Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

shaarka
21. jún 2009

papa, leni, tak dakujem za radu, dam sa vysetrit. ale to bude musiet aj MM, nie?
a ja naivna som si myslela, ze prave v centre ma vysetria od hlavy az po paty. 😀 lebo HP je to jedine, co sa mi nemeni... tak - dufam, ze sa v tom splne v septembri nestretneme. obe z rovnakych dovodov!
😀 😀 😀

vierka
21. jún 2009

no caute baby... tak som uspesne doma... a sme zivy a zdravy... na chate bolo uuuuuplne supersky, este by som aj dalsi tyzden ostala 😀

vierka
22. jún 2009

no kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??? 😕

alex
22. jún 2009

no tuuuu 😉

anjelinka
22. jún 2009

Dobry vecer dievcata,

sem-tam citam, ale pomenej.

Vsetky si Vas pozdravujem a tesim sa z kazdeho uspechu. Alex, zo srdca ti blahozelam, verim, ze vsetko v auguste dopadne tak, ako ma, teda najlepsie...

Ja sa mam trosku lepsie, situacia sa polepsila, ale snazenie este zrejme do uvahy neprichadza...ale to vam niekedy pisnem do IP.

Stale na Vas myslim.

vierocka, katuska, ako krasne Vam stupaju "tt"...sneciiii, drzim palce pri injekciach, si sikulka...

alex
22. jún 2009

anjelinka moja, tak rada ťa čítam. Som rada, že sa to polepšilo a dúfam, čoskoro bude ešte lepšie.

vierka
23. jún 2009

dobre ranko kocky...

anjelinka - ty nas anjelik, som rada, ze je uz lepsie a verim, ze sa to da coskoro do poriadku... tak sa nam pekne opatruj dalej a davaj na seba pozor, ked ta tak casto necitame, nech aspon vieme, ze si na seba davas pozor... 😀

nellie_
autor
23. jún 2009

ahojte kraaaasky 😵 😵 😵 😵 😵
hlasim ze aj ja som ziva a zdrava opät na Slovensku 😀 😀 😀 😀
bolo super v tom Rakusku, odreagovala som sa a zabavila... 😎 😎 😎 😎

vierka
24. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

nelie - jaaaaaaaj, tak ty si bola na lepsom, sa ti ani necudujem, ze si na nas zabudla 🙂)))

nellie_
autor
24. jún 2009

ale nezabudlaaaaa kdežeeee 😀 😀 😀
len v pondelok som nebola schopna nic..za cely vikend som spala 5 hodin, tak som to tu len tak potichučky pretrpela v kancli... 😅 😅
ale uz som zas plna elanu ako vzdy 😎 😀 😀 😀

vierka
24. jún 2009

podla mna si pondelok cely prespala na zachode 😀 😀 😀 si sa tam zamkla, sadla si a spala 😀

inak my sme boli v ZOO a bolo tak tooooooooooooooolko bocianov - no minimalne 5 pre kazdu z vas 😀

nellie_
autor
24. jún 2009

vieri no tak to zas nie... 😀 😀 😀 😀
celkom sa mi darilo premahat sa ale vecer som uz o osmej spala 😀 😀 😀
ale super bolo, stalo to za ten spankovy deficit 😀

vierka
24. jún 2009

tak dobre, tak kazdej jeden a nejakych este poskytnem do inych tem 😀
a tabletecky ako? este uzivas????
tak to je super, ze si sa dobre zabavila, niekedy to vazne treba sa tak odreagovat a uzit si a este k tomu ked bol manzelik s tebou 😀

alex
24. jún 2009

ahojte kočky 😉

Vieri tak pošli jedného za mnou 🙂 😵

vierka
24. jún 2009

alex - neni probleeeeeeeeeeeeeem 😉

alex
24. jún 2009

no alebo skôr, mrchu za mnou pošli. Dnes som 37DC a ona nikde, ale najdlhší cyklus som mala 46 dní, takže ešte má čas, ale už by mohla prísť, lebo brucho ma bolí, vyhádzaná som, no čo ti poviem.

shaarka
24. jún 2009

dyyyyg vierka! 😀 gratulujem!!! 😵 😵 😵 som si ani nevsimla toto kraaasne, co mas za menom 😀

ale prisla som tu sa opytat, ci nemate pregnyl navyse, pre mna. a ze ci choragon je to iste. a kolko choragonu sa rovna pregnylu 10 000j.
cau nellieee 😉

alex
24. jún 2009

shaarka choragon je to isté.

vierka
24. jún 2009

alex - no skusim tu tvoju mrchu nejako zacarovat, pripadne skusit nejake wuuudu 😀 😀 😀 tak 46 dni je vazne sila 😖 to cloveku takto ubehnu hned dva mesiace cakanim na madam kym sa jej uraci 😕 😅

shaarka - dakujeeeeeeem 😀
no co sa tyka pregynlu tak ti neviem poradit ako sa to da kombinovat a ci je to to iste, alebo co... vaaaazne neviem...

shaarka
24. jún 2009

a kolko choragonu sa rovna pregnylu 10 000j?
a piskotky, myslite, ze pregnyl moze "zabrat" aj po 6 dnoch od pichnutia???
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka

alex, neberies teraz nic? len tak cakas na MS?

alex
24. jún 2009

vierka no to bolo vlastne po novembrovej mrche, v decembri neprišla a prišla až 8.januára. Ale vtedy mi to veľmi vyhovovalo, lebo som sa chystala na IUI a doky mal dovolenku do 7., tak to tak super vyšlo.
Ale teraz nechápem prečo nechodí.
Moje telo si so mnou robí čo chce! si môžem zaspievať

alex
24. jún 2009

shaarka hej, len čakám. Máme schválenú žiadosť na IVF, tak koncom augusta, začiatkom septembra ideme na to.

Netuším koľko choragonu sa rovná pregnylu, ja len viem, že mne doky pichal choragon a aj pregnyl raz.

shaarka
24. jún 2009

alex, tak nech tu ziadost zahodis do kosa, toto ti prajem 😀

vierka
24. jún 2009

alex - no niekedy sa hodi, ked ta mrcha tak meska 😀 ale niekedy veru nie 😠
ja som tak mala hocijako cykli, vacsinou tych 28 + - 2 dni... a raz som mala 35, ale to som mala cystu... no a potom som na 35 den testovala, lebo to sa mi uz nepozdavalo lebo som vedela naisto, ze cystu nemam 🙂

shaarka
24. jún 2009

jaaaaaaaj to je krasne. aj ja chcem. mne ani ten debilny ovu test neukaze // 😀

vierka
24. jún 2009

shaarka - ako ja som ani necakala, ze tam tie dve ciarky budu, len som tym testom chcela vyvolat mrchu, aby som mohla konecne pichat injekcie... a teraz mam plnu igelitku injekcii nepouzitych doma 😀

shaarka
24. jún 2009

😀 jak fajne. to ja jake fajne. si to predstavujem! hned si to povedala plodicovi?

skoda, ze nemas pregnyl.

nellie_
autor
24. jún 2009

ahojte krašlice 😉 😀 😀 😀 😀

alex to by bolo keby si dopadala ako vierka ze ziadne IVF nebude treba 😉

shaari tak patranie po pregnyle pokracuje? 😉 verim ze ho niekde splasis..skoda, ja tiez nemam... 😅

alex
24. jún 2009

shaari ďakujem, aj ja by som si to želala, ale pochybujem silne.
Keby sa mi nevyhodila moja mrchovská vyrážka, tak by som možno aj dúfala, ale všetky príznaky vedú k mrche.

vierka
24. jún 2009

shaarka - hned rano som mu ten test strcila pred nos aby mi potvrdil ze nemam halucinacie 😀
a preco zhanas takto pregnyl? to ti doktorka nanapise???
ja som na ovulku mala choragon a ten mam doma v chladnicke...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre