Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
6. feb 2009

dobre ranko babulky 😀
no my byvame sami uz hadam aj tri roky to budu a nie je nad to, mat vlastny klud 😀

nellie_
autor
6. feb 2009

ahojte babenky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

na mna vcera dosla taka depka, ze som sa riadne vyrevala v sprche a potom zaspala ako babetko...ale uz je dneska dobre..ja som vedela ze ono to pride, nech sa akokolvek tomu branim...ten pocit bezmocnosti ze ma zradza vlastne telo... ☹ 😔 😔 😔

ale dneska uz mi je fajn..ved je piatok caka nas vikendik... 🙂 😎 😵 😵 😵 😵 😵

anjelinka
6. feb 2009

Dobre ranecko baby,

snecka, nic sa nedeje, ked budes mat cas, tak posles 😉 .

Nellusik, hmm, ale ked sa clovek vyplace, tak je mu ovela lepsie. A tento rok bude pre vas dobrym, uvidis, zacnete si domcek prerabat, no a aj to babatko sa zadari 😉 .

Inak baby, mam fotky na modrej streche z kuchyne, tak mozete kuk.

My budeme mat vikendik ani nie oddychovaci, dnes v noci pricestuje svokra so svagrom, aj sa celkom tesim, svagra mam super, zajtra sa chystame niekam vyrazit do ulic, zasa si neoddychnem. Navyse na mna daco lezie 🙄 🙄 🙄 , pred dvomi tyzdnami som dobrala antibiotika, nevylezala som, samozrejme, ze sa nedalo, som sefke vkuse vravela, ze mi neni dobre, sama videla, aj ked sa mi spustila pred nou krv z nosa, ale tak praca je prednejsia...no a teraz sa mi ta angina a priedusky krasne vracaju nazad, ale som si povedala, ze ak to prepukne, tak sa idem dat vypisat a hotovo, budem na PN, a co. 😖

vierka
6. feb 2009

nelie - neboj sa, tento rok bude uspesny, najprv byt, potom dieta 😉

anjelinka - kraaaasnu kuchynu mate a aku peknu velku... 😀 ja mam len taku malusnavu, ale budeme ju casom prerabat aj my 😉

snecka
6. feb 2009

Anjelik 😀 😀
no sa smejem kuchyňu máš rovnakú farebnú kombináciu ako ja a obklad v kúpelni taký istý len farbu mám zelenú, náhosa jak bejk 😀
Nellie ja som tento mesiac vôbec neplakala ale cítim na sebe že by som to potrebovala, jooooj a ako ma bolí brucho a to ešte dnes na poslednú skúšku, sa mi nehce 😒
Vierka ako mamina?
Alex ešte búva?

anjelinka
6. feb 2009

vierocka, tak ale teraz premyslam, ze sme daktore veci mohli inak spravit, mame tam velku spajzu, trebalo ju zmensit a spravit nejaku terasu, lebo vlastne mame len jeden vchod do domu a ked chcem ist na dvor, tak vsetko obchadzame.

snecik 😀 😀 😀 , no totoooooo 😉 , my sme najprv chceli tmavu, ale potom nas poliak prehovoril, ze to bude velmi tmave, ze to neni obyvacka, tak nech si tam nakombinujeme k ceresni aj vanilku....

nellie_
autor
6. feb 2009

anjelik krasna kuchyna.. 😵 😵 😵 😵 aj ja chcem taku oranzovu kuchynu aj obyvku lebo aj ich budem mat spojene barovym pultom... 😵 😵 😵
sa tesim uz ked aj ja vam ukazem finalne fotecky..ale to bude az tak nejak v maji 😅 😅 😅

sneci no ja som vedela ze aj ked hram hrdinku, takze depka sa isto dostavi...to je taky hnusny pocit bezmocnosti.... 😔 😔 😔 no ale co uz ideme dalej je tu dalsi cyklus..
mam posledne balenie clostilu co som este minule nafasovala a viac no nejem som sa rozhodla...nechame to proste bez liekov..a v septembri ked uz budeme prestahovani tak pojdeme do centra... 😎

nellie_
autor
6. feb 2009

mna uz dneska brucho neboli, ale teraz po laparke krvacam riadne silno...ale to ja asi dobre, lebo aj minuly mesiac som mala taku silnu mrchu asi ako som mala za cely rok minuly rok..to som mala take slabulinke a asi az teraz je to vsetko OK.. 😎 lebo ja som mavala vacsinou len take spinenie a krv len kazdy druhy - treti mesiac aj to malinko ale teraz je uz vsetko ako ma byt.. 🙂 🙂 🙂

vierka
6. feb 2009

snecka - no uz na mna dolieha pracovny tyzden, ze som ho tu travila s utrosom, tak sa taaaak straaaasne tesim na vikend ze si odpociniem 😀 inak sa mam fantasticky 😀

anjelinka - no clovek pride na vela veci uz ked je po celej prerabke 😀 to sa aj mne stava 😀

nelie - uvidis, ze tento rok bude uspesny, skor ci neskor 😀 teraz sa pekne zamestnajte novym bytikom a ani sa nenazdate a bude "kocur v trube" 😀

alex
6. feb 2009

ahojte kočky 😉

nellie_
autor
6. feb 2009

vieri uz sa na toho kocura tesim... 😀 😀 😀
no toho sa ja bojim najviac ze nieco poriadne nedomyslime a potom si budeme nadavat 😅
uz sme asi urobili hovadinku, lebo sme zvacsili obyvacku a zmensili spalnu a asi ta spalna je uz moc mala... 😀 😀 😀 😀 tak z nej bude asi izba v ktorej bude pocitac a zehliace prkno a spalnu si urobime z jednej detskych izieb ved 2 zatial vôbec nepotrebujeme.... 😎

ahoj alex 😵 😵 😵

vieri a ty utroša papas??? alebo vkladas???

alex
6. feb 2009

ja som doma, chystám sa k zubárke.

vierka
6. feb 2009

alex - ahojcek, tak toho zubara ti vobec nezavidim 😖

nelie - no jo, taky dobry kocur v trube nie je nikdy zly 😀 😀 😀
takze ste vytvorili spalnu pre jedneho??? tak druhy moze spavat v obyvacke 😀
ja utros vkladam, keby som ho papala, tak uz asi davno spim 😀

nellie_
autor
6. feb 2009

vieri mudro ze ho vkladas... 😉 😎
alex takze zubar..fu to nenavidim aj ja... 😖

no praveze sme vytvorili spalnu len pre 2 a pripadna postielka by nemala sancu... 😅 😀 😀 😀

alex
6. feb 2009

ja sa nebojím 😀

nellie_
autor
6. feb 2009

to je dobre ze sa nebojis, ja sa hrozne bojim...jak cert kriza..vzdy mam ladovy pot ked som v cakarni a chvejem sa a ked pocujem jak niekomu vrrrrrrrrta vsetky chlpi mam najezene... 😀 😀 😀

a pritom neviem preco, lebo uz asi 6 rokov chodim len na preventivky a nic mi nerobi a mam v ustach len asi 4 plomby aj to este zo zakladky a uz dlho dlho mi veru nic nerobila... 😅

alex
6. feb 2009

no ja som na tom horšie so zubami, asi preto sa nebojím, lebo som u nej bývala častejšie 😀

vierka
6. feb 2009

alex - tak ty ju mas uz skor za kamosku ked k nej chodis casto 😀

nelie - tak chcete asi dieta ucit samodiscipline a uz od mala ho nechat sameho vo vlastnej izbe 😀

snecka
6. feb 2009

No tak ja neviem čoho sa mám báť pri zubárovi 😀 , zatiaľ nemám v hube ani jednu plombu. 😉 môžem ísť za pilota 😀

vierka
6. feb 2009

snecka - no pekne, to ti je co zavidiet 😀

nellie_
autor
6. feb 2009

snecka vaaaaaaaaau to musi byt parada to som dlho nevidela....dobra genetika 😎 😎
moja starka to tak mala ze prva plomba v 65-ke.....nepochopim... 😅

snecka
6. feb 2009

Nellie keby som radšej zdedila plodnosť 😀

alex
6. feb 2009

už som v práci 🙂 teda až teraz, keď už majú všetci pol dňa zasebou.
vieri ani nie sme kamošky, ale počas strednej som k nej chodila častejšie, keďže mi dávala doporiadku zúbky, teraz k nej chodím, len raz za rok.

Kočky volala som môjmu dokymu, bol sklamaný, že nám to opäť nevyšlo... takže som mu povedala, že ideme do centra, povedal, že mám prísť, dáme dokopy papiere.
No a 20.2. som nás objednala do centra 😵

vierka
6. feb 2009

alex - to je super, ze si uz objednana a do akeho centra pojdes??? 😉

alex
6. feb 2009

no do akého asi??? Ferticent je naj 😵

vierka
6. feb 2009

alex - jeeeej, tam sa ti bude pacit... verim, ze im tam obe poriadne nadvihneme statistiky uspesnosti 😀

alex
6. feb 2009

ja už mám prečítanú celú tému Ferticent, takže viem aké sú ohlasy. Veľmi sa teším a už sa neviem dočkať stimulky a vkladu a všetkého 😵

Dúfam, že ty to začneš a ja budem pokračovať v tvojich šlapajách 😉

vierka
6. feb 2009

alex - tak to si este lepsia nez ja, ja som precitala ledva prvych 10 stran tej temy a potom som to vzdala 😀
verim, ze budem soferom Ferticentackeho tehu vlaku a ze si coskoro na tento vlak kupis aj ty listok 😀

snecka
6. feb 2009

Alex to možno budeme stimulovať spolu 😵

vierka
6. feb 2009

snecka - a ty sa potom ked sa nepodari do ktoreho chystas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre