Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
17. dec 2009

ass - ved uvidis aky bude cas... ja strasne nerada soferujem ked prsi a je tma, ale bohuzial ked bol mangel na tyzdnovkach tak som musela... ale jazdila som vzdy opatrne a kto si trufal naviac, tak cesta bola vzdy dost siroka na to aby si ma obehol 😀

alex - jeeeeej, tak to je super, ze si ju este zastihla posledny den s bruskom 😵

nellie_
autor
17. dec 2009

no ahojte vsetky... 😵 😵 😵

baby mam na vas otazku - idem si brat novy mobil s orangeu a chcem Nokiu s dotykovym displejom, nemate ju niektora??? chcela by som vediet ze aka ja...

https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...

asshanti
17. dec 2009

vieri, presne tak, kto chce nech si ma obieha a ide ako blazon, ved uvidime dokedy... ale dnes jazdili naozaj vsetci velmi zodpovedne a opatrne. 😉 len sa mi nebude chciet odpratavat vecer ten sneh, lebo uz teraz za 3 hodiny mam auto celkom zasnezene... 😠 😠 😠

alex, jeeeej, ze Zuzanka... 😀 😀 😀 aj dnes sa este davaju take mena??? moja mala menovkyna. 😉

nellie_
autor
17. dec 2009

teraz som si vsimla ze letia take mená ako Hanka, Zuzka, Katka.... 🙂 🙂
ved to su pekne mená... klasika 😉 🙂

vierka
17. dec 2009

nelie - s takym telefonom veru skusenosti nemam, tak neviem poradit 😅

a prave mi volali z obchodu ze tam mame nachystanu nasu objednavku - kocik, monitor dychu, obliecky na vankuse a do positelky hniezdo a vreckovnik 😀

nellie_
autor
17. dec 2009

vieri takze si mozte ist prebrat Paťkove vianocne darceky.. este je len v brusku a uz ma akeho bohateho ježiška 😀 😀

vierka
17. dec 2009

veru, jezisko je tusim bohatsi nez jeho rodicia 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. dec 2009

no šťastné to dieta... 😀 😀 😀

dnes ma to tu fest nebavi.. a boli ma brucho kazdu chvilu cakam MS kym sa dostavi, nech uz veru rychlo dojde aspon sa mi ulavi 😅

vierka
17. dec 2009

veru 😀

a dneska je taky asi celkovo utlm, lebo mne sa absolutne nic nechce, ledva som umyla riad a dala oprat, ale uz sa mi nechce ani slamku prelozit 😅

asshanti
17. dec 2009

nellie, ja mam tiez NOKIU, ale nie s dotykovym displejom, iba vysuvaciu, je to dobra znacka, aspon ja som spokojna! 😉

vieri, teda krasne a bohate Vianoce budu! aj u nas, hovorim, ze maly je len v brusku a uz ma najbohatsie Vianoce... 😀 😀 😀 draha detska izba, kopec oblecenia, teraz po Vianociach postielka komplet, kociarik a ostatne veci... 😵 😵 😵

my este take necele 2 hodinky a odchadzame na zurku, tak sa tu len tak poflakujem, odkladam zapisnice, listiny, cistim stol, lebo zajtra opat zastupujem kolegynu, to som v inej kancelarii a potom som 2 tyzdne doma, tak aby moja ostala cista a prazdna. 😉 😉 😉

vierka
18. dec 2009

no caute baby 😀

to je ze uplne super, vstat v piatok, cez pracovny den a ranajkovat o pol desiatej 😀 😀 😀

ako sa inak dnes mate pred vikendom? co planujete??? 😀

asshanti
18. dec 2009

dobre ranko,

vieri, to mas fakt ze super, mne sa rano taaaaaaaak nechcelo vstavat... 😀 😀 😀 ale utesujem sa, ze uz bude vikend a potom som cele 2 tyzdne doma, tak sa vyspim a oddychnem si. vcera dosiel po mna manzo, lebo mrzlo a kolegovci sa o mna strachovali. bolo super, posedeli sme od pol druhej do siedmej, pokecali sme, nasmiali sa poriadne, len som uz bola vecer unavena... dnes som tak do pol stvrtej v robote, potom nasi idu na nakupy, ocovi kabat a tak a mna zavezu ku kadernikovi, tak sa vytesujem, ze konecne sa uz zafarbim! manzo robi do 19:30, potom mienim doma mat len vylozene nohy a kukat telku, tvrdy veget! 😀 zajtra trosku povysavam, ale len minimum, lebo v stredu budeme s maminou upratovat a mam velku kopu zehlenia, na cely den... a manzo ma nocnu, tak budem pri telke vegetit. v nedelu mame naplanovanu navstevu, ideme ku kamosom posediet a pokecat. v pondelok idem na kozmetiku (cistenie pleti, maska, obocie) a budem prezliekat postelne pradlo, zehlit, pomaly upratovat a vyzdobovat dom. 😉

vierka
18. dec 2009

ass - tak ako tak pozeram, tak mas toho vela na plane, ale take veci ako kadernicka a kozmeticka - tak na to by som sa nechala aj ja nahovorit 😀 😀 😀
ja este cez vikend dokoncim vianocne upratovanie, manza uz budem mat ododnes tak na dva tyzdne doma, tak sa celkom tesim, ze budeme konecne spolu.. a mozno tiez nejake navstevy cez vikend, alebo co 😀

no a dnes idem konecne pre fotky co sme sa fotili a aj kocik konecne budeme mat doma... manzo ho mal vyzdvihnut cestou zo skolenia a zabudol doma papier od nich co sme im nechali zalohu - tak bude musiet prist domov a potom ist pre neho 😅

asshanti
18. dec 2009

tak super, ze budete spolu! moj ma na Stedry vecer nocnu, ale pekne sa spolu naveceriame a my (ja a babo) budeme potom uz len oddychovat a na obidva sviatky vianocne je doma, aj na Silvestra a Novy rok. medzitym bude chodit do prace, dovolenku nechava az sa mimco narodi, aby nam pomahal a bol s nami! 😵 😵 😵

nellie_
autor
18. dec 2009

no ahojte... 🙂 🙂 🙂

ja som dnes posledny den v praci... a uz dovolenkujem... 😵 😵 😵
takze este musim podotahovat vsetky veci nech mi zostane prazdny stôl... 🙂

my uz mame s maminkou poupratovane.. predvcerom som menila postelne pradlo a uz iba vyzdobu dame asi v nedelu a den pred vianocami robievame so segrou stromcek - to je taky moj oblubeny ritual 😵 😵
tak si ho posledny krat uzijem, kedze o rok uz budeme sami...(teda dufam... 😀 😀)

a dnes mi dosla mrcha tak aspon budem mat na vianoce uz pokoj a mozem si s drahym uzivat... 😀 😀 😀

vierka
18. dec 2009

no ten moj teraz cerpa dovolenku, ktoru ma este minulorocnu... tohto rocnu este ani nezacal cerpat 😅 takze jej bude mat dost na januar, kedze to uz bude mat dovolenku na rok 2010 a stale bude mat vsetku z roku 2009 😀

nelie - tak dufam, ze nas budes chodit pozerat aj ked budes domka 😀 😀 😀
a stromcek robievame aj my vecer pred vianocami, je to velmi pekne a uvidis, ze o to krajsie to bude, ked to budes robit vo vlastnom 😉 😀

dobre babulky, ja idem do tej TT si po tie fotecky a tak, tak zatial prajem prijemny zvysok dniku 😀

asshanti
18. dec 2009

aj ja som dnes posledny den v praci, pridem az v Novom roku, 4.2009! 😉 😉 😉

stromcek vzdy ozdobujem ja s ocinom, ale tohto roku to prenecham asi na manza, vcera som kupila aj krasnu zlatu organzu, tak nou obvijem stromcek, dufam ze to bude dobre vyzerat, bude cerveno - zlaty.

vierka, parada ze ma manzo tolko dovolenky! moj ma tiez este dost, ale vela vycerpal ked sme prekryvali strechu a menili okna... ale ked sa male narodi, chce byt aspon 2 tyzdne v kuse doma a potom je super, ze nerobi kazdy den, ale ma sluzby, takze bude mat dennu, nocnu a 2 - 3 dni volna, to sa nam bude mat casu dost venovat... 😵 😵 😵 potom sa tesim na vase krasne profesionalne fotecky, dufam, ze ukazes!

nellik, ahooooooj! 😵 😵 😵

asshanti
18. dec 2009

chcela som napisat, ze pridem do prace 4.1.2009... 😀 😀 😀 😀 😀

a potom mi tam ostavaju este 3 dni dovolenky co mam vycerpat a nejaky paragraf na poradnu a uvidime kedy ma vypise na MD... 😉

vierka
18. dec 2009

ass - tak to mas stale lepsie ako ja... manzo chce byt tiez doma minimalne dva tyzdne po porode, lenze potom pracuje tak, ze na 10 dni odide a na 4 dni bude doma a zase odide, a zase doma... takze to mas dobre, ze ten tvoj bude s tebou aspon ked pride z prace a potom bude mat aj volno medzi smenami...

no kocik mame doma, manzo uz nieco zlozil - priam tu s nim bojuje, lebo bol v krabici zabaleny... teraz isiel nieco pomoct susedovi, tak sa tu producirujem po byte s kocikom, lebo sa mi paci a dobre sa ovlada, takze si myslim, ze sme si super vybrali 😀
a fotecky su pekne, len ich sem pridam az v pondelok, lebo cez vikend sem chodi malokto, tak tu nemusia zbytocne dva dni v albume strasit 😀

alex
19. dec 2009

Ahojte kočky, ja takto v noci, kým stihnem všetko počítať a tak.
No boli sme sa dnes fotiť, fotky sú super, pár som už videla, tak sa teším na ostatné. Vierka aj na tvoje som zvedavá 😉
A musím sa pochváliť, už máme kočík 😵 x-lander xt , modručký.
A v pondelok som posledný deň v práci, ubehlo to veru rýchlo, ani som si nestihla uvedomiť. Tak ale mám ešte pár vybavovačiek, tak ešte pár dní a potom už naozaj budem len oddychovať.

pa pa a krásny víkend

vierka
20. dec 2009

caute baby 😀
neviem ci vas budem zajtra stihat, lebo idem rano na prvu poradnu do nemocnice, tak som zvedava ako dopadneme 😀 a ked ste zvedave vy, tak som vytvorila album Fotenie, tak pozrite ako tie nase fotky dopadli 😅 mne sa velmi pacia, ale to je asi dost subjektivny nazor 😀
a do albumu Nas velky zazrak som pridala fotky nasej formule co uz mame doma a spanicka pre nasho bubacika ktore sme dnes pripravili 😀

alex - tesim sa na fotecky, ale verim, ze budu peknucke 😀 😀 😀 ako maminka 😀

asshanti
21. dec 2009

ahojte baby,

dnes kazdy doma vegeti, ci co...??? ja ze vas nebudem stihat ani precitat... 😀 😀 😀

tak ja mam nove vlasky, ani velmi nevidno zmenu, zafarbil mi to nahnedo, lebo boli odrastene a navrch hlavy mi dal taky jemny melirik na osvetlenie a ozivenie... 😉 vcera sme sa boli spovedat v kostole a potom na navsteve u kamosov asi do pol jedenastej. vybrali sme sa pesi, lebo je hruza jak sa vsade vyvazam autom, ale riadne mi odmrzol ksicht, bolo dobrych - 15 stupnov vonku... 😀 😀 😀 ale dobre mi padla taka prechadzka, nebola dlha. dnes som pospala, manzo mi spravil fajne ranajky a kakao, potom sme isli na nakupy - limonady, slane, sladke, ovocie, nova ikebana do kuchyne, sviecky do svietnika a babke som este za 20 eur kupila vitaminy Centrum Silver na narodeniny. tiez som bola na kozmetike a prave mi dosla vianocna vonavka Calvin Klein EUPHORIA, tak sa vytesujem! 😵 idem este trosku pozehlit a potom uz len veget...
a hlavne idem kuknut vierkine fotky, som zvedava!!! 😵 😵 😵

asshanti
22. dec 2009

caute zabky,

tu to teda stagnuje... 😒 😒 😒

vierka, pozerala som vcera vase fotky, velmi sa mi pacia, bude to fakt krasna spomienka! a videla som aj fotky alex, tiez su nadherne! baby, fakt vam to materstvo pristane, ste krasne maminky! 😵 😵 😵
u nas hnusne snezi, taka som rada, ze som doma v teplucku a uz nemusim nikam ist... 😀 vcera sme nakupili vsetko co sme este chceli, nasi este pojdu zajtra. to ked bude dalej take pocasie, tak sa uz dam hned po dovolenke vypisat na MD, lebo autobusom chodit nemienim a soferovat urcite nebudem, cesty su hrozne... 😠 vcera sme s manzom (on soferoval a je fakt vynikajuci sofer!) zastali na prechode, spadlo tam dievca, tak sme museli dlhsie cakat a veru, potom sme mali riadny problem sa pohnut, uplne nas smykalo...
tak ja sa idem naranajkovat a potom chcem prezliect postelne pradlo a upratat cele poschodie dokladne, je to zatial len nasa spalna, detska izba a chodba, takze nie je toho vela, ale staci mi to na cely den... 😀 😀 😀

nellie_
autor
22. dec 2009

no ahojte... 🙂 🙂

vieri naaaaaaaaadherne fotky... 😵 😵 😵 strasne sa mi pacia... a este musim alexine pozriet.. ale sudiac podla tej jednej co ma v profile tak dopredu viem ze budu uzasne aj tie... 😵 😵 😵

som tu len na skok, lebo musime ist na nakup ovocia do mesta az mi je mdlo ked si predstavim tu tlacenicu v obchodoch 😅 ale sak prezijem... 😀 😀

vierka
23. dec 2009

ahojte baby 😀

v prvom rade dakujem za komplimenty 😀 😀 😀 😵

v druhom rade som sem nestihla prist, ale vam napisem ako sme dopadli v nemocnici na poradni... sice som tam prisla o 10.15 a odchadzala o 14.30, ale inak sa dalo... tlak, moc, ozvi babatka v poriadku, krcok pekne zatvoreny, stale je 1,5 cm, malinky bol hlavickou dolu... ma 2540 g tak neviem ci je to malo alebo vela, ale ja budem verit, ze tak akurat 😀 aspon nebudem rodit slona 😝 a pani doktorka povedala, ze skor ako na januar to nevidi a dalsia poradna je opat v pondelok 🙂

a v tretom (ale vlastne v prvom rade) vam vsetkym chcem zazelat kraaaaaaaasne sviatky, hlavne vela, vela, vela lasky a pohody do vasich domov 😀 😀 😀 pekne si oddychnite a uzite si pohodu s rodinkou 😵 cmuk, som velmi rada ze vas poznam zlaticka 😵 😝 😀

asshanti
23. dec 2009

ahojte mojky,

vierka, neboj, malinky je urcite akurat a este mas mozno aj 4 tyzdne, za tie este priberie, tak vela papkajte a 3 kilecka mu myslim aj stacia... 😀 😀 😀 inac, super, ze je vsetko v poriadku, som rada! 😵 a zabudla som povedat, ze kocik sa mi velmi paci takto nazivo u vas a tiez postielka so vsetkym obleckom, kraaaaasne! 😵 😵 😵 ja tiez chcem zlte alebo hnedke to hniezdo, baldachyn, atd... do postielky, lebo mam izbu ladenu do oranzova a uz by to vsetko splyvalo a aj tak to bude pekne ladit! 😵 😵 😵
ja som v noci nemohla vobec zaspat, pozerala som dlho telku a potom sa prevalovala... nepuchnu mi vobec nohy, ale ruky, teda hlavne prsty, ale vraj je to normal... malinky je zlatucky, stale kopka, dava maminke pocitovat, ze sa ma dobre a ze je hore, aj v noci, aj hned rano... 😵 😵 😵
ja sa dnes chystam iba zehlit, lebo mam napratych aspon 6 pracok... 😀 😀 😀 hore mam vsetko upratane, mamina uz len dnes dole uprace, takze taky pohodovy den. ale straaaaaaaaaaasne u nas prsi, takze Vianoce budu na blate...
ja vam zazelam pekne sviatky neskor, dufam ze satu este stretneme, ale tiez som velmi rada, ze sa pozname, ze sme spolu aj na facebooku, tak sa aj "vidime" a hlavne, vsetky vas normalne beriem ako kamosky!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
23. dec 2009

ahojte.... 😵 😵 😵

vieri som rada ze v poradni dopadlo vsetko tak ukazkovo 😵 😵 a malinky ma dobru vahu - do pôrodu bude akurat take akuratne 3kg babenko 😵 😵

aj ja Vam vsetkym prajem krasne prezitie vianoc 😵 😵 😵 😵 😵
a tiez Vas mam vsetky velmi rada... 😵 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuk

a veľa darčekov... http://www.funny-potato.com/blog/wp-content/upl...

asshanti
24. dec 2009

STASTNE A VESELE !!!

baby, zelame vam prijemne a pohodove prezitie vianocnych sviatkov, najma vela lasky a pokoja, nech sa vam splni aj ten najtajnejsi sen (vytuzene babatko) !!! 😵 😵 😵 😵 😵

alzbeta.hod
26. dec 2009

ahojky holky mohu vstoupit?

vierka
26. dec 2009

no ahojte baby 😀

tak ako sviatkujete??? 😀 😀 😀
my velmi dobre, mangelik doma, pohodicka a toho jedla 😀 😀 😀 a co sa tyka maleho, tak verim, ze este pekne priberie, ved teraz posledne dva tyzdne naberam 1 kg za tyzden 😀 tak som zvedava co povedia v pondelok a kolko sme - teda hlavne on pribrali 😀

alzbeta - ahojky, mozes vstupit, to je jasne, len neviem ci tu niekto takto cez dovolenky vobec bude 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre