• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
autor
baby jelikoz poznam svoje telo tak som fakt realistka....
zacal ma ten spodok brucha bolet a veru dost...az mi to tam jak keby trpne....takze zajtra budem hlasit isto madam krvvu.....

no ale neva o 2 tyzdne sa snazime dalej.. :wink:
2. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - tak ale uznaj, ze nieco musi spravit aj mangel, ze mi zeny sme bezmocne :grinning:
2. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri no ved samozrejme ze ano....ved nie sme panenky marie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka manžel sa môže snažiť, ale je to márne, keďže má za ženu vrahyňu spermošov :grinning:
ale v centre sa to vyrieši, posnaží sa manžel, ja aj doktor a spoločnými silami to hádam nejako dáme dokopy :grinning:
2. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex samozrejme ze date... :wink:
2. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, mne sa tak nič nechce :sweat_smile:
2. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex sme dve... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nutne potrebujem materskú, lebo sa už zbláznim v práci :grinning:
2. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sme tri, ani mne sa nic nechce :unamused:
2. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super jak sa nam klub rozrástol.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj ja potrebujem materskú som tu uz 6-ty rok a stale to isté dokolečka dokola kazdy mesiac.....
uz ma to tu nebavi...radsej budem kakaničky prebalovať.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tu len tri roky a snažím sa meniť oddelenia, ale aj tak chcem už vypadnúť.
2. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tu 10 rokov :grinning:
2. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, tak to by som sa nemala ja veľmi sťažovať, čo.
2. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
za pol hodku uz padam domov...aleluja..dneska som tu fakt trpela... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

rano o 7,30 vam hlasim vysledok.....
2. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: , ďakujem že ste na mňa mysleli, veľa to pre mňa znamená, ale bohužiaľ to nevyšlo, krvička negatívna, takže šup do 2 IUI, aspoň že som skúšku spravila :wink: , Nellie, Alex, Vierka dúfam že ma nesklamete, budem Vám držať päste ako sa len dá. Ľubkám Vás cmuk.
2. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sneci, ja tu uz ocakavam vysledky...takze negativne - a taky krasny grafik... :frowning2:
Aj my ťa lubkame snecinka a verim ze druhe IUI uz bude uspesne...gratulujem ku skuske - si šikulka... :wink:

teraz sa este viacej bojim zajtra testovat....ty si mala taky krasny grafik snecik... :pensive: :pensive: :pensive:

ale nemôzme stracat optimizmus ked to aj tento mesiac nevyjde, tak buduci nam to istí... :wink: (myslim tym mna a snecinku, vy dve ste stale nadejne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
2. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a samozrejme myslim aj na nasu anjelinku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebojte baby vyjde nam to... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Božinku zabudla som na anjelika :dizzy_face: , mám tam cystu takže moje teploty asi môžu súvisieť s tým :frowning2: a ty Nellie máš stále krásny grafík, nebojkaj zajtra ohlásiš // čiaročky. :wink:
2. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - zajtra rano ocakavam tvoje spravy... som taka nedockava a zvedava, mozno viacej nez ty :grinning: :grinning: :grinning:

snecka - nevadiiiiii... nabuduce to vide... hnusna cysta sa odplavi a sup sa do druheho kola :wink:
a ku skuske gratulujem, ty si nasa sikulka... a mooooooooc ta lubime vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sneci to je mi ľúto :frowning2: tak už je to len na nellienke a vierke, lebo mňa už bolí brucho tak mrchovsky. Ale kúpila som si dnes dva testíky, nech mám doma v zálohe a aj nový teplomer, pre istotu digitálny, tak zajtra zmerám teplotu.
a sneci gratulujem ku skúške :slight_smile:
2. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,

snecka, mrzi ma to, ale teraz si si to vyskusala a na druhykrat budu krasne //.

Ja som baby hotova z nellik, proste ja viem, ze tam budu //, neviem sa dockat rana, preto musim skoro zaspat, potom ma rano poobracia do pol osmej sefka, no a to je cas akurat pozret na MK a tesit sa. Juuuuj, dufam, ze sa mi podari rychlo zaspat :wink:

alexi, nehadz este flintu do zita, ved mrchovske priznaky znamenaju tehu priznaky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moja mrcha je krasne slaba, neviem, co to :rolling_eyes:

Ale vcera som si tiez kupila novy teplomer :grinning:
2. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už to mám tretí teplomer, dúfam, že tento už nepokazím :grinning:
2. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata... tak ja cakaaaaaaam na spravy :grinning:
3. feb 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cakaaaaaaam, bre ranko :grinning: :wink:
3. feb 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozeram, ze Nellik uz ma zaznacenu teplotu, trosku klesla, ale nic tragicke. Ale asi robila aj testik, lebo tam ma "-" :confounded:
3. feb 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelinka - a to si kde vycitala???? preco nam nenapise, ze ako je na tom :confused:
3. feb 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, aj ja som to už vyčítala :frowning2: :cry: , doriti, :angry: , tak Alex, Vieročka musíte to zachrániť.
Vieročka ako sa cítiš, ktorý deň si po.? Kedy budeš testovať?
3. feb 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja stale neviem kde to citate :sweat_smile:

snecka - ahojcek.... no ja sa citim tak, ze nic necitim - teraz neviem ci je to dobre znamenie, alebo to zle :sweat_smile: no ked ratam aj den transferu tak som dnes 7 den po ET :grinning: a test s krvi mam buduci tyzden v stredu - 11.2., dovtedy som sa rozhodla netestovat :wink:
3. feb 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte takze nemohla som pisat bol tu sef....
teplota klesla a test biely ako sneh...... :frowning2:
3. feb 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste zlate ze tak na mna myslite....ono to fakt dost pomaha.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

rano som sa tak triasla ked som testovala a kukala na ten test a nic.... a celkom v pohode som to zvladla...myslela som ze to budem horsie znasat ale nie....ved zivot ide dalej....pockam si na mrchu a tesim sa na dalsie meranie.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja vas vsetky moc moc lubkam...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok