Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
27. máj 2009

vieri to vazne????? 😨
do riti tam.. 😠 .a kukali dobre????

vierka
27. máj 2009

vazne tam ziadny nebol... 😨
a mozno ho cez to babatko co mam v brusku doki ani nevidel 😀 😀 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

vieriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
vieriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to akoze fakt????

ja som to vedela dačo som sipilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vieruska to je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera...

vidis to a nakoniec uplne prirodzene.....ja odpadnem odpadnem odpadnem

a ty si to akoze ani len netusila,??????? vieriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja sa az klepem.....toto je krasne krasne krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vierka
27. máj 2009

😀 😀 😀 to vazne, som v 6 tt... uz to tak tyzden viem, ale chcela som to mat potvrdene od dokiho a tam som bola dneska 😀

tak ty si nieco tusilaaaaaa... ale to takto teraz moze napisat kazdy... takze pred tyzdnom si taka mudra este nebola 😀 😀 😀

nemam ta ist kriesit, alebo si neodpadla??? 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

no ja uz som asi na dnes dorobila...sak ja som uplne mimo z teba... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiim a gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
27. máj 2009

no ja sa chvejem ako osika.... a ty si potom klamala sak si mrchovala?????? 😠 😠 😠 😠 😠
mne to az teraz dochadza tie suvislosti vsetky......

ale velmi ti to prajem velmi velmi velmi z celeho srdiečkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

ja fakt odpadnem asi - ja normalne plačeeeeeeeeeeem 😅

nellie_
autor
27. máj 2009

ze 6 tt ja toto nerozchodim...ty beťarka jedna.... ale mas to odpustene 😵 😵 😵 😵 😵
dneska ti prepacim vsetkooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵

ty pocuvaj takze ty si ani nepichala si nic ze??????

nellie_
autor
27. máj 2009

a uz mi to vsetko sa v hlave poprelievalo...lebo ja som si to myslela este tak pred 2 tyzdnami potom si zacala klamat tak divne s tou mrchou a ze uz pichas....

ale to je uz jedno je to naaadheraaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

placem a usmievam sa ako trafena...dufam ze ma nikto nenajde... 😀 😀 😀 😀 idem upravit makeup

vierka
27. máj 2009

ja som to pre dnesok uz s make-upom aj vzdala 😀 😀 😀
ja som sa tam rozplakala doktorovi rovno na kozen v polohe V 😝 😀 😀 😀

prepacte, ze som klamala, ale ja som bola vysokovana z toho a nechcela som nic hovorit kym som to nemala potvrdene od lekara 😀 nemrchovala som, ale injekcie doma mam 😀 mam plnu igelitku injekcii na umele oplodnenie a vedla nich pozitivny tehu test 😀 takze je to nas veeeeelky zaaaazrak 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

je to ten najvacsi zazrak aky len môze byt 😵 😵 😵 😵
a asi za nam zase potvrdilo, ze ked si na to prestala mysliet, tak to vyslo ze???? 😉
ty si bola naprogramovana uz na umele a bum bac a vyslo to prirodzene.... 😵 😵 😵

a kedy si testovala?? az ked meskala MS, alebo boli nejake priznaky??? ja som taka zvedava, vsetko mi to musis opisat teraz 😵 😵 😵 😵 😵

to musi byt nadherne ked ti doktor potvrdi ze ANO CAKATE BABO 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
27. máj 2009

ja som si ta uz citala aj v teme kde chodievas 😅
som si ta pospehovala aspon viem troska viacej.... 😵 😵 😵 😵

ty si ale fakt bola zahadna vtedy ked si mi vypisovala tie tvoje cykly a potom ze test sluzi ako vyvolavacka, tak vtedy som troska zneistela ale reku no dobre teda, ked mrcha, tak mrcha 😀 😀 😀 😀

vierka
27. máj 2009

😀 😀 😀
no ja som myslela na uplne ine veci, to bol ten najhnusnejsi mesiac v mojom zivote... vazne... babo bolo to posledne na co som myslela... a ani nemyslela, kedze som cakala na umele...
😀

no to bol posledny mozny termin prichodu mrchy aky som za posledne dva roky mala, ked som testovala na 35 DC a vazne som si vtedy myslela, ze bude negativny a do hodiny mrcha... ale bol pozitivny... a potom som testovala obden a vzdy boli pozitivne (spravim aj album)...
praveze som sa stale citila na mrchu, ze som sa citila ako keby mala prist a ona nikde... a to tak po tyzdni preslo a teraz sa citim uplne skvele, nic mi nie je, som v pohode - zatial 😀 😀 😀

no a doki asi stylom, ze pozeral tak vazne na utz, ja som ani nevidela co tam vidi a on tak vazne "vy uz mate tie injekcie na IVF doma?" a ja ze "ano mam" a on tak "a naco vam budu? ved vy ich potrebovat nebudete" 😀 😀 😀 no a ja som sa hned rozplakala jak som tam lezala v polohe "Vitam vas" 😀
ale pre istotu mam brat utrogestan, aj ked tam doki nevidel ziandy problem... 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

super je to nadherne... 🙂 🙂 🙂 🙂

ako perfektne ti to oznamil, na to veru nezabudnes 😀 😀 😀 😀 aspon to aj babetko riadne poculo ked si bola v polohe V.. 😀 😀 😀

utrogestan je dobre ze ti dal brat...tym sa nic nepokazi a babo sa riadne uhniezdi 😵 😵 😵
to je kraaaaaaaaasa... katika tehula a ty tehula...

uz tu budem len 1 neuspesna + 2 tehule 😀 😀 😀

vierka
27. máj 2009

😀 😀 😀 ze babatko to dobre poculo 😀 😀 😀 ono je uz chudatko asi aj hluche - ja do neho hucim uz tyzden 😀 😀 😀
no ved ja mam utros este po minulom IVF, tak mi ho doki nemusel ani predpisovat 😀
no a ked som uz teraz unavena aj bez utrosu, tak s nim uz asi neozaj budem spat na klavesnici v praci 😀

no ja veirm, ze coskoro to bude tema 3 tehule 😀

katika82
27. máj 2009

bože vierka až mi zimomriavky naskočili bože aj slzy mi vypadli od šťastia to je úžasné úžasné úžasné bane bože ani tomu uveriť nemôžem sa teším viac ako ked som sa to ja dozvedela. vieš aká som rada

vidíš došlo na to čomu si neverila že náhoda je blbec. ale to je fakt úžasné idem to dočítam lebo som len prvú správu prečítala a hned som musela odpísať

si šťastná čooo? a ako si sa zatvárila ked ti to lekár povedal???

vierka
27. máj 2009

katika - dakujeeeeeeeem 😀
ste zlate baby faaaaaakt... ma tu dojimate opat k slzam....
ja uz vaaaazne kaslem na ten make-up 😀

no este to stale predychavam, ale ako som uz pisala... od stastia som sa rozplakala priamo na koze 😀

katika82
27. máj 2009

vierka ja mám dosť rozdychvam to teda riadne, vidíš ja som tohovorila a si mi neverila že teraz ked to nečakáš tak to príde a ono to prišlo ja som to hovorila že tento rok je plodný nellie uvidíš o chvíľu budeš aj ty tehu a teraz vidíš príklad vierky že máš prestať s tou teplotou.
juj mna z toho rozrušenia normálne začalo pichať v boku musím sa trošku ukludniť asi.

jastrab
27. máj 2009

ahojte, ja si vas tu priebezne citam, lebo som myslela, ze budem k vam patrit ako neuspesna clostylka, ale uz som v temu tehulky s clostylom...vyslo nam to prave v cykle, kedy som clostyl nemala brat, som v 11 tt...dr. mi na to povedal, ze ucinok clost. je ako chvost komety, ze trva aj po jeho dobrati, preto prajem vsetkym, aby mali tiez takuto pozitivnu spravicku, aj ked prave lieky neberu 😉
vierka, gratulujem 😵 , chodis stale k eliasovi?

nellie_
autor
27. máj 2009

vieri a kedy mas termin????
uz sa tesim ked si nahodis do pasu ze si tehula....uz to musi prejst teraz aj na mna 😵 😵 😵 😵 😵

Katika vieruska to vedela uz 2 tyzdne ze je tehulka..len to pred nami tajila... 😀 😀 😀
koťuha jedna... 😀

katika82
27. máj 2009

vierka verím ti že si sa rozplakala ja som sa už pri prvom teste ked višiel pozitívny
a koľko sa ešte naplačeš pri každom ultrazvuku ked uvidíš drobca. a to som teraz zvedavá ako ti bude ked si sa táááákkk tešila ako ti bude bývať zle že ty to vydržíš 😀 😀 😀 ja som vám to zo srdiečka priala a vidíš už to tu máš.ale dúfam že ti nebude bývať až tak ako mne.

takže naši malí chrústi budú prakticky jeden školský rok, lebo ja mam pôrod v novemri a ty až potom neskôr

katika82
27. máj 2009

akurát vošiel ku mne drahý že čo plačem že čo sa mi stalo ale ja som ani hovoriť nemohla bože sa mi nedá zastaviť normálne tak to s tebou prežívam vieri

nellie_
autor
27. máj 2009

katika ty sa aspon vyhovoris na hormony... ale ja som sa tu tiez rozrevala a to ani tehula nie som.... 😀
ale proste to taka radost ja som fakt myslela ze odpadnem... 😵 😵 😵 😵

jastrab no gratulujem aj tebe to je krasa tak predsa len vidim ze ten clostil je na nieco dobry... 😀 😀
ktovie ci aj vo mne este je nejaky chvost z tej komety clostilovskej..toto som 3-tí cyklus bez neho... to uz asi dohorel ten moj davno 😅 😅 😅

ja uz tiez chcem byt medzi vami tehulamiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....

vierka
27. máj 2009

katika - no ja som to snazenie nebrala vobec vazne, lebo mi sme uz boli odkazany na to umele.. ale viem, ze baby to maju tazsie len tak na to prestat mysliet....
inak aj mna uz picha v boku, to bude asi tym vzrusenim 😀

nelie - nevedela som to dva tyzdne... len tyzden 😀 😀 😀

a termin tak podla kalkulacky 20.1. 2010... ale doki mi asi da nejaky presnejsi 😀

jastrab - dakujem, ja som k nemu teraz nechodila, kedze som uz patrila pol roka do centra... ale ododnes k nemu opat chodim, lebo ja som ako jeho normalna pacientka 😀

vierka
27. máj 2009

a uz mam aj album, tak mozte juknut 😀

katika82
27. máj 2009

nelinka neboj určite tento rok otehotnieš fakt je maxi plodný veľmi ti to prajem fakt zo srdiečka neboj určite sa to čoskoro podarí, práve tá dovolenka bude kľúčová si myslím 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

vau to riadne dialnice si vycikala 😵 😵 😵 😵 😵
je to fakt zazrak vieri 😵 😵 😵 😵

20.1. to sa narodila moja segra 😀 😀 😀 kozorozec super znamenie 😵 😵 😵

no tak tomu verte, ze to fakt nejde prestat na to mysliet teda momentalne mi to ide ked viem ze nebudem oplodnena tento mesiac... 😀 😀 😀
ale ja sa o to pokusim....
od jula kaslem na meranie a nechavam vsetkemu volny priebeh a v oktobri potom prip. skusime centrum a verim, ze nebude treba 😀

jastrab
27. máj 2009

nellie, mozno rada pre teba, prestan sa sledovat!!! ja hned ako som vedela, ze neberiem clostyl, som uplne zabudla na nejake snazenie, casovanie a spol. skratka povazovala som to za zbytocnost, povedala som to aj manzelovi, ze kaslat na to, normalka sme zurkovali, dovolenkovali (akurat sme boli v tom case 2x v zahranici na predlzenych vikendoch) a ked mal prist zhruba den MS, ktora spontanne aj tak nechodi a chcela som sa objednat na vyvolavacku, tak som pre istotu testla a sup! skoro mi ocne bulvy vypadli na dlazku!!!! 2 ciarky...moj ty boh 😀 okrem toho, pisala som to uz davnejsie aj v tomto fore, myslim, moj dr. (teda aj vierkin 😎 ) povedal, ze meranie BT je zbytocnost, ktora stresuje! tak Nellie, vypnut, zahodit teplomer (bez ortute), seksovat podla chuti a domov doniest male Chorvacatko!!!

katika82
27. máj 2009

vierkočka riadne testov si urobila moje zlatko

ja sa z toho akosi stále nemôžem spamať a čo tvoj na to už to vie???či ešte nie???

už sa teším ako si budeme písať ako ti je a či ti býva zle a tak. verím že čoskoro nám tu pribudne aj nelka a budeme zasa plakať od šťastia

nellie_
autor
27. máj 2009

jastrab no dobre teda - slubujem vam tehulkam tu ze od buduceho cyklu nemeram...
teraz meriam len aby som vedela ked pride MS aj tak nesnazilkujeme tento cyklus ale od buduceho kaslem na to teda... teplomer schovam niekam - mam to posledny ortutovy unikat a ten len tak nevyhodim 😀

ved presne, cyklus mi funguje tak vykaslem sa na to a snad sa zadari aj nam...vy mi tak dodavate nadej ani neviete ako... 😵 😵 😵 😵 😵 ked to vyslo vam ja verim, ze ja sa coskoro pridam a premenujeme tuto temu na neuspesne clostilky tehulky 😀 😀 😀 😀

ja som prestala uplne pracovat od 12,00 kedy sa pre mna zastavila zem 😀 😀 😀 😀
je to take nadherne 😵 😵 😵

vierka
27. máj 2009

nelie - tak ja sa priznavam... ja som tiez nic odkedy som prisla od dokiho nespravila 😀 😀 😀
ale dneska je vsetko odpustene 😀
ja viem ze sa to lahko hovori, ja som na to uplne prestala mysliet az vtedy ked bolo nasim jedinym vychodiskom umele oplodnenie... az vtedy som na to nemyslela 😀
a vies ako to boli???? vycikat take hrube ciarky
😀

katika - no to asi preto, ze som tomu to prve rano neverila, tak som spravila hned dva...
😀 manzelovi som to chcela oznamit nejako tak pekne, topanocky a tak - ked pride z prace, ale ako som tam rano videla tie dve ciarky tak to sa nedalo ustat - hned som vbehla do spalne, lebo on este driemal na posteli a zacala som mu ten test strkat pred oci ze co tam vidi... a on tak ospalo "dve ciarky, to co znamena???" a ja ze "sme tehotni!!!"... tak hned vystrelil z postele a zacal ma objimat a moc sa tesil 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre