Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
13. máj 2009

dobre ranko kocky 😀

katika - tak to je super, ze maly drobec takto pekne rastie 😀 tesim sa z toho... len si pekne uzivaj tehotenstvo a ten zazrak co sa v tebe skryva 😀
mozno preto ti vyslo ked si si ratala kedy si otehotnela takto, lebo otehotnenie sa nerata od vtedy ako si otehotnela, ale od poslednej mrchy ktoru si mala pred otehotnenim a potom sa termin upravuje par dni podla toho ako sa drobec vyvija... takze to ze ti to takto vychadza neznamena, ze si vtedy otehotnela...
aj mne sa budu tyzdne tehotenstva ratat od poslednej mrchy, aj ked u mna bude na 100% iste kedy doslo k oplodneniu, lebo to bude vykonavat teta embryologicka 😀 no a tie injekcie beriem prave kvoli stimulacii na umele oplodnenie 😉

a kde su nase krasky anjelinka, snecinka???? 😕

nellie_
autor
13. máj 2009

no ahojte... 🙂
katika fotecky babenka su nadherne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
na to sa aj ja tesim ako raz tak moje uvidim... 😵 😵 😵 😵 😵
no ved ja tiez prestanem merat to vam slubujem, ale az po dovolenke... 😀 😀 😀 😀 do dovolenky sa este budem sledovat kôli mrsine, aby som sa vedela zariadit....ale potom sa vyflaknem na to a potom uz skusime to centrum nejake asi... 🙄

no veru anjelinka ani snecinka sa dobre dlho neozvali 😅 😕 😕

vierka
13. máj 2009

nelie - zeby sme ich zase skusili ohovarat???? 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

vieri ano podme na to...pockaj jak dofrcia 😀 😀 😀 😀 😀
zacne sa im stikutat a bude... 😀 😀 😀 😀

katika82
13. máj 2009

nellie ja by som ti povedala že práve na tej dovolenke aby si nemerala ved tú si máš užiť a možno práve tam sa to podarí ale ked budeš nervozna z merania neužiješ si ani dovču ani sexík ja by som nemerala a už duplom nie na dovolenke.

ozaj nely a vierka vy ste už vydaté obe?

nellie_
autor
13. máj 2009

kati no to na dovolenke uz merat nemienim veru 😉 to nehrozi tam budem pekne hajuskat a uzivat si a poriadne si oddychneme a mozno aj motyka vystreli 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
ja chcem merat do dovolenky len aby som vedela co moj cyklus a dufam ze tam nepojdem s mrchou lebo ma vystre 😀 😀 😀

kati ano ja som uz vydata od 21.7.2007 😵 😵 😵

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
tot pozri moje fotky... 😉

a vy to kedy mate ten den "D" 😉 😵 😵 😵 a uz si bola aj šatičky vyberat??? 😵 😵 😵

vierka
13. máj 2009

nelie - tak si predstav, ze ta anjelinka je jakaaaaaa vorkoholicka.... 😀 hadam to zaberie 😀

katika - no ja som vydata od 18.9. 2004 😀 teda dufam, ze si dobre pamatam ten datum 😀 😀 😀

katika82
13. máj 2009

no taK vy ste už povidávané teda, no my máme ten svoj deň 27.6.2009, šatočky už mám vybraté také krémové nechcela som čisto biele lebo ja som bledučká v trári tak aby som nevyzerala ako smrť.
už sa teším teda veľmi a hlavne už budem mať po štátniciach takže kľud bude už.

nellie_
autor
13. máj 2009

vieri no to teda je workolička a tusim ze snecka asi nejak sa moc uci alebo co chce byt šprtka, aj to si si vsimla??? 😀 😀
(dufam, ze nam teraz pridu vynadat 😀 😀 😀 😀 )

vieri mala si si dat ten datum vyryt do obrucky ako my - pre istotu 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

kati to je pekny datum... 😉
ja som tiez biela ako smrt, ale pred svadbou som sa solarkovala tak to bolo celkom fajn....ale to ty nemôzes kedze si tehulka tak si to dobre vymyslela s tymi kremovymi satickami 😉
potom dufam ze nam ukazes foto som na vas zvedava 😵 😵 😵 😵
ked najhorsie je ze pred tou svadbou je tolko priprav a ten den utecie kozmickou rychlostou 😅
ja som si to ani nestihla uzit take to bolo vsetko rychle 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

a viete co je sranda????
ze ja som si pred svadbou viedla taky sanon kde som mala pre inspiraciu makeup, kytice, vyzdobu a tak....a mala som tam povytlacane vseliake fotky zo stranky moja svadba a potom som zistila ze jedna "modelka" z obrazku s uzasnym makeupom bola nasa Alex 😀 😀 😀
no ale aky je ten svet maly.... 😀 😀 😀 Alex bola velmi krasna nevestička 😵 😵 😵

katika82
13. máj 2009

nellie krásne fotočky juj už sa teda veľmi teším určite vám tu dám aj moje

ja mam teraz toho toľko že predsvadobný stres neviem či stihnem, lebo ešte mám pred sebou dve skúšky ktoré musím urobiť do konca mája tak tiež do konca mája odovzdať bakalárku a potom dva týždne na učenie na štátnice no a po 15 júny si vydýchnem a keby som mohla tak sa tak ožerem že až. ale nemôôôôôžeeemm ako to vlastne potom oslávim neviem

no a my ideme mať malú svadbu lebo drahému vo februári zomrela starká takže budeme mať len obrat a potom pojdeme na slávnostnú večeru všetci ale tancovať nebudeme ale spievať hej hádam bratranec bere harmonikua tak takže dúfam že bude dobre.bude to trošku smutné ale no čo už odkladať to nechceme aby sa drobec narodil do krásnej uplnej rodinky

dobre lásky opúšťam vás idem do mesta niečo vybaviť tak pa pa zatiaľ

alex
13. máj 2009

nellie ďakujem 🙂

vierka
13. máj 2009

nelie - ano, je to workoholicka a sprtka... kam sme sa to mi dve dostali, do akej spolocnosti 😀 😀 😀
a neverim ze alex bola pekne nevesta - ja som ju nevidela... musim trochu aj ju poohovarat nech ukaze fotky aj mne 😀
inak ty si bola krasna nevesta a tie fotky s tym hadzanim lupienkov vyzeraju uzasne 😉

no ja som si na obrucku nedala datum - lebo ja si potrebujem pripominat nieco ine, tak tam mam vyryte "Navzdy Tvoj" 😀 😀 😀

katika - urcite to bude krasna svadba, aj ked len mala... ale urcite budete na to velmi radi spominat...
fuha, ty mas vazne nebyti program 😕

alex
13. máj 2009

už som tuuu, to ,,ohováranie,, tuším platí len na mňa 😀

vieri poslala som ti link 😉

alex
13. máj 2009

nellie bola naozaj kočka 🙂

vierka a čo tvoje foto??? 😉

vierka
13. máj 2009

nelie - jedna zabrala, teraz este tie dalsie dve 😀 😀 😀

alex - dakujem, krasne fotecky, uz som pozerala... ja som si svoj album zmazala (kvoli veciam ktore nechcem rozoberat)... ale mozem vam potom poslat par foteciek na mail ak budete chciet 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

alex 😀 😀 😀 😀 😀 ja som vedela ze ohovaranie pomôze 😀 😀 😀 😀

aj ja dakujem za pochvalu 😉

vieri ano aj ja chcem vidiet tvoje foto....

a ta lupienkova fotka to som si vysnivala ale my ked sme sa brali tak akurat padali teplotne rekordy na slovensku a vtedy bolo v tieni do 40 stupnov ak si to pametate...a ked sme mali oficialne fotenie tak sme v tej dedine pri tom kastielku nezohnali ruze a potom vecer pri restike ma zavolal nas starejsi von a on bol tie lupene pokradnut na cintorine ze aby neveste splnil sen 😀 😀 😀

katika veru aj mala svadbička bude nadherna.. 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
13. máj 2009

vieri ano chcem foto na mail...uz aj ti ho pisem do IP 😉 😵 😵 😵

a sme my veru riadne koťuhy len na snecinku a anjelinku to nejak nezabera...mali by sme nejak pritvrdit v tom ohovarani 😀 😀 😀 😀 aby nam aspon vynadat prisli, ked uz nic ine 😀 😀 😀

alex
13. máj 2009

no anjelinka bola tiež krásna nevestička 😉

vieri posielam mailik cez IP 🙂

vierka
13. máj 2009

nelie - takze kradnut na cintorine????? tak ale tie fotky vazne stoja zato 😀

ja by som vam potom vecer nejake z domu poslala, lebo tu v praci aj tak ziadne svadobne nemam 😉

no to tu je teda vaaaaazne spolocnost... pche 😀 sak do takej my urcite nepatrime 😀
(pridaj sa 😉 )

alex
13. máj 2009

nellie dobre si pamätám to teplo, my sme mali tiež riadne, uff.

nellie_
autor
13. máj 2009

vy ste mali kedy svadbu alex??? tusim tiez v roku 2007 ako my ze??

vieri no sak jasne kto by chcel medzi ne patrit pchee.....my mame isto na viac ako sa s nimi to nejak zahadzovat 😀 😀 😀

ano aj anjelinka bola nadherna aj ju si pametam...my sme tusim vsetky tri mali svadbu v roku 2007 😉

inak andželinka by mohla mat taku štikutkuuuu už... 😀 😀 😀 😀 a pani snečinku som vyspionila ze prave čaka na ovulku....som sliedila v jej grafe 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

ozaj vieri a pametas si na sorayu z temy clostilovskej??? 😉 nevies ci uz porodila?? 😅
a ja som minule tak nakukla medzi clostilky - inak nikoho tam uz skoro nepoznam, totalne nova partia, tam by sme sa uz isto medzi nimi stratili, este ze sme vymysleli tuto temu 😀
tak tam som si vsimla ze vendy05 je tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 tak predsa bola uspesna clostila 😵

vierka
13. máj 2009

no otras kam sme sa to mi dve... takeeeeee hvezdy dostali 😀 😀 😀

nelie - a sneci si die tusim teraz niekedy pre tie injekcie, alebo az v juni? nejako sa mi to mota 😅
no je tu uplne nova tema, ved ja tam uz nikoho nepoznam a o soray neviem veru nic 😖
partie sa strasne menia v niektorych temach, len ja si pripadam, ze sa vsetky okolo mna menia, len ja v tej teme zostavam 😒

nellie_
autor
13. máj 2009

vieri mne to s tymi partiami pride tak isto... 😅 😅 😅 ze sa to tak meni....ale tu v tejto nasej sme len my skalne 😉
a som rada ze som tuto vytvorila aspon sme stale v kontakte 😉
az na niektore zradkyne - nechcem menovat - (anjelinka a snecka) 😀 😀 😀 😀 😀

no, mne sa zda ze sneci ide stimulovat az v juni...ale nie som si tym celkom ista...ale ona tusim az po tebe ide vieri....

vierka
13. máj 2009

no ja nechcem tiez ukazovat prstom na tie NEskalne, ale verim, ze im teraz dobre nim stucham aspon do cela 😀 😀 😀

no ja viem ze ona ide az v juni, ale tusim v maji si ma ist pre injekcie a ona bude mat tusim dlhy protokol, tak to tusim zacina stimulovat este pred prichodom mrchy... 😒

alex
13. máj 2009

vierka nič si z toho nerob, ja keď som fungovala v Snažilkách, tak som začínala v 11. a doteraz. Už je 22. a tá nejako už spomalila, ale dovtedy sa to tam premielalo jedna báseň, len ja som ako taký patrón tam stále bola.

nellie_
autor
13. máj 2009

alex ja som zacinala v snazilkach 15 alebo 16 tusim 😅 😅 a veru riadne sa to tam pomenilo a mne sa zdalo ze tam otehotnievaju vsetky len ja nie.... 😀 😀 a inak fakt to tam kedysi bolo riadne zive ale potom to ustalo nejak a boli tam uplne nove baby tak ja som tam prestala chodit...vlastne ja tu navstevujem len 2 temy, viacej nestiham obhospodarovat 😀 😀 😀 😀

vieri len ich postuchaj riadne az budu modriny mat ako princezne so zlatou hviezdou na cele 😀 😀

co to znamena dlhy a kratky protokol 😅

vierka
13. máj 2009

alex - mi nieco hovor... ja v jednej teme snazilky uz figurujem vyse roka a uz tam pomaly aj vsetky porodili 😖 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre