Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
22. feb 2010

ahojte,

nellie, tesim sa na fotecky vasho bytiku, potom ihned hod info... 😉 😉 😉

my sme sa naranajkovali, hodila som do pracky maleho "zatial" poslednu varku oblecenia a idem pozehlit plienky a ususene vecicky. drahy ma tyzden dovolenku, tak si budeme vegetit spolu... 😀 😀 😀

alex
22. feb 2010

ahojte kočky,
tak ja som bola dnes na poradni a teda, že na pôrod to ešte nevyzerá ☹ budem asi ťahať až do marca... maličkému sa v brušku veľmi páči 🙂
ass, však ty ma nakoniec aj predbehneš 😉

asshanti
22. feb 2010

ahoj alex,

ani ja nemam zatial ziadne priznaky, ziadne falosne kontrakcie, bolenie brucha, krizov, nic... 😀 😀 😀 som zvedava, ze co povedia v stredu na poradni nam... 😉 akurat mi volali kolegyne z roboty, ze ci este nahodou nerodim... a ze 9.3. mam ist s nimi na akciu - Den zien, srandistky... 😀 😀 😀

nellie_
autor
22. feb 2010

jooj baby len aby ste obidve v jeden den neporodili... 😉 to by bola aka sranda... 😎 😀 😀

vierka
22. feb 2010

😀 caute baby 😀

alex a ass - no moc nekricte, ja som tiez vecer este srandovala do telefonu s kamoskou ze malemu sa akosi nechce, ze caka na leto kym budu baby v plavkach, ze az potom vylezie a v nocí mi odtiekla plodova voda 😀

nelie - tak to sa uz terza tesim na fotecky, ze ako to tam u vas vyzera a hlavne na tu kuchynsku linku co si tak ospevovala 😀

ass - no maly je tazky vegetak, deticky plakali a on mal na salame a spal - esteze ma salam 😝 😀

asshanti
22. feb 2010

vieri, tak to je fakt, ze clovek vobec netusi kedy to pride... deti su individuality uz v brusku, robia si co chcu... 😀 😀 😀 ale od vcera mam nejake divne pocity v brusku, ale to si mozno len nahovaram... 😉 ale poviem Ti, uz by som to chcela mat za sebou, vediet ze je zdravucky a v poriadku a tesit sa z neho, chrobacika... 😵 😵 😵

katika82
23. feb 2010

ahojte lásky tak čo ešte nám nepribudla mamička??? ani jedna?? uf verím že to čakanie je už dlhé a chcete to mať za sebou

nellie no teraz ked nám ass s alex porodia tak si na rade ty aby si nám otehotnela so sneckou aby sme mali ským tehulkovať 😉

nellie_
autor
23. feb 2010

joooj kati ani nevies ako velmi si to zelam.... 😅
po nicom inom na svete netuzim....a uz to trva tak dlho... ☹ ☹

katika82
23. feb 2010

nelie ja veľmi verím že čoskoro to bude, už máš od nás všetkých toľko vírusíkov tehu že už aj chrípku nielen tehotenstvo z nich musíš chytiť. veľmi ti to všetky prajeme

katika82
24. feb 2010

babbbýýýý alex má už malého jakubka, narodil sa dnes o 11:20 a má 3450 g a 52 cm.
viac neviem. ako to prebiehalo všetko sa hádam dozvieme ked sa nám alex vráti

nellie_
autor
24. feb 2010

jeeeeeeeeeeej takze Alex uz porodila... 😵 😵 😵 😵
krasna sprava.. gratulujem jej z celeho srdiečka... 😵 😵 😵 😵 Jakubko ma krasne miery... 😎 😎

asshanti
24. feb 2010

ahojte kocky,

vcera sa mi cely den nedalo prihlasit, nejako mi blblo heslo... 😒

waw, takze aj alex to uz ma za sebou, super, blahozelame a velmi sa tesime !!! 😵 😵 😵 😵 😵 a to este v pondelok pisala, ze vydrzi do marca... 😀 hovorim, silne individuality, tie deticky... 😀 😀 😀

my sme dnes boli opat na poradni, moc ok, opuchy ziadne, len tlak 160 na 90, ale doma mam dobry, takze to asi bude syndrom bieleho plasta... 😀 😀 😀 robil mi ultrazvuk, malinke uz ma 3 500 g, vsetko je v poriadku. chcela som potvrdit aj u ineho lekara, ze je to naozaj chlapec, sledoval ho dlho, ale vravi, ze ani pri najlepsej voli nevidi, ze maly je taky pokruteny a nechce sa ukazat... tak to bude naozaj KINDER SURPRISE pri porode... 😀 😀 😀 😀 😀 o tyzden, 3.3. mam prist na amnioskopiu, budu mi vysetrovat plodovu vodu, keby nebola cista, tak sa vyvola porod, ak bude ok, tak o 2 dni naspat sledovat... ak to dovtedy na mna nepride, tak uvidime...

a nellie, zlatko, nebud smutna, viem, ze si miminko zelas najviac na celom svete a ja, teda my vsetky, Ti ho aj z celeho srdiecka zelame. Ty si taka zlata, ze si ho uz coskoro urcite zasluzis, tak neboj, moja !!! myslim na Teba !!! 😉 😉 😉 😉 😉

vierka
24. feb 2010

caute baby. V prvom rade gratulujeeem maminke, Jakubko ma krasne miery a tesime sa na podrobnosti a hlavne fotecku maleho. Nas vcera s malym okradli na parkovisku pri tescu - komplet taska od kociku s maleho vecmi na prezlecenie a prebalenie, oblubeny cumlik, komplet moje doklady a doklady od auta, telefony, penazenka, kluce od bytu. Hotovost plus co som dnes platila za vybavenie dokladov bolo 130 eur a to nepocitam cenu tych ostatnych veci, takze parada. Dnes sme vybavovali od rana od 10.00 do 18.00. Zajtra nas caka poradna a nozicky, tak hadam to nam dopadne lepsie.

asshanti
24. feb 2010

vieri, tak to je riadne zle... 😖 😖 😖 to vam niekto schmatol tasku a utekal alebo ako...??? 😠 😠 😠 najhorsie su tie vybavovacky novych dokladov a tak, kopec penazi a casu, energie a nervov ani nehovorim...

inak, na facebooku je na alexinom profile uz fotka maleho Jakubka, myslim nejaka jej kamoska to tam pridala, krasne si haja a spina rucicky, rozkosne babenko. 😵 😵 😵 uz sa neviem dockat nasho milacika !!! 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
24. feb 2010

vieri to mi je tak ľúto, čo to bol za hajzel okradnúť mamičku ked vidí že má malé bábo, dúfam že mu to neprinesie žiaden užitok sviniar jeden.

nellie_
autor
25. feb 2010

no vieriiii to co ho bolo za hajzlika 😠 😠 😠 😠 to akoze nie je normalne co sa deje... okradnut mamicku s babetkom....debil hnusny... 😠 😠 😠 😠

videla som jakubka... krasnucky je.. taky baculko na tej foto...

asshanti
25. feb 2010

ahojte baby,

tak dalsi den pomaly za nami, ja sa teda na tej materskej vobec nenudim... ako sa niekto moze...??? 😅 😅 😅 rano sme si s drahym pozreli hokejik, naranajkovala som sa, potom som si este na chvilu zdriemla, lebo som bola unavena, dala som do pracky, idem teraz vyvesit, svokra bola na kavu, ta sme kecali... a co vy, ako sa mate???
vierka, dufam, ze ste sa uz z toho utoku hajzla spamatali... 😉

vierka
25. feb 2010

caute baby...
sak cigosi si potrebuju zarobit, sak zit len zo socialnych davok sa neda 😠 😠 😠 ja som tu spinu aj dobehla, ale nasadla do nastartovaneho auta kde ju cakali komplici a mali nastarovane a pred nosom mi zamkli dvere na ich aute, uz som drzala klucku v ruke a vystartovali prec, ale tak policajtom som dala znacku auta, ale som zvedava ci sa im to oplati vobec vysetrovat a predvolat si majitelku auta... aj lokalizaciu telefonu na mna kukali ako na debila, ze co od nich na sk chcem, ze to lokalizovanie stoji viacej nez ten mobil stal...
tak poplatky + hotovost co mi cipli sa nam po dnesku vysplhala na 150 eury 😔 ked priratam asi tak cenu co som mala vsetko v tej taske tak sme prisli tak o osem tacov (sk) 😢 aj som si pzerala novu tasku na kocik, ze 800 korun - tak bude musiet pockat do vyplaty... ale chvalabohu dnes sme posledne vybavili a uz len cakam kedy mi polisi napisu ze maju pre mna novy vodicak a obciansky a je to vsetko 😒

a dakujem za ciselka, mam ich ulozene a ja som stale na tom istom telefonnom cisle co som mala - aspon to mi zostalo 🙂

a dnes na poradni super, mame uz 5450 gramov 😀 takze sunecky sa nam pekne rozrastaju 😝 a na nozickach tiez super, vsetko sa vyvija ako ma, ale pre istotu mame 3 tyzdne balit nasiroko a prist na kontrolu potom 😀

nellie_
autor
26. feb 2010

No vieri to normalne ako z filmu akcneho toto... 😅 😅
a ty si veru odvazna ze si sa rozbehla za nou.. takze to bola zenska cigandrina hnusna... 😠 😠 😠
no podla tej SPZ na aute by s tym mohli policajti daco urobit... ale to by sme asi po nich chceli vela, co?? 🙄

vieri som sa tu tak usmievala na foto z tych masazi.. ta kde su vsetky babetka pri sebe a patusko sladko haja nema chyby... 😀 😀 😀 😀

asshanti
26. feb 2010

ahojte kocky,

vieri, Ty si veru riadne akcna, ze si sa este za nimi rozbehla... 😉 a to na parkovisku nebol nikto kto by Ti pomohol...??? sila, som z toho riadne otrasena, ze jake veci sa uz stavaju... 😠 😠 😠 😠

ja sa chystam trochu utriet prach a povysavat na poschodi, doteraz sme vegetili... este zapnem pracku a dam vysterilizovat cumlik a jednu flasticku na mliecko, aby sme mali so sebou do porodnice. 🙂 🙂 🙂

alex
26. feb 2010

Ahojte kočky, ďakujeme za gratulácie,
malý je úžasný, krásne hajá, papá, klop, klop aby som to nezakríkla. Trošku sme žltučký, tak musíme sa zajtra slniť.

Pôrod boĺ fajn, 23. som celý deň pociťovala také slabé menštruačné bolesti, chvíľku zabolelo, potom nič a tak dokola, keďže to trvalo celý deň, a večer už to silnelo, tak sme s mužíkom vyrazili okolo štvrtej v noci už 24. do pôrodnice, natočili mi monitor, kde sa ukázali kontrakcie také nepravidelné a slabšie, ale ja som ich teda cítila dosť. Tak si ma tam nechali, že čo sa bude diať. Mužík išiel ešte domov, ja na izbu, kde som predýchavala kontry, ktoré sa zosilňovali, potom mi pichli vodu, dali klistír, kukli ma a už som bola otvorená na 4 prsty, tak som volala o 8:13 mužíkovi, aby prišiel. Zatiaľ som išla na sálu, mužík prišiel rýchlo, celý čas ma držal za ruku, bol strašne zlatý. Epinu mi pichli prvú dávku, takže super, všetko sa dalo vydržať, ale keď už prestávala účinkovať a chýbala mi taká pol hodina do ďalšej dávky, tak to mi už teda nebolo všetko jedno, ale zvládla som to. Po pichnutí druhej dávky, sa mi ulavilo a opäť to bolo fajn.Samotné tlačenie prišlo dosť rýchlo, ale asi 5x som zatlačila, na tri kontrakcie a malý bol vonku. Inak som aj bola chvíľku mimo počas jedného tlačenia, ma trošku kriesili, normálne som úplne vypla, som mala pocit, akoby ma budili z narkózy, ale som sa rýchlo spamätala a zmobilizovala sily. Keď už bol vonku, tak úplná úľava a vlna eufórie, úsmev na perách po celý čas aj čo ma šili. Vďaka epine som necítila nič. Šitie mám aj dnu aj vonku, ale to dnu vôbec necítim, to vonkajšie bolí ako fras, ale tak vydržíme... Ten poklad stál za všetkú tú bolesť.

Pridala som aj foto, tak môžete kuk.

Dúfam, že v nedeľu pôjdeme domov

🙂

vierka
27. feb 2010

caute baby...

nelie - no ja som proste sa hned rozbehla a ani som nevahala.. a ako som im poto trhala tie dvere od auta, tak tam boli dvaja chlapi v tom aute a svagor hned na mna, ked som plakala ze co sa mi stalo, ze mozem byt rada, ze ten jeden nevystupil a jednu mi nesvihol... sak v dnesnej dobe clovaka zbiju aj pre 10 eur... ale mna to vobec vtedy netrklo, ze by sa aj to mohlo stat...
no ten nas valibuk je pokladik a kurz masazi si uziva 😀 a sa tesim, lebo ked aj ostetne deticky placu, on sa neda nahovorit a on je pekne tichucko 😀

ass - to bolo tak o 11 doobeda, na konci parkoviska, takze tam nebol nikto naokolo, ale hned som isla ku segre, ta byva kusok od tesca a hned z jej telefonu vsetko blokovala a vybavovala...

alex - tak super si to zvladla a maly je naaaaadherny, aky je macatucky ked je na tej vahe 😀 len si ho pekne uzivaj, lebo ti bude rast pred ocami 😵
klobuk dole ako si ten porod zvladla, ja si stale hovorim, ze som isla do nemocnice prilis skoro, "nabuduce" uz to budem vediet odhadnut... a verim, ze v nedelu uz budete domka 😀

asshanti
27. feb 2010

ahojte babenky,

vierka, si teda fakt riadne odvazna a Patusko je rozkosny, kukala som aj nove fotecky... 😵 😵 😵

alex, zlatko, super, som rada, ze to mas tak perfektne za sebou, malinky je nadherne babenko, velmi sa s Vami tesim !!! 😵 😵 😵 takze na rade som ja... 😅 😅 😅 fuuuha, zvlastny pocit, ale zatial si to nejak neuvedomujem, ved uvidime ako bude dalej...

my sme s drahym vstavali rano 3:30 na hokej, oplatillo sa, aj ked sme prehrali, som na nich vsetkych hrda ! potom sme este pospali, ja dlhsie, vysterilizovala som cumliky, flasticku a umyla odsavacku mlieka, aby sme mali do porodnice. teraz som sa osprchovala a umyla vlasy, ideme do Sniny (cca 50 km), do manzelovej tety, oni su taki mladsi, radi k nim chodime, ostaneme aj na noc a zajtra domov. dufam, ze im tam nezacnem rodit... 😀 😀 😀 ale necitim sa na to, ziadne bolesti, priznaky, nic...
tak pekny vikendik zatial. 😉 😉 😉

nellie_
autor
1. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂
no ako assh - este stale ste 2v1?? 😉 🙂

my sme mali fajn vikend... v sobotu oslava 18-tky mojej sesternice - sradna, super bolo a vcera sme poodychovali a potom po navstevach behli troska a tak... 🙂 🙂

vierka
1. mar 2010

caute baby...

my sme v sobotu objednali krst, tak ho mame buduci tyzden v nedelu a dnes som objednala uz aj tortu, tak sa tesime... a v sobotu u nas bola navsteva - kamoska a priniesla malemu novu tasku ku kociku, tak ma to az rozplakalo... tak sme mali pekny vikend po tom hnusnom tyzdni... polisi uz pisali ze mam obciansky hotovy, tak sa tam niekedy v tyzdni zastavim... aj som sa dnes objednala na kontrolu po sestonedeli a tu mam buduci tyzden, tak som zvedava co doki povie 😀
a inak vsetko da sa povedat postarom... dnes nam tatinko zase na 5 dni odisiel, tak som zvedava ako nam bude... ked sa maly teraz napapa, tak pojdeme na chvilku von, na postu skontrolovat loto - sme cez vikend podali 😀 😀 😀

asshanti
1. mar 2010

ahojte baby,

este sme stale 2 v 1, u maminky v brusku je predsa super... 😀 😀 😀
nellie, tak fajny vikendik, dufam, ze hlavicka neboli... 😀 😀 😀
vieri, verim Ti, ze si sa rozplakala, zlata kamoska, velmi mile od nej... 😵 😵 😵 a zvladnete vsetko aj bez tatinka, vy ste super tim s Patkom !!!

my sme sa vcera poobede vratili domov, bolo fajn, pokecali sme, pokukali telku, nasmiali sa, boli sme na pizzu... dnes sme rano boli v meste, boli sme za detskou pani doktorkou, velmi zlata a odbornicka na novorodencov. tak mi dala vizitku, ze keby nejake problemy s dojcenim, tak pride za mnou aj do nemocnice, lebo byva tam kde budem rodit, k nam dochadza a ze ked budeme doma, tak hned pride k malemu, aby sme ho netahali do ambulancie k chorym, velmi dobry dojem na mna spravila! potom sme boli po nakupoch, zabehla som k babam do prace, teraz idem povegetit a vecer pride kamoska, maleho krastna, tak sa tesim, drahy ide na nocnu... 😉

katika82
2. mar 2010

ahojte maminy, a snažilky

júúj tak my máme za sebou náročný víkend, boli sme v sobotu prvý krát v práci s lukáškom tak sa vytešovali všetci z neho, potom sme boli ešte u dvoch kolegov na takej dlhšej návšteve tak bolo super, potom večer v sobotu ešte k svokrovcov tam sme aj spali a včera sme až prišli. ja som bola štvrtok piatok lyžovať zasa super bolo krásne počasie. sa smiali v robote že takú materskú ako mám ja by chceli aj oni, že som viac na lyžiach ako doma, ale tak mám super opééérku segru takže môžem aj trošku vypnúť z toho stereotipu.

inak včera som malému kupovala nejaké vecičky v tesku veľkosť 6-9 mesiacov no a dnes som zistila že mu je to tak akurát, ja neviem či to je také divné číslovanie alebo to naše malé drobčiatko je trošku väčšie.

inak pridala som aj fotočky nejaké tak si kukuk.

ass ty ešte níííčč??

asshanti
2. mar 2010

ahojte,

kati, este nic... 😀 😀 😀 krasne Lukasko vyrastol, naozaj sa mi velmi podoba na Teba. 😉 😉 😉 v tom zupaniku nema chybu, velky pan... 😀 😀 😀
vcera bola kamoska, doniesla mi este dodatocne darceky na Vianoce a k narodkam, kedze bola v USA, tak sa vytesujem... kupila mi zuvacky, cukriky, svajciarsku cokoladu, privesok na kluce a magnetku New York, spiralu Loreal, pekne cierne tricko a prafem Paris Hilton. 😵 😵 😵 tak sme posedeli, pokecali a my sme vydrzali 2 v 1, lebo tatinko bol na nocnej... 😀 😀 😀 ale uz som pocitovala take rezanie tam dole, maly este stale silno kope a vrti sa. teraz idem nalozit do pracky, pobalit tasku do porodnice, este ozehlim manzelovi koselu a sebe tricko a pripravim veci pre malickeho, ked pojdeme z porodnice, kebyze si ma tam zajtra uz nechali... a potom sa idem poriadne oholit a vegetit... 😀 inac, od rana mam take blbe zmiesane pocity, uz by som tam chcela ostat a mat to za sebou, na druhej strane sa vsak bojim... 😖 😖 😖 uvidime, zajtra budeme mudrejsi... keby som tam ostavala, nebudem mat net, ale urcite napisem nellie sms, aby ste boli v obraze. 😉 😉 😉

vierka
2. mar 2010

caute baby 😀

maly spi na gauci tak mam chvilu cas 😀 no na lote sme nic nevyhrali, ale maly sa uz treti den tak krasne smeje ked sa mu clovek prihovori, ze to je najvacsia vyhra v zivote 😵

ass - stale pokope???

katika - maly je bohovy a to paraaaaadne tricko ste kde zohnali??? to je super 😀
inak to cislovane v tescu treba sledovat, lebo maly ma 0-3 mesiace a je mu to akurat 😉

nellie_
autor
3. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

asshanti ja uz pri kazdom pipnuti sms myslim na teba, ze ci uz... 😀 😀 😀 neboj, moja takto o tyzden uz bude urcite Alex vonku.. 😉 🙂

Kati - Lukasko riadny herec uz.. 😵 😵 😵

Ja som vcera mala volno, tak som troska poodychovala a dnes ma tu poraza este je len rano.. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre