Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
3. mar 2009

alex - aj ja... to bude asi tym pockom 😒

alex
3. mar 2009

no asi. Ja chcem už aspoň 25 stupňov 😎

nellie_
autor
3. mar 2009

no inak ano anjelinka nas zanedbava..... asi nepocula tu strelu toho stupla od sampusu..to kosic je predsa len daleko 😀 😀 😀 😀

aj ja chcem teplo 😵 😵 😵 😵

vierka
3. mar 2009

alex - to by sa pacilo aj mne 😎

nelie - tak by sme ich mali otvorit viacej, vies, taka hromadna strela ju mozno preberie 😝 😀

alex
3. mar 2009

anjelinka asi pilne pracuje 😉

nellie_
autor
3. mar 2009

no tak to hej....lebo sme tu zanedbavane a riadne... 😀 😀 😀

alex
3. mar 2009

ja dúfam, že keď budem tehu, tak ma lekár vypíše na rizikové a potom to tu budem držať stále na prvej strane 😉

snecka
3. mar 2009

Aj ja chcem šampanské 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... aj ja som Vam sem hodila moj zanedbany graf, presne ako minulý mesiac, teploty vysoké a tehu nikde. Myslite na mňa moje zlaticka zajtra, idem na krv, vysledky budem vediet okolo 15 hod, netestovala som ani nebudem, tak.

alex
3. mar 2009

sneci akurát som na teba myslela a na tvoje IUI myslela 😵 budem držať moooc palce, hádam tento pokus výjde.

alex
3. mar 2009

sneci a ty budeš búchať šampanské až zajtra, keď bude pozitívny výsledok 😉

snecka
3. mar 2009

to už nebudem môct, alex 😀 , a vy ako kedy idete zase do Ferti, nemeriaš?

alex
3. mar 2009

sneci do FC ideme 13. Zatiaľ čakáme... merala som, ale vzdala som to, skákalo to, tak som sa na to vykašlala.

anjelinka
3. mar 2009

Ahojte moje krasne,

nelluska, ja ze co mi tak rupslo v robote za oknom, potom pozeram a to ten stupel 😀 😀 😀 .

V robote toho mame vela, odtial sa mi vobec neda sem prist, no a potom doma stale daco je. Nechcem vas zanedbavat, ale vzdy to tak vypali. A ked sem pridem v noci, vsetky spite 😎 .

Ja akurat mrchujem piaty den, strasne slabe mrchy mam co neberem nic, uvidime, co z toho vzide, ale mam asi cystu, lebo bolestujem uz stvrty den strasne tak isto ako vtedy, co ma zachranka zobrala. Ked neprejde, tak vo stvrtok idem k dokimu, je mi jedno, ze ma tehotensku poradnu 😝 .Lenze vacsinou potom v stvrtky odchadzam rozladena, ked vidim tie brucha 😖 😀 .

Snecka, veeeeelmi drzim palceky, takisto mojej Julinke, take krasne grafy mava.

Idem do postele, tak bru nocku alexik, vierik, nelik, snecik...paaaaaa 😉 😉 😉

vierka
4. mar 2009

ahojte babulky 😀

alex - cize ked budes tehu, tak tu budu len tvoje prispevky za sebou a kazdych 5 minut jeden 😀 na to sa velmi tesim 😀

snecka - ty si to meranie BT teda riadne pojala 😀 merias tusik kazdy piaty den 😀
zajtra straaaaaaasne moc drzim palce na krvicku a nech to uz konecne vide, lebo tam pridem a vicaaapem tie tvoje vajicka a mangelove spermie po zadku 😀 😀 😀

anjelinka - zijeeeeeeees 😀 baby, ona zijeeeeeee 😀 tak to nam staci, vediet, ze zijes... tak ale sem tam skus napisat ze ci to ze este zijes plati, aby sme vedeli 😀 a to ti vobec nezavidim ze mas vela robotky 😒

nellie_
autor
4. mar 2009

ahojte....aj ja som rada ze anjelinka zijeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baby ja dneska pokles, ale merala som o hodinu skorej, lebo by som sa bola pocikala už, ale potom som len tak zo srandy omerala o tej 6 ako inokedy, a bola zasa skoro 37,2 ale to uz sa nerata, lebo bola ovplyvnena behanim a cikanim... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale vravim, tento mesiac radsej tu mršinu beriem... 😉

Snečinka na teba dneska intenzivne myslim, dufam ze nam sem prides zaskriekat od radosti.. 😵 😵 😵 😵

vierka
4. mar 2009

nelie - ahojcek.... no tak ta teplota vyzsia bude sposobena tym, ze si ju zahriala 😀 taky teply moc urobi svoje posla mna 😀 😀 😀

na snecinku dnes vsetky mysliiiiiiime a verim, ze to uz bude ono 😀

snecka
4. mar 2009

Caute babulky, este neviem výsledok, test som nerobila, budú mi volat okolo 15.00, potom dám vedieť ale pochybujem ze sa to podarilo. ☹

vierka
4. mar 2009

snecka - ahojcek mojka... ja viem, ze je to tazke, ale treba trochu dufat a verit 😉

snecka
4. mar 2009

Tak mala som pravdu, ide sa IVF. 😔

vierka
4. mar 2009

snecka - tak to ma mrzi 😔 ja viem, ze slova utechy ti budu teraz k nicomu, ze si tym proste musis prejst a zmierit sa s tym sama, ale verim, ze to IVF bude uspesne a podari sa to aj tebe aj mne 😀 budeme skoro spolu stimulovat 😉

snecka
4. mar 2009

Vieri zlatko ano ide sa dalej, ale dnes mam sto chuti sa na to všetko vykaslat, ale mna to prejde, ja budem stimulovat až v máji, chcem si dat aspoň 2 mesiace od vsetkých liekov pokoj, budem len merať teplotku.

vierka
4. mar 2009

snecka - viem ako sa citis... horsie to berie clovek ked uz kvoli tomu nieco taketo aj podstupuje... ked sa len prirodzene snazi je to podla mna lahsie... kludne sa dnes vyplac, vykric, poriadne do niecoho tresni a kopni a ja verim, ze ty dalej pojdes 😉
mojka ja budem tiez stimulovat az v maji, alebo v juni, podla toho na kedy to vide 😀

snecka
4. mar 2009

Idem si dat vincisko a stimulovat budeme mozno spolu uz sa tesim 😉

nellie_
autor
4. mar 2009

sneci ach jo....toto je zivot ☹ ☹ ☹ uz ma to serinka ale riadne....toto je jak zacarovany kruh... 😠

ale my ho prelomime verim tomu a coskoro jedna po druhej... 😉 🙂 😵 😵 😵 😵
len musime byt silne a bojovat dalej... 😉 🙂 😵 😵 a ono to raz vyjde...a budeme sa tesit z nasich detičiek 😵

nellie_
autor
5. mar 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂
dneska mam zasa prekvapko http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
inak stvu ma tie moje ukazkove grafy a vzdy aj tak prd z toho.... 😠 😠 😠 😠 😠

vierka
5. mar 2009

nelie - ahojcek... vcera si to merala tusim skor, ze??? a utros este beries??? 😀

snecka - len si daj, vinko je moc, moc dobre 😝 😀 a tesim sa na stimulaciu s tebou 😉 ty budes mat tusim dlhy protokol, nie? 😅

snecka
5. mar 2009

Nellie krása 😉 😵
Vieri áno budem mať dlhý ale to nevadí, veď to bude len pár dní rozdiel, a vínko som si nedala lebo sa bojim že ak každý neúspech budem zapíjať vínom tak zachvíľu nebudem chodiť do Heliosu ale na Prednú horu 😀

vierka
5. mar 2009

snecka - 😀 😀 😀 to nevadi, tak aj tam budeme spolu, na tej Prednej hore 😀 😀 😀
no ja budem mat urcite kratky, takze keby si uz ty nahodou zacala, ja ta mozem este stale dobehnut 😀

nellie_
autor
5. mar 2009

ahojte.. 😵
ano vcera som merala o hodinu skorej, dneska uz tak ako vzdy..no uz som dneska druhy den od vysadenia utrosa a zajtra ratam zeby malo zacat klesanie.... 😅 😅 😅
uvidim ako sa to bude vyvijat ale nemam kupeny test a ani ho kupovat nejdem, lebo zas mi prepne ako minuly mesiac a budem mat vsetky tehu priznaky... 😀 😀 😀 😀 😀
teraz musim mysliet triezvo lebo ozaj aj ja pojdem s vami na tu prednu horu 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
5. mar 2009

nelie - drzime ti miesto, neboj 😀
ale ten minuly cyklus ti az neskor zacala klesat, to bolo vtedy kolko dni??? aby sme vedeli co mame brat u teba este ako normal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre