• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
ja tomu nechápem, pred laparkou to bolo super, teraz mi to takto hapruje :angry:
24. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáj to ti az od laparky...u mna to je zasa opacne, pred laparkou som mala skoro stale anovulaky a teraz konecne to funguje ako ma....
Inak vytaca ma ze mi tu nefunguju smajlose....
24. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem čím to je... no neriešim. Aj tak ideme na IVF, teda, ak dopadne manželovi dobre SPG.
24. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
ja momentálne bojujem s bolesťou chrbta, som na PN nemožem sedieť, spať ani srať :grinning:, moj doktor ze platnicka, a upozorňovala som ho na to že som po IUI, a on chujko mi predpísal také lieky, ktoré nemôžu brať ženy do 1. trimestra, tak čo nato poviete :angry:, tak som volala do Heliosu a doki mi povedala aby som ich radšej nejedla, tak ich nejem len asi by som nejaké lieky potrebovala, lebo sa cítim ako 100 ročná baba. Tak ja tak. A nellie gratulujem k ovulke, ja som vedela že ju mať budeš :wink:, nasklamala si, Alex kedy ideš do Ferticentu?
24. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snecka no ahoj....no toto ti nezavidim..a ten doktor dobry pako..takze si teraz trpitelka... :sweat_smile:
to musi byt ozaj hrozne, tak pekne lez aspon vieme co je s tebou, lebo uz som sa zacinala bat ze co je s vami vsetkymi.... :sweat_smile:
no ja som praveze vobec neverila ze ta ovulka pride.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mile prekvapko.... :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex ved jasne nemysli uz na to...jedno IVF bude stacit a budes tehulka.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v akom ste vlasnte stadiu alex teraz????
24. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sneci chúďa... moc to bolí? :unamused:

ideme v piatok 13.3., manželovi musia spraviť kontrolný SPG, keďže tento dopadol katastrofálne. Papá vitamíny, tak uvidíme, či sa to znormalizuje. Sme v štádiu čakania...
24. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...

nelie - gratulujem k ovu, ja som vedela, ze ty to tu vytrhnes :grinning:

snecka - tak to ma mrzi s tym chrbatikom a k tomu doktorovi sa radsej nevyjadrujem, som si dala zavazok ze po 18.00 nebudem hresit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak sa pekne drzkaj a hlavne pekne oddychuj mojenko :grinning:

alex - a ake mal ten tvoj manzo teraz hodnoty??? :confused:
24. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.... tak ja dnes vypadam takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :sunglasses:
zatial sa mi to tak paci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky :grinning:

nelie - zatial sa to paci aj mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri sak je to taka sranda, ze vobec ovu nemala byt..este ze som merala, lebo aj tie bolesti mi vraveli ze asi sa tam daco deje....cystu mam na pravom vajecniku a toto ma bolel lavy piatok aj sobotu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ta cysta ma boli tiez veru dost... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bojim sa ze dalej rastie...

Vieri a vy ako vlastne?
25. feb 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - mojka, neboj sa, nerastie... ona pekne praskne a vyplavi sa s najblizsou mrchou :wink: a teraz sa len ozyva, lebo vie, ze si uz nepomoze...

no ja som bola vcera na gynde, doki vravel, ze je este nepodstatne aby mi robil dalsie vysetrenia, kedze vsetko je v poriadku aj vajka boli pekne pri IVF a ze sa to proste len neuchytilo a to sa stava aj pri normalnom otehotneni... ale foliky som mala biedne male, lebo som brala tento tyzden antibiotika a bola som na PN, takze tento mesiac nic...
no a inak mame teraz prvy mesiac z troch pauzu od vsetkeho :grinning:
25. feb 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri ale to dobre padne taka pauzička... :wink: nam tiez bodla ta polaparkova a to teda riadne.... :wink:
a inak aj teraz bolo ovu snazilkovanie ine, lebo som nevedela ze je ovulkovske...a normalne som si ho vychutnavala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - podla mna je dobre, zit v takej sladkej nevedomosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
vieri, hodnoty tam nejaké boli, ale ti vôbec nebolo podstatné, keďže našli 1 motilnú(dúfam, že tak to povedal) v zornom poli, takže tak... no vravím, hotová katastrofa.

Mne teplota dnes klesla na 36,1... žeby bola ovu až teraz, ale z čoho, keď doky v piatok nevidel folík. Ale aj ovu hlien som mala včera riadny. Normálne akty X toto... :slight_smile:
25. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex mame fakt nevysvetlitelne ovulky..... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: su to akty X... :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už asi skončím s tým blbým meraním, lebo len mám nervy z toho :grinning: Aj tak ideme na IVF, takže už nič neporiešim, len som chcela mať prehľad, kedy môžem čakať mrchu, ale za takýchto okolností to aj tak nezistím.
25. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - tak to je fakt ina akta X to vase meranie... a preto ja nemeriam, to by boli ine vykyvi :grinning: :grinning: :grinning:
ved doma jukni na tu spravu s spg a hod sem tie hodnoty... ale podla mna to nebute take zle a bolo to ovplyvnene len tym, ze mal take vysoke teploty nedavno - to s tym urcite zakyvalo.. ale pocula si Petku, jej mangel ma stale take hodnoty a v brusku ma krasne dvojicky :wink:
25. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni si tam tú správu nechali, mne len napísal ten záver, oligothenozoospermia, či tak nejako. Na tú istú správu potom oni napíšu tie ďalšie výsledky.
No len aby sa to dalo rýchlo do poriadku...aby vôbec mali čím oplodňovať.

No ja som merala minulý rok a to boli pekné grafíky, teraz po laparke mi to skáče hocijako :angry: ja som bola rada, keď som merala, lebo som presne vedela, kedy bude mrcha, teraz som z toho nervná, že neviem kedy príde.
25. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - no nam vysledky z toho prveho dali a ten druhy na dali potom tiez na takom papiery kde bol aj prvy odber... tak mozno uz zacali setrit lesi a davaju potom uz len jeden papier zo vsetkymi udajmi :unamused:
ved ty si kupila mangelovi vitaminky, nie? podla mna sa to zlepsi, ja tomu verim... len netreba upadat a treba mysliet pozitivne... lebo aj psychika dost narobi na tych chlapoch...
25. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: , ste sa nejako rozbehli s tými ovulkami ale to je dobre, Alex nejde mi do hlavy prečo ste podstupovali IUI keď spermiogram nie je bohvieaký, hm?
Ja tento mesiac som merala len okolo ovu, lebo minulý mesiac som bola dokúrená s Utroša, taaaaké krásne teploty som mala a nič.
Nellie dík za mail, krááásne :slight_smile: :dizzy_face:
A čo sa týka mojho chrbta mám pocit že ma to bolí viac a viac, ale keď mám takého skvelého doktora. :angry:
25. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sneci, my sme mali spermiogram dobrý, sama som videla naše potvorky u lekára cez mikroskop a bolo ich tam veeeľa, len teraz sa to pokašlalo, lebo manžel bol chorý, mal vysoké teploty a tie veľmi ovplyvňujú potvorky.
25. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - vidis to, tak je to sposobene tou teplotou, tak treba verit a byt v klude...

snecka - tak to ma mrzi, ze s tym chrbartom je to cim dalej tym horsie a nemas po ruke ze by si vyskusala nejake homeopatika?
25. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri ja teda dúfam, že je to len tými teplotami... Nechcem už žiadnu prekážku...
25. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babizne.. :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ja mam dneska debilny den...rano som do vane rozbila teplomer..potom som ho samozrejme chytila do ruky a hodila do kosa a tu ma skoro kolegyne zozrali ze to sa nesmie chytat do ruky a uz vôbec nie hadzat do kosa, tak som rychlo volala domov nech to idu vyhodit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
potom mi v kancli vybuchla konvica ked som varila čaj, no ja mam dneska den... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sneci som rada ze sa mailik pacil... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten chrbat by ta uz mohol prestat bolet :confused:

Alex neboj, drahemu sa potvorky pekne vzchopia a ty budes coskoro tehulka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, no dneska ti to teda ide...
ja som takto do umývadla rozbila teplomer, ale tá ortuť sa spláchla, takže mi
zostalo len to sklo a to som hodila do koša. Mne odpadla len tá špička, inak mi zostal
kompletný :sweat_smile:
26. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste teda ine rozbijacky teplomerov :grinning: :grinning: :grinning:

nelie - ja byt tebou, tak dneska niekde zaleziem a radsej nic neriskujem :sweat_smile:
26. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri no uz sa mi podaril dalsi kusok...rozbila som si svoju oblubenu lienkovu salku... :cry: :cry: :cry: :cry:
ja idema si fakt domov zaliezt do postele dneska...hadam tam nic neurobim uz.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som ho tak zvlastne rozbila, ze aj ked odletela spicka, tak stala ortut v nom a ukazovala este stale nameranu teplotu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - no ja byt tebou, tak si lahnem doma radsej na zem, lebo pri tvojom dnesnom "stasti" sa este pod tebou ta postel zlomi a co potom?! :confused:
26. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...takze vcera som to nastastie prezila potom uz v zdravi... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dneska sa mi nejak nic nechce v robote, este ze mame piatok.... :sunglasses:
27. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok