Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
11. júl 2009

ked budem mať všetky tak pridám viac. jediné čo sa mi nepáčilo ja mám strašne jemné vlasy a hned mi to všetko spadlo ale to nieje dôležité hlavne že všetko dopadlo super

asshanti
11. júl 2009

katika - don¨t worry, bola si krasna nevesta !!! Aj brusko Ti pekne rastie, kukala som album... 😉 Ja sa dnes citim hrozne, a to som spala dost, ale neviem, je mi nejak divne, asi z pocasia, mozno klesol tlak... Taaaak, hore uz mam upratane (to len 3 izbicky...), teraz ma caka fuska dole... 😒

katika82
11. júl 2009

dakujem babulky za gratulácie videla som ich ste zlaté fakt

ogeletka
11. júl 2009

Ahojte.Taak a som tu.Aj ja som neuspešná. 😢 Je to na figu
Čo čaká Vás?Mňa čaká laparoskopia v septembri.Snažila som sa jej vyhnúť ,ale neuspešne. 😢Aj tak na ňu budem musieť

asshanti
11. júl 2009

Ahoj ogeletka. 🙂 Nesmies to tak brat, ze si neuspesna !!! Viem, ze je to na prd, ale hlavu hore !!! Ja vlastne by som tu asi ani nemala byt, lebo mi moj lekar este len teraz prvykrat nasadil Clostilbegyt a teraz cakame ci sa dostavi menstruacia... A zatial meska 16 dni... 😀 😀 😀 Takze neviem, potom sa uvidi co dalej.

katika82
11. júl 2009

assahanti by si istá podla mna. aj zle ti je unavená si nechcem to zakríknuť ked si hovorila že ti meškáva aleee????? 😀 😀 😀 posielam ti vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katika82
11. júl 2009

no a samozrejme aj nellinke, anjelke a všetkých snažilkám posielam vírusíky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

asshanti
11. júl 2009

katika si zlatucka !!! 🙂 🙂 🙂 Neviem, neviem, ale dufam.... 😵 Zajtra kupim test a potom dam vediet, snad sa dockame... 🙂

alex
12. júl 2009

čauko kočky,
baby ja som mala také bruško aj pred tehu, takže pohoda. Brucho patrilo vždy k mojím problémovým partiám, najmä po tých všetkých hormónoch. A je to fotené večer, keď som napapaná, napitá a nafučaná a tie šaty to ešte viac zvýraznili. Ale konečne nemusím bruško sťahovať 😀

asshanti tak ako, testík si robila?

demizon
12. júl 2009

Ahojte baby,

asi je to trochu nezvykle, ze sem pise muz ale...s mojou polovickou sa snazime o male uz skoro druhy rok...manzelka brala v marci clostil 1x denne, vsetko sa vytvorilo tak ako malo, ale narastli jej dve velke cysty, s toho jedna tusim 8*8 cm...dostala antikoncepciu / kvoli cystam ? /, teraz ideme do gynfivu na konzultacie, brali jej nejake vzorky, krv atd....ja uz som bol na SPG, tam je vsetko OK, chcem sa opytat co nas moze cakat? asi pojde na laparoskopiu a potom? ak jej zistia nieco na vajecnikoch atd, tak pocas narkozy jej to dokazu aj spravit? myslim tie ukony ako som tu cital, spriechodnenie a pod?

Dakujem za informacie, ktore my snad pomozu manzelku ukludnit...

katika82
12. júl 2009

no na laparoskopii zistia či sú vaječníky priechodné a ak nie tak potom jej ich spriechodnia počas tej narkozy pokiaľ viem.
nellie ty si bola tak povedz viac

katika82
12. júl 2009

asanti tak čo ako testík ??? teda ty nás naťahuješ 😠 😠 😠
no tak rýchlo prezrať však sú tam // veľmi na teba myslím 😅 😅 😅

asshanti
12. júl 2009

Caute kocky. Pred chvilkou sme dosli domov z nakupov a vychystala som manzelika na nocnu, tak az teraz sadam za PC... 🙂 Test som dnes kupila, ale este som si ho nespravila, nemam odvahu, lebo sa necitim na tehu... 😖 Menzes sa sice este nedostavil, ale neviem, neviem... Asi este chvilku pockam... A som rada, ze sa k nam pripojil aj muz, demizon - je to od Teba velmi pekne, ze sa takto zapajas a podporujes manzelku, mas moj velky obdiv !!! 🙂

anjelinka
12. júl 2009

Ahojte babenky,

katka, tak krasne vyzeraju tie "tt" pri mene 😉 .

U nas taka klasicka nedela, samozrejme, ze vzdy planujem pospat, ale furt pride nejaka navsteva...

Rano som mala jedno pozitivum, postavila som sa na vahu a mam 2,5kg menej... 😀 neviem, ako je to mozne, lebo este pred tyzdnom som mala depku, ze som pribrala...ale to asi robia tie nervy z uveru, manzel zhodil 5 kg, ale na nom to aj vidiet, na mne nie 😀 😀

asshanti, urob testik, aby sme sa mohli spolu radovat 😉

asshanti
12. júl 2009

anjelinka, viem, ze vysledok by ma nepotesil, tak este radsej pockam... 😒 Najprv som sa nazhavila, aj test som kupila, ale fakt sa necitim na to, ze by som mala byt tehu... ☹ To je super, tie zhodene kilecka, normalne Ti zavidim...!!! 🙂 Ja som teraz urcite pribrala, radsej ani nestupam na vahu, ale to asi zajedam nervy... Hoci na prvy pohlad to na mne nevuídno, nedavam to nejako najavo, nikto o tom nevie, ale trapim sa... Manzel ma furt ukludnuje, ze to uz isto pride, ze babatko urcite budeme mat, ale ja som z toho strasne nestastna, aj teraz placem... ☹ ☹ ☹

anjelinka
12. júl 2009

Asshanti, chapem tvoje obavy z testu, ja uz davno testy nerobim, uz sa fakt ani nepamatam, kedy som ho robila naposledy, odkedy meriam teplotu, tak netestujem, aspon usporim peniaze...

Moja, neplac, je to tazke, velmi, vies, tesime sa z kazdej novej tehulky, ale niekde pri srdci je clivo...vies, chodim sem uz velmi dlho, poznam vela dievcat, ved si spominaju hlavne alex a nellie...vsetky su uz mamky, pripadne tehulky...a niektore sa uz idu snazit o druhe...aj mna to velmi bolelo, ale treba sa obrnit aj ked to ide velmi tazko. Ale davaju mi tu baby nadej, hlavne teraz alex, proste sa z nej velmi, velmi tesim a prajem jej bezproblemove tehulkovanie a potom zdrave babatko...chcela som tym povedat, ze zazraky sa deju a ja verim, ze aj my sa dockame.
A co sa tyka vahy, ja som od detstva bacula, skusala som kopec diet, ale proste schudnem a opat priberiem, menim aj stravovanie, aj vsetko, ale nic zo mna neubuda. Uz som sa zmierila, ze budem furt pri sebe. Akurat ma stvu niektori doktori, ak ta nieco boli, tak automaticky to pripisuju kilam navyse a neriesia pricinu v inom...to ma dost srdi... 😠

asshanti
12. júl 2009

anjelinka, si fakt zlata, dakujem za podporu !!! 🙂 Je to strasne nespravodlive, ze tym co decko ani nechcu, sa aj naprvykrat postasti a Ty chces, dala by si aj neviem co za to, aby si ho mala a nic... Tomuto debilnemu systemu nerozumiem a serie ma to, sorry za vyraz !!! 😠 Ej, som sa len rozlutostila, ale aspon pustim ventil... Esteze je drahy na nocnej a nevidi ma taku uplakanu...
Ja som bola vzdycky taka normal, ani chuda, ani bucka, potom som pribrala a pred svadbou som schudla nejakych 12 kil, vyzerala a citila som sa uzasne !!! Ale uz ich mam naspat a asi aj nejake navyse... Serie ma to, ale nechce sa mi s tym nic robit... Akurat som zbastila balicek nejakych paprikovych chrumiek, mnam...
Idem si dat asi jednu cigu na balkon, lebo sa mi az trasu ruky... Viem, ze by som nemala, ale... 😒

anjelinka
12. júl 2009

assh, v poho, odreaguj sa...no, cigarety su skodlive, ale niekedy clovek proste musi. ja nefajcim vobec, ale minule som bola na sluzobke na tri dni, no a tam som proste vyfajcila cely pakel, prisla na mna akasi depka zo vsetkeho, tak som si sadla s kamoskou, co sme spolu byvali na okno, zobrali pohar /sluzil ako popolnik/ a tahali jednu od druhej...boze, ale ako mi bolo zle, som zvracala potom celu noc...sa tu chvalim takymi vecami, brrr...hlavne, ze tam bol prisny zakaz fajcit 😀 ...ale v tej chvili, ked sme tahali, tak som sa citila fajn, trosku vypla...ale organizmus na nikotin nezvyknuty, potom to tak aj vyzeralo...

Okolo mna su dve skupiny ludi, co som si vsimla v poslednej dobe. Ti, ktori nemozu otehotniet vobec, aj desat rokov, vcera som stretla kamosa a druha skupina taki, co nechceli a otehotneli...

Ja som sa tiez citila fajn, ked som zhodila, nikto ma nespoznaval, ale proste ja aj ked sa snazim zdravo zit, furt to stroskota, tak radsej udrzujem uz vahu, aj ked by mi takych 25 kg neuskodilo zhodit.

anjelinka
12. júl 2009

Moja, idem spat, rano skoro vstavam do prace, tak sa mi nechce a dovolenka az o tri tyzdne, brr...

Tak dobru nocku a neboj, mas sa o koho opriet 😉

asshanti
12. júl 2009

Aaale, kaslat na vahu, to uz je to najmenej !!! Ja by som obetovala aj postavu, aj hocico ine, len aby som bola tehotna... A viem, ze aj Ty, aj ostatne baby !!! Keby mi to aspon nemeskalo, tak si len robim plane nadeje... ☹

asshanti
12. júl 2009

Tak dobru nocku vsetkym !!! Ja mam zajtra vono, ideme prekryvat strechu, takze bude u nas veselo... 😉

vierka
13. júl 2009

dobre ranko babulky 😀 😀 😀

alex - ved to je teraz najsuper na to, ze uz nemusime brusko stahovat a "tvarit sa " ze my sme vlastne chude 😀 😀 😀

demizon - ahojcek... myslim, ze manzelku caka laparoskopia, kedze u vas ani u jedneho nenasli nejaky zavazny problem... a v centrach asistovanej reprodukcie to vyzaduju ked iny problem (hlavne zly spermiogram nenajdu)... laparoskopiou jej vsetko pekne prezru a ked najdu nejaky zrast, alebo cystu, tak to v pohode mozu odstranit a podla toho ako to vsetko dopadne vam navrhnu dalsi postup ako prist k babatku 😉

a baby veeeeeeeelmi pekne dakujem za blahozelanie k narodeninam - ja mam uz svoj velkyyyyyy darcek v brusku 😀 dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😝 😀

alex
13. júl 2009

Jááj vieri aj ja sa pripájam k blahoželaniu, veľa zdravíčka a lásky! 😵

alex
13. júl 2009

Babuľky nebuďte smutné, uvidíte že to príde. Ja som už tiež neverila a vidíte... Viem, že teraz sa mi hovorí, ale ja som si tiež počkala dlhooo a mám čo to za sebou. Už naozaj len minimum párov je bezdetných, dnešná medicína pokročila a neplodnosť sa dá riešiť. Prajem vám, aby sa vám už čoskoro splnili sníčky 😉

vierka
13. júl 2009

alex - dakujeeeeeeeeem 😀 😀 😀
a v tom druhom mas triez pravdu... ked si uvedomim, ze krsna nema vobec deti, lebo sa s tym v tej dobe nedalo bohvie co robit, tak je to teraz uzasne, ze co vsetko sa da s tym robit a co vsetko sa da liecit 😀

a ja som si dnes rano dala posledny utroooooooooooooooos 😀 😀 😀

ogeletka
13. júl 2009

Ahojte.Chcela by som sa opýtať aký ste mali po dobratí Clostilu usg??Čo Vám lekár povedal?V akom stave boli vaječníky?Mne dr.tvrdila,že veľmi narástli.Ale veď jasné,že narástli keď boli stimulované,nie?

alex
13. júl 2009

ogeletka ja som nemala nejaké problémy pri braní clostilu, ani cysty sa mi nerobili a ani po dobraní som nemala žiadne problémy. Lekár o veľkosti vaječníkov nič nehovoril, tak si myslím, že to bolo ok.

asshanti
13. júl 2009

Caute baby. Ja len tak na skok zakial mam masko v rure... U nas je teraz taaaaaaaaaaaaky hrozny buchot, az zazrak... Davaju dole staru strechu a budu davat novu, takze som od rana hore a mam take fofry ako nikdy... 😉 Uz som podala desiatu, teraz sa mi pecie obed. A som hroooooooozne unavena, pretoze vcera ma chytil taky velky smutok kvoli babatku, ze som si poplakala a malo som spala.... ☹ A uz ma aj boli brucho a mam ho take velke, nafuknute, az des...

asshanti
14. júl 2009

Halooooo.... Kde ste kto...??? Asi je kazdy vytazeny.... U nas uz chlapi zacali pracovat, tak idem kupit cerstvy chlieb a pivo... Som unavena, v noci som ani ako na potvoru nemohla zaspat... ☹(( Menzes nikde, ale inac nic... Iba som si pekne opalila tvar, ale zbytok tela mam biely... 😠 😠 😠 Tak pekny den vsetkym, pa.

anjelinka
14. júl 2009

Dobre ranko dievcata 😉

asshanti, tak teraz mas perne dni, musis obskakovat okolo chlapov, poznam to, zazila som to od minuleho roka az az, naposledy teraz, ked nam menili zlaby. Varit, nakup, pripravit jedlo, varit, nakup,...kolotoc ten isty.
Teplotu si este merias? Kolko mas, ak ano? Vies, to by nam povedalo viac, mozno, keby si fakt skusila aj ten testik.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre