Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
7. apr 2009

ahojte.. 😉
tak mrchujem v plnom prude.... a asi predsa len este tento cyklu merat budem, lebo aby som vedela ze ten minuly cyklus nebol taky ukazkovy len preto ze este fungovali hormony v mojom tele... a ked sa teraz usvedcim v tom, ze znova bude ovu tak uz sa na to vyprdnem....

Katika to mate super ze sexikujete stale, s tym mi mame problem ked moj drahy robi sofera a mava jazdy len do zahranicia, takze sa niekedy nevidime aj 3-4 dni.... 😒

nellie_
autor
8. apr 2009

zasa sa tu budem zdravit sama so sebou ako tak pozeram... 😅

katika82
8. apr 2009

nellie tak to máš potom ťažké fakt.
no my robíme s drahým v jednej firme aj na jednom mieste takže sme stále spolu v práci iba domka zatial každý sam do svadby ale druhé ak budeme chcieť tiež to bude ťažšie lebo bude tu robiť na týždnovky takže budeme menej spolu ale ja už aspon budem mať jdeného drobca pri sebe teda dúfam že všetko dobre dopadne a budeme vporiadku obaja

vierka
9. apr 2009

dobre ranko 😀

nelie vidis to aku ma katika vyhodu - ti asi sexovali aj v praci 😝 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. apr 2009

ahojte 😉
vieri vidis to to ma nenapadlo.... 😀 😀 😀 to veru je uz vyhoda...ked spolu pracuju 😀 😀
my sme si to na prd zariadili asi 😀 😀

asi naordinujem drahemu na inkriminovany tyzden sexualne volno a bude 😀 😀 😀

vierka
9. apr 2009

nelie - no vidis, niekto si to vie zariadit 😀 😀 😀
no myslim, ze sef by nemal urcite nic proti, keby mangel priniesol do prace priepustku, ze "manzelske povinnosti" 😝 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. apr 2009

on ma sefku-ženu...tak ta by to aj hadam pochopila.. 😀
to uz minule som mala nervy ked ho poslala cez plodne dni prec a vravim ze teraz akoze co mam jej zavolat nech mi posle jej muza nech za teba zaskoci pri plodeni alebo co?? 😀 😀 😀

on bol raz doma cely mesiac minuly rok v decembri a to ako na jed som mala polaparkovu snazilkovsku pauzu 😠

vierka
9. apr 2009

nelie - jasne ze pochopila, alebo nech sefka nakaze niekomu ist na sluzobku k tebe domov (nejakemu kolegovi), ked ti uz muza posle prec 😀 😀 😀

katika82
9. apr 2009

nellie no tak to sa sním musiš ísť niekedy previezť zobrať si voľno a užiť si to v autíčku vieš tam to tak super hojdá v tom kamioniku 😀 😀 😀 možno by sa to ujalo

vierka
15. apr 2009

caute baby, no kde steeeeeeeeee??? 😀

ja mam na dnesok skvelu spravu!!!! mame schvalenu uz novu ziadost na IVF 😀

luciamk
15. apr 2009

Ahoj babulky, dlho som sa neozvala a teraz sa tu toho neviem dočítať 😀
Už mám za sebou druhé kolo clostylu, ale zaial nič.... všetko je ak ako má byť aj folikulky sa tvoria aj teplota je super, ale mimi nikde ☹

vierka to je super !

vierka
16. apr 2009

luciamk - neboj sa, raz sa to urcite podari, len netreba zufat... treba len verit a ist dalej 😉

snecka
16. apr 2009

Vieri sa tešííím, už hádam úspešné bude toto IVF, ja ťa budem nasledovať 😉 Ja pre istotu tento mesiac ovu vôbec nemám, aj ja že sa mi podarí prirodzene otehotnieť," cha cha 😀 "

nellie_
autor
17. apr 2009

vieri supeeeeer...gratulujem ku ziadosti 😉 😵 😵 😵 😵 😵

Sneci toho sa obavam aj ja, ze tento mesiac uz nebude clostil ucinkovat ako minuly a budem zas tam kde som bola 😒 😅 😅

vierka
17. apr 2009

snecka - ahojcek mojka 😀 tak asi tak o mesiac by som mala stimulovat, ked nebude cysta a pojde vsetko podla planu.. tak verim, ze ma bude spekne nasledovat a ze to spolu zvladneme 😀

my sme aj tento mesiac snazili ostosest - sa uz mangel stazoval a aj tak nic, ale ja vlastne ani neviem ci ovu bola a ani ma to nezaujima 😀
teraz je mangel velmiiiiii rad ze mam mrchu, aspon si odpocinie 😀 😀 😀

nelie - ahojcek... dakujeeeeeeeeeeeeem 😀

katika82
17. apr 2009

ahojte lásky tak som váš prišla kuknúť ale ako kukám akosi sa vám nechce písať.
vierka to je super gratulujem dúfam že všetko dobre dopadne.
ja nič nové stále mi je zle ale trošku to prechádza už rano negrciam len ma napína tak sa to dá. už sa neviem dočkať 5 mája lebo idem na dalšiu kontrolu tak dúfam že všetko dobre dopadne.
včera sme boli vybavovať obrúčku oznamká a poháre takže pomaličky sa mi to všetko blíži
snecka neboj len aby si nakoniec ešte po to IVF nečakala dvojičky a hned budeš mať dvojnásobnú radosť 😀

nellie_
autor
20. apr 2009

hííí na kolkej sme strane 😨 😨 😨 😨

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

moj grafik...ale to vcera je posledny sexik zaznaceny do buducej nedele, drahy siel dnes do portugalska, takze tento mesiac z toho nic nebude... 😒
ale aspon si odsledujem ci dojde ovu a potom uz nebudem merat...len ja som tvor veeeeelice zvedavy ze ci ozaj mi telo funguje ako ma... 😎

vierka
21. apr 2009

dobre ranko... 😀

nelie - tak budes mat aspon trochu veget ked bude mangel v portugalsku, mozno ti aj nieco pekne prinesie 😀 ty si aspon odsleduj cyklus a na konci mesiaca nebudeme aspon stresovat 😀

nellie_
autor
21. apr 2009

ahojky.... 😉

veru vieri poovulačný stres tento mesiac nebude 😀 😀
Vieri a kedy to vy idete na to IVF?

vierka
21. apr 2009

nelie - vies ako maju baby PMS - predmenstruacny syndrom... tak ty mas vzdy POS - poovulacny syndrom 😀 😀 😀
no my ideme 5.5. (o dva tyzdne) na ultrazvuk a ked nebude ziadna cysta, tak si idem do lekarne pre injekcie a od najblizsej mrchy zacinam stimulovat (cca okolo 15.5.)... a ked bude cysta, tak najskor budeme stimulovat az v auguste....

alex
23. apr 2009

Ahojte kočky, tak už aj tu nám to nejako upadá. Ako sa máte?

nellie_
autor
23. apr 2009

alex tak toto je telepatia.....rano som na teba myslela ze ako sa mas... 😉
no ako s robotou?????

ja som mala byt dneska o 10,00 na sone ale som sa na to vyfkala a nikam nejdem..iba by ma zdeprimovala ze je tam folik a ja sama doma..tak kaslem na to 😀 sak som sa tam nachodila uz dost... 😀

vierka
24. apr 2009

ahojte baby....

alex - a co vysledky genetiky???? este ich nahodou nemate??? 😕

alex
25. apr 2009

ahojky kočky, práca zatiaľ nič, no uvidíme či sa do augusta niečo podarí.

Vieri ty si tuším viac nedočkavá ako ja. Nie, ešte nemáme výsledky, veď to nie sú ešte ani dva týždne odvtedy.

katika82
26. apr 2009

nelie to bude najlepšie ked sa nebudeš stresovať po ovulke. vieš ja som si povedala ked mi doky povedala že další clostyl dame až po troch mesiacoch tak som si povedala že na čo sa snažiť že aj tak nemôžem bez clostylu otehotieť preto sme sexíkovali vtedy ked bola chuť a ani vo sne ma nenapadlo že moje telo začne pracovať ako ma.
asi to bolo tým že som bola v pohode a vyrovnaná, možno aj ty ked si budeš myslieť že sexík bol priskoro alebo prineskoro a nebudeš sa sledovať tak to vyjde. ja si pamätám že ten posledný mesiac som ešte drahému hovorila že sme to asi prešvihli ale že to nevadí že aj tak nemám clostyl a vidíš dalšia mrcha neprišla
ja viem že po takom čakaní je všetko oveľa ťažšie ale treba veriť že raz to príde aj ked sme veľmi nedočkavé

vieri tak to ideš v ten dátum ako ja na dalšiu kontrolu určite vám potom pridám fotočky ak už knižku dostanem
veľmi na vás myslím zlatíčka

vierka
28. apr 2009

ahojte kocky, tak ako sa mate? co mate nove??? 😀

alex - to su este len dva tyzdne??? 😕 ja som si myslela, ze je uz dlhsie odvtedy, prepac 😅 tak ale mozno ked budeme na nich intenzivne mysliet vsetky, tak tym skor budu 😀

nelie - spravny pristup mojka... kasli na to 😉 ved sa este aj nachodis, ked budes tehotna a potom s bejby na hocijake kontroly a stepenia 😀 takze tych lekarov si este uzijes, neboj 😉

katika - jeeeeeej, tak to ideme "spolu" k lekarovi 😀 tak verim, ze obe dostaneme dobre spravicky a ze ty dostanes krasnu knizku a ze ja dostanem recept na injekcie 😀

vierka
28. apr 2009

a nasa snecka sa ma ako???? 😀 kde jeeeeeeeeeeeee???? 😕

mirabela
28. apr 2009

Ahoj kočky,
skočím Vám do tématu, třeba mi poradíte 😉 . Co se dělá potom, když léčba Clostilbegytem nevyjde? Já ovulovala bez problémů i bez Clostilu, snažíme se 16 měsíců a pořád nic. Nevím vůbec, co bude dál... Absolvovali jsme zatím spermiogram, hormonální profil a 2 měsíce s Clostilem (reaguji ukázkově). Vše na jedničku.
(Doktor mě chce po 18 měsících poslat na laparku - ale to je ještě tak daleko... 😖 )
Co se dělá dál se snažilkami? Už jen poslat do CAR???? 😕

soni1
28. apr 2009

Ahojte baby, dávno som tu nebola a len teraz som si všimla, že máme založenú takúto tému.
Ja som brala tiež clostil, pekne mi po ňom rástli folíky, došlo aj k ovulácii, ale žiaľ neotehotnela som. teraz už clostil neberiem, dnes som bola u gynekol., som 12 DC a môj folík bol len 8mm, takže veľmi slabé. Môžem počítať s tým, že aj tento mesiac sa rozlúčim s narastením a s ovuláciou.
Som však dohodnutá s lekárkou, že idem na laparoskopiu koncom mája.
Chcem sa vás opýtať, či už niektorá z vás absolvovala laparku a podarilo sa jej otehotnieť. A ešte jedna otázka, je zrejmé, že moje folíky rastú až po clostilbegyte a keď budem po laparoskopii a nebudem užívať ani clostil, tak je opäť predpoklad že neotehotniem?Vajíčka musia stále dozrieť?

soni1
28. apr 2009

Baby, tak vy tu ani jedna nie ste?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre