude dievcatko... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja uz som nastavena na chlapceka... 😵 😵 😵

alex
23. nov 2009

ass inak super, že to tak rýchlo máte. My čakáme na sedačku, hádam do Vianoc bude. Lebo dnes ma nastrašil kolega, že on čakal z toho obchodu na konferenčný stolík 3 mesiace 😅

Baby inak som vám nepísala čo sa nám stalo, keď sme išli z tej husaciny. Sme sa druhý krát narodili. Jeden debil tak letel oproti nám a za ním ďalšie auto, neviem či sa naháňali alebo čo a nevybral zákrutu, pred nami vyletel do jarku. Keby sa udržal na ceste, tak nás čelne zobere. Uff, ale našťastie to pre nás dobre dopadlo.

asshanti
23. nov 2009

alex, tak to ste teda mali stastie, som rada!!! take stresy pre tehotnu zenu... 😠 😠 😠 ti grazli nepozeraju na seba, ze sa zabiju, ale vobec neberu ohlad na celkom nevinnych ludi, lebo ti na to zbytocne doplatia zivotom, neznasam takych frajerov!!! 😠 😠 😠 😠 😠
ja som sa rano akurat dozvedela, ze moja sedemnastrocna susedka je tehotna, v januari ma byt svadba... 😅 😅 😅 tak mozno pojdeme na svadbu este... oni boli u nas vsetci... 😉
a moja mamina v piatok neodolala a malickemu kupila take krasne veci!!! 😵 😵 😵 mam to vyfotene na facebooku, v albume MIX, tuna to ja neviem dat, lebo vsetky fotky maju cez 3 MB a ja to neviem sem zmensit... 😠 😠 😠 kupila zltu kosielku, zlte ponozticky aj s protismykovymi takymi bodkami na spode, svetlohnede dupacky s trojstvrtovym rikavom a aplikaciami zirafky a bombove oranzovo modre pruzkovane nohavice na traky, sa strasne vytesujem!!! 😵 😵 😵 😵 😵

alex
23. nov 2009

ass, no a to v aute bola ešte kamoška, ktorá má termín o 3tt. Takže dve tehuľky s manželmi.

No idem hneď pozrieť foto na FB.

asshanti
23. nov 2009

takze dokonca 2 tehulky...??? sila, fakt... takch machrov pozatvarat a nedat im vodicaky naspat!!! 😠 😠 😠 a tej cukrovkovej vody sa neboj, zvladnes! aj mna to o chvilu caka... 😒 😒 😒

vierka
23. nov 2009

alex - fuha, normalne mi zostalo spatne.. nastastie sa vam nic nestalo.. to je des co je na cestach... ja to vidim kazdy den, lebo pomaly kazdy den soferujem... hnus niektory ti vodici, zabit ich je malo 😔

ass - tak to je super, ze uz to vsetko budete mat... ja som uz aj nejake veci oprala a ozehlila a ostatne este postupne podokocnujem...

a my sa ideme dat vo stvrtok fotit ujovi fotografovi 😵 😵 😵

alex
23. nov 2009

vierka my sa ideme dať fotiť 18.12., už sa teším.

asshanti
23. nov 2009

takze budete mat krasne profesionalne fotecky, co...??? 😉 😉 😉 aj ja uvazujem, ze pred Vianocami pojdeme, uvidime... este stale nemam ani jednu zaramovanu fotecku zo svadby... 😀 😀 😀 😀 😀 uz mi to pripomina kamoska fotografka, musim k nej zajst, ona mi vsetko da aj do ramceka, len si musim vybrat ktore chcem... akosi nestiham... a budete sa fotit aj nahe, kocky...??? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre