Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
20. máj 2009

nelie - tak je pravda, ze mi uz budeme neviestky do konca zivota 😀 😀 😀 ehm, teda nevesticky 😀 😀 😀
ved ja si este teraz niekedy pozriem aj svadobne DVD a to sme uz 4 roky po svadbe 😀 tak ale o takych 20 rokov to DVD bude dobre na to, aby som ho hadzala po mangelovi 😀 😀 😀

soni - tak ides na laparku, urcite ti dobre dopadne 😉
mne sa nieco mari, ze sa to nedari pri rovnakych krvnych skupinach 😅

soni1
20. máj 2009

uvidíme vierka, tak hovoríš pri rovnakých?

soni1
20. máj 2009

vierka, ty si bola na laparke? Ako to prebieha?

nellie_
autor
20. máj 2009

ano soni pri rovnakych je skorej problem ako rozdielnych 😉

soni laparky sa vôbec neboj mne ju robili v novembri...a bala som sa ako slak to boli neskutocne stavy ako som sa bala...ale poviem ti nic to nebolo naozaj 🙂 🙂 🙂 🙂
a to mne ver ja som strachopud riadny....
no prebieha to tak ze mna uz vo stvrtok na obed hospitalizovali, to mi len urobili vysetrenie vstupne a potom pride anestezilog a povie ti ako to bude prebiehat a popodpisujes papiere...
rano mi dali klystir - toho som sa bala teda najviac a pohoda - raz som sa vykakala a bolo 😀 😀
potom som nafasovala nejaku oblbovaciu tabletku a klusala na salu...tam som si lahla na tu kozu operacnu a viem ze dosla taka mila anesteziologicka pohladkala ma na lico este som pocula rozpravat adelu a sajfu lebo tam bolo pustene fun radio a potom som sa prebrala az na izbe...v soku ze uz mam po tom 😀 😀
a prebrala som sa asi o 10,00 a o 10,10 som uz telefonovala jedna radost 😀 😀 😀
je fakt ze po prebudeni som mala bolesti brucha ale to mi pichli nejaku injekciu a bolo dobre... o 2 dni som sla domov... 😉

fakt to nic nie je...ak chces vediet nejake detaily tak sa pytaj 😉

vierka
20. máj 2009

soni - myslim, ze tam je skor problem tie RH faktory? nie??? ja ani neviem aku ma mangel krvnu skupinu 😀 😀
ja som nebola na laparke, mne robili len to HSG vysetrenie, to si vstretknu do maternice kontrastnu tekutinu a sleduju to pod ultrazvukom... ale laparka je v pohode 😉

nellie_
autor
20. máj 2009

no ja viem ze mam "problemovu" skupinu.....mam A RH- a viem ze pri minusku sa musi provodickam pichat nejaka injekcia aj po porode aj pred pôrodom ci ako...a problem je az pri druhom dietati, ale to tiez nemusi byt.....

vierka
20. máj 2009

mne sa zda, ze lepsie je tehotenstvo pre zena co maju Rh +... ze to plusko je tusim lepsie... ale moja segra je taka mudra a jej svokra robi v zdravotnictve, tak sa jej zajtra opytam ked tam pojdem 😉

katika82
21. máj 2009

ahojte lásky moje

soni je pravda že je ťažšie ked majú rovnakú skupinu ale je dôležité aký majú ten faktor či + či -.
Ak má žena Rh faktor - automatiky je na rizikovom ked otehotnie aje to tak že pri prvom dieťatku to až tak nevadí ale pri druhom vytvorí to prvé matke v tele nejaké protilátky a preto ked žena druhý krát otehotnie tak je pichnú nejakú injekciu aby sa dieťatku zmenil faktor. to mi hovorila segra teraz akurát robí skúšku z gynekologie tak preto to viem že mi to hovorila.
Moja mamina tiež mala Rh- ja mám rh+ a segra ma zasa rh- a povedali jej že keby mala ešte tretie tak že to sa môže narodiť s vrodenou vadou. preto sme len dve ale aj dobre lebo tri by sme sa zbláznili.
ale nie vždy je to problém pri otehotnení uvidíš čo ti povedia na laparke dúfam že to dobre dopadne držím palčeky

soni1
21. máj 2009

ďakujem za cenné informácie
ozvem sa vám po laparke, bojím sa, ale budem rada, keď už budem mať po tom!

vierka
22. máj 2009

dobre ranko kocky 😀

soni - drzim palce na laparku a kedy na nu vlastne ides???

vierka
22. máj 2009

nelie - vsetko len to naj, naj, naj k meninkam zelaaaaaaaaaaaaaam 😀 cmucky cmuk 😝
a sampus mame de?????? 😕

nellie_
autor
22. máj 2009

jej dakujem Vieri 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no sak je nachystany vychladeny v nasej kancelraskej chladnicke a aj jahody som natrhala a vas nikde 😀 😀 😀 😀 😀 dobre ze som aj tie chlebicky nenachystala... 😀 😀

vierka
22. máj 2009

nelie - nemas za co 😵
uzaj vyklop kde pracujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 a dovtedy kym pridem, tak nech su aj tie chlebicky hotove 😝 😀

nellie_
autor
22. máj 2009

vieri beriem ta za slovo 😀 😀 😀
uz aj idem sendvič kupiť 😀 😀 😀 😀

vierka
22. máj 2009

a nech je cerstvy!!!!!!! 😀

nellie_
autor
22. máj 2009

vieri sak hadam nekupim nejaky zaplesneny s penicilinom 😀 😀 😀

joj jak sa mne nic nechce uz nech je 14,30 asi zdrhnem skorej domov dneska.. 😀 😀 😀

vierka
22. máj 2009

ja uz som v praci nebola ked si toto pisala 😀

nellie_
autor
25. máj 2009

ahojky.. 🙂
no ako vieri...včelickovanie v plnom prude?? 😉

u nas snazilkovanie tento mesiac nehrozi... ☹ vcera bol pokus ale musela som draheho vyhodit, lebo som chytila prvy krat v zivote nejake kvasine a hrozne ma to tam stipalo... 🙄 🙄 🙄
takze tento mesiac ozaj ziadny poovulačny stres nebude, dnes som 15DC a drahy odchadza do portugalska az do nedele takze plodenie nehrozi ak bude ovu...ale nevadi, lebo aj tak by sa nam nedalo, zajtra klusem ku zenskej nech si preliečim aničku 😒 😒

vierka
25. máj 2009

nelie - ahojcek 😀
v stredu idem lekarovi, tak sa na to uz velmi tesim, ze co mi povie... potom dam hned vediet 😀
tak to ma mrzi, ze ty si chudatko takto dopadla s "chorou Ancou" 😅 tak to naozaj nemas bohvie co.. pekne skoc k tomu dokimu nech ti na to nieco da, nech sa to este nezhorsi....
moja a nechcela si sa na to meranie BT vykaslat??? 😀

nellie_
autor
25. máj 2009

vieri ano chcem sa na meranie vykaslat ale az PO dovolenke...takto chcem odsledovat nech sa mi to nepoposuva prave kôli dovolenke...viem, ze aj tak to nezmenim ale tento mesiac meriam uz fakt len do ovu a potom kaslem na to to uz si aj sama vypocitam presne kedy mrcha pride....
takze toto je predposledny mesiac merania....cestne pionierske 😀 😀 😀 😀

vcera som vyskusala babsky recept mojej svokry ze som si anicku vymacala v lavori s vodou do ktorej som pridala za pohar soli a octu a vypada to ze to zabralo... 😅 😅 😅 dnes mam uplne sucho a cisto na intimke.. 😵 😵 😵 😵 ale ku zenskej asi aj tak behnem nech to nezanedbam, lebo potom sa tej pliagy nezbavim uz.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

vierka
25. máj 2009

nelie - a bola si ty vlastne pionierka??? 🙄 lebo ja som stihla byt len iskricka 😀
no ta sol a ocot skor vyzera ako recept na salat, ale je super, ze aj taketo babske recepty funguju... ale presne ako hovoris, este pre istotu by si mala k nej vybehnut 😀

nellie_
autor
25. máj 2009

no ja som tiez nebola pionierka nikdy 😀 😀 😀 😀 len iskricka som tiez stihla byt 😀 😀

a korenie som do zalievky na anicku nepridala...to by sa uz ozaj nikdy potom kvasine neobjavili 😀 😀

vierka
25. máj 2009

nelie - ved mne to bolo hned podozrive, ze ty tu slubujes na pionierky a pritom si bola len iskricka 😠 😀 😀 😀
no to by bol potom inyyyyyy salat, takze korenie radsej nie 😅 😀

vierka
25. máj 2009

a kde su zase ostatne baby????? mam zacat zase ohovarat???
snecinka?????? anjelinkaaaaa??? aleeeeex????? haloooooooooooooooooooooooooo 😕 😅 😀 😝

nellie_
autor
25. máj 2009

no vies co ony si take ochechule...baby pocujete????? ste ochechuleeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
teraz sa im zacne hromadna štikutka...

alex - štik
snecka - štik
anjelinka - štik

a aj katika lebo to nebola štik a este mini štik od babetka 😀 😀 😀

vierka
25. máj 2009

ziju este voooooooobec??? 😕 😕 😕 ved o nich nemame ziadne info 🙄

nela00
25. máj 2009

😀 hallo ladies 😀 ved aj ja sem patrim ako clostila neuspesna 😠 😀

vierka
25. máj 2009

nelka - no cauky, no ved ani ty sa veru v tejto teme moc casto neozyvas 😠 😀

nellie_
autor
25. máj 2009

nelka no helouuuuuuu dvojča moje 😀 😀 😀 😀

a hentie krašlice ništ??? 😕 😕 😕

čo uz s nimi...tapšindami 😀 😀 😀 sak ony pridu

nellie_
autor
25. máj 2009

zatial si vystacime aj bez nic... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre