Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
12. feb 2009

ano vierocka, rozumne pises. niekedy si citam temu centra v kosiciach, no a uz su tam dve baby, ktorym 1.IVF nevyslo, no a v pauze pocali prirodzene, hehe, teraz mas nastartovane vnutro, takze vobec nie je vylucene, zeby sa to nemalo podarit.

ja asi tento mesiac budem bez ovu, vobec necitim priznaky, ani nic podobne, uz som ten 13DC citila aj hlien niekedy, teraz nic, aj ta teplota taka o nicom:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

dnes sice stupla o jedno hore, ale zajtra bude zasa dole, je to uz poznam 😀 . sa rehocem, by som nemala, ale my s muzikom tento mesiac sme si povedail, ze k ziadnym doktorom nepojdeme, chystame sa na nejaky romantikus vikend a potom sa uvidi. 😵

vierka
12. feb 2009

anjelinka - tak niekedy je dobre vynechat lekarov a dat si proste pauzu.... to prospeje hlavne duchu a by si sa divila ake veci sa dokazu upravit ked je clovek v dusevnej pohodicke 😀
ja uvidim ako budeme my natom, porobim si este nejake odbery, teraz po mrche idem na kontrolny utz ci nie je nejaka cysta, alebo sa nieco nestalo po tych vsetkych hormonoch a potom mam 3 mesiace vegetik 😀

anjelinka
12. feb 2009

vierka, tak to akurat zaciatkom leta, ak by sa nahodou prirodzene nezadarilo, tak idete do toho, juj, to bude priroda krasne uz nabudena, teplucko, tak aj perinka sa lepsie pripravi 😵 .

Mna dnes boli hrozne hlava, ale to asi z prezratia, s kolegynou sme sa ulakomili na obede, mali sme bors zeleninovy, no a druhe jedlo boli varene zemiaky, tekvicovy privarok a na tom pecena klobaska velka, to sme uz ani nevedeli dojest, ale potom bol este taky velky kolacik za tym, uz nam aj cez usi islo, ale jedli sme 😀 . Bodaj by ma hlava nebolela po takom obedisku 😠 😠

vierka
13. feb 2009

ahojte babulky...

anjelinka - no teoreticky v aprili by som si mohla ist vypisat novu ziadost, keby sme chceli ist do toho znovu a potom kedy by som zacala zo stimulaciou je na mne 😀
no mna vacsinou z prezratia boli brucho, ale ty si sa asi az tak velmi natlacila, ze sa ti to natlacilo aj do hlavy a preto ta boli 😀

anjelinka
13. feb 2009

ahojky, dobre ranecko,

vierocka, jj, to uz bol hyper natlak vytlacajuci zo zaludka do hlavy 😀 😀 😀 .

Aj vy mate taku zimu? Tu je normalna fujavica na vychode, brrrrr, som si taku hrubu bundu musela zobrat.

Zvalentinieva sa naaaaam 😉

DDDDD DDDDD
DDDDDDDD DDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDD
DDDDDDDDD
DDDDDDD
DDDDD
DDD
D

anjelinka
13. feb 2009

....to bol pokus o pol srdiecka... 😀 😀 😀 😉

vierka
13. feb 2009

anjelinka - tak to si mala potom riadny pretlak ked ta az hlava bolela 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. feb 2009

ahojte babenky... 😵 😵 😵 😵 😵

anjelik pekne srdiečko 😵 😵 takze teraz skusate bez pomoci doktorov to ja tiez tak budem...toto je posledny mesiac co som brala clostil a viete co dneska som si ho uz nedala..ja to kaslem, takze som ho brala len 4 dni 2x denne lebo mam otrasne navaly z neho tak uz som si povedala ze tie posledne dve kaslem....
a buduci tyzden pojdem posledny krat na to sono a uz od marca to kaslem a nechame tomu volny priebeh aspon do septembra....uz mam dost clostilovanie, utrosovania a celeho toho cirkusu
len BT budem meriat nech aspon viem ako som na tom, ale aj to mozno prestanem....ale ked mna to tak bavi... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
13. feb 2009

nelie - presne tak, treba s tym na chvilu prestat s tym behanim po lekaroch a dat si na chvilu pauzu a byt v pohode... aj mna teraz caka par mesacna pauza 😀
a tusim ta zacalo bavit sa tam kazde rano nieco strkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. feb 2009

vieri sak tak ked drahy je stale na cestach nech sa mi tam pavučiny nezanesu 😀 😀 😀 😀 😀
inak je fakt ze zacal dost jazdit, tento tyzden od pondelka do vcera nespal doma.. 😒
a buduci tyzden su plodne dni no ja neviem naco som brala ten clostil, ked on nebude doma... 😀 😀 😀

anjelinka
13. feb 2009

nellluuuusik, ahojky moja.

konecne si sa ukazala 😉 . neboooj, to by musel byt drahy na cestach dva mesiace, aby tam pavuciny sa natahali 😀 .

baby, ale poviem vam, co neriesim doktorov, iba tu teplotu, tak sa citim lepsie, ziaden stres, nic...ale na konci cesty si predstavim, ze aj tak to budeme musiet zacat riesit. ale zatial klud, pohoda 😉

vierocka, to si pis, ta klobasa, tekvica, zemiaky....vecer boli aj tlaky 😀 😀 😀 😀

inak, moj grafus:
http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

vierka
13. feb 2009

nelie - a to nebude buduci tyzden chodit postar??? maju nejaky strajk??? 😀 😀 😀

anjelinka - no vidis to, treba od tych lekarov vypnut a aspon nepocitujes taky natlak a beries to tak lepsie... treba si chvilu aj oddychnut kym sa clovek pusti do dalsieho boja 😀
no viem si predstavit, ze najviac asi tlacila ta klobasa 😀

anjelinka
13. feb 2009

vierka, tlacila, tlacila, len neviem, v jakom zmysle to myslis, hehe, lebo vselijake klobasy mozu tlacit 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. feb 2009

anjelik ano a presne na toto sa tesim aj ja..ziadne stresy ze od 5-10 DC clostil, potom sono potom cakat nie nie uz nie.... 😀 😀 😀 😀

teraz to este "pretrpim" 😀

toto je môj grafikos meriam este len od vcera tak zatial nie je vôbec zaujimavy
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

dneska uz ideme podpisat uver..dufam ze bude bez problemov schaleny.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anjelinka
13. feb 2009

nellinka, drzim paluchy, aby vsetko dobre v banke dopadlo 😉 😉 a hor sa do prerabky...budete mat peknucko...

no grafik este nezaujimavy 😉 , ale potom bude, ved si mala krasny minuly cyklus.... 😉

vierka
13. feb 2009

anjelinka - ved ja neviem aky typ si sa pokusala zjest 😀

nelie - jeeeeej, ide podpisat uver, tak budem drzat palceky a potom daj vediet ako ste dopadli 🙂

nellie_
autor
13. feb 2009

ano minuly cyklus som bola na seba normalne pysna, ze take teploty produkujem.. 😀 😀 😀 😀 😀
tak som zvedava ze ako to bude tento mesiac...

no ja uz sa tak tesim na tie prerabky ale hrozneeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵
konecne niecim prebijem tie vecne babetkovske myslienky 😅

nellie_
autor
13. feb 2009

vieri no konecne to vypada ze nam ho daju...lebo minuly rok sme mali same behacky a opletacky len s tym domom...tym ze je to dvojdom to bolo hrozne komplikovane, tak sme to museli s pravnikmi riesit....
ale uz to nabera ten spravny smer 😵 😵 😵 😵

anjelinka
13. feb 2009

vieriiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......klobasa ako klobasa 😀 😀 😀 😀 😀 /uz zacinam perverzit/

nellik, ano je to dobre, my co sme robili kuchynu, tak som vobec nepremyslala nad snazenim, lebo dosla som poobede z roboty a davaj do dalsej roboty doma do noci 😉

anjelinka
13. feb 2009

Idem nieco porobit, chcem si zobrat od obeda nahradne volno, sa ozvem z domu, ak mi vyjde cas.

Tak zatial paaaa 😉

alex
13. feb 2009

Ahojte babuľky, tak čo ste kúpili polovičkám k Valentínovi? Ja som dostala už v stredu, keďže som sa rozhodla, že začnem cvičiť, tak tašku takú menšiu cestovnú, nech nemusím s ruksakom chodiť a keď som pozrela dnu, že aká je veľká a tak, tak tam boli lístky do kina. Takže zajtra máme kino na pláne. Ideme na Nestydu a v stredu sme boli na Pokoj v duši.

poctivo merám, už tretí deň mám teplotu 36,4.

vierka
13. feb 2009

nelie - urcite sa to podari, potom daj vediet co ste vybavili 😉

anjelinka - sak stara dobra Vierka je spat 😀 😀 😀

alex - ja som kupila len srdieckovu milku - tu strasne lubi a tu mu kupujem kazdy rok... 😝 😀 a ja som chcela ist tiez povodne do kina, ale cely vikend pracuje, tak sa asi nikam nedostaneme 😒

anjelinka
13. feb 2009

ahojky dievcence,

akurat sme dosli z kina, no a objednali sme si pizzu, miesame borovindu spissku s tonicom, no a pohoda 😎 .

ale som rozhadzana vo vnutri, z filmu, boli sme na Valkýra, je to z druhej sv. vojny, moj muz je zazraty, videl snad vsetky filmy, no a tak som mu dala taky darcek. bol to super spracovany film, ale bolo mi aj do placu, Tom Cruise bol super, dobre to zahral...

No, tak idem cakat na pizzu...majte sa a krasny zamilovany dnicek... 😉

PS:alex, aky je Pokoj v dusi? Chcela by som to vidiet, ale pocujem ohlasy, ze nie je to az take "cool", tak sa pytam, ci sa oplati 😉

alex
13. feb 2009

anjelinka bol fajn, ale čakala som iný koniec.

anjelinka
13. feb 2009

nespis? 😉

no tak sa pokusim daco popozerat na nete, ci sa neda stiahnut zo servera, ak nie, tak sa vyberieme.

anjelinka
16. feb 2009

Dievcata, co to? Co to? Reku, idem si pocitkat a nic 😠 . Dufam, ze nezapadneme prachom 😅

nellie_
autor
17. feb 2009

ahojte babenky.... 🙂 🙂 🙂 🙂
takze uverova story je za nami papiere dovybavovane hrozne nieco....a uz nam tento tyzden pridu prasule na ucet.. 😎 😎 😎 😎

ja tiez meriam poctivo ale nejake to mam dohukane tento mesiac...zajtra idem na sono tak som zvedava co tam objavi... 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

mam aj bolesti uz ale nejak mi tie teploty nechcu predovulkovo klesat... 😠

nellie_
autor
17. feb 2009

na valentina som dostala ruzicku taku nadhernu...som sa rano zobudila v sobotu a uz lezala na posteli vedla mna ale take mala pichliaciska ze keby na nu lahnem tak draheho zabijem potom.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
17. feb 2009

Caute miláčikovia, zajtra idem na 2 IUI a idem s tým že sa to už podarí. 🙂 Myslite na mňa trošičku, tento mesiac mám 3 foliky, čiže šanca je zvýšená 🙂
Nellie zajtra sa držkaj moja. 🙂 , a napíš čo máš v brušku, aspoň že už máš po tých behačkách, poznám to mi mate tiež hypotéku.

alex
17. feb 2009

sneci juuuj, ono to tak rýchlo prešlo, veď len teraz si bola na 1 IUI a už druhá... strašne budem myslieť na teba a tento krát to musí výjsť. My ideme v piatok do centra 😵 dúfam, že hneď vypíšeme žiadosť a stihnú ju do mrchy schváliť, potom by som od 1DC mohla začať stimulovať na IVF 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre