Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

shaarka
24. jún 2009

vieri 😀 😀 😀
dokina nenapise, nemoze. 😒 ale picha, ked si donesiem. 😉

vierka
24. jún 2009

mne moj doki vtedy napisal 😕

nellie_
autor
25. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes som tu prva??? 😕

nasa katika sa nam teraz vydava ze?? 😵 😵 😵 😵
uz je v predsvadobnom švungu 🙂 🙂 🙂

vierka
25. jún 2009

ahojte 😵

nelie - nechcem ta sklamat, ale prva som tu bola ja, len som nic nepisala, lebo mi bolo blbe mat za sebou dva prispevky 😀
ano, zajtra sa nam Katika vydava, tak urcite si teraz skusa este svadobny zavoj a je z toho cela na nervy 😀 😀 😀

nellie_
autor
25. jún 2009

to bolo take krasne tie predsvadobne pripravy 😵 😵 😵 😵
a ja som mala doma šaty uz od utorka lebo malovali svad. salon a zavoj som skusala kazdu hodinu 😀 😀 😀 😀
20 krat za den 😀 😀 😀
ale saty nie, bola som poverciva, to len moja segra si stale suknu navliekala a smiala som sa ze vypada ako šlojmo, lebo ona je o 12 cm nizsia ako ja tak to za sebou tahala ako vlecku 😀 😀 😀

no - ale si mi to natrela vieri 😀 a tak som sa tesila ze som bola prva 😀 😀 😀 😀

alex
25. jún 2009

ahojte babule, ja viem, že je to ešte skoro hovoriť, ale ja to nevydržím, mám dva pozitívne testíky 😵
Stal sa asi zázrak 😵 😵 😵

anjelinka
25. jún 2009

Alex, to je zazrak...blahozelam... 😉 😉 , ved IP.

Fakt je to vsetko o psychike, alexikovi schvalili IVF a zrazu, ked sa clovek uvolni, tesi sa zo zivota, tak bum... 😉

alex
25. jún 2009

anjelinka moja ďakujem moc 😵

vierka
26. jún 2009

aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mojenkaaaaaaaaaaa... moc moc moc gratulujem.... cmuky!!!!!!! ty tajnostkarka!!!! od koho si to asi tak chytila??? 😕 😅 😀
nech sa vam len pekne dari, opatruj sa a davaj pozor!!!!! 😀

jeeeeej, inak dobre ranko babulky 😀 som na vas skoro aj zabudla 😀

vierka
26. jún 2009

fuuuuuuha, to su bakule... krajsie nez tie moje 😵

nellie_
autor
26. jún 2009

aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex
no aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex
ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ako vidim tie babenka sa riadne boja IVF-ka..to je sila, ale ako rovnako s vierkou, ja som uplne mimo z toho 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
velmi ti to prajem, lebo ty si to naozaj velmi velmi zasluzis.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne // 😵 😵 😵

vierka
26. jún 2009

nelie - moja, ty vzdy povies, ze si to vedela az ked ti to niekto povie 😀 😀 😀

a ako pokracuje nasa Snecinka??? vieme o nej nieco? 😕

nellie_
autor
26. jún 2009

nie vieri ale ja som naozaj mala taky divny pocit aj z teba, ty si bola taka tajomna zrazu a mne tam daco nesedelo 😀 😀 😀 😀
a pri alex som tiez mala ten pocit ze jej IVF nebude treba.... važne..ja si nevymyslam... 😅
ved som jej to tu aj pisala ze ziadne IVF jej nebude treba... 😎 😎 😎

No snecinka sa nam nejak neozyva..viem ze si pichala uz injekcie a cakala na mrsinu, ale fakt neviem v akom je štadiu 😅 nejak moc pracuje... 😉

nellie_
autor
26. jún 2009

nam v kancli nefunguje nas interny program..to aky super piatok toto 😀 😀 😀 😀
este by nemusel ist aj do obeda.. 😀 😀 😀 😀

andreya
26. jún 2009

alex gratulujeeeeeeeeeem

shaarka
26. jún 2009

uuuuuuuuuuuuu zimomriavky mam!!! 😵 😵 😵 alex, drzte sa! 😵 😵 😵
jak sa ti to podarilo? prezrad 😀

caute ochechule inak 😉

alex
26. jún 2009

kočky ďakujem, ja neverííím. Ráno som spravila ďalší test a sú stale tam, nevyparili sa, tak asi to bude pravda.
Bola som už aj na krvičke, okolo 11 mám volať, tak držte palce.

shaarka
26. jún 2009

DRZIMEEEEE! 😵 to vies! o jedenastej mam jednanie, ale hned jak sa skonci, som tu! 😉
ale mohla by si napisat, ze ako co a kolko a preco a tak. pre mna. ja nestiham setko sledovat a uz vobec nie sui pamatat 😀

nellie_
autor
26. jún 2009

ahoj shaari 😉

alex to bude riadne vysoke HCG 😉 ved mas totalne ukazkove // 😵 😵 😵 😵 😵 😵
prajem kraaaaaaaaaasne a bezproblemove tehulkovanie 😵 😵 😵 😵 😵

alex
26. jún 2009

shaari ja sama neviem ako... som totál prekvapená, veď týždeň dozadu mi volali, že máme schválenú žiadosť na IVF a hen ho.

vierka
26. jún 2009

alex - mojka, ved to je tutovka... ked si mala tie vcerajsie poobede taketo silne... ja som si ani poobede nerobila nikdy test, lebo som sa vzdy bala, tak vzdy len rano 😀
ale toto je tutovka, cakam netrpezlivo na vysledok a drzim moc, moc, moc palce 😀

nelie - dobre, dobre... tak ja ti teda verim, ze si nieco citila a tusila... ale nabuduce to napis velkymi pismenami este minimalne 3 dni pred 😀 😀 😀
no ja kedze mam nadrobene, tak chcem dnes odist z prace aj tak o dvanastej a ist poflakat do mesta, tak sa na to velmi tesim 😵

shaarka
26. jún 2009

alex, ale tak som sa pytala, ze:
kolko sa snazite, co mas vsetko za sebou, co zabralo a co nie, ci si mala nejake problemy a tak. toto ja neviem 😕

viera, tesime! odteras seeeecko v 1. os. m. č. 😀 aj alex.

alex
26. jún 2009

ahaaa.
no nechránili sme sa už 5 rokov. U lekára som bola 1x s týmto problémom v 9/2007, to sme sa už 7 mesiacov snažili intenzívne, merala som si BT a aj tak nič. Tak lekár urobil HP a ten bol ok, potom som chodila na folikulometriu, vajko rástlo, ale trošku pomalšie, tak mi potom predpísal Clostil a sledoval ovulku a mali sme plánovaný sexík.

alex
26. jún 2009

Keď ani to nepomohlo, tak spravil spermiogram, ten bol ok. Potom urobil ešte postkoitálny test a ten dopadol zle. Zabíjala som spermie, tak sa rozhodol urobiť insemináciu. Tú som absolvovala 2x, aj tak nič. Tak ma poslal na laparku. Tú som mala v 10/2008 a v 1/2009 ďalšia IUI, neúšpešná. Tak sme sa rozhodli ísť do centa. Vo februári sme teda šli, manžel ale v januáry bol chorý, mal vysoké teploty a tak mu spermiogram v centre vyšiel veľmi zlý. Opakovali sme ho po troch týždňoch, bol už lepší, ale aj tak žiadna sláva, tak sme dostali odporučenie na genetiku. Objdenali nás na 14.4. až, potom sme čakali na výsledky, tie sme mali teraz 3.6., manžel je ok, ja mám otočený jeden chromozóm, takže budem musieť ísť na amniocentézu, lebo riziko chorého bábätka je 5-10%, to je málo, takže sa nebojím. 4.6. sme išli do centra a vypísali žiadosť, 18.6. mi volali, že je žiadosť schválená a 25.6. o týždeň na to som našla na teste dve palice 😵

vanesska
26. jún 2009

alex... no to je uzasnaaa spraaaava!!! 😵
gratulujem a nechapem baby fakt ako sa to tu rozbehlo tym pozitivnym smerom 😵
a vsetko su to take necakane slehy 😀 najprv katika potom vierka a teraz alex... 🙂
zda sa ze ziadost o IVF funguje pre mimca ako odstrasujuca sprava... 😎
a rozhodnu sa naklusat do bruska radsej dobrovolne... 😀 😀
ja si idem podavat buduci mesiac... tak uvidime ci to zafunguje aj u mna 🙂
drzim vam tehulkam palce velikeeee... a myslim aj na snecinku... nech sa jej dari!!

shaarka
26. jún 2009

alex, dik. no sranda... fakt 😀 uplne super! 😵 😵 😵

alex
26. jún 2009

vanesska ďakujem.

maahuliena
26. jún 2009

alex si teraz šokla polku MK 😀 😀 😀 ale príjemne samozrejmeeeeeeeeee 😵 😵 😵

alex
26. jún 2009

maahu, veď ja taká stálica tu, som si myslela, že tu zostarnem so snažilkami a hen ho.
A ty ako???

maahuliena
26. jún 2009

no ved sa všetky tešíme 😵 😵 mooooooooooooooooc 😀 😵
ja som mala // ale slabulilinku druhu, takže ešte neviem na čom som 😉 😲 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre