Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
10. máj 2010

sneci supeeeeer!!! užívaj si tehuľkovanie 😉

ass toto je aj u nás presne s tými rukami. A cmúľa si ich neuveriteľne. Dnes som mu objavila v puse niečo biele, ale nemyslím si, že je to zúbok, lebo je to hore ako rastú očné zuby. Skôr to vyzerá ako nejaký hnisavý vačok, len mu to neviem dobre pozrieť, keďže sa mu do pusinky ťažko dostanem. Budeme musieť skočiť k lekárke 😒

katika82
10. máj 2010

sneci super, vidíš takže už vám bije aj srdiečko a teraz už bude len dobre a budeš sa tešiť na každú jednu novú chvíľku, na prvé fotočky v 12tt potom na prvé pohyby. veľmi sa teším s tebou a držím palčeky nech je všetko super a tehukovanie bez problémov

ass náš luky už má pol roka a stále spáva v perinke inak tiež nezaspinká.

alex skús na tú pusinky ak máte domáci malinový sirup vytrieť mu pusu s tým. zaručene dobrý recept starých mám ktorý pomáha

snecka
12. máj 2010

Ďakujem ste moja babuľky zlaté 😵
Dnes som bola za svojou doki a tá ma hneď poslala do rizikovej poradne, čiže v pondelok ideme, to by nám už mali robiť prvé vyšetrenia však?

asshanti
13. máj 2010

ahojte baby,

ako obliekate teraz male babatka v tom teplom pocasi? hlavne Ty alex porad, Jakubko je najblizsie k Alexovi... ja som mu dnes dala body s dlhym rukavom, pancusky, rifle, papucky, ciapku a taky svetrik - tenka pletenina s kapuckou. ale v aute ked som ho chytila na zatylku, tak bol trosku spoteny, v aute bolo totiz fest teplo... stacia mu v aute len body s dlhym rukavom? a moze byt otvorene okno v aute, tak trochu iba? samozrejme tak, aby nefukalo na maleho...
a ako riesis tie jeho rucky? mne ich spod deky hned vyberie, v zavinovacke je to celkom ok, ale mam pocit ze je mu horucko a to ide leto... co potom...??? ☹ ☹ ☹

inac je rozkosny, vela sa smeje, "rozprava", perfektne zvuky vydava, je rozkosny !!! 😵 😵 😵 😵

asshanti
22. máj 2010

ahojte baby, kde ste vsetky...??? 😕 😕 😕 😕 😕

my sme boli vcera na poradni, maly mal minulu nedelu 2 mesiace a vcera meral 63 cm a vazil cca 6 kg (bolo to nieco malo cez 6 kg, ale mal na sebe body, tak to doktorka odcitala), takze za 2 mesiace vyrastol 13 cm a pribral nejakych 1, 75 kg. vravela som doktorke, ze je taky nervny, ze place, hlavne ked zaspava to by ste mali pocut, reve ako tur, doslova. ona ho popocuvala, aj do hrdielka mu pozerala, aj uska stlacala, ale vravela, ze je zdravucky, ze krasne pribera, ze keby mu nieco bolo, tak by nepriberal, iba chradol, ze si mame kazdy den povedat, ze uz je o den starsi... 😀 dala nam aj sirupcek, homeopatika (myslim, ze sa volaju Sedalia), je to na ukludnenie, ze nemame zbytocne kupovat, ze najprv vyskusat. je perfektna, dala nam celu 20 ml striekacku. o 3 tyzdne ideme na kontrolu s nozickami, dufam, ze uz nebudeme musiet balit nasiroko, mame sa zastavit aj u nej, budu ho ockovat a tiez nam ponukla ockovanie proti rotavirusom, ze on je taky citlivy, tak by to odporucala, takze to dame. uz teraz sa obavam tych ockovani, ze ako to prezijeme... ja teda budem urcite plakat s nim ako sa poznam... ☹ vravela som jej aj, ze ako sa strasne skriabe a ona ze tvaricku ma super, ze to by som mala vidiet ine deti a ze pokozku ma na telicku pekne vlacnu bez potnickov, ze je to super. tiez som sa pytala na oblecenie (mal body s dlhym rukavom, teplakovu supravu zamatovu, taku tensiu - teplaciky a mikinka s kapuckou, ciapku, boticky na nohach a tenku decku), vraj ok, ze by mu uz nic ine nedavala, tak snad sa dobre obliekame... a ze ked sa budi ruckami, tak stale zavinovat... musim si objednat nejaku tensiu zavinovacku, lebo vcera sme boli v jednom detskom obchode a vsetko len take ako mame doma, jedna bola tensia, ale len na suchy zips, z toho by sa dostal, on potrebuje previazat... celu cestu pekne spal vo vajicku, potom doma sa aj hral a ked nemohol zaspat, tak sme ho s drahym zobrali opat do auta, isli sme do vedlajsej dediny, zaspal a potom este hajal vo vajicku na terase, prsalo, tak sme sedeli s nim a drahy ho hojdal. v noci spal pekne, od tej pol desiatej do pol tretej a potom od stvrtej po hodine bol vzdy hore, vytiahol si jednu ruku a budil sa, teraz haja v postielke uz viac ako hodinku, vonku strasne fuka, tak nejdeme nikam, uz aby bolo teplejsie... ja som aj konecne dovysavala, teraz si vychutnavam kavicku a slivkovy kolac. 😉
pekny vikendik

alexiaaa
24. máj 2010

Ahojte holky, moc jsem na koníka nechodím, spíš často pročítat, pro radu. Ale teď bych potřebovala pomoc pro kamarádku. Snaží se o miminko už skoro 5 let a teď má po druhé missed ab. Chtěli si dát pauzu, ale už jsou to skoro 3 měsíce a pojedou na dovolenou a chtějí se snažit znovu, bohužel bez Clostilbegytu jí nezrají folikuly a tak bych se chtěla zeptat, poprosit jestli nezbyl někomu Clostilbegyt, který už nepotřebuje? Jí by strašně moc pomohl, a jak na něj reaguje to už ví, brala ho už nesčetněkrát. Za případnou pomoc (prosím do IP) kdyžtak moc děkuji 😉.

alex
18. jún 2010

baby, to čo toto, skoro mesiac sa nikto neukáže??? 😕

Ako sa máte?
Sneci, ty ako?

katika82
24. jún 2010

alex verúúú je to tu najaké zanedbané, ako sa porodilo tak tu nikto nechodí čo to??

asshanti
24. jún 2010

ahojte,

tak ja som pisala posledne 2 prispevky, ale kedze nikto nereagoval, nebudem si pisat sama so sebou, vsak....??? 😉

katika82
1. júl 2010

ass ja tiež neviem čo to tu tak vymrelo. a vy ako sa máte??? rastiete ako z vody že?

asshanti
1. júl 2010

ahoj Kati,

na poradni sme boli 14. juna (16. mal malinky 3 mesiace) a vazili sme 6, 6 kg a merali 67, 5 cm !!! 😵 😵 😵 tento utorok sme boli na povinnom ockovani a davali sme aj proti rotavirusom, sestricka maleho chvalila, ze este ani jedno babo takto pekne nevypilo vakcinu, vobec nevypluval, este sa potom aj oblizoval, hlados jeden... 😀 😀 😀 a take usmevy hadzal na nu, aj na doktorku, ze dovi dopo... to este netusil co ho caka... potom ho pichli do oboch stehienok, plakal tak zalostne, ale na mojich rukach sa upokojil. boli sme potom aj v obchodoch po meste, vobec neplakal, zaspal tatinkovi na ruckach, potom mi ho prelozil do auta a spinkal este aj doma. chvalabohu horucku nemal, ani nebol umrncany, taky ako vzdy, tak som rada. spite este v zavinovacke? my ano... 😒 😒 😒 neni Lukymu teplo, ked ma rucky zviazane...??? my mame v spalni dost horuco a vtedy sa mu zvyknu spravit na ruckach potnicky... 😒 😒 😒 inac je perfektny, vela sa smeje, velmi hlasno komunikuje, vsetko vnima, je velmi sikovny! 😉

vanesska
2. júl 2010

jeej babule ako vam tie deticky rastuuuu... to je neuveritelne...
katka maly ma uz 7 mesiacov?? fakt nechapem ako to bezi...
ja si len pamatam ze vam tu naskakovali tehu tt a teraz vam skacu babatkovske mesiace...

mne to tiez uz riadne uteka buduci tyzden skocime do 9.mesiaca ani si to predstavit neviem ze zachvilu budeme mat babo doma...
ja mam teraz dost problem si najst nejakeho lekara na porod vsetci su okolo mojho terminu na dovolenkach uz zacinam byt zufala 😖 ale snad sa mi podarilo jedneho "ulovit" dnes som s nim volala tak uvidime vo stvrtok idem k nemu do ambulancie...
a co inak baby nechybaju vam tie bruska a kopanceky od malickych??
ja uz sa aj celkom tesim ze brusko pojde dole tie kopanceky su sice mile ale v tom teple je tazke to brusko nosit a v noci sa mi uz poriadne neda spat... ale este mesiac vydrziiiim...

skoda ze sa snecka neozvala dufam ze v pohode tehulkuje a nema ziadne problemy...

tak pekny dnik...

alex
5. júl 2010

🙂 Ahojky,
vanesska, však ty už čoskoro rodíš, ale to ubehlo... fííí 😵
Tehotenstvo bolo pre mňa krááásne obdobie, rada by som si to ešte niekedy zopakovala, aj keď tie posledné dni s bruškom to už nebola sranda. Mne inak ešte fajné brucho zostalo po pôrode, mala by som s tým niečo robiť, len keby som taká lenivá nebola. A vlastne nie len brucho, ale celá som veľká...

Malý je úžasný, smejko. Stále sa len kojí a má už 7620g, je to už riadny chlapisko a keď ho mám na rukách, tak to je riadna váha. 27. ideme do poradne, som zvedavá čo povie lekárka. Bude ho aj očkovať, tak dúfam, že to zvládne tak dobre, ako prvý krát. Už nám aj zuby idú, strašne slintá a všetko si dáva do pusky, mám pocit, že už sa mu aj derú von, som si všimla, také dve čiarky biele na ďasienkach.

Sneci napíš ako sa máte.

pa pa babuľky a užívajte krááásne počasie

katika82
6. júl 2010

ahotje babule

vaneska tééda ty už taký týždeň vysoký siii?? no mne veru bruško niekedy chýba bolo to nádhrené obdobie fakt.

alex vy ste teda riadny valibuci rastiete krásne. super len tak dalej

ass - no my už asi mesiac spinkáme bez perinky. som ho skúsila len tak zo dva krát cez deň nechať zaspať v postielke bez perinky a potom po dvoch dňoch ked cez deň spinkal celkom fajn tak som ho aj cez noc nechala som si myslela veru že nebude spinkať dobre ale až ráno sme sa zobudili som bola normálne prekvapená že či to je ozaj už ráno. dokonca spinkal pekne celú tak tak ako aj ked bol v perinke. no a potom sme ho už nedávali vôbec a naučil sa. asi sa mu páči že sa môže rozťahovať ako chce. 😀

vyskúšaj dať malého len tak cez deň najskôr či zaspinká. ako trvalo to dlhšie kým zaspal bez perinky s perinkou ho odstrihlo hned bez perinky sa trošku šmudlá kým zaspinká ale tak nakoniec sa unaví a zaspinká. vyskúšaj a daj vedieť 😀

senci a ty čooooo?? dúfam že všetko oki.

a nelly ty si sa stratila z dohľadu tiež. čo to?

raza
12. júl 2010

ahojte . Chcela by som vedieť, nájde sa tu niekto, kto mi poradí, ako sa dá psych. vyrovnať s missed abortion a nezblázniť sa?

raza
12. júl 2010

myslím tým niekto, kto to zažil, ako sa s tým vyrovnával, čo robil... ďakujem

lucios
14. júl 2010

raza, ja mela ZT trikrat a znam holcinu, co potratila ctyrikrat. Nikdo se nezblaznil a obdivuji ty, co si stale drzely nadeji. Alespon co vim o one holcine, napopate se ji mimco podarilo. Staci?

raza
14. júl 2010

lucios - ďakujem 😉

magdus77
16. júl 2011

@shaarka ,ja som cisty menšie už predtým mala, takže nevadí 🙂

ktore
22. aug 2011

@nellie_ aj ja som tak bola.a ukrutne bolesti pri moceni.napokon som to vzdala a dala som si na dva mesiace antikoncepciu a tak skusat.a po dvoch mesiacoch brania antikoncepcie so hned otehotnela...po siedmych rokoch trapenia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre