• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
tak ale hlavne je, ze si nemeskala kvoli zaspatiu, ale kvoli niecomu inemu asi :grinning:
10. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri, no nie... ale dnes sa chystám už skočiť na manžela. Už aj mrcha skončila, takže nám v tom nič nebráni.
10. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti zavidim... ja oslavim zajtra mesacne vyrocie odkedy som to mala naposledy :pensive: :sweat_smile: :confused:
10. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri nič si z toho nerob, my sme už 16dní bez sexíku. Najskôr dovolenka + choroba, potom mrcha...
Včera sme sa už chystali, ale taká som bola unavená, že som zaspala. Takže dnes mu nedám vydýchnuť :grinning:
10. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale 16 dni nie je 31 :grinning: mne sa uz o tom aj sniva :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda, ani ti nezávidím... ja sa už teraz cítim ako panna :grinning:

ale tak ty sa musíš šetriť teraz. Zajtra už budeš vedieť, čo. A ako sa cítiš?
10. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som potom uz asi dvojnasobna :grinning: :grinning: :grinning: sa cudujem, ze odtial este nevyletuju netopiere :grinning:
ja to beriem, ked to vide, tak viem preco som to robila a ked nie, tak to hned zajtra oslavim sexom!!! :grinning:
ja sa citim uplne normalne a v pohode - tak teraz neviem coho je to predzvest :grinning:
10. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ti ten sexík prajem, ale skôr by som bola za ten pozitívny výsledok.
Strašne držím palce!!! :wink:
10. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja by som bola radsej za to pozitivum... ved hadam budeme uz potom moct ked sa nejako dohodnem z lekarom na dalsom postupe :grinning:
10. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam vám dovolia :wink:
10. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to ja sa pridavam tiez ku tym pannam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bola mrcha a nejak aj predtym tyzden sa nam nedalo a tiez mi treba uz pavuciny povymetat riadne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vieri uz zajtra sa dozvieme. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co uz davno viemeeeeeeee ze budes mamina.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sa to tu normalne zmeni na spolok panien :grinning: :grinning: :grinning:
autor
a hlavne ze mame titul snž.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a cakame kym nas duch svaty oplodni... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vidis, to mi nenapadlo... si musime zmenit nazov na panny snazilky :grinning: :grinning: :grinning:

nelie - vy ste tusim viacej nedockave ako ja :grinning: ... ale uz vidim, ze zajtra uz budem pekne nervozna :sweat_smile: :grinning:
10. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri to ja zajtra vsetky nechty obhryziem aj tie na nohach.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
budem tu čakat jak kura na sopel kym sa ozves... :sweat_smile:
10. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja verim tomu ze ty to tu prelomis...a zacnes nas presun do druheho levelu - tehulkovskeho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nasa viera je vo vierke... :wink: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - no ja dufam, ze to nejako v praci uspesne rozchodim :grinning: prinajhorsom sa vyburim na kolegoch a budem im bezdovodne nadavat - teda ja si ten dovod najdem :grinning:
verim, ze mi zavolaju ked budem este v praci aby som vam mohla dat vediet, lebo potom sa dostanem k netu az vecer doma :sweat_smile:
10. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie, no veď to, sme snažilky jak vyšité, len to snažilkovanie nejako vynechávame... sa môžme hanbiť :pensive: :sweat_smile: :grinning:

vierka veríme :wink:
10. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom sa cudujeme ze co este nie sme tehotne - asi ideme na to zle :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja verim vam, ze to spolu dotiahneme do uspesneho konca :grinning:
10. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vieri, tiež si myslím že takto to nepôjde :grinning:
10. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na to zo zleho konca :grinning:
10. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase cez ovu sa snažíme, takže asi až tak zle na to nejdeme... Ale musíme sa snažiť viac! :grinning:

Joj vieri, ja sa neviem dočkať zajtrajška.
10. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam vas nesklamem baby :grinning:
10. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee, mali sme doma pokazeny net, opravili ho az dnes, v robote mame kopec na hlave, takze sa nedalo.

Vierockaaaa, zajtra sa tesiiiim, ako nam oznamis vysledok, juuuuuj.... :wink:
10. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieročka všetci na Teba myslíme, držkaj sa a oznám nám pozitívnu správu. :slight_smile:
11. feb 2009 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veri ano ano myslíme na Teba... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej babulky moje zlate - vy ste taky zlatusikovia :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taaakze krvicka je odovzdana, uz len cakam kedy mi zavolaju vysledok... a na moje pocudovanie som akoze celkom psychicky v pohode a zvladam to :grinning: asi to tej blondavej hlave este nestihlo prist a este si to neuvedomujem :grinning:
11. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri čakáme netrepezlivo :wink:
11. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned dam vediet ked zavolaju :wink:
11. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok