Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
6. feb 2009

no trvalo mi to asi dva týždne, ale dalo sa to zvládnúť. Aspoň viem že ohlasy sú veľmi dobré, tak uvidíme či zvýšim úspešnosť tohto centra.

Som zvedavá, koľko bude trvať schválenie žiadosti.
Vieri vy ste hneď keď ste tam boli 1x vypísali žiadosť?

vierka
6. feb 2009

alex - no tak si silna zena, ked si to pekne cele precitala 😀 ta obdivujem - klobuk dolu 😀
no prvy krat mas ten vstupny pohovor, doki si pozrie doporucenie od tvojho lekara kde budes mat aj napisane ake vsetky vysetrenia mate za sebou, co vsetko ste absolvovali... teba si pozrie sonom a mangelovi spravia spermiogram a potom sa dohodnete na dalsom postupe...
ten prvy krat co sme tam boli my, tak mal mangel zle vysledky a ja som mala cystu, tak doki nechcel robit zavery s jedneho spg, tak sme mali prist o 3 tyzdne na opakovany, ja som mala vtedy po mrche, tak hned pozrel ci zmyzla cysta... a ked bol aj ten druhy zly, tak sme rovno vypisali ziadost na IVF a tak o tyzden a pol mi volali, ze to mame schvalene a ze sa mozem zastavit pre injekcie 😀

alex
6. feb 2009

no ak by sme vypísali žiadosť hneď a stihli by ju schváliť tak ako tebe, tak by sme stíhali IVF ešte v marci. To by bolo super 😵

vierka
6. feb 2009

alex - viem, ze niekte baby ju priamo tam vypisu hned pri prvej konzultacii - podla mna podla toho ake maju predtym vysledky a vysetrenia a kde je vlastne problem 😉 a ty mas ako poistovnu???

alex
6. feb 2009

ja mám všeobecnú, myslím že aj ty, že.

No u nás je spermiogram ok, chyba je skôr v mojom hliene, ktorý zabíja spemie. Juuuj, keby to tak v tom marci vyšlo, to by bolo super.

vierka
6. feb 2009

alex - tak to ti budu aj za tyzden volat, ze to mas schvalene 😀 teraz si objednana na ktori den cyklu na tu vstupnu konzultaciu?
a ako dlho ma mangel uz od spg a kde mu ho robili??? oni si tam aj tak budu robit vlastny 😀

alex
6. feb 2009

teraz som sa objednala na 16DC, tak nejako by mohla byť ovu.

Uvidíme čo nám povie na spermio, lebo my sme ho mali robený len tak u môjho lekára, nie taký podrobný, ale nikdy ani pri IUI nepovedal, že by bol nejaký problém. A bolo to niekedy minulý rok.
Ja sa ale teším, že zistíme ako to vlastne s tými našime bičíkmi je.

vierka
6. feb 2009

alex - tak podla mna po tejto najblizsej mrche si pojdes pre injekcie a cez tu dalsiu mrchu uz aj budes stimulovat 😀

no my sme tam prichadzali s tym, ze aspon mangel je OK a odchadzali sme s inym 😀

alex
6. feb 2009

Len neviem či nebude chcieť novší HP, keďže lekár mi robil pred rokom a pol. Takže to by som musela zase čakať na mrchu, urobia mi HP a až v apríli by som stimulovala.
Ja som taká nedočkavá, ja by som to už najradšej všetko mala zabsolvované.

No som zvedavá čo nám povedia na spermio, lebo môj mužík je fajčiar, nešportuje, nestravuje sa nejako moc zdravo. Som sama bola prekvapená, keď nám doky povedal, že môžme byť spokojný.

vierka
6. feb 2009

alex - no ja som priniesla HP z januara 2008 a nic nehovoril na neho... a keby aj HP chceli, tak ti to spravia cez tu najblizsiu mrchu a cez tu dalsiu uz budes podla mna stimulovat 😀
tak ten moj je tiez fajciar, ale brutalny... teda bol, lebo uz asi tak mesiac a pol nefajci, lebo vidi co to moze sposobit...

alex
6. feb 2009

no ved uvidíme... 🙂

vierka
6. feb 2009

alex - sa tak tesim s tebou 😀

alex
6. feb 2009

No nech je už 20. 😵

vierka
6. feb 2009

neboj sa, bude to tu coby-dup 😀

alex
6. feb 2009

no dnes sa na to opijem 😀

vierka
6. feb 2009

tak to sa opi aj za mna 😀 😝

alex
6. feb 2009

no ty si už dlho nevypiješ 😀

vierka
6. feb 2009

no mne mangel zakazal pit uz pri stimulke, ze nech tie moje vajicka nevyzeraju ako tie pri velkej noci 😀 tie cokoladove plnene rumom 😀 😀 😀

alex
6. feb 2009

manžel aký vtipný 😀

vierka
6. feb 2009

no ja som mu hned povedala, ze ked sa mu nepaci, tak nabuduce mozme dat tie jeho vajka 😀 😀 😀

alex
6. feb 2009

chlapom sa ľahko všetko hovorí, keď celé si to odskáče žena, oni akurát matroš dajú, to sa im potom machruje 🙂

nellie_
autor
9. feb 2009

ahojte babenky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
takze od dneska zasa clostilujem..ale uz posledny krat...ja to môzem kaslat aj tak to nezabera...a viete co?? ona mi od 11DC nasadila 3x denne po 2 utroše....a ja som sa docitala ze ved utros blokuje ovu, tak ja si ho nasadim ako minuly mesiac az ked podla teplôt budem vidiet ze ovu prebehla tak si ho nasadim...
ked ta moja krepana ma zafixovane ze utros je na rast sliznice ale prd makovy je na sliznicu...od dneska pijem caj z dateliny co mi poradila tu jedna baba obsahuje prirodny estrogen a z neho rastie sliznica...tak som rano klamala v lekarni ze je to pre svokru lebo sa tak na mna kukala ked som si pytala menopauzalny caj.. 😀 😀 😀 😀 😀 tak som zvedava, ze ako to zaberie.... 😅 😅 ked pojdem buduci tyzden na sono.... 😒

alex
9. feb 2009

nellie veď to, niekedy my vieme viac ako lekári.

ja už nič neriešim, nechám to na centrum. Po 20. uvidíme čo ďalej.

vierka
9. feb 2009

ahojte babenky...

nelie - od ktoreho dna ti to nasadila??? 😅 ved to je do nebe volajici!!!! mne ho nasadili utros az po vybere vajok, ved to je cisto na udrzanie tehu... takze si ho pekne naordinuj sama 😉
mne na sliznicu zaberal caj s alchemilky 😀

alex - ved uvidis ako dopadne ta prva konzultacia 😉

nellie_
autor
9. feb 2009

vieri ved vravim ze ona je mierne trhnuta asi.. 😠 😠 😠
do kelu ved vidi ze s tou sliznicou je problem a ona to riesi utrosom minule som uz chcela na nu vybafnut ze ci by mi nemohla nasadit estrofem kedze clostil tu sliznicu este znizuje... 😠 😠 😠 😠
ale neva tento posledny mesiac uz nejak preptrpim aj s folikulometriou a viac to kaslem..necham to len na prirode, ved ked babo bude mat prist tak ono pride... 😎 😵 😵 😵 😵 😵
ja tomu stale verim..... 🙂 🙂 🙂 a ked nie tak v centre nam troska dopomôžu... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

vierka
9. feb 2009

nelie - vidis, sak ja som na tu sliznicu jeden krat aj estrofem mala - ze my to skor netrklo... a po tom som mala pekne vysledky 😀

alex
10. feb 2009

nejako to tu zaspalo... 😕

vierka
10. feb 2009

ved ked vsetky spite 😀

alex
10. feb 2009

no ja som dnes zaspala do práce, to je pravda 😅

alex
10. feb 2009

no teda nezaspala, došla som načas, ale neskôr ako som plánovala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre