• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
vierka od teba neberieme iný výsledok, ako pozitívny! :angry: :grinning:
3. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak po prvom IUI som dostala mrchu na 32 deň a po druhom na 29, takže ešte stále má čas, kedy by mohla prísť.
3. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak vieri je to na tebe...musis to tu prelomit a my ta podom budeme vsetky jak take slepe kuriatka nasledovat.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale fakt teraz sme to mali vsetky ake hromadne... :wink:
3. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa už zmierila s centrom, ale ak nám nevýjde IVF, tak ja už fakt neviem :unamused:
3. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme vcera sa bavili s Lubim ze asi to budeme riesit tak, ze vykaslem sa na lieky a budeme dalej snazilkovat a popritom prerabat dom a ideme brat aj uver, a neviem co Lubi s robotou teraz skrz tu krizu je vsetko na prd a aspon este cosi troska nasetrime teraz a koncom roka by sme to asi vyriesili tiez umelym a bude....

aj ked viem ze po dedine budu reci ze aha na nich 2 roky zobrati a nemaju furt deti ale nech si hovoria co chcu...mi to ideme robit uplne planovane... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

alex hlavu hore :wink: este aj tento mesiac je stále nadej.... :wink:
3. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to ste si dobre naplánovali, nech vám to tak výjde :slight_smile:

mňa proste strašne sere tá strata času, všetko to trvá tak dlho... a ja som taká netrpezlivá :sweat_smile:

nellie, určite to nevyšlo, ja si myslím, že keď to výjde, tak to nejako budem cítiť.
3. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem tip na karnevalovú masku, takú, ktorú by som si aj sama vedela urobiť.
3. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex to tebe alebo pre koho chces tu masku??? ty by si mohla byt pocahontas.... :wink: :sunglasses:
3. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, hej mne.

To som aj ja rozmýšlala, ale neviem, čo by som si obliekla.
3. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uvažovala aj o pipi dlhej pančuche :grinning:
3. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidis ake mame podobne myslenie?? ale mne fakt prides jak pocahontas.... :grinning: :grinning: :grinning:
no to hej to by si musela mat nejake dlhe saty...alebo ved mohla by byt nejaka dlha menzestova sukna a nejaka biela bluza s napufanymi rukavmi, zalozis celenku s pierkom a ides...

alebo tak chod za klasicku pipinu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dva copy, pehy, podkolienky a si hotova... :grinning:
3. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa asi zhovadím a pôjdem za tú pipi, lebo fakt ma nič iné také jednoduché nenapadá...
3. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano alex choooood a potom mi ukazes nejake fotos... :wink:
ty budes taka chutna pipinka.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, že chutná pipinka :sweat_smile: len tie bagandže, čo ona mala na nohách, tak také nemám :grinning:
3. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám si tenisky :grinning:
3. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano tenisky...to budes mat dobre....aj si zatrsas bez ubolenych čupajziek... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a daj si každú teniskú inú to budú všetci oči pučiť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a cez mesto ako pôjdem :sweat_smile:
3. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - respect - budem sa vas snazit nesklamat :grinning:

nelie - tie blbe reci po dedine si nevsimaj, ludia vzdy budu mat reci na nieco, aj keby ste tie deti mali tak si nieco najdu... u nas sa najnovsie smeju mangelovi v praci, ze je neplodny a tak - celkom ma to sve a pritom to nikto vobec nevie co podstupujeme kvoli bejby, toto su len srandicky z kolegovych stran, ale celkom krute srandicky, kedze prave toto riesime :frowning2:

alex - to s tou pipi je chutne, to by ti urcite pristalo :slight_smile:
3. feb 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, tak tvoj manžel má teda tupých kolegov :angry:

no uvidíme, dnes sa skúsim nejako preobliecť za tú pipi a kuknúť ako to bude vyzerať.
3. feb 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - to teda ma... ale co uz...

tak sa potom musis ukazat, ze ako to vyzeralo :grinning:
3. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, potom vám pošlem na mailiky nejaké foto :wink: :grinning:
3. feb 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano ano alex to urcite musis poslat.... :wink: neboj, to zvladnes cez to mesto...budes troska mensia atrakcia ale sak nech sa kuknu no nie... :wink:

vieri no to ma teda uchvatnych kolegov....toto je najhorsie ze niekedy ani nevedia teda nie ze niekedy ale vzdy ze co je vo veci a ze mozno nevedomky ublizia...ved toto je taka citliva tema... :pensive:
nas sa stale jedna moja teta vypytovala co rodinka a nebude babo a kva kva..a potom som raz povedala ze nejak je priroda proti nam tak odvtedy jej to je trapne a viac sa nepyta... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás keď sa niekto spýta, tak sa vyhovorím, že ešte na to nemáme vhodné podmienky :grinning:
3. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len neviem, ako to vyriešim s robotou, keď pôjdeme do centra. Nechcem im nostiť pečiatky z gyndy stále. To si už asi domyslia, že čo je vo veci.

Vierka, ako si to ty riešila? A ešte mi povedz, kde si si dala robiť predoperačné a kedy si to všetko postíhala.
3. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex a ako inak to budes riesit, tie peciatky??? :confused:
3. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - ja som si vzdy brala dovolenku ked som sla do centra, nechcela som nosit peciatky z centra, ale ten cely rok som bezne nosila peciatky z gyndy, ved tam clovek nechodi len kvoli tehu...aj teraz po transfere som mala 3 dni dovolenky... a keby som chcela byt PN tak by nebol problem dohodnut sa s mojim vseobecnym ze by mi dal do PN.ky napriklad chripku alebo co... ved jemu je jedno kvoli comu som doma, ved ja budem mat kvoli PN nizky plat, nie on :wink:
a interne som si vybavovala v meste bydliska, ako som nasafovala injekcie, som sla pre mrchou na krv a asi tak o tri dni som isla na interne aj s vysledkami s krvi a hned mi dala aj papier internistka... od tej som normalne peciatku priniesla do prace....
3. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, bohužel se musím přidat - clostil na mne nezabral. Jaké jsou další možnosti léčby při anovulaci?
3. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie však to, že inak to asi nepôjde, buď dovolenka, alebo pečiatka. Len to, že dovolenku mi tiež nebudú musieť dať.
Ja chcem aj zmeniť obvoďáčku, ja mám takú kravu a švagrina si svoju vychvaluje, že za ňou keby som prišla, tak nie je žiadny problém a dala by mi PN ako by som potrebovala.

Lenickan, ak máš anovulačné cykly a nezabral clostil, tak potrebuješ niečo silnejšie, asi injekcie. Chodíš do centra?
3. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka v centre ti dali papier a ty si s ním išla k svojej obvodnej a tá ťa potom poslala na interné?
3. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodila jsem ale 26.2 jdu na první vyšetření k apolináři... s injekcemi se pak dávají rovnou IUI? Nebo i přirozené snažení?
3. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok