Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vanesska
11. jún 2009

ahaaa... ale tak super aspon laparka bola na nieco dobra...!
tusim tu niekto pisal ze tento rok je maximalne plodny... to by v tom bol cert keby nam to nevyslo 😎
ja som sa dlho odhodlavala aj vobec k tomu clostilu a nie este ze k IVF stimulke... ale uz cakat nemozem dlhsie... roky nepustia... moj muzik uz bude mat tento rok 40 a ja 34 takze fakt najvyssi cas... dokelu... to beziiii... 🙄

no volno nam dali v robotke da sa povedat ze bez problemov... to je super...
aj ked teraz mne ostali asi len 4 dni dovosky na cely zvysok roka... takze pokym ostatni budu chodit v lete po dovcach ja budem cucat v kancoske... 🙄 ale nevadi... vedela som to takze v pohode vydrzim... 😎

snecka
11. jún 2009

Ahojte cácorky,
Vieri, Katika ďakujem za prskance, pľuvance, fliaskance aj ja už chcem pľuť na druhých 😀
Vaness no čauko ti duša naša stratená, pravdaže sa neda na Teba zabudnut, keď mi sme začínali, ty si mala po IUI. Som rada že si nakukla do našej témy, myslím že neúspešných Clostiliek je dosť ale ku nám neprídu, asi sa boja, bu bu, bu 🙂
No ja už papám Proveru, mám dlhý protokol, v Heliose robia aj krátky ale pokiaľ dobre reaguješ na hormony volia dlhý protokol, kratší je agresívnejší. Ak ťa niečo zaujíma kľudne sa pýtaj, ak viem odpoviem 😉
Nellie ďakujem že mi tak dôveruješ, dúfam že ťa nesklamem 🙂

vanesska
11. jún 2009

ahoooj Sneciii,
no veru si dobre pamatas... som riesila IUI 🙂
a na co je ta provera? a ake mas este dalsie lieciky?
takze je vyhodnejsi ten dlhy protokol...ahaaaa no to som prave chcela vediet tak zasa som o nieco mudrejsia... 😎
tak ja sa vas budem priebezne vypytovat ked ma nieco napadne... budete s Vierkou hlavne konzultantky... 😀
juuuj budem ti hroooozne drzat palce.... a posielam ti take poplutie pre stastie... tfuj tfuj tfuj... nech stimulka ide ako po masle a nech prinesie pozitivny vysledok... 😵 😵
do kelu ja som dnes v robote nic poriadne neurobila 🙄 sa mi dnes vooobec nechce... 😖

nellie_
autor
11. jún 2009

ahojte....hlasim sa z domu 😀
dusim masko s hribikami a ryžu mam už hotovu...uz len cakam kym masko zmakne poriadne.. 😎
vonku leje ako sproste, tak čučim doma 😖

snecka
11. jún 2009

Nellie 😝 ja som mala hranolky a syrík, si mi chute narobila.
Vanes vyfasovala som Proveru - tá je ako Utroš, príde ti menzes tak ako má, som z neho strašne unavená 😔, na druhý týždeň v utorok pichám svoju 1 injekciu Decaceptyl - ten by mal utlmiť produkciu tvojich vlastných hormonov, tie pichám až do odberu a maximálne do 33dc by som mala dostať ms, ak nie som tehotná a ak hej začínam pichať Gonal ten je na produkciu vajíčok, tu už hrozí OHSS treba piť veľa tekutín aspoň 4litre a papať bielkoviny, pred odberom sa pichne Pregnyl, to poznaš a budem mať PK, čiže 5 dní sa embryjko delí na blastocystu a potom sa zavedie a papá alebo zavádza Utroš, to tiež poznáš, no ak nebudeš mať dostatočnú sliznicu aspoň 7mm papáš Estrofem. Uf v skratke hádam vsio, a na to najhlavnejšie som zabudla po 14 dňoch mi povedia že som tehotná 😀, paráda.
Najviac ma na tomto všetkom sere že mám idiopatickú neplodnosť ( nezistenú ), radšej by som vedela o nejakom probléme a riešila ho, no a teraz nemám čo. ☹

nellie_
autor
11. jún 2009

sneci aspon som ti vymyslela dopredu dnesne menu 😀 😀 😀
ja uz som vcera dobrala poslednu injekciu na ten zapal blby... 😎 mam modriny jak hovado na riti, ako tyrana žena 😀 😀
sneci tak uz zacnes pichat..takze vsetky do bruška, dufam ze to tam neboli 😅
ja som vzdy mala taku traumu z injekcii ale pre babo som odhodlana urobit vsetko 🙂 🙂 🙂
aha tak konecne viem preco sa musi tak vela pit pocas stimulky 🙂 🙂 ja sa pri vas tolko naucim pojde do centra mudra ako radio 😎 😎 😎
este ze vas mam.. 🙂
mala by som ist žehlit ale mne sa taaaaaaak nechce.... 😅

snecka
11. jún 2009

Nellie vykašli sa na žehlenie, robota nie je zajac. 🙂 Nellie no mňa to určite bolieť nebude, vieš aké mám fajné sadielko, aj naša koordinátorka mi povedala že ja som vedela prečo mám bruško. No som sa pripravila aj fyzicky 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

ved aj ja mam take mini sadielko na bruchu ja tiez predvidam 😀 😀 😀
teraz ho mam z mrsiny nafuknute 😒
ale jaka som ja rada ze som dostala zasa raz pekne prirodzena BIO ovulka bez chemickej konzervacie...čisto prirodny produkt 😀 😀 😀

snecka
11. jún 2009

Nellie som na Teba pyšná, ja som minulý cyklus dostala už na 25 deň, som bola v šoku, môj mm mi povedal že som potratila, to bol menzes, no hrúza 😔 Mužíka máš doma?

nellie_
autor
11. jún 2009

teraz momentalne nie, ale je doma uz druhy tyzden... 🙂
minuly pondelok mal taku mensiu nehodu tak teraz oddychuje doma...ale nastastie nic sa mu nestalo, len ma riadne vyplasil... 😅

fiha na 25 den...ale to veru mohlo byt ked si mala take silne ze sa neuchytilo oplodnene vajko ☹

ale neboj nic takto o mesiac mas uz tt v pase 😉

snecka
11. jún 2009

Bože Nellie chvalabohu že sa mu nič nestalo, to je strašné čo sa deje na cestách, nechcem ani vedieť aká si v strese keď je na cestách, už ste sa rozprávali že by bol už pri Tebe, keby už necestoval, ja viem že je z robotou zle ale predsa si mladučká mali by ste byť spolu čo najviac.

nellie_
autor
11. jún 2009

sneci ani mi nevrav, ja uz tak velmi chcem aby si nasiel nieco tu...hento je strasna robota...ja sa snazim nepripustat si a nemysliet na to, ze by sa mu nieco stalo, ale ten minuly pondelok som mala od rana citak, ze sa daco stane....ale naozaj pri nom stal anjel strazny pretoze jemu bolo strasne zle, a potom mi zavolal ze sa vyzvracal, ale ze je mu aj tak priserne zle..ja som mu vravela nech ide domov nech sa otoci - nastastie to bolo na slovensku kusok od nas no a on hrdina ze nie on ide dalej...no a asi o pol hodinu mi zavolal ze sa prekotil, jemu doslo tak zle ze asi zamdlel, a ocitol sa v kanali v prevratenom Ivecu....no a ked mi zavolal mala som prve psychicke zrutenie v zivote 😅 😅 ja som sa tak rozrevala a celym telom mi triaslo ze som nebola schopna kolegovcom nic povedat a tak ma odviezli domov....no zlakla som sa strasne.... 😅 😅
ale dopadlo to naozaj dobre a teraz uz druhy tyzden oddychuje doma 🙂 🙂 🙂 🙂

no a myslim ze aj to je nas problem, ze sme malo spolu...nase sexikovane 3x do mesiaca ma asi do tehu stavu neprivedie 😀

snecka
11. jún 2009

Nellie a z čoho mu bolo tak zle, mala by si ho poslať na nejaké vyšetrenie, to nie je sranda, a za volantom, no moja zlatá ti muselo byť strašne 😔

nellie_
autor
11. jún 2009

sneci to odo mna schytal chripku...mne bolo tak priserne 3 dni predtym ze som doma lezala len taka zdochlina.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
potom sa uz vecer v posteli drahy vychechtaval, ze na to ako mu bolo strasne, tak potom ako vyliezol z auta mu uz vôbec nic do strachu nebolo 😀 😀
ze od toho momentu aj chripka od neho ušla 😀
ale hej nie je to sranda a povedal ze druhy raz kasle na to a ked mu bude zle, ze volant nesadne...

nellie_
autor
11. jún 2009

ja pisem ako hotentot ked to po sebe spetne citam... 😅
mala by som to skorej skontrolovat nie az ked to poslem 😀

snecka
11. jún 2009

Nellie ja som všetkému rozumela 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

no aspon ze tak 😀 😀
jak mi ide pomaly kôn to co 😠 😠 😠
ako sa tu ochladilo.... no vecera hotova a drahy vybity mobil to tak zboznujem toto 😠 😠 😠

snecka
11. jún 2009

Aj mne ide pomaly koník, a kde išiel? na pokec už ťa mal dosť 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

no asi sneci.... hnusak jeden modry 😀 😀 😀
asi nedostal najest alebo co ked je taky spomaleny... 😀 😀

citala som tu diskusiu o latkovych vlozkach..mala som ine zachvaty... 😀 😀 😀 😀
ze Boženy veju vo vetre na balkone 😀 😀 😀
no neviem si predstavit prat vlozky..no nervy moje 😀 😀 😀

alex
11. jún 2009

ahojte kočky :o)

vierka
11. jún 2009

vanesska - prosim ta, len sa popredu nicoho neboj, naozaj to nie je nic strasne, budes dodrziavat pitny rezim, pekne vyplavovat vsetky prebytocne hormony a nic sa nemoze stat 😉 ja som nemala ziadne zdravotne problemy pri stimulke, len ma bolel zadocek od pichancov (preto je asi lepsie pichat do brucha, to neboli) a len som mala nafuknute a kukoncu stimulky trochu ubolene brusko, ale inak nic... a len som pila, pila, pila a este raz pila - ale skoda ze len vodu 😀
no a stimulka kedze som mala kratky protokol vo Ferticente ine nebyvaju som mala asi 12 folikulov a v nich 5 vajicok, z toho boli 3 este poriadne nedozrete, tak sa nam odmietali oplodnit, takze nam zostali len dvaja bojovnici a ku dnu transferu nam zostal len jeden, tak toho nam pekne vlozili do bruska... takze na mrazenie nebolo nic a v tomot centre aj tak mrazia len blastocysty, takze by museli prezit 5 dni a to nechavaju tak dlho embryjka ked ich ma clovek viac ako 4 a my sme mali len 2, tak tie by nam tak dlho vonku nenechali...
no a druhu stimulku sme vlastne ani neabsolvovali, aj ked mam doma uz vsetky lieky, lebo miesto mrchy cez ktoru som mala zacat stimulovat prisiel krasny pozitivny tehu test 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

ahoj alex.. 🙂

vierka
11. jún 2009

nelie - latkove vlozky???? 😕 ty kde na tie diskusie chodis 😀 😀 😀

alexik - ahojky, ako dnes v robotke??? 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

no ked sa clovek nudi precita si hocičo 😀 😀 😀
to mi udrelo to oci ten nazov temy 😀 😀 😀 😀
a dobre som sa pobavila akoze.... 😀 😀 😀

alex
11. jún 2009

vierka super v práci, strašne rýchlo mi to uteká.

nellie_
autor
11. jún 2009

alex to je najlepsie co môze byt ked je vela robotky a ide rychlo cas... 😉
to poznam...pozrem na hodiny a ze vaou pol tretej 😎 😀

jáj ja ze kam zmizla snečinka sak ona uz je nalepena na obrazovke a nasava infošky od ďurianovej 😀 😀 😀

vierka
11. jún 2009

nelie - ta novinarkoholicka tu teraz urcite nebude 😀 ona nie je ako my, ona je inaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

alex - tak to je super, ze ti to tam ide tak rychlo, ja som dnes poobede skoro zaspala 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

bola som sa v zahrade napásť hrachu 😀 😀 😀 😀 a natrhala som si mätu budem mat zajtra rano cajik v robote 😎 😎

ja som vcera mala taku krizu, ze som si sla s kolegom do tesca kupit ranajky a skoro som zaspala pri tlaceni kosika 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

vieri a zabudla som ti napisat, ze v pohode som to po tebe precitala....mas nahodou velmi pekne pismo 😉 🙂
uz som cela nažhavena, od zajtra idem na to 😀 😀
ak budete pocut zufaly rev tak to ja potom sedim na zachode a ide zo mna štiplavica 😀 😀

alex
11. jún 2009

aj my pozeráme správy, ale ja ich len počúvam teraz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre