Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
23. jan 2009

snecka - jasneeeee, zajtra hned napiiiiisem 😀
no ja by som to aj chcela risknut, ale u nas je mangel taky zodpovedny 😀 ale sak co, mame zdrave ruky 😀 😀 😀

nellie_
autor
25. jan 2009

ahote babenky... 😉
no vieri ako??? uz sme netrpezlive.... 😉 😵 😵

moj grafik vypada takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

anjelinka
25. jan 2009

Ahojte dievcata moje,

ako vam zavidim, ked tu kecate, my sme vcera uz skoncili s kuchynou, ale som momentalne unavena, stale by som len spala, dufam, ze to dospim konecne a budem tu castejsie. Dufam, ze ste na mna nezabudli.

Nelusik, krasny mas grafik.

Ale ja sa chcem pochvalit, dufam, ze nie predcasne, ale tento cyklus prvy bez liekov som vcera a dnes mala natahovaci hlienik pekny, no a vcera som nahodne oslinila to slinitko ovulacne a zabudla som na neho a dnes som kuk a boli tam asi druhykrat v zivote co ho mam dva roky boli stromceky. No nechcem si nic nahovarat, teplotu som cez vikend nemerala, tak neviem, ako som na tom, ved zajtra rano sa ukaze. Nechcelo sa mi cez vikend merat, stale sme chodili v noci spat, co sme robili, skoro rano do roboty vstavali, tak reku kaslem na meranie. Dufam, ze rano nebudem sklamana. 😉

Snecka, ako sa citis? Vierocka, tyyy???

alex
25. jan 2009

Ahojte kočky,
nellie máš supek grafík 😉
My už dovolenkujeme, sneh tu síce nie je, ale na svahu je umelý. Zajtra ale ideme do Jasnej, tak tam bude iná lyžovačka. Zatiaľ som celá, nezabudla som lyžovať za ten rok, čo som na lyžiach nestála.
Tak sa mi držte, nech vam to v práci rýchlo ubehne 😉
papapapa

vierka
26. jan 2009

ahojte babulky, tak my sme prave na ceste do centra, ideme si pre vajka - dnes mam vyber toho najlepsieho zo mna. Ked budem opat pri vedomi ozvem sa 😀

snecka
26. jan 2009

Anjelik, cítim sa dobre až na včera večer, bolo mi strašne divne, akoby som mala zimnicu, ale teplotu mám len zvýšenú, dnes cítim kus podbrušok, ale inak nič, ani prsia ani nič, preto bohvieako ani nedúfam ☹
Vierka myslím na Teba, cmuk
Alex uži si to, lebo už keď budeš tehu tak skákať na lyžiach nebudeš 😉

nellie_
autor
26. jan 2009

no ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Anejilk - jasne ze sme na teba nezabudli a tuzobne ta ocakavame medzi nami.. 😉 😉 😉 no vidis to - to je parada ze si mala ovu hlienik... 😎 😎 😎
ALex - v dobrom ti zavidim ten oddych na lyzovacke, riadne sa odreaguj a davaj si pozor.... 😉
Vierka - dneska na teba budem mysliet...takze si ides pospinkat troska 😉
Sneci - nemysli negativne mysli pozitivne, este si len malinko po IUI takze to este nemozes mat priznaky tak klud..... 😉 😎 😎 😎 😎

a tu je môj dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
snazim sa mysliet pozitivne, tak som zvedava, lebo mam stale divne popichavanie v podbrušku...

snecka
26. jan 2009

No Nellie krásne 😵 , už pracujem aj ja síce neviem dokedy ale pracujem 😒
Myslíš že to popichávanie je dobré znamenie? Moj mužík mi tiež nedovolí myslieť inak iba pozitívne 😉 takže sa snažím aj keď..... ☹

nellie_
autor
26. jan 2009

sneci ja ti dam take aj ked.. 😠 😠 😠 😠 dostanes takeho facaka.... 😠 😀 😀 😀
ja myslim ze popichavanie je dobre znamenie....ze sa roztahuje maternica...takze musime pekne veriť... 😵 😵
aj ked mna popichavalo uz vela krat a nebolo to tehu, ale teraz viem ze bude... 😀 😀 😀 😀

vierka
26. jan 2009

ahojte babulky... tak som uz doma... mame 5 vajicok tak verim, ze sa nam vsetky krasne oplodnia a budu sa pekne vyvijat... zajtra nam maju volat ako sa to vyvija a dohodneme si termin transferu...

snecka - podla mna su toto vsetko krasne znamenia a verim, ze tento krat to vide 😀 nemusiti ti byt vobec nic sa mozes byt tehu 😀

alex - tu dovolenku ti zavidim, tak by sa aj mne hodilo 😀 len si to pekne uzi..

a dakujeeeeeeeeeem, ze ste na mna mysleli, velmi to pre mna znamena 😀

snecka
26. jan 2009

Sa teším Vieri, určite sa všetky krásne oplodnia, más aj predĺženú či na druhý deň bude ET.

vierka
26. jan 2009

snecka - no ked sa oplodnia 4 vajka, alebo rovno 5, tak my automaticky tu PK daju, ale ked menej, tak bude na mojom rozhodnuti ci si tu predlzenu necham, alebo nie.. do zajtra sa musim rozhodnut...

nellie_
autor
26. jan 2009

vieri no super... 😵 😵 😵 😵 😵 5 vajicok to je krása ty si veru riadna ikernatka.... 😉 😎 😎 😎
paradička, nech sa veru krasne vyvijaju..... 😵 😵 😵 😵
a to kedy ti ich vlozia?? a to sa vklada tiez pod narkozou?? a ako dlho to vyberanie vajok trvalo?? a aj mas bolesti????
viem troska moc otazok ale nejak ma to zaujima... 😅 😉

vierka
26. jan 2009

nelie - ahojcek... sice som si myslela, ze bude zo mna lepsia farma, ale aj toto staci a som spokojna 😀
no zalezi od toho ako sa uchytia, ked sa uchytia vsetky, tak mi ich budu vkladat asi tak za 5 dni a ked menej, tak mozno uz aj v stredu alebo stvrtok... to budem vediet zajtra ked mi bude telefonovat pani embryologicka 😀 vyberanie vajok trvalo tak 10 minut - za takych 15 som bola uz pri plnom vedomi... brusko ma este trochu pobolieva, chce to oddych teraz 😉 no a transfer sa robi pri plnom vedomi, to sa zavedie len taky kateter do maternice a vpustia sa vajicka, to nie je potom uz nic hrozne 😉

nellie_
autor
26. jan 2009

ako si to pekne popisala.... 😵 😵 😵 😵 😵
uz sa ani ja toho nebudem bat.... 🙂
a toto je dost financne narocne??
no tak pekne teraz oddychuj vieri aby si bola silna a pripravena na otehulkovanie.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

snecka
26. jan 2009

Aha, tak Tvoje rozhodnutie bude určite správne 😉 , vôbec sa netráp že ich je len 5, niektoré bba y ich majú síce viac ale málo kvalitné, čiže tieto Tvoje sú kvalitné. Ideš byť na PN?
Nellie a my čo? Aj ja ceeemm

alex
26. jan 2009

Čaute kočky, už som na chate, v Jasnej bolo super, krásne počasie, ale nohy ma bolia strašne, teraz oddychujem. Manželík tu spinká, chudáčik ochorel, som mu predchvíľou namerala 40 na teplomeri, tak si dal paralen a potí sa ☹
Inak oddychujem, nemyslím na nič, najmä nie na robotu 😀
Teplota je u mňa 36,6 , takže ani veľa, ani málo...uvidíme, čo bude ďalej.

Vieri gratulujem k vajkám, želám ti nech sa všetky krásne oplodnia 😵

nellie_
autor
26. jan 2009

sneci nechapem čo vy čo?? a co chces?? 😅
ved ja myslim na vas vsetkyyyyyyyyyyyy...a vsetkym nam prajem babetka do bruska 😵 😵 😵 😵
toto mame velmi silny mesiac verim tomu ze minimalne 3 tehule su iste..... ty, snecka a alex... 😵 😵 😵 😵 😵
a samozrejme to prajem aj mne a anjelinke....

alex to teda nepotesi ta choroba....a to ma riadne vysoku teplotu.... 😔 😔 😔
tak pekne oddychuj, a dufam ze drahemu sa polepsi.... 😉

alex
26. jan 2009

no aj ja dúfam, že ho to čím skôr prejde, lebo chudáčik potom nikam nemôže ísť.
Ja som práve sľúbila neterke, že pôjdeme plávať o hodinku. Kúsok je tu plaváreň, tak aby
sa nenudila a manžel nech má kľud.

snecka
26. jan 2009

Nellie aj ty máš tak sucho v puse, predpokladám z Utrogestanu.
A pravdaže chcem aj ja pre nás všetky, bábetka do bruška.
Alex miláčikovi sa treba riadne vypotiť, mysli na to, vypotiť 😀

alex
26. jan 2009

snecka no to viem, že sa mu treba vypotiť, viem aj čo je na to vhodné, ale bolí ho celé telo, takže túto variantu zamietam 😒

už mu klesla na 39.

snecka
26. jan 2009

Žeby ten paralen? Neverím, chudáčik, to sú hnusné teploty
Však oni sú takí zlatí keď sú chorí, aj päť korún by som im dala

alex
26. jan 2009

no asi už zaberá... má na sebe dva paplóny, ani sa hýbať nevie... a to máme na pláne ešte výlet do Tatier a Tatralandiu, len dúfam, že mu to čím skôr prejde.

nellie_
autor
26. jan 2009

sneci ja nejak sucho v ustach nepocitujem, ale na kazdeho to asi vplyva inak ten utroš...
baby ja mam žravu nemoc... 😀 😀 😀 😀 minuly tyzden som trpela nechutenstvom a teraz co som dosla domov o 14,00 som sprasila polievku, maso so zemiakmi a prisla mi priserna chut na klobasu pecenu tak ju uz do seba pcham aj s uhorkami a horcicou a varenym vajickom... 😀 😀 😀 😀 😀 to su chute som zvedava co to bude ked budem tehu....

alex dobre ze mu troska klesla ale isto sa citi mizerne chudacik... 😒
tak si ty chod zaplavat a odraguj sa s neterkou..... 😎 😎 😎

alex
26. jan 2009

hej, hej už pomaličky ideme, sa teším, trošku športu, keď celý rok som lemravá.
držte sa a píšeme si 😉
papapa

vierka
26. jan 2009

nelie - ja som sa len klepala ked som cakala na tu narkozu, ale len ma tam polahli a uz som o nicom nevedela, vobec nic to nebolo 😉 nie je to financne narocne ked to hradi poistovna, ale cena sa v roznych centrach lisi... ja som platila za injekcie 3000 sk a teraz mi aplikovali specialnu metodu SPF, ktoru vsak budem platit len v tom pripade ked pride k transferu vajicok - co bude nejakych 3300 sk.... no a potom sa plati za zmrazenie nejakych 5000 - to je vsetko 😉

snecka - ved ja som pichala len 9 dni... takze ide skor o kvalitu 😀 len dufam, ze sa tie moje vajka nebudu hrat na slusne a nebudu odolavat mngelovmu matrosu 😀 😀 😀 no uz mi je celkom dobre, zajtra by som zostala urcite doma a potom sa uvidi... 😉

alex - tak to nie je bohvie co, ked zostal mangel chori, dufam, ze sa coskoro vylieci, aby ste si mohli este uzit dovolenku...

a co je vlastne s nasom anjelinkou???

nellie_
autor
26. jan 2009

vieri tak to je super ze to tak lahucko prebehlo.... 😉 po laparke by som sa uz ani ja narkozy nebala... 😉
myslela som ze to je financne narocnejsie...to je dobre hento sa da zvladnut... 🙂 🙂 🙂

anjelinka preraba doma kuchynu tak preto troska absentuje... 😉

vierka
26. jan 2009

nelie - no ja som bola uz raz pod narkozou a to som nemala prijemny zazitok z toho ako mi nasadzovali tu masku... teda ja som bola vtedy este mala a nejako to na mna deprimujuco zaposobilo... ale toto mi len pichli do zily a neviem o svete 😀 a to bolo uplne v pohode, uz mam super zazitok z narkozy a zajtra mozem ist na taku v pohode opat 😀
no v niektorych centrach je to drahsie, aspon co som citala, ale ked clovek chce, tak to urcite zvladne 😉

aha, tak o tej anjelinke som to nejako prehliadla, dufam, ze mi to odpusti, ale zase bude mat nenormalne krasnu kuchynu, tak si urcite ani v tolkej euforii nevsimne ze som to prehliadla 😀

nellie_
autor
26. jan 2009

vieri to ja som stale cakala ze mi daju masku a nic sa nekonalo a dokonca ani povestné 10,9,8.... nebolo, taky odfajč....normalne som len zrazu zaspala a prebrala sa na izbe...taky odfajč veru... 😀 😀 😀

anjelinka ti to isto prepaci... 😉 😎 😎 😎 ved to ma aj v nicku ze je anjel - inka.. 😀 😀 😀

to zajtra ta uspavaju zas????? a to nebude mat po tom na tebe nejake nasledky???? 😅 😝 😝 😀 😀
ale nie srandujem....ved to je super ze budes tehulka...ja verim ze budes.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak ako alex, snecinka anjelinka a aj nellinka samozrejme.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
26. jan 2009

mne sa len zacala motat hlava a len som pocula zhlboka dychajte a viacej si nepamatam - asi to bolo vidiet, ze to na mna ide 😀 a uz ked som ochadzala tak sestricky, ved si este lahnite, aka ste bleda... ale ja som bleda bezne, tmavsia som len ked som namalovana a dnes som nebola 😝 😀
to myslim tak, ze takouto narkozou by ma mohli aj kazdy den, to bola uuuuuplna pohodicka 😉 a myslim, ze mne by uz nemalo co uskodit 😀 mozno by mi to skor pomohlo 😀
a jasneeee ze budeme vsetky tehu, ved zakladame tu novu temu spolu 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre