Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
18. máj 2009

no caute baby....

dakujem nelie, ale odvolavam tu dnesnu hlasku kedze mrcha kde nic, tu nic.... takze som zatial snazilka - cakatelke na vcielku 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. máj 2009

vieri no to by bol gol keby vcelicky nebolo treba 😉 😀 😀 😀 😀
to by bola paradičkaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
19. máj 2009

nelie - to by teda bol goooooool 😅 ... ale nejako na takyto zazrak neverim, takze som este realisticka, lebo meskanie mojej mrchy je stale v norme 😀

nellie_
autor
19. máj 2009

vieri no co ty vieeeeeeeeeeees 😉 nahoda je svina 😀 😀
kolko ze ti meska???

ja mam taky divny vytok teraz neviem co to ma byt... ☹ dufam, ze nemam nejake kvasine alebo tak...lebo ja som to nikdy nemala taketo daco... 😕 😕

alex
19. máj 2009

ahojte kočky, vieri a čo tak skúsiť testík, len tak z našej zvedavosti 😉

mne sa konečne rozbieha mrcha, chvalabohu som sa dočkala na 35DC.

nellie_
autor
19. máj 2009

Ahoj Alex 😉

no vieri som ja teda zvedava..... 😎 😎 😎

katika82
19. máj 2009

ahojte lásky

vieri vieš ako sa hovorí ked to najmenej čakáš a ty to teraz vôbec nečakáš takže 😉 😉 😉

nellie a aký je ten výtok???ak to nesvrbí tak to kasinky nemusia byť. ja som síce teraz tiež mala kvasinky dal mi na vkladanie tri tabletky a aj ten výtok taký viac do žlta sa stratil je už taký normálny tehulkovský. Trošku som sa bála lebo vraj by sa nemal používať v prvom trimestri ten liek ale to už som bola v druhom a zasa mám super lekára tak vie čo robí hádam. hlavne že to prešlo

nellie_
autor
19. máj 2009

katika no je zlty ked sa zaschne...a je ho fakt dost...vcera rano som sa zlakla lebo som mala normalne cele gatusky zasvinene tolko ho bolo...tak beham s intimkou....ale nastastie ma nic nesvrbi...(teda zatial)
no u mna to tehu vytok nie je tak neviem co to je.... 😒
mala som ho uz aj pred MS a po nej je este intenzivnejsi...

Kati ako krasne ti tie tt nabiehaju az sa nestacim cudovat.. 😉 😵 😵 😵

vierka
19. máj 2009

nelie - no mne vlastne este ani nemeska... som sice 34 DC, ale dva krat pocas roku a pol som uz takto dlhy cyklus mala - ale ten jeden krat to bolo preto, ze som mala cystu... takze ja ked tak zacinam ratat meskanie az od zajtra ked nepride - toto povazujem este v norme ze je 😉 inak mavam cykli tak 28 - 30 dni...

alex - ja ani ziadny test doma nemam... ale ked si ho spravim, tak jedine rano a len preto, ze vzdy ked spravim test, tak do dvoch hodin pride mrcha - tak ho asi spravim len s toho dovodu aby prisla a aby som mohla zacat konecne stimulovat... ved mi zatial aj injekcie doma vyschnu kym pride 😀 😀 😀

katika - prepac, ale mne je jedno ako sa co hovori... ja som iny pripad a na taketo co sa ako hovori uz davno neverim 😀

nellie_
autor
19. máj 2009

vieri no tak este pockaj teda a potom si das vyvolavačku - ze ocikas test... 😀 😀 😀
inak aj na mna to tak pôsobi ze vzdy ked nahodou testujem tak do 2 hodin kramujem 😀 😀

ale aj tak je divne ze vacsinou mavas 28-30 dnove cykly... 😝 ale OK OK som tichoooo 😉 😀 😀 😀

vierka
19. máj 2009

nelie - 😀 😀 😀 no ja ti mozem kludne napisat ako dlhe mavam cykli za posledny rok a pol, dneska som to ratala 😀

takze:
27, 28, 26, 29, 32, 26, 31, 27, 30, 34, 35 (ale to som mala tu cystu), 27, 28, 29, 32, 30 a teraz tento - zatial 34 😀 😀 😀

tak ja tu vyvolavacku zajtra rano asi spravim, aby som vobec tu stimulaciu stihla kym nezacnu cerpat v centre letnu dovolenku 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. máj 2009

vieri pekne ciselka...to ako čisla do keno 10 vyznelo 😀 😀 😀 😀 😀

no kazdopadne nam zajtra daj vediet stav tej tvojej vyvolavačky 😀 😀 😀

vierka
19. máj 2009

nelie - ze by sme to skusili natypovat 😀 😀 😀 a dodatkovym cislom bude ...... 2 ciarky na teste 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. máj 2009

vieri no skusime a to by bola vyyyyyhra toto 😀 😀 😀 😀
to by bola najkrajsia vyhra hlavne na tom dodatkovom cisle 😀 😀 😀

vierka
19. máj 2009

nelie - no podla mna jej pomoze na rozbeh aj toto, ze tajne "dufame" 😀 tak ale tak jej treba - mala prist nacas 😅

nellie_
autor
19. máj 2009

vieri presne tak sak co sa flaka ked ju je treba... 😀
ale stale tu je to "co ak" sa odflakla na 9 mesiacov vieri... 😉
viem ze si realistka ale no zazraky sa deju 😉

katika82
19. máj 2009

zlaté ste moje,
ono to ale tak býva že človek mieni Pán Boh mení a vieš, vieri ty si si nakúpila teraz včeličiek a bolo by super keby ti ich nakoniec nebolo treba 😀 😀 😀
nellie a kedy idete na dovču??ja by som chcela ísť ale neviem po tom ako som včera fučala ako lokomotíva z tepla neviem či ju zvládnem

nellie_
autor
19. máj 2009

my odchadzame 17.7. 😎 😎 😎 😎 uz sa tak tesim na to.. 😵 😵 😵
aj ked pravdepodobne pojdem s vlozkou a budu mi akurat koncit kramy ale nech...zastuplujem kuchynu a ide sa do mora 😀 😀 😀 😀
no veru vcera bol riadny hic...ale aj dneska je som vysla von z budovy az mi to facku dalo 😀 😀
a ku koncu tyzdna maju byt 30-tky... 😝 😝 😝 😝
to zasa bude cesta domov v buse.. 😖 😖 😖

vierka
19. máj 2009

nelie - no to nase "co ak" zacina asi zaberat, lebo sa mi zda, ze pomalicky zacinam spinit 😀 😀 😀
zastuplujes odtok a ides 😀 a kam planujete ist??? 😀
my planujeme ist uz 10 rokov k moru a este sme neboli 😀
tak ale si teraz predstav, ze ja pracujem v archive kde mam nejakych 18 stupnov a ked v lete z necho vychadzam, tak je to priam na infarkt taketo prechody 😀

katika - no ja ich lahko predam a este mozno aj o nieco drahsie nez som ich kupila 😀

katika82
19. máj 2009

vieri ja tiež robím v kancli a ked vyjdem von tak až tak fajne ale včera som bola na skúške a v žiline bolo tak strašne teplo že až. tu v Jasnej je to pohodka medzi horami nieje až tak teplo.

nellie - my chceme ísť do chorvátska autom takže večer a rano byť tam takže cesata by bola oki, ale to teplo tam no neviem neviem aj keˇd by som rada kôly mojej alergii by som mala potom zasa rok pokoj. no uvidíme

nellie_
autor
19. máj 2009

aj my ideme do chorvatska na Makarsku 😉
uz tam ideme piaty krat - myslim chorvatsko konkretne na makarskej sme este neboli tak sa tesim...
cesta tam je v pohode a Katika teplo tam znasas uplne inak ako u nas tam to tak nie je citit, kedze je tam vlhky vzduch a ja tiez potom mam pokoj od prechladnutia... 🙂 🙂 🙂

a my mame v kancli fakt dost chladno a najbrutalnejsie je ked idem u nas do skladu kde su len asi 4 stupne a to ked po chvilke vyjdem tak facka ako svina 😀 obdivujem tych skladnikov a vzdy sa mi rata ked v lete vyjdu von v tych ich oteplovačkach a hrubych vetrovkach 😀

nellie_
autor
20. máj 2009

dobre ranko.... 🙂 🙂
no Vieri ako???

mne sa dneska brutalne nic nechce...ale musim sa serinkat s podkladmi na dozornu radu... 😒

vierka
20. máj 2009

dobre ranko babulky.... 😀

a ja ze co sa mi tak stikuta 😀 😀 😀 dneska mam straaaaaasne vela roboty a nejako nebudem mat cas na vas...
no nelie - vyvolavacka spustena 😀

nellie_
autor
20. máj 2009

takze dneska makame ako fretky vieri... 😀

no tak si teda priprav vcelicky 😉 🙂 😵 😵 😵

vierka
20. máj 2009

hej, hej... dneska makam ako keby som cely rok nic nerobila 😀

vcielky pripravene!!! 😀

nellie_
autor
20. máj 2009

vieri tak vpichom vzdar 😀
tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
20. máj 2009

nelie - trikrat zdar!!!! 😀 😀 😀
dakujeeeeeeeeeem....

nova fotos??? 😀 ty si vzdy na tych fotkach taka heeeeerecka 😀

nellie_
autor
20. máj 2009

vieri budem sa cervenat 😀 😀 😀 😀
som potrebovala zmenu imidžu 😎 😎 😎 a som sentimentalna aj po 2 rokoch som si dala nevestičkovsku 😀 😀 😀 😀

soni1
20. máj 2009

ahojte baby, idem na laparku 27.5., už je to isté

soni1
20. máj 2009

keď máme s manželom rozdielne krvné skupiny, je pravda, že vtedy žena nevie otehotnieť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre