Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
26. nov 2009

alex - tak to sa tesim s tebou ze je vsetko v poriadku 😀 aj vysledky si mala na cukrovku, tak super, ze aj to je v poriadku 😀 sa teism s vami 😀
no ja idem na poradnu 10.12. - takze to pojdeme tak obden 😀 a to ta uz vypise na matersku? tak to ty asi pojdem uz tych 8 tt pred porodom... ja idem 6 a to este len pojdem ku 12.12. 😀

asshanti
26. nov 2009

ja idem na tu cukrovku v tyzdni od 14.12. a to mam hned aj poradnu, takze stravim cely den dovolenkovy po nemocniciach... volala som do toho nabytku, takze poobede bude uz aj matrac, tak tak pojdeme s drahym spolu to vyzdvihnut, mame od kamosa pozicanu dodavku. 😉 😉 😉

vierka
26. nov 2009

ass - ved poradnu by ti mohla vybavit kym budes po vypiti vody cakat dve hodiny na dalsi krvny test 😉

alex
26. nov 2009

vierka no síce mi materskú vypíše, ale termín nástupu bude až 1.1.2010, čo je 8tt pred pôrodom. Teda dúfam, že ma pošle už 8tt, lebo tak by mi to vyhovovalo najlepšie.

asshanti
26. nov 2009

vier, aha, to sa caka na dalsie testy... tak potom ok. ale aj tak budem pendlovat (sice autom), lebo na ten cukrovkovy test idem do nemocnice na jednom konci mesta a moj gynekolog ma sukromnu ambulanciu v byte na druhom konci mesta... 😀 😀 😀 ale asi takto to poriesim! 😉

vierka
26. nov 2009

alex - aha... sice vlastne aj mne uz dal teraz papiere pre zamestnavatela a na socialku, ale je na nich termin nastupu az 12.12. ale som ich este neodovzdavala lebo je este moc skoro na to 😀

ass - ved uvidis, ale podla mna za tie dve hodinky by si to mohla v pohode stihnut 😉

asshanti
26. nov 2009

tak to urcite tu poradnu za ten cas stihnem! ja som nevedela, ze to treba cakat na opakovanie testov... 😀 😀 😀 to beru krv alebo co...??? 😉 ja som akurat po obede, boli sme s drahym a jednam kamosom, najedla som sa veru poriadne... 😀 😀 😀 a uz mi aj volali, ze dosiel ten matrac, tak bud pojdem s drahym aj ja, ale az po tretej mozem alebo pojdu sami s kamosom. super, tesim sa!!! 😵 😵 😵

alex
26. nov 2009

kočky už som dala foto malého profilu 😉

asshanti
26. nov 2009

alex, zlatucky je drobcek Jakubko!!! 😵 😵 😵 😵 😵 mne vychadza velky ultrazvuk v 30 tt akurat po Vianociach v tom tyzdni od 28.12., tak sa velmi tesim a dufam, ze sa uz dozvieme ci je to naozaj chalanisko... 😵 😵 😵 😵 😵 lebo uz sme mu kupili aj tie minilepky s menom ALEX, mama modru ciapocku a tak, tak nas prekvapi, ked to bude dievcatko... 😀 😀 😀

vierka
26. nov 2009

ass - to pride rano na lacno s mocom, zoberu ti z prsta krv... vypijes sladku vodu a potom 2 hodiny nalacno cakas... ked prejdu dve hodiny tak sa ides opat vycikat aby mali moc a potom ti opat zoberu z prsta krv... ja som necakala v cakarni, zatial som sa flakala po obchodoch a som sa tam potom vratila 😵

alex - no maly je krasnucky, skoda ze nezhaname zenicha, ale skor nevestu 😀 😀 😀

nellie_
autor
26. nov 2009

ahojte tehulky.... 😉 🙂 🙂 🙂
musim si ist precitat nech som v obraze...

ja som prave supla do truby piect toto.. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2694
ibaze som to trocha inovovala a dala som naspodok pod maso aj zemiaky.. zevraj je to super tak som zvedava ake to bude... 😎 😎 😎 som tam nasvacala tolko cibule - lebo to my mozeme.. ze som si porevala a mam teraz oci cervene ako angorak... 😅 😀 😀 😀

asshanti
26. nov 2009

ajoj nellie, uz si mi dnes chybala!!! Ty jaka sikovna kucharka si!!! 😵 😵 😵 sa normalne hanbim, lebo ja neviem varit, ale povedala som si, ze ked uz budem na materskej, tak zacnem, tak sa mi to krati... 😀 😀 😀 uz mame nabytok, manzo dosiel s kamosom ku mne, davame si kafco, potom vyzdvihneme mamu a sup domkov! 😉

alex
26. nov 2009

ass si môžeme ruky podať s tým varením 😉 Ale od hladu by som teda neumerela 😀

Inak mne brali krv 3x na tej cukr. vode. 1x keď som prišla, potom po hodine a potom opäť po hodine. A aj moč. No všade je to inak.

Ass tak k tým nálepkám alex dokúpite andra a modrá čiapočka tiež nevadí, ak to bude baba 😉

alex
26. nov 2009

Nellie ty kucháročka, vyzerá to chutne, hneď by som si dala 🙂

nellie_
autor
27. nov 2009

prajem dobre ranko 😀 😀
nastastie piatkove - to je hned taky krajsi den... 😎 😎

Assh ja tiez varim iba minimalne, kedze byvame s mojou maminku ale viem navarit vsetko.. niekedy cez vikendy ked sa mamine nechce tak ju zastupim ja.. napr. gulas vzdy chce drahy iba odo mna lebo ze ho viem tak super dochutit... 😎 😎
a mna to strasne bavi to varenie uz sa tesim na moju vlastnu kuchynu tam to bude take ine 🙂 🙂
a to vcerajsie vsetkym chutilo - take zaujimave to bolo s tou tatarkou ...

vierka
27. nov 2009

dobre ranko baby 😀

mna tiez bavi velmi varit a este viacej piect kolaciky 😝 😀 pri mangelovi varievam minimalne kazdy druhy den 😀 ale teraz ked nie je doma, tak ja sa prestravujem v praci v jedalni... horsie to bude ked zostanem buduci tyzden doma, ako neviem ci sa mi bude chciet varit pre samu seba si 😅 😀
tak ale napriklad vcera sme si vymenili ulohy... mangel doma varil a ja som zarabala korunky pre rodinu 😀 😀 😀

nellie_
autor
27. nov 2009

vieri vau ze 33tt.. krasne cisielko 😵 😵 😵

to mas super mangela ked vie varit.. môj vie akurat uvarit oblozeny chleba a parky... 😀 😀 😀

mna vcera viete ako vytočil??? som myslela ze zinfarktujem.. vcera este karbobruskou do betonu vysekavali špáry na trubky plynove a kedze tam nemame nikde dvere este tak prach bol na kompletku vsade.. ale sak to by nevadilo ved tam este nic nie je ale je tam nasa krasna novučička linka este rozlozena a ten moj pako ju nezakryl.. keby to vidite na celej linke 2cm vrstva prachu no ked som tam dosla som sa neovladla a taaaaaaak som mu vynadala ze ci je debilny uz načisto.. 😅 😅 😅
a to som nemala robit lebo tam bol aj jeho najlepsi kamos a drahy sa urazil ze som mu vynadala pred radom.. ale ked mne to tak neprislo, nakolko rado je môj ex, takze pred nim mi to je tak jedno 😀 😀
a potom doma mi urazene povedal ze aj rado uznal ako som sa zmenila a ze ako viem kricat ze ked on so mnou chodil bola som taka mila... 😅
no tak som mu povedala, ze rado so mnou chodil ked som mala 16 a vtedy som take veci a zaprasena nova linka neriesila... 😀 😀 😀

vierka
27. nov 2009

no veru leti to 😀 a ja som sa este stale nezacala balit do porodnice 😅

no ten moj vie varit... a najlepsie vie gulas, tak vcera robil gulas, tak som ho pochvalila, lebo bol vazne vynikajuci, som si nalozila a taaaaaaaak som sa vecer napratala, ze mi bolo potom tazko 😀 ale dneska to urcite zopakujem 😝 😀

no tak to by veru vytocilo aj mna, mohol to aspon niecim prekryt... a ten moj by bol tiez urazeny keby som mu nieco hovorila, alebo mudrovala a davala navrhy ako by sa mohlo nieco robit pred jeho kamosmi... 😀 tak ale zase mi zeny niektore veci robime automaticky a potom nas nahneva ked to aj muz nerobi automaticky 😅
takze takto si ho este tvoj byvali zastal 😀 no pekne... co to len z teba vyrastlo od tej 16-tky 😀 😀 😀

asshanti
27. nov 2009

dobre ranko,

nellie, teda aj mna by napalil s tou linkou! 😠 😠 😠 moj drahy to tiez urobil ked sa menili dvere v starej kuchyni, ale tam je len taky starucky kredenc, ale aj tak zbytocne kopec prachu bolo, mohol to prekryt, bolo by menej roboty... a on mi to vysvetlil tak, ze hned boli vo velkom zapale roboty, ta zabudli... 😀 😀 😀 ale bol by tottalne nasraty kebyze ho spucujem tak silno a este pred svojim byvalym frajerom... 😅 😅 😅 vies, chlapi neznasaju ked maju zeny pravdu a vykricia im to a este ked aj pred hocikym... 😀 😀 😀
moj drahy vie varit a este ako vynikajuco!!! naozaj! gulase robi perfektne a aj hocico ine, on rad experimentuje, ale vzdy to dopadne super a velmi to chuti!!! dufam, ze aj na mna sa nieco nalepi, uz zacnem! teraz sa mi nechce, som unavena ked dojdem z roboty... 😒 😒 😒
tak detsku uz mame doma, je toho kopec, zlozene na chodbe v krabickach, akurat poskladali malu policku nad komodu. len skoda, ze drahy robi celu sobotu od 7:30 do 19:30 a v nedelu ma nocnu... inak to mohlo byt uz cez vikend hotove... ale dnes urobi nieco, ma volno, rano siel iba do lesa na postriezku. ale krasne nam to drevo vonia po celom poschodi!!! 😉 😉 😉

nellie_
autor
27. nov 2009

vieri no veru asi som sa zoxantipovala s pribudajucimi rokmi 😀 😀 😀

ale ked do kelu hento ma nenormalne nas.. lo 😠 😠 😠 a keby nemame v pivnici stare handry a folie tak nic nepoviem... teda povedala by som aj tak ved mohol kupit folie ved vedel ze sa to bude robit... 😀
mala som ho len ja skontrolovat.. vcera som mu davala instrukcie nech sa mi toho nechyta ze si to pojdem dnes sama vycistit, lebo ako ho poznam siel by to mokrou handrou a to uz by potom nedoumyval nikto.. to budem musiet nasucho najskôr vysavacom nejak a suchou handrou.... 🙄

asshanti
27. nov 2009

noooo nellie, nezavidim Ti, bude to fuska, ale Ty to zmaknes! a jasne, ze najlepsie sama! 😉 😉 😉
moj drahy tiez, ze on dnes toho vela urobi (som zvedava, lebo potrebuje k tomu este jedneho cloveka, aby mu to aspon pridrzal...) a uz mi isiel davat prec stary pisaci stolik kde mam v zasuvkach kopec veci a tiez postel, na ktorej mam kopec veci ako velke plysove hracky, prehoz na postel, atd., kde ja si musim s tym najprv urobit poriadok a niekde to zlozit, az tak to odniest prec... tak dufam, ze mi do toho nezacne dnes kafrat, lebo ma porazi... 😅 😅 😅

alex
27. nov 2009

Dobré ránko, konečne piatok. Som mohla zostať doma, veď ja tu ani nemám čo robiť dnes, taký kľud je...

vierka
27. nov 2009

ass - tak super, ze uz mate doma nabytok... neboj sa o par dni uz bude vsetko pekne stat na svojom mieste a bude to tam krasne 😉

nelie - no radsej si to spravit sama... lebo aj ked das chlapovi instrukcie, tak najprv na teba pozera ze co ho poucas a potom to aj tak spravi tak, ze to po nom musi zena este doupravit 😀

alex - no ved aspon si pekne oddychnes... labzuj na compe a uzivaj si volna, ved si to zasluzis 😉

alex
27. nov 2009

vieri budem celý deň na nete, pokukám kočíky a iné prkotinky, akurát že mi to asi pôjde dosť pomaličky...

asshanti
27. nov 2009

veeru, super, ze je piatok! ja som uz dnes nejaka unavena a mam pocit, ze ma bolia dutiny... 😠 😠 😠 chora nie som, ale pri koreni nosa ma to boli, az na dotyk... a chce sa mi spat, alebo aspon lahnut si... 🙄 🙄 🙄 Dajako to do 15:15 vydrzim, potom este s mamou na mensi nakup a potom dam doma do pracky a dudam, ze si vylozim nohy a budem oodychovat a pojdem skoro spat! 😉

vierka
27. nov 2009

alex - a teda kocik uz mate vybraty, alebo ako??? ja cakam ze tak o dva tyzdne mi zavolaju, ze si mozem prist prenho 😵

ass - kasli dnes na vsetko, len si pekne nakup, pridi domov vyloz nohy a oddychuj 😉 pranie pocka, neboj 🙂

alex
27. nov 2009

vierka no ja som rozhodnutá pre x-lander XA, len mi ho musí manžel schváliť a potom ho kúpime.

vierka
27. nov 2009

alex - X-lander je dobry, tiez sme nad nim rozmyslali, ale nakoniec sme vybrali baby smile 😀

alex
27. nov 2009

No veď uvidíme, lebo vraj je tá športová časť dosť úzka, tak to musím všetko omrknúť a nechať si ho aj ukázať, aby som videla ako sa s ním manipuluje a tak.

alex
27. nov 2009

vierka oni sú si dosť podobné, ten baby smile a x-lander. Mne sa ešte páči tento:

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

ale nevyhovuje mi, že nemá polohovateľnú rúčku a neviem, ako by som tam dala tašku na to, či by sa mi nešmýkala dole.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre