Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
31. mar 2009

Som spat,nedalo sa pisat, mala som tu sefku.

Katika, dakujeme za povzbudive slova, ja verim, ze vsetky sa dockame takisto a konecne si dame do albumiku pozitivny tehu testik,juuuuj, co by som za to dala. Moj manzel uz tak velmi chce babo, mam pocit, ze viac ako ja. Ja som mu aj povedala, ze ci si nenajde druhu, keby to nijako neslo, ani cez centrum a tak...tak mu prislo smutno, ze preco tak rozpravam...a viete, co mi minule povedal? ze ako je to s tou adopciou? co keby sme dali ziadost? ved za bielym babatkom sa cakaju aj roky, ze co ak sa nijako nezadari, tak by sme mali babatko takymto sposobom, ze nezalezi, ako sa k nam dostane, ale ze bude nase. Tak na jednej strane som sa aj potesila, ale na druhej strane neviem, ci by som dokazala toto podstupit...

Alexik, urcite si najdes pracu, ved uctovat nevie hocikto a tebe to ide isto super. Ja sa do tychto personalnych veci velmi nerozumiem, ale myslim, ze baby dobre hovoria. Je to uz na tvojom rozhodnuti.

Nellik, raz by som chcela mat taky grafik, ako mas ty. Inak dievcata, ja mam lekaren hned vo vedlajsom vchode tu pri robote, cize pol minuty, ale uz ma tam poznaju, tak tam nechcem kupovat test, budem musiet niekde zohnat.

anjelinka
31. mar 2009

a zabudla som povedat, ze to tehu nie je, ved som nemala ovulku...sice som poctivo tento mesiac nemerala, som sa na to vybodla, ale aj tak....

katika82
31. mar 2009

anjelka na teplotu sa ty vôbec nespoliehaj. myslím si že som to tu už spomínala že mne teplota ovu ukazovala ale nerástli mi folíky a vôbec nebola.takže u teba to môže byť presný opak a tie prsia a meškajúca ms si myslím že hovorí za všetko.a nemáš nahodou aj taký žlto biely výtok????

alex možno by nebolo odveci dať sa na úrad práce na 6 mesiacov a potom si urobiť živnosť dostaneš aj dotáciu 90 tišíc a určite sa nájde pár malých podnikateľov ktorým by si mohla robiť účtovníctvo. myslím si že to stojí za zváženie

anjelinka
31. mar 2009

Katuska, keby si mala pravdu. Ja si normalne preventivne davam tampon, keby som nahodou dostala, lebo je to take na spustenie a nic, nic sa nedeje...a dnes je uz 33DC a mrcha nikde. A akurat som chcela o tom vytoku napisat, ked si vyberam tampon, tak presne taky vytok zlto-biely mam.
Len sa nechcem navnadit, cize este tomu nechavam volny priebeh, uvidime...vcera som hovorila, ze ked nedostanem, tak by som otestovala v nedelu, ale ako sa poznam, keby som mala doma test, tak uz uz robim....preto ho radsej asi nekupim....

A inak Kati, kraaaaasna fotka, tak super na nej vyzeras....ty nasa maminka 😅 😵 😵 😵

katika82
31. mar 2009

dakujem anjelka,
ja som bola tiež taká že som čakala mrchu lebo všetky tie bolesti boli presne také isté ako kedykoľvek predtým pred mrchou.určite počkaj čo sa bude diať, ale s tým tamponom nevymýšlaj lebo si vysušuješ pošvu a to nieje dobré pre krčok maternice pretože ak si naozaj tehu tak ten sa teraz uzatvára a vytvára si takzvanú zátku tak aby si si niečo neporušial tým tamponom.skôr si daj intimku ak sa bojíš že mrcha príde ale tampon nie.ja tiež nosím intimky kôly tomu výtoku lebo niekedy je to hrozné horšie ako pri ovu s clostylom 😀 😀 😀

anjelinka
31. mar 2009

ja si davam len do prace, aj to vacsinou uz hned ako mi treba na wc, tak ho vyberiem. ja nechapem ako niekto vie s tamponom ist na wc, ved mne sa hned zmoci 😨 😨 😀 , aj ked ho mam hlboko zavedeny...jeminky, keby dakto toto cital, si pomysli....sa necudujem potom, ze sa niekto dozvie, ze sem pisem... 😀
ale asi si kupim test a predsa si rano zajtra spravim, lebo co ideme teraz na tie tri dni prec, tak co ak nahodou, no a bude sa tam urcite aj nejaky alkohol, atd...pre istotu spravim testos, rano vam dam vediet, alebo napisem smsku nellinke, ona vam da vediet, ak nebudem stihat.

katika82
31. mar 2009

noo a kde sa chystáš prezrať?????
určite ak ideš na nejakú akciu tak určite skús lebo dopadneš ako ja že som sa opila a dosť a potom som o mesiac na to zistila že akurát pred tou opicou som mohla otehotnieť.tak pre istrotu, a ak nebude hned pozitívny tak sa netráp ešte to nemusí ukázať proste kým neni mrcha tak tu tak je všetko okey.

nellie_
autor
31. mar 2009

katika 😨 😨 😨 😨 ja mam ten vytok ako popisujes, taky kremovo zlty.... 😅 😅 😅
ale to ja mavam tusim vzdy ale sice neviem ci je taky dozlta....nervy moje zasa si zacnem nahovarat hovadiny 😅 😀 😀 😀 😀
klud julinka klud.... 😀 😀 😀 😀

Anjelik tak si kup testik v drogerii DM tam maju tie pepino za 1euro a ten je dost spolahlivy 😉 😉 😉 😉

anjelik ja by som ti to taaaaaaaaaaaaak priala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
31. mar 2009

a rano cakam sms od teba anjelik 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
31. mar 2009

nellie a v ktorom si dni cyklu?????
už by to mohlo byť ten výtok????

nellie_
autor
31. mar 2009

katika http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

podla mna to by asi bolo skoro 😉 😉 na tehu vytok 😀 😀 😀 lenze ja takyto nemavam a tak vela, aj som ho v grafe vyznacila....a je fakt taky dost to zlta...ale vravim nepripisujem tomu ziadny vyznam, lebo ja mam vzdy vsetky tehu priznaky tak uz si radsej nic nenahovaram 😀 😀 😀

katika82
31. mar 2009

no ja som mávala taký do biela aj pred mrchou ale bol skôr taký lepkavejší síce hustý ale taký lepkavý.tento do žlta by aj mohol byť čo hovoríš a ešte ak ho nemávaš jasné zbytočne sa neteš skôr ono je to možno aj tým že bola ovulka vieš že telo ju malo normálne bez liekov tak telo sa správa inak ako doteraz.
ale ak to nebude prestávať tak len tak dalej a bude to tehu bolo by to super to by si bola len o nejaké 2 týždne menej ako ja

nellie_
autor
31. mar 2009

katika to by bolo krasne...ale ano vidis to si dobre napisala ja som zabudla na to ze som bez hormonov a telo sa sprava uplne inak ako ked nimi bolo ovplyvnene 😉
ved uvidime o tyzden ze co sa z toho vyvinie...ale nijake priznaky ine nemam takze pohoda 😉 😉 😉

ja som na zaciatok rada ze telo funguje aj bez hormonov a bola ovulka 😉 😉 😉 a verim ze nebude uz dlho cakat a najdem si vytuzene // 😵 😵 😵 😵

katika82
31. mar 2009

určite neboj hlavne teraz ked už vieš že ovu aj bez liekov tak sa netreba na to moc sústrediť,skús prestať merať teplotu a sexíkovať stále ked bude chuť.

nellie_
autor
31. mar 2009

kati no skusila by som ale ked moj drahy robi sofera a on je doma fakt malinko a meranim aspon viem ze kedy sa mame snazit...no ale za pokus nic nedam isto to vyskusam... 😉 😉 😉 v lete si dam isto pauzu od merania..teraz si chcem este nejake 2 cykly odsledovat ze ako to bude 😉 😉

katika82
31. mar 2009

no tak teraz ked maš ovu bez liekov tak odsleduj aby si približne vedela a potom už na to kašli

nellie_
autor
1. apr 2009

posuvam nas na prvu stranu 😉

Inak nemam ziadne spravy od anjelinky...asi netestovala... 😅 😅 😅

vierka
1. apr 2009

ahojte babenky...

anjelinka hovorila, ze keby nieco, tak testne asi az v nedelu 😀 dneska je nedela???? 😕 😅 😀 preco som v praci 😨 😕 😅 😀

nellie_
autor
1. apr 2009

v nedelu??? a ja som ze dneska... 😅
no co uz pani nechapava.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak teda cakam do nedele 😀 😀 😀 😀

alex
1. apr 2009

ahojte 🙂

Nellie nie si nechápavá, písala, že ide na to školenie a že testne dnes.

vierka
1. apr 2009

tak ja som potom skade nabrala tu nedelu???? 😕

alex
1. apr 2009

vieri ona chcela testovať v nedeľu, ale potom si to rozmyslela, lebo že ide na školenie a tam sa bude asi piť, tak aby vedela.

vierka
1. apr 2009

alex - uz som sa zlakla, ze som zase za blondinku, lebo ked som citala, tak hovorila nieco o nedeli 😀 a potom som dalej vas uz nestrihala citat, tak to asi zmenila 😀

katika82
1. apr 2009

no čo babule ta anjelka sa neozvala???to je ale potvora takto nas napínať.

lienka2
1. apr 2009

ahojte, je tu niekto kto bral clostil a ovulka nenabehla? ☹

nellie_
autor
1. apr 2009

vieri ty si ma teda ogabnala..ja som vedela ze ma testovat dneska, este rano som hned v buse na nu myslela 😉
a ty si mi to normalne vyhovorila a ja som ti to zozrala aj s navijakom 😀 😀 😀 😀

Tak asi netestovala si myslim, ked slubila ze mi posle sms a nic 😅 😅

Lienka2 mne osobne zabral na nastartovanie ovu, isto by som bez neho doteraz neovulovala...sice som po nom aj tak neotehotnela, ale som rada ze mi bol nasadeny 😉

vierka
1. apr 2009

nelie - prepac 😀 dufam, ze mi to odpustit - robila som to v sladkej nevedomosti situacie 😀 😀 😀

nellie_
autor
1. apr 2009

vieri ze si to ty, tak mas to odpustene 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak bolo to aj na nieco dobre, lebo som hned prestala byt nervozna z anjelinky a mala som kludny den az doteraz ked viem ze ozaj mala testovat dneska... 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
1. apr 2009

nelie - no vidis to... takze ja som ta vlastne oslobodila od trapenia 😀 😀 😀
tak ale teraz je to uz od nej naozaj hlupe ze sa neozve 😠 😀

katika82
1. apr 2009

babulky už som pridala fotoalbum s testíkmi tak môžete kukuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre