Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
11. feb 2009

počúvaj odpadnúť môžeš až potom, čo nám dáš vedieť, ok 😠 😀 😉

vierka
11. feb 2009

pre istotu budem sediet ked mi budu volat 😀

alex
11. feb 2009

ok, sme dohodnuté 😀

alex
11. feb 2009

ja si ale myslím, že za tú tvoju trpezlivosť to proste musí byť pozitívne 🙂

vierka
11. feb 2009

ved tam bola normalne sestricka v soku, ze im sa to tam stave velmi, velmi malicko ze nejaka baba netestuje... sa ma to normalne dva krat pytala ci som testovala - tomu nemohla asi uverit 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. feb 2009

vieruska ja uz som ze budeme vediet a výskat... 😎 😀 😀 😀 😀
ja mam dneska lufty ale aj tak stale na teba myslim a chodim ocumovat ze co a ako.... 😉

nellie_
autor
11. feb 2009

vieri si dobra...to sa len tak casto nevidi... 😉

alex
11. feb 2009

no ja by som to určite nevydržala

nellie_
autor
11. feb 2009

ja uz tiez tak lahko testovat nebude...ozaj az ked budem mat minimalne 5 dni meskanie inak nerhoziiii ani za nic.... 😀 😀 😀 😀 😀

od dneska zasa meriam tak som zvedava....a z toho datelinoveho caju mi aj zajacie zuby a usi narastu 😀 😀 😀 😀 som zvedava aka bude sliznica po nom... 😕

vierka
11. feb 2009

no ja som sa zaprisahala, ze keby toto nevyslo, tak pre istotu budem najblizsie testovat az v 8-mom mesiaci 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. feb 2009

vieriiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to brucho by ta hadam presvedcilo uz skorej ze si ozaj tehulienka... 😀 😀 😀 😀 😀
a podla mna si uz teraz... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a ani si nam nepisala ako sa citis ci mas nejake priznaky... 😉
sice ja som aj minule mala ukazkove priznaky a nakoniec prd v gatoch... 😀 😀 😀 😀

vierka
11. feb 2009

nelie - ja som blondinka, tak mozno by mi ani to brucho nezaplo 😀 😀 😀 ved v telke su sem-tam take baby co porodia na zachode a povedia, ze oni ani nevedeli ze su tehotne 😀 za 9 mesiacov tak uvidite mna 😀 😀 😀
no ja mojka nemam ziadny priznak, nic mi nie je... nic necitim... je mi skvele 😀

nellie_
autor
11. feb 2009

vieri ty si cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a je super, ze sa citis skvele... 😉 😵 😵 😵 😵 😵

uz by ti aj zavolat mohli 😎 😎 😎 😎

vierka
11. feb 2009

prave obedujem - chcem vyuzit este tu chvilu kym dokazem prehltat, lebo verim ze uz od tej 13-tej ma ta nervozita pochyti 😀

nela00
11. feb 2009

vierocka potichu sledujem a drzim palce 😵
a samozrejme vas vsetky zdravim 🙂

vierka
11. feb 2009

dakujeeeeeeeem nelusik - si zlatusik 😀 😀 😀

alex
11. feb 2009

vieri ja mám takú motanicu nervozity v bruchu za teba 😉

vierka
11. feb 2009

baby prestante, lebo uz naozaj zacnem byt nervozna aj ja 😅

vierka
11. feb 2009

takze baby, prave mi volali... mame to negativne...

nela00
11. feb 2009

vieri 😢 moc ma to mrzi ☹

nellie_
autor
11. feb 2009

vieri to nie.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je take nefer toto... 😔

vierka
11. feb 2009

v pohode baby, idem dalej 😉 dnes sa mozem aspon opit a konecne posexovat 😝 😀

jastrab
11. feb 2009

Vierka, ja som Ti na dialku drzala palce, mrzi ma to, aj ked sem moc neprispievam, ale ked viem, ze si pacientka dr. Eliasa, tak Ta trochu sledujem. Nic to, hlavu hore... a nazdravie! Daj si...

snecka
11. feb 2009

to je všetko naprd, Vieri mne až teraz pri Tebe došlo že sa to nepodarilo ani mne, som si po 2 týždňoch uľavila na duši, poplakala som, tak som na Teba myslela 😢 😢 😢 Vieri a mužík ako?

vierka
11. feb 2009

jastrab - dakujem ze si na mna myslela a vy ako pokracujete?

vierka
11. feb 2009

snecka - mna vzdy mrzi ked to niektorej z vas nevide - mam vas rada, ale verim ze to vsetky dotiahneme do uspesneho konca. Velmi vam to vsetkym zelam. Mangela najviac mrzi ze to musim zase vsetko absolvovat, ale nevadi. Teraz popijame vinko a ideme dalej 😉

jastrab
12. feb 2009

ahojte vsetky, ahoj vierka, ja som 2. cyklus clostilu, zazrakom mam vlavo 2 folikuly 15 a 18 mm, ci vsak uspesne dotiahneme tento mesiac do konca je v oblakoch. Vsetkym prajem splnenie najvacsieho sna.

vierka
12. feb 2009

jastrab - ahojky... tak to je super, ze su folikuly, to je krasna polovica uspechu... tak drzim palce, nech sa zadari 😉

anjelinka
12. feb 2009

Ahojte,

vierocka, je mi to velmi luto, vecer nam zasa strajkoval pocitac. Najprv som si ale teraz popozerala albumy, ci tam nemas testik, ale este do poslednej chvile som verila, ze sa to podarilo 😔 .
Dolezite je, ze mas v muzickovi oporu, to je fakt hlavne, neviem, kto to tu pisal, ci ty alebo alexik, ze 1. IVF malo komu vyjde, ale ze druhe to isti, tak ja verim, ze sa to podari.

A dufam, ze toho roku budeme aspon vsetky tehulkami 😉 .

vierka
12. feb 2009

anjelinka - dakujem, si zlaticko... s manzom sme si vcera povedali, ze ideme dalej... tym ze sa budeme zozierat a budem smutna ten vysledok nijako neovplyvnim... ja si dam porobit za tie tri mesiace pauzi este nejake vysetrenia a pojdeme dalej... ved nam sa v podstate este moze kludne aj prirodzene podarit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre