Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nela00
25. máj 2009

heslo dna: kto neclostiluje s nami, clostiluje proti nam! 😀

nellie_
autor
25. máj 2009

nelka to je supeeeeeeer... 😀 😀 😀 😀

ty uz si uplne doclostilovala???? kolko cyklov si ho brala nely??

nela00
25. máj 2009

stale clostilujem, myslim, ze uz 6 mesiac

nellie_
autor
25. máj 2009

tak ty nie si ziadna neuspesna...ty si clostila cakajuca na uspech 😵 😵 😵 😵

ja som ho brala tiez asi tak nejakych 6 mesiacov alebo aj viacej..ja som ho mala tak podla smradu..sem tam tu tam... 😀 😀 a este mam doma 5 nepouzitych tabliet....ktore mozno nasadim ked pojdeme na dovolenku....mozno clostilu chyba morsky vzduch aby u mna zaučinkoval 😀 😀 😀
za pokus nic nedam 😀 😀 😀

vierka
25. máj 2009

no ja neviem co uz na tie nase baby vytiahneme, ked uz ani ohovaracky nezaberaju 😅

nellie_
autor
26. máj 2009

no na ne uz nic.. ani svätena voda asi.. 😅 😅 😅

niekedy si aj ja poviem, ze sem nepachnem (na kona myslim) ale ked mne to nejak neda...
neviem sa tej zavislosti zbavit... 😀

vierka
26. máj 2009

nelie - tak my sme take roadne zavislacky... ale oni ma uz vazne vytacaju ze clovek ani nevie co maju nove...
ani neviem ci uz alex nema vysledky, ci snecinka uz stimuluje, ci anjelinka uz vela zarobila ked je stale v praci... ci sa ma katika s malym dobre, no nevieme voooooobec nic 😖

nellie_
autor
26. máj 2009

vieri inak fakt nevieme vôbec nic... ☹ ☹ ☹

no ja ta oboznamim - ze uz nemam kvasine.. 😀 😀 a zajtra asi bude ovu 😀 😀 a drahy 3000 km odo mna - no nevadi tak mame tento mesiac snazilkovsku pauzičku 😎 😎

a ty ako??? inejcie dopichane?? kedy ides na kontrolu, ci uz si aj bola??? (sak sme spolu skoro kazdy den a nejak som dezinformovana 😅 )

takze podavaj hlasenie, drahá... 😎 😎

vierka
26. máj 2009

absolutne nic nevieme... si pripadam pri nich ako neschopna zenska bez chlapa, co nevie varit... sak nas dostavaju do takychto situacii kedy nic nevieme 😖

no tak to je super sprava, ze si uz cistaaaaa.... myslim zbrane 😀 no ved mozno sa ta ovulka kvoli nemu posunie, ako minule... alebo kvoli postarovi 😀

Velitelka caty, hlasenie podava neclostilka Vierka:
zajtra idem doktorovi, takze podrobnejsie hlasenie poskytnem zajtra 😀

nellie_
autor
26. máj 2009

Vieri som s tebou plne spokojna 😀 😀 😀 😀 takze zajtra ocakavam pozitivne ifnosky 😎
no nie radsej nech ovu necaka nech len pekne pride aj hned zajtra aby som nekramovala v chorvatsku... 😅
to je teraz moja nocna mora... 😀
a to som kedysi v kutiku duse dufala ze budem na dovolenke pocas ovu rovno ale to bolo este v januari a hold situacia sa radikalne zmenila... 😀 😀 😀

no vypada to tak ze odteraz budeme mat toto len duo forum 😀 😀 😀 ked sa uz na nas vykaslali 😅

katika82
26. máj 2009

ahojte lásky no dobre ste spomínali ked som tu, myslela som na vás veľmi

vierka ako ide včeličkovanie chúdiatko moje takto ťa trápiť.

nellie a ty už naozaj prestaň s tou teplotou lebo dostaneš po zadku

inak myslím si že tento rok sa vám to podarí lebo fakt je nejaký maxi plodný - uplne ja toľko tehuliek stretávam že až.

takže verííííímmmm že budete tehulky určite tento rok už naozaj.

vierka
26. máj 2009

nelie - rozkaz sefe, zajtra podavam hlasenie 😀
inak vazne by sme mali uvazovat nad zmenou temy na "2 neuspesne clostilky a jedna uspesna" 😀 😀 😀
no tak to je dobre ratanie, ked uz v january pocitas kedy budes mat v lete ovulku 😀
tak ti teda aspon zelam aby si nemala tu mrchu na dovolenke a ovulka je teda jedno ci bude tento mesiac 😀

katika - a ty sa mas ako mamina???
podla mna tento rok bude maxi plodny 😀

katika82
26. máj 2009

vierka no tak v celku dobre len som stále unavená len by som spala a tak.ale da sa to už sa teším kedy budem drobca aj cítiť lebo akosi si stále neuvedomujem že som tehu.neviem akosi mi to nedochádza ale už ked bude kopať tak si to budem naplno uvedomovať

nellie_
autor
26. máj 2009

inak ano aj tu su same bruchatice... 😀 😀 😀
akurat som sa vratila z mesta a robi mi tu spoločnosť prave magnum ekvador...sympaticky chlapik 😀 😀 😀

katika ved ja prestaneeeeeeeem...a aj tak nie som tento mesiac snazilka, tak meriam len z pragmatickeho dôvodu - aby som vedela kedy je mrcha pre nic ine.. 😉
ale slubujem ti ze ked budeme znova snazilkovat tak merat nebudem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
26. máj 2009

a ten nazov temy je dobry...2 neuspesne + 1 tehula 😀 😀 😀 😀

to m pripomina nazov porady co u nas byval pri mojom exšefovi - byvala tradicne vo stvrtok a volala sa 4+1 lebo tam chodievali 4 zeny +1 sef.. 😀 😀 😀 😀
a toto mi pripomenulo tie časy... 😵 😵 😵 😵 joj ako tu bolo vtedy super...nie ako teraz...no hold časy sa menia... 🙄 🙄 🙄

alex
26. máj 2009

ahojteee, žiadna zmena názvu témy, rozumeno!!! 😉

ja som momentálne mimo domova a teraz asi najbližšie k našej katike, teda ak som správne pochopilá, že je z okolia Jasnej.

katika82
26. máj 2009

no vy ste teda???vám kazím priemer teraz čooooo????ale ja za to nemôžem ale ved počkajte o par mesiacov ho tu úplne prevrátime hore nohami

nellie_
autor
26. máj 2009

katika ved to my sme v dobrom tak 😵 😵 😵 😵
konecne tehulka medzi nami a my sa od teba nakazime tiez ved pockaj...ako prva to otvori vieročka, potom snečinka, alex a potom my s anjelinkou... 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
26. máj 2009

alexik si na dovolenke???? 😎 😎 😎

alex
26. máj 2009

no dovolenka zrovna nie, sme u kamarátov na chate. Urobili sme si výletík od nedele do stredy.

nellie_
autor
26. máj 2009

no ved to sa da povazovat za dovolenku 😎 😎 😎 😎 😎
joj aj ja by som tak isla niekam - nie tu zavreta v kancli... 😒 😒

alex
26. máj 2009

no tak taká kratšia dovolenka...
momentálne sa dosť nudím, lebo všetci ešte spia...

nellie_
autor
26. máj 2009

to je aky luxus, ze vsetci este spia a ja mam 3/4 pracovnej doby za sebou momentalne 😀 😀 😀 😀
asi mavate krusne noci 😀 😀 😀

alex
26. máj 2009

no tak ja som išla spať o nejakej tretej-pol štvrtej, ale o pol siedmej ma zobudila hudba, ktorú si chalani púšťali na plné gule... potiahli to dosť dlho a teraz spia v obývačke na sedačke hlavami k sebe ako taký holúbkovia.
No a to sme dnes chceli ísť do aquaparku, neviem, neviem či to zvládnu.

nellie_
autor
26. máj 2009

no tak to tam mate veru veselo.. 😀 😀 😀
tak sa vycap niekde na slniecko a chytaj bronz 😎 😎 😎 aj mne by sa zislo som jak riaditela vapenky.. 😀 😀 😀 😀 moja segra vyznavacka fimu Twilight (o upiroch) ma teraz vola Bella 😀 😀 😀 ze mna by do toho filmu ani maskovat nemuseli taka som biela 😀 😀 😀
ale ked na mna slovenske slnko nejde, ja sa opalim az v chorvatsku 😎

alex
26. máj 2009

no pôjdem čoskoro, lebo už krásne svieti aj tu na dvor.

nellie_
autor
27. máj 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂

vieri dnes cakam pozitivne spravičky.. 😵 😵 😵 aspon 4 foliky.. 😎

katika82
27. máj 2009

ahoj nellie,
no a čo dnes išla vierka k lekárovi??to už dnes jej urobia to umelééé?

nellie_
autor
27. máj 2009

katika isla asi na sono ze kolko ma vajicok - teda aspon si to myslim... a podla toho sa jej asi uskotocni potom samotny vyber a oplodnenie vajicok a az potom vkladanie... - neviem presne ako to prebieha 😅 😅

vierka
27. máj 2009

no caute baby 😀

nelie - asi ta sklamem.. ani jeden folikul ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre