Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
18. mar 2009

no mavam tak všelijaké 28,30,32 najdlhší som mala vlani 35 dnový nejak v lete

anjelinka
18. mar 2009

Tak ty si uz jasna. Hned by som ti poslala tie testy, co som dnes kupila 😉 . Bolo by to krasne. 😅

nellie_
autor
18. mar 2009

kati ja som zabudla ze ty si nasa "hôrna zena" 😉 😀 😀 😀 😀
tak veru skus tie irske aspon nam povies ako funguju,ked my tu take nemame... 😉
ale fakt verim ze sa budes konecne vytesovat z krasnych // 😵 😵 😵

anjelik aj mna boli zub...vypadla mi plomba a teraz ked sa mi tam nieco napcha idem umret, ale bojim sa zubarky, tak zbieram odvahu po kvapkach a odhodlavam sa ist tam...ked mne uz asi 7 rokov nevrtala tak mam riadnu traumu 😅

katika82
18. mar 2009

nellie no ty si ja sa zasa zubárky vôbec nebojím najrdšej som sa tak ulievala zo školy

no a dúfam že tam naozaj nájdem dve aj ked bruško ma pobolieva stále si myslím že mrcha už príde

nellie_
autor
18. mar 2009

Kati pri tehu zevraj boli brusko uplne ako keby sa spustala mrcha 😉

katika82
18. mar 2009

no ved to som počula že je to tak.
no uvidím musím len čakať čo iné my zostáva.ale čím dalej tým viac sa sledujem neviem či to je dobre.
stále skúšam krčok už si potom myslím že sa otvára juj strašná neistota

vierka
18. mar 2009

katika - jeeeeeej, ahojcek... vidis to, zabudnes na nas, ani sa tu neukazes a hned sa ti taketo veci deju 😀 tusim vas baby obetujem aj ja - za tie dve ciarky by to stalo zato 😀 😀 😀
podla mna mas tiez pekne priznaky a strasne budem na teba mysliet a drzat ti palce, nech nas pekne motivujes do dalsieho boja 😀 alebo zeby som namiesto sexiku skusila statnice 😀 mozno sa vtedy podari 😀

zubara ani nespominajte - ja sa uz 3 mesiac objednavam na preventivku 😅

sneci - amen sestra 😀 😀 😀 ze farar 😀 😀 😀 a tvoj mangel asi bola riadna radodajka 😀 a ze preco sa vam nedari, jaka kombinacia 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. mar 2009

ahojte... no som ja zvedava ci Katika testikovala... 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
19. mar 2009

ahoj mojko už som tu
robila som ten irsky test lebo iný som nemala a bol negatívny, podla mna sú to blbé testy lebo ako môžu zistiť hladinu hcg ked tento test sa robí výterom z pošvy a potom sa ta tyčinka namočí do takej tekutiny a do tej sa potom da testovací prúžok na 5 minút ale proste nič tam nebolo ani proste slabučký prúžok druhý.
zajtra mi kamoška donesie normálny test tak uvidím.chcela som sa teraz ráno zastaviť v lekárni ale všetky sú otvorené až od 7 a to ja som už v robote.
rano som zasa grcala a stále mi je zle.drahý musel ísť autom lebo som sa bála že sa v autobuse pogrciam.
skúšala som volať aj mojej doky a povedala mi že zbytočne stresujem že pozitivita tam ešte vôbec nemusí byť pri 39 DC že vyvolávačku by mi určite nepichla tak že mam len počkať.tak idem čakať.vraj si mam zobrať voľno aspon dva dni a riadne sa doma vygrcať neviem prišla mi nejaká divná asi som ju zobudila
takže tak sa veci majú lásky mam čakať.

vierka
19. mar 2009

aj ja som bola velmi zvedava, ale musela som odbehnut od compu 😵

katika - ahojcek mojka - to su podla mna slabe testy, ked robis nejaky vyter, ten das do tekutiny a do tej das prusok... ved si zober, ze tie co ocikavas, tam je aka velka koncentracia a na tych ti ledva ukaze tenky pruzok zo zaciatku... tak skus zajtra este ten klasicky slovensky a uvidis....
podla mna je to na dobrej ceste a doktorka ma pravdu, este to nemuselo ukazat, tak pockaj... ale to ze mas takehto priznaky je prudko podorzive 😀

nellie_
autor
19. mar 2009

Katika ved vies ako opiti íri maju opite nespolahlive testy... 😀 😀 😀 😀 😀
pockaj nas slovensky ake krasne // ti ukaze uvidis.. 😵 😵 😵 😵 😵
ved ty mas total tehu priznaky... 😵 😵 😵 😵

katika82
19. mar 2009

nellie no bodaj by si mala pravdu cítim sa fakt mizerne ešte že mám víkend voľný riadne si oddýchnem aj ked mi treba robiť danové ale budem to musieť nejak prežiť

nellie_
autor
19. mar 2009

Kati no podla mna ti takto babenko dava o sebe vediet.. 😵 😵 😵 😵 😵
cez vikend si pekne oddychnes 🙂 🙂 🙂

katika82
19. mar 2009

no ja som len nervozna že prečo na teste nič.však ked tie testy používajú v írsku tak prečo tu su také blbé čo im uškodila cesta lietadlom?
ale aj kolegyna hovorila že tie testy sa používajú v nemocniciach už pre tehotné ženy na potvrdenie tehu

vierka
19. mar 2009

katika - ja poznam napriklad babu, ktora bola tehotna a testy nic neukazali a prvy pozitivny test jej ukazalo az par dni potom co mala tehotenstvo potvrdene z krvi 😀 takze bud v klude, urcite tam babo je, len nas chce este trochu ponatahovat 😀
ja by som si napriklad taky vyter nevedela spravit, ako sa poznam, urcite by som spravila nieco zle 😅 😀

katika82
19. mar 2009

no ved práve neviem že ktovie či som ho robila správne

vierka
19. mar 2009

katika - tak sa tvarme ze si test vobec nerobila a uvidime ako sa zachovaju tie cikacie 😉

katika82
20. mar 2009

ahoj bubulky moje,
takže robila som test včera večer a aj dnes rano a sú tam krásne viditeľné // bože viete aká som šťastná to snáť neni ani možné
jujjj som trašne šťastná

nellie_
autor
20. mar 2009

Kati ja som to vedela, to ani inak nemohlo dopadnut......zatial len tak potichucky ti gratulujeeeeem a prajem ti nadherne a bezproblemove tehulkovanie....to je taka krasa Kati... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kolko uz neberies clostil???? a teraz si nebrala nic ziadne lieky???? joj toto doda taku nadej... 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
20. mar 2009

katika - jeeeeeeeeej.... kraaaaasa, z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeem 😀
co sme vraveli ze tie Irske testy nie su nic moc..... toto je taka kraaaaasne spravicka hned z rana 😀

katika82
20. mar 2009

nellie no clostyl som nebrala už od novembra,
po posledom mi pichla pergnyl ale asi nezabral potom v decembri som mala zápal maternice a povedala že ma teraz nejde zaťažovať liekmi že mame len skúšať.tak som si povedala že už kašlem na všetko užívala som si drahého sústredila som sa na školu ktorú potrebujem dokončiť teraz v júni takže som si vôbec neuvedomovala nič ani som sa nesledovala ani teplotu ani nič.no a ztrazu som si uvedomila že je 37 DC a že mrcha nikde.
tak som skúsila ten írsky test a nič.nedalo mi to lebo všetci mi hovorili že ked mi je zle tak som určite tehu.
tak som si včera večer kupila mama test a len tak že idem skúsiť iba zrazu že prvá čiarka - a ja no to je ta kontrolna a potom hned druhá no tak ja som zostala taká obarená dnes rano som další urobila a znova hned dve boli.
takže babulky nestrácať nádej a aj ked je to ťažké skúsiť nesústrediť sa na to či su plodné dni či nie.
ja ani neviem kedy som mala plodné dni takže neviem ani kedy som otehotnela.

vierka
20. mar 2009

katika - tak to je krasny pribeh... 🙂
ja teraz dva mesiace tiez nebudem vediet kedy su, lebo uz mam trochu zblbnuty cyklus po tych hormonoch a k dokimu teraz nechodim, takze sama neviem 😀

katika82
20. mar 2009

no ja som tiež bola celkom naštvaná na doky že prečo mi nedala zasa clostyl a tak. ale asi to tak bolo dobre.
aj teraz ma dilemu lebo ma objednala až na 24 apríla na prvý krát na kontrolu zda sa mi to neskoro ale kolegyna ma utešuje že nemám stresovať že to bude akurát 2 mesiac.tak neviem

alex
20. mar 2009

Katika gratulujem!!! 😵 super správička

vierka
20. mar 2009

katika - no ja mam teraz bezhormonovu pauzu ktoru mat musim, takze mne to je v podstate jedno... ja sa tesim na moj dalsi pokus na IVF a teraz si uzivam pauzicku od vsetkeho 😀
no mne to pride tiez neskoro, ale niektory lekari objednavaju az na taky termin, kedy uz bude byt aj srdiecko a tak - a hned daju potom aj knizku....

katika82
20. mar 2009

no tak asi je to možné,
ak mi bude nejak zle tak jej zavolám ale zatial sa necítim nejak zle akurát že mi je stále na grcanie 🤐 ale inak v pohode necítim až tak najhoršie

nellie_
autor
20. mar 2009

katika super...ja poznam strasne vela bab co ked prestali mysliet na babetkovanie otehotneli...ale ked mne to nejak nejde..ja proste ked chcem,tak stale na to podvedome myslim...ja som si kôli tomu aby som prestala minuly rok v mesiacoch maj-oktober aj vodicak robila a aj tak prd..... 😒
no ale sak uvidim co a ako....ale ja mam teraz pauzu od vsetkych hormonov az do nejakeho augusta kedy skusime nejaky CAR.. 😎 😎 😎
a snad ked budem nabytok vyberat sa mi podari nemysliet aj ked tomu neverim.. 😀 😀 😀 😀 😀

ale kati je to fakt krasna spravička toto...a po akej dobe si otehotnela??? 😉

snecka
20. mar 2009

Katika zlaticko, milacik, no neviem co este, to je ta najkrajsia sprava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , drzkajte sa 😵
No a ja som si tento mesiac prekakala ovu, just som sa nesnazila cez nu, no ved pozrite graf, podla mna som mala ovu v pondelok, lebo ma strasne bolelo spodok brucha, ale nemyslela som na ovu bol to len 10dc, takze podla tohto ovu mam aj bez Clostilu aspon to ma tesi. 😉
Nellie aj ty volako klesas dobre ze prisiel muzik, co? uz ho ides zmordovat 🙂

snecka
20. mar 2009
nellie_
autor
20. mar 2009

sneci ahoj moja krasnaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵
jej ved mas pekny grafik...a super ze mas ovu aj bez clostilu....inak vies ako dopadla danka24 bez clostilu?? 😉
mohli by sme ju aj my tak nasledovat...
no uz ma to zatial vypada ze sa ovu blizi tak dufam ze bude to by bola moja prva ovu bez clostilu toto.... 😎 😎 😎 😎 😎 takze od dneska zacina plodiaci maraton, lebo drahy bol od nedele do vcera prec takze som aj rada ze mavam ovu za na 17DC lebo inak by bola uz davno presvihnuta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre