Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
27. nov 2009

no neviem aky typ x-landeru mali vtedy v tej predajni, ale on mal este tvarovanu vanicku a to sa mi nepacilo... a sportove casti maju vsetky kociky teraz podobne... len sa mi nepaci preco kazdy tu sprtovu cast dolu ukoncuje takym oblucikom, nikto tam neda ani nic kam si dieta moze vylozit nohy - neviem...
a mne sa zda sportova cast x-landeru pekna velka... lebo kamoska ho ma a maly tam mal dost miesta 🙂

ved uvidis, treba si to priadne pozriet, potazkat, skusit si tam nasadit rozne variacie, trochu sa snim prejst po predajni, pripadne vyskusat ci sa konstrukcia zmesti do auta 🙂

alex
27. nov 2009

Vierka presne to mám v pláne, poskúšať pozrieť všetky varianty a potom sa definitívne rozhodneme 🙂

asshanti
27. nov 2009

alex, aj mne sa paci ten x-lander! a dobra cena je nanho... a v ktorej farbe chces??? ale mojim favoritom, ktory som vybrala uz davnejsie je ESPIRO GT v tyrkysovomodrej farbe (alebo v tej oranzovo cervenej pre dievcatko)!!! len by som ho este chcela vidiet nazivo, nielen na nete... 😵 😵 😵

alex
27. nov 2009

ass modručký som vybrala.

asshanti
27. nov 2009

mojim favoritom je tento 😵 😵 😵 😵 😵 :

http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

asshanti
27. nov 2009

malemu sa asi paci, lebo si tak pekne veselo teraz kopka, jak si ho prezeram... 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
27. nov 2009

jej vyberame kočiky.... 😎 😎 😎

mne sa paci aj ten co dala Alex aj ten link od Asshanti... 🙂 🙂
ten tyrkysovy co dala asshanti maju u nas v meste ako rovnosatu... ked idem domov vzdy stretnem minimalne 2 a teraz dost leti taky ten cierny s bielymi kvetmi a to sa mi teda nepaci... 😖
mne to pride depresivne aby sa babetko v kociku pozeralo na ciernu farbu.... 😒

nellie_
autor
27. nov 2009

ale napriklad ten cierny s kvetmi co ma v albume vierka tak ten je pekny a paci sa mi... 😵 😵
ten co som videla tu v meste ma iba par velikanskych kvetov a to vyznieva gyčovo....
ale aj tak neviem preco mi vadi to ze babetko sa pozera na ciernu budu ked nespinka... ja to asi preto tak prezivam, lebo moc ciernu farbu nemusim a deprimuje ma... 😀 😀 😀

vierka
27. nov 2009

nelie - no uz som sa zlakla, ze sa ti moj kocik nepaci 😖 ale ja verim, ze z vnutra nebude te farba cierna, ale ze to tam daju biele... ale aj tak je v kociku len kratko a z karky potom vsetko bude vidiet naokolo co je 😀

no my sme vybrali taky kocik preto, aby sme v tom mohli ovozit aj druhe babo ked tak, takze neutralne farby, nie podla toho co cakame teraz 😀

nellie_
autor
27. nov 2009

vieri mne sa paaaaaaaaači.... 😵 😵 😵 😵
a v tvojom to vypada ako keby bola seda ta latka vo vnutri.. a ved koniec koncov babetku to je jedno si myslim, to len ja z môjho pohladu dospelackeho tak uvazujem 😀 😀

a my tiez budeme kupovat urcite neutralnu farbu kocika... 🙂 🙂
je to prakticke 😎 😎

vierka
27. nov 2009

no ved ja som ho nazivo este nevidela, tak verim, ze to s nim nebude az take strasne 😀

co sa tyka farby, tak mas tusim podobne zmyslanie ako ja 😀

asshanti
27. nov 2009

mne sa viac paci ten moj Espiro v oranzovo cervenej farbe, ale nechcem ho velmi pre chlapceka... a som povedala, ze ked druhe bude dievcatko, tak mu kupim novucicky cerveny alebo oranzovy... 😵 😵 😵
nellie, takze moj je rovnosata...??? to sa mi teda nepaci... 😠 😠 😠 u nas praveze vobec, tu letia vacsinou teraz tie zelene take neonove farby, tyrkysovy som ani nevidela, tak som spokojna!!! 😀 😀 😀 len ci bude dobry aj ked ho uvidim nazivo... lebo sme boli v jednej predajni a mali tam asi 20 druhov a poviem vam, ani jeden sa mi nepacil... 😖 😖 😖
na obed nejdem, doviezli mi ho do prace, mam sisky s dzemom, mnamky fajne, uz mi ostala iba jedna... 😀 😀 😀 hrozne tu prsi teraz... 😒 😒 😒

alex
27. nov 2009

ass, no vidíš, tak tvoj malý ti aj potvrdil výber 😉

asshanti
27. nov 2009

co uz nikto nepracuje...??? 😀 😀 😀 ja som akurat dojedla vybornu cesnakovu polievku, tak si musim dat pauzu, lebo nevladzem dychat... 😀 😀 😀 este tristvrte hodiny a padam domkov! inac, volal manzo, ze s jednym kamosom uz nejake 2 hodiny skladaju komodu, ze je to fuska, tak som zvedava... 😀 😀 😵

alex
27. nov 2009

ass, ja ešte hodinu a pol... uff, neviem ako to tu vydržím.

ass, hoď potom foto na FB.

asshanti
27. nov 2009

alex, dajako to vydrzime, super, ze je vikendik, uz sa tesim ako sa zajtra dlho vyspim!!! 😵 😵 😵
jasne, pofotim, len kedy to bude neviem... lebo zajtra manzo cely den robi, tak to bude stat, asi az v pondelok nieco posklada... 😉

alex
27. nov 2009

no ja by som už aj išla, aj tak tu len sedím a tvárim sa, že niečo robím, ale nejako to ešte vydržím hodinku.

ok, tak budem potom špehovať na FB.

asshanti
27. nov 2009

alex, tak ja padam... pekny vikendik vsetkym, papa. 😉 😉 😉

vierka
30. nov 2009

dobre ranko baby 😀

tak ako vikend??? 😀

asshanti
30. nov 2009

dobre ranko,

no teda od piatku nikto nic... 😀 😀 😀 vikendik super, v piatok drahy aj s jednym kamosom poskladali detsku izbicku, vsetko okrem postele, tak som nadsena, je nadherna, velmi sa tam hodi!!! 😵 😵 😵 😵 😵 v sobotu bol cely den v robote, ja som sa konecne dobre dlho vyspala, lebo v piatok som bola hrozne vycerpana... potom som upratala trochu, pozehlila, dosla kamoska na navstevu, vyrozpravat sa... mala sa v tu sobotu vydavat, ale v nedelu predtym zrusili svadbu, tak sme to rozoberali... ale asi sa vcera podla vsetkeho udobrili, tak uvidime... a v nedelu sme celucicky den stravili s drahym v posteli pri telke, chvilu som citala, taky super relax a potom isiel na nocnu. 😉 vierka ty ako???

nellie_
autor
30. nov 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂

ja vikend tiez v pohode... v sobotu som aj segru zaukolovala v nasom novom byte.. boli sme tam umyvat okna a davat dole nalepky.. mam zošuchane hanky na prstoch a stipe to jak svina ale mam krasne ciste okna konecne... 😀 😀
a kolko roboty dalo ocistit tu nezakrytu linku to bolo strasneeeee... ale podarilo sa 😎 😎
uz su natahane vsade trubky na plyn, zajtra nam dojdu radiatory tak sa vytesujem.. a cakame kym dokonci robotu draheho ujo - murar a potom zacne robit obklady... 😎 😎

asshanti
30. nov 2009

tak dnes to tu je akesi tiche... a mne sa podaril spravit album tuna, tak mozete kuknut... 😉 foto detskej izbicky pridam neskor, lebo este tatinko musi zmontovat postel, trosku posunut skrine, navrtat na stenu policku, ja chcem dat vyprat plysove hracky a poukladat na regal, takze az ked to bude tak ako ma byt, nafotim... 😀 😀 😀 utekam po pizzu, lebo mam hlad ako vlk... 😀 😀 😀

vierka
30. nov 2009

no ja dneska chodim po kancelariach a lucim sa pomaly, kedze som tu zajtra posledny den 😀 takze vas budem tieto dva dni asi dost zanedbavat 😅

nelie - tak to si mala super vikend, taky sice pracovny ale vytesujem sa z toho, ze ste tak pokrocili s tymi trubkami a uz budete mat radiatory 😀 tak sa z toho vytesujem, si teraz predstav, ze by ste cakali na tych plynarov a robota by vam stala 😅

ass - tak to si mala dobry vikendik a konecne sa ti teda podarilo pridat fotecky aj sem, tak sa tesim na fotecku detskej izby 😀 a dobru chut k pizze 😀

ja vikend taky normal, mangel bol doma, tak sme sa tak premotkali nejako... este je doma aj dnes, tak to ideme na nakup do zdravotnickych potrieb - nejake veci uz do porodnice a pre maleho... potom ideme zrusit moju zodpovednostnu poistku, kedze ju uz nepotrebujem a potom este pojdeme juknut monitor dychu a tak 😀

alex
30. nov 2009

Ahojte kočky,
tak ja som už po obede. Dnes mi to celkom rýchlo odsýpalo doobeda, som si porobila nejaké veci a teraz už sa budem asi nudiť.
Inak víkned fajn, v sobotu som upratovala, čo som aj ľutovala, lebo ma potom bolel celý spodok, ale tak treba, aby sme nezhnili v špine. Potom sme boli so švagrovcami trošku po obchodoch a v nedeľu mala kamarátkina dcérka oslavu 2 rôčkov, tak sme boli gratulovať. A už len 16 pracovných dní a budem oddychovať 😵

asshanti
30. nov 2009

tak ja som teraz cele 2 tyzdne v praci, par dni budem zastupovat kolegynu, potom budem mat 1 - 2 dni dovolenku (poradna a glukoza a uz pojdeme aj nieco nakupit), potom chvilu v robote a pred a medzi sviatkami si beriem 7 dni dovolenky, to budem 2 tyzdne v kuse doma, uz sa tesim a uz bude januar. a tam sa uvidi, ze ako sa budem citit, ale asi ostanem cely cas v robote, mozno mi tam este vyjde aj dovolenka, paragraf (ma prist personalna z KE k nam, tak sa dohodneme). tak uz iba chvilka a sme domka! 😵 😵 😵

vierka
1. dec 2009

dobre ranko kocky 😀

no dufam, ze ste si moc nezvykli na tie moje vcasne ranne prispevky, lebo od zajtra sa to velmi zmeni 😀 😀 😀

nellie_
autor
1. dec 2009

no dobre ranko... 🙂 🙂

vieri tak ja som si zvykla... ☹ ☹ ☹
ale ja ti to volno doprajem... 😉 ze si to ty... 😀 😀 😀

asshanti
1. dec 2009

dobre ranko,

vieri, aj ja som si zvykla, ze Ty prva tu "strasis" uz aj o siestej rano... 😀 😀 😀 ale mas vynimku teda, pokial nas nebudes zanedbavat... 😀 😀 😀 super, Ty uz si budes pekne domka oddychovat! 😵 😵 😵

tak manzo vcera tu postel poskladal, vyniesol stary gauc a pisaci stolik a dal vsetko na miesto, ma normalne prekvapil, jak som dosla domov!!! 😵 😵 😵 stale tam vecer chodim a sa rozplyvam jaka krasna izbicka to je!!! uz len navrtat jednu policku, na stenu maly krizicek a hracky do regalu a je to super, potom pofotim!!! 😉 😉 😉

vierka
1. dec 2009

nelie - no ved mozes tu rano strasit za mna 😀 prenecham ti zezlo 😀 a ja sa prihlasim potom tak pri ranajkach - ale o desiatej 😀 😀 😀

ass - tak to je super, ze ste to uz takto pekne porobili 😀 tesim sa na fotky 😀

my sme vcera kupili nejake veci v lekarni pre mna a pre maleho, a potom sme isli este do obchodu kde sme kupovali kocik a sme si tam zvysili objednavku a jeden monitor dychu, hniezdo a vreckovnik do postielky a dvoje obliecky do postielky 😀 takze ked si pojdeme pre kocik, tak nas tam caka mastny ucet 😝 😀

asshanti
1. dec 2009

vieri, tak pekne, pekne ste nakupili! ale vsetko to treba pre nase lasky, aby to boli tie najspokojnejsie deticky na svete!!!! 😵 😵 😵 my sa tiez teraz pred Vianocami chystame na nakup postielky a vsetkych veci do nej - matrac, hniezdo, baldachyn, atd... uz sa na to tesim! 😵 😵 😵

inac, vcera mal nas drobcek mimoriadne aktivny den, v brusku stvaral take divy, az som sa niekedy strhla, cely den len kopal, asi mal malu diskoteku... 😀 😀 😀 bolo to krasne! som mu aj vecer hovorila, ze ake je to maminkine sikovne babatko! 😵 😵 😵 ale ked chcel drahy popocuvat a prilozil ruku, prestal... drahy na to, ze ma respekt pred tatinkovou rukou... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre