Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

shaarka
1. feb 2009

snecka, ved to, ze pekne su... 😕

snecka
1. feb 2009

no shaarka na to sa vysrať že sú pekne, keď prd z toho 😒 🙄

shaarka
1. feb 2009

sneci, joooooooooooooooj!!! nezaliecam sa nikomu len tak. ale ved pockaj, vzdavat sa nemusis. este urcite nie 😀

snecka
1. feb 2009

Ja viem Shaarka, prepáč, ja nie som vôbec smutná ale nahnevaná, to moje telo si so nou robí čo chce. 😅 to je myslím pesnička od elánu, však? 😀

alex
1. feb 2009

sneci, ja neviem, neplánujem, ale asi v stredu, ak mrcha nepríde skôr.

alex
1. feb 2009

sneci ty máš krásny graf, ešte nezúfaj, to že ti test ešte nič neukázal nič neznamená...

nellie_
autor
1. feb 2009

sneci ty brdo fakt mas krasny graf a to vazne nic?? stale testujes skoro podla mna...mas pomale vylucovanie hcg - v tom to bude.... 😉
pokial nedorazi krvava pomsta, vzdy je nadej... 😵 😵 😵 😵 😵

ja nebudem testovat skorej ako v utorok rano a aj to zavisi od toho ako sa vyvinu teploty.... 😅
inak viete co? dneska rano ked som sa prezliekala drahy bol mimo ze ako mi narastli bebička...ony mi vacsinou neraguju pocas cyklu a teraz ma nejak bolia ale nie ze bradavky ako opisuju baby ale skôr tak zboku zvonka....a stale ma boli to podbrusko....
tak som zvedava co nameram zajtra...dnes som druhy den bez utroša....

alex
1. feb 2009

joj musím aj ja zajtra zmerať, nech viem na čom som.

nellie_
autor
1. feb 2009

alex ano len pekne meraj a potom nas informuj.... 😉

anjelinka
1. feb 2009

Neluuuus, ved ty si jasna podla mna...testik uz kupeny? 🙂

vierka
1. feb 2009

nelie - to su krasne teplotky, drzim palce aby neklesli a tie didenky su dobre znamenie 😉

vierka
1. feb 2009

snecka - este nezufaj, aj ked je to urcite tazke, ja viem. Ale teplotky mas este pekne, sestre ukazal test prvy krat 2 ciarky az ked jej mrcha meskala 😉

anjelinka
1. feb 2009

Ahojky vieriiiik, ako sa mavas???

Ja si myslim, ze snecka testovala skoro, mala este pockat. Moja znama tri tyzdne nemala mrchu, meskala jej, testy negativne, a az po troch tyzdnoch jej ukazalo //.

Ja som z Nellusky uplne paf 😅 😅 😅

vierka
2. feb 2009

dobre ranko babulky....

nelka - tak co teplotka??? ako dneska??? 😀

anjelinka - aj ja si myslim, ze na snecku je prilis skoro, lebo podla mna ma teplotky kraaaasne... ved uvidime ako bude pokracovat, ale v kazdom pripade jej straaaasne moc drzim palce 😀
inak my sa mame dobre, dneska sme prvy den v praci, tak hadam to bude v pohode 😀

nellie_
autor
2. feb 2009

ahojte no ja dnes znova pokles...ale zatial len taky mierny na 36,95 no tak som zvedava co zajtra.... to bude rozhodujuci den... ale zacinam byt zasa pesimistka..... 😅

grafik je hore vyssie... 😉

nellie_
autor
2. feb 2009

ja som dneska zvedava na nasu snecinku...isla na krvny testik.... 😵 😵 😵 😵 😵
stale verim ze bude tehulienka..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
od rana na nu myslim.... 🙂 🙂 🙂

alex
2. feb 2009

ahojte kočky, nellie tak ja som dnes nezmerala, lebo som rozbila teplomer 😅

alex
2. feb 2009

dnes som mala divný sen. Že som bola u lekárky a tá mi hovorí, že mám schválenú žiadosť na lieky na umelé, ale boli to konské dávky clostilu... mne už dobre šibe

vierka
2. feb 2009

nelie - tak uvidime zajtra co sa z teba vykluje, ale ja ti stale veriiiiiim 😀

a na snecku myslim prudko aj ja, podla mna jej to vide, ved teplotky mala krasne 😀 a kedy bude mat potom vysledky?

alex - to sa radsej ani nepytam kde si ho rozbila 😀

nellie_
autor
2. feb 2009

alex no ale ake nocne mory.... 😀 😀 😀

mna tie prsia boli jak slak...ale viacej lavy a tak zvonk a ani do podprdy ho nenarvem...to je nejake divne toto... 😀 😀 😀 preco len jeden reaguje... 😅
a inak nemam na nich ziadne tehu zilky vystupene....len ma tak divne bolia..... 😅

nellie_
autor
2. feb 2009

dakujem ze mi dodavate optimizmus...stale sa snazim verit 😉 pokial nedosla mrcha tak stale mam nadej... 😵

vieri ved snecka by hadam dnes mala mat tie krvne vysledky....slubila ze vecer dojde napisat.... 😵 😵 😵

alex
2. feb 2009

vierka v umývadle, som pustila na neho veľmi horúcu vodu a tá špička mi odpadla 😅

nellie ty si jasná 😵

alex
2. feb 2009

až večer? veď dovtedy umriem zvedavosťou 😖

nellie_
autor
2. feb 2009

alex no este ze to bolo v tom umyvadle a nie niekde inde.... 😅 😀 😀 😀 😀

bodaj by to tak bolo.. 😵 😵 😵 😵 alex a ty teda testujes tu stredu???? 😉 🙂

vierka
2. feb 2009

alex - to su teda sny... mna budu tiez nejake matat ked sa bude blizit den krvneho testu 😀

nelie - tak to berieme ako priznak tehu... a mozno sa ti do jedneho tvori mleeecko rychlejsie nez do druheho 😀 ja verim tej tvojej zajtrajsej teplote 😀

uz sa neviem dockat co snecka napise 😀

nellie_
autor
2. feb 2009

alex ved to je najhorsie ze az vecer...dovtedy si aj nechty na nohach poobhryzam..... 😅
snecka ma dneska skusku tak z centra leti na skusku, preto dojde az vecer....

nellie_
autor
2. feb 2009

zeby som tehotna na pol tela?? 😀 😀 😀 😀 😀
neviem no, mna doteraz prsia neboleli....ale baby viete aka som nervozna..jak divá svina....vcera mi drahy povedal ze ma zavre do nejakej odhlucnenej skrine kde bude diera iba kadial mi jedlo bude podavat... 😅 😅 😅 😅 😅 kazda hovadinka ma vytaca do kozmickych rozmerov.... 😅

alex
2. feb 2009

nellie no skúsim v stredu, ale nemyslím si, že to vyšlo ☹

ale ty a snecka ste veľmi nádejné, dúfam, že aspoň jednej z vás to výjde, no najlepšie obom.

alex
2. feb 2009

nellie, no ty si jasná tehula, nechceš dnes testnúť???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre