Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
13. máj 2009

no ja som tam začínala vo februári 07 a nebyť toho, že tam už nikto nechodí, som tam doteraz. Teda občas tam ešte nakuknem.

Nellie soraya ešte neporodila, je 31tt.

Inak pamätáte si na ingusku, tá je už v 27tt a teraz v sobotu mala svadbu, taká bola krásna nevestička 🙂

alex
13. máj 2009

ja chodím sem, do Ferticetu a ešte tie snažilky občas pozriem.

nellie_
autor
13. máj 2009

ingusku si ja veru nepametam... to meno mne nic nehovori 😅

fíha soraya ale uz aj tak je riadna tehulisko 😵 😵 😵

ozaj teraz ma napadlo ze bola aj tema nejaka slonikovska ta este existuje alex??? nejaky ruzovy slonik to tusim andželinka zalozila... 😎

vieri no co narobime ved aj my sa raz dočkame uvidis... 😉 😵 😵 😵 😵

vierka
13. máj 2009

no ja som snazenie zacinala v marci 2007, ale na konika som zacala chodit az v marci 2008 - to by som bola uz total zdeptana keby som chodila hned od zaciatku snazenia 😀 😀 😀

ja som v kontakte z tej temy jedine s Petusaaa - ta ma uz krasneho synceka a zajtra by som mala ist s nimi na kavicku 😀

alex
13. máj 2009

jjééjj nelie na sloníka som zabudla. No aj tam to upadlo.

Vieri no my sa snažíme už dlho pred tým februárom, len keď sa toľko nedarilo, tak som si sem prišla čítať a zapojila som sa do snažiliek.

nellie_
autor
13. máj 2009

no jak sme si pekne pospominali 😵 😵 😵 😵

ja som najviac z konika v kontakte so susy82 ak si ju alex pametas chodila do snaziliek....a aj ked byva daleko odo mna aj sme sa uz stretli a kazdy den sme spojene skypom 😀 😀

alex
13. máj 2009

nellie pamätám si ju. Ako sa má?

andreya
13. máj 2009

alex ty si zacinala v snatilkach 11 a ja som to tu sledovala od 7 ale pridala som sa az asi v 13 a tiez som tu stale jak taka vykopavka, pamatas este na elenitu, julovu, google?
Julovej Terezka bude mat tusim uz aj 2 roky alebo zeby viac?
ale ten cas leti

nellie_
autor
13. máj 2009

aj ja si pametam na elenitu ona tusim otehotnela pocas svadobnej noci a hned dvojicky ma 😵 😵 😵 😵
aj google si pametam aj ja este...a inak aj teba andreya 😉

vierka
13. máj 2009

no baby, uz som poslal tie moje fotky... dufam, ze nemate nejaky super antivirak, ze by ma to zachytilo ako neziaduci virus 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

ty si exotka... 😀 😀 😀 😀
idem si ta pozriet vieri lebo mam prepojenie ze mi domov chodia firemne maily 😉

vierka
13. máj 2009

no ze jake ty mas vymozenosti, nosit si pracu domov 😀 sice maily, niesu praca, ze? 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

jeeeeeeeej aka si kočica vieri 😵 😵 😵 😵 😵
bola si krasna nevestička a manzelik je tiez riadny sympatak.... 😵 😵 😵 😵 😵
podla tejto cervenej fotky by som ta ani nespoznala 😀 😀 😀 😀

ale fakt kočica riadna 😵 😵 😵 😵

vierka
13. máj 2009

dakujeeeeeeem... vies co am to stalo vyzerat tak dobre??? 😀 😀 😀
mangel uz vyzera starsie, tam je este take usko z neho 😀
no ta cervena fotka je tu akoze inkognito - aby ma malokto spoznal... takze psssssst 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

to aj môj vypadal na svadbe ako take decko 😀 😀 😀
tie popolnocne saty si mala krasne vieri 😵 😵 😵 😵
chutní ste fakt 😎

no ved ja chapem ze to je inkognitacka fotka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
13. máj 2009

nelie - no len my vyzerame stale pekne a ti chlapi sa nam menia pred ocami 😀
a tie saty mi sil moj bracho... mam ich strasne rada, ja by som ich aj von nosila keby to nebolo take okate 😀

nellie_
autor
13. máj 2009

vau to mas dobre sikovneho brata..aj ja chcem takeho 😀 😀 😀
su fakt nadherne 😵 😵 😵 😵 a velmi ti pristali vam blondinkam ide ruzova 😉

veru chlapi sa menia a riadne...ten moj pribral za 2 roky asi 10 kil ak nie viac a vsetko do brucha.. 😀 😀 😀
sa mu smeju ci nosi babo za mna 😅 😅 a ja neviem ci ho v 9 mesiaci raz tromfnem 😀 😀

vierka
14. máj 2009

dobre ranko babulky 😀

on je vazne sikovny a sije take veci ze amen gloria, len skoda ze byva dalej odomna... to uz nie je ako ked sme byvali spolu, to mi sil vsetko, ale teraz sa uz moc neda 😒
este raz dakujem za kompliment sa az cervenaaaaaam 😝 😀
no tak ten moj duchnáčik by sa uz asi ani do svadobneho obleku nevosiel 😀 😀 😀 straaaaaasne sa o neho staram, vyvaram, peciem kolaciky a potom to takto vyzera 😀 ved bol teraz tri dni na chate a prve co povedal ked sa vratil ze co som mu upiekla 😅 ze jakaaaaaaa laaaaaaska ku kolacom 😀 😀 😀

nellie_
autor
14. máj 2009

ale ved to je dobre ze sme si ich tak vykrmili tych nasich chlapov...ved si zober keby po svadbe schudnu tak by nas ohovarali ze aha tie sa o nich ani nestaraju 😀 😀 😀 😀
takto nemôze nikto povedat ani makke F 😀 😀 😀

ale môj vôbec kolace ani sladkosti nejedava 😅 a aj tak je ako medved 😀 😀 😀

katika82
14. máj 2009

ahojte babublky
vieri kukala som tie fotky čo máš tie lieky pre boha to ideš fakt všetko pojesť???
teda mám dosť. ale aj tak dobre nechápem čo je to tá stimulácia???

alex
14. máj 2009

andreyka no aj na teba som myslela, že ako sa máš.
Julovej Terezka mala v januári rok, ona chodí do scrapmaniačok tuším.
Aj elenitu si pamätám, aj google, deinu, tá teraz čaká úž druho bábo a skoro všetky kočky sledujem, keď pridajú nové fotky do albumov. Strašne veľa sa tu premlelo kočiek.

vierka
15. máj 2009

dobre ranko babulky....

katika - no tie lieky nejdem pojest, to su hormonalne injekcie, tie si budem pichat... a utrogestan si budem potom vkladat... ale vsetko ostatne picham...
stimulacia je pichanie hormonalnych injekcii na vytvorenie viacerych folikulov a zrelych vajicok - jeden typ injekcii je na tvorenie a dozrievanie vajicok, druhy typ injekcie sa pichaju aby sa ti folikuly samovolne a prilis skoro nepopraskali a na podporu vystelky maternice a posledna injekcia sa picha vecer a ta je na vyvolanie ovulacie. Po pichnuti tejto poslednej injekcie ides na odber vajicok, kde ta uspia, odoberu vajicka, oplodnia ich manzelovou vzorkou (bud "prirodzene", alebo ich napichnu /tie vajicka/)... no a podla toho ako sa to vyvija mas transfer hotovych embryjok a od tej doby uzivas vnutorne utrogestan a o 14 dni ides na krvy test ci si tehu, alebo nie...

nelie - ved ja sa nestazujem... aspon je viacej duchien v posteli 😀 😀 😀

katika82
15. máj 2009

aháá takže tie vajíčka oplodnia mimo tela a potom ti už vložia oplodnené hej, takže to už vlastne určite si tehotná len ide o to že či sa to tam chytí tak ako má v maternici alebo nie asi žeee???
teda tak už som mudrejšia, ale poviem vám čo všetko chudiatka musíte podstúpiť tak strašnúčko budem na vás myslieť. fakt môžem byť rada že sa to podarilo takto lebo my sme tiež od leta uvažovali na umelým oplodnením
verím že vám to vyjde zlatíčka moje juj tak cítim s vami

a to len mesiac musíš užívať tie injekcie či viac.

nellie_
autor
15. máj 2009

vieruška ako si to pekne opisala.... 😵 😵 😵 😵
ja myslim, ze nas to tiez caka na jesen... 😉 a normalne sa zacinam na to tesit... 😵 😵 😵

Kati no dufam, ze my ta vsetky este dobehneme a aspon chvilku budeme tehulkovat spolu 😉 😎 😎

vierka
15. máj 2009

katika - ano, takto prebieha umele oplodnenie, mimo tela 😉 no ono je potom otazne aj to, ci si spermia "sadla" s vajickom, lebo ked ti embryjka vkladaju na druhy den po oplodneni (to robia ked ich mas menej ako 4), tak sa este moze stat taka vec, ze vajicko prebera taku tu hlavnu informaciu zo spermie az po troch dnoch a ked si proste nedadnu, tak ta informacia sa neprijme a embryjko sa dalej nevyvija... takze aj toto moze byt dovodom, alebo to ze sa nedobre uchyti, alebo vela veci... ked mas viacej embryjok (viac ako 4), tak ich nechavaju dlhsie mimo tvojho tela (5 dni) a vkladaju ti mnohobunkove embryjka ktore uz akoby zvliekali tu vajickovu blanu a su pripravene na uchytenie, takze tam je zase sanca o nieco vyzsia... ale urcite je to kus aj o stasti 🙂
no naposledy ked mi doki spravil vklad embryjok tak mi povedal "gratulujem, ste tehotna" 😵 to bolo take zlate to pocut od lekara... len skoda ze je tam sanca len nejakych 40%, clovek by cakal od toho viacej... ale nevadi, raz to proste vide 😀
konkretne v tom centre do ktoreho chodim sa pichaju injekcie len nejakych 10 - 12 dni - podla toho ako reagujes... ale to davas 4 ampulky do jednej striekacky denne - cize mas denne 4 davky injekcii v sebe... a po vklade beries potom utrogestan, ale to beru niektore baby aj ked normalne otehotneju (a ten potom beries az do 12 tt) 😀

nelie - neboj sa, mi ju este predbehneme 😀 ona sice bude mat jedno babo, ale mi porodime o níeco neskor a rovno dve 😀 😀 😀

soraya007
16. máj 2009

ahojky ahojky a ahojky, fu tak som si Vás zas našla 😝 , to s tej nudy som sa iba tak túlala, síce neviem ani o čom tu je už poriadne reč ale pozerám že naša Katika sa tiež objavyla a je tehu

Katika gratulujemE, no a Vám ostatným držím palčeky a pevne verím a prajem Vám to že za chvílu budete gulajúce sa tehulky aj Vy 😲 😲 😲 😲

soni1
17. máj 2009

ahojte

andreya
17. máj 2009

ahoj alex,
mam sa ako kedy. Neviem ci si postrehla, ale v oktobri som v 8 tt potratila. Potom sme mali chvilku pauzu, ale uz ideme na plne obratky.
Beriem buphaston a dokina mi teraz predpisala ja Clostilbegyt.
Viete mi poradit co si mam pri jeho brati vsimat?

vierka
18. máj 2009

ahojte babulky 😀 mne sa uz zacina pomaly mrcha rozbiehat, takze zajtra uz mozno prva vcelicka 😀

nellie_
autor
18. máj 2009

vieri tak nech vcelicky riadne v tele pracuju ako treba 😉 ...
a hlavne aby to bola posledna davka ktoru potrebujes... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre