Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
14. júl 2009

dobre ranko baby 😀

anjelinka
14. júl 2009

caaaf vierocka, ako sa mavate s mimi? 😉

vierka
14. júl 2009

ahojcek - aaaaale dobre... len sa nam nechce vstavat do prace, ale inak pohoda 😀

asshanti
14. júl 2009

ahojky, anjelinka, teplotu meriam, ale vcera a predvcerom nie, zabudla som... Dnes rano som mala 36, 7 stupna. Uz asi nejakych 20 dni sa mi striedaju iba dve teploty - 36, 7 a 36, 8... Ani menej, iba raz som mala 37 stupnov.... Poviem Ti, ze uz nevladzem, od siestej rana som hore, uz som bola na nakup, teraz pripravujem desiatu, potom hned poumyvat vsetko a hor sa na obed... Cela som spotena, este je len rano... Test si ani nemam kedy urobit... Vcera ma nejako bolelo brucho, ale dnes nic...

alex
14. júl 2009

Ahojte kočky, ja som tiež včera len tak skúsila ráno zmerať teplotu a mala som 36,9, takže asshanti, tvoje teploty sú celkom vysoké 😉
Už si urob testík a nenapínaj nás 😀

anjelinka
14. júl 2009

ahojky alexik,

ano, ano, ja suhlasim, urob si fakt testik, ak budes tehulka, tak ti do uz ukaze. ved sa ti stale strieda jedna rovina teplot. vyskusaj... 😉

nellie_
autor
14. júl 2009

ahojte.. 🙂 🙂 🙂

ja mam toho strasne vela teraz tak nejak nestiham.... 😅 😅

ashanti aj podla mna by si uz mala konecne testnut...ved aj ten duo teplotny cik cak je v tehotenstve fakt bezny a uz ti meskaju riadne dlho, tak pre pokoj tvojej aj nasej duse by si mala testnut 😀 😀 😀

baby ja mam zasa tie trapne kvasinky ☹ ☹ ..ja sa toho asi uz nezbavim 😠 , a to ako na jed ma moja doktorka dovolenku asi dneska nabehnem do lekarne daco na to kupit....a spolieham na more, ze mi to tam pekne vsetko vymoči 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
14. júl 2009

nelie - no ty to mas asi pekne vsetko ukoncujes, aby si mala cisty stol v praci kym odides v piatok na dovolenku 😅

asshanti
14. júl 2009

Baby, ja odpadnem, strasne sa mi trasu ruky.... Vysiel mi pozitivny test.... 🙂 🙂 🙂 Ja tomu neverim... Zajtra na deviatu som objednana u svojho gynekologa. Mohol by to byt aj plany poplach...???
A presne dnes som dvihala plnu prepravku piv a niesla do auta sama a beham, lietam ako poplasena... Aj cigaretku som si dala a minulu sobotu som na kamosovej tridsiatke na chate pila hruskovicu... Do certa, dufam, ze nebude problem...

alex
14. júl 2009

ass supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

alex
14. júl 2009

ass ničoho sa neboj, ja som 13.6. makala na záhrade, fúrikovala o dušu a tiež som čo to popila a pofajčila.
Tááááááááááááákto sa s tebou teším 😵 😵 😵

alex
14. júl 2009

odfoť testík a hoď si ho do albumu, nech môžeme pozrieť 😉

alex
14. júl 2009

ass a kedy bola posledná mrcha?

asshanti
14. júl 2009

lex, dakujem, dufam, ze to nie je plany poplach, ze mi to zajtra moj doktor potvrdi... 🙂 Poslednykrat som menzes mala 29. maja (vtedy mi zacal).... Dufam, ze to bude ok, kvoli tym cigam a alkoholu... 😒

alex
14. júl 2009

neboj sa, bude to ok. Na začiatku ešte nie je bábo napojené na matku, takže sa nemusíš obávať.

alex
14. júl 2009

nie je medzi nami až taký rozdiel, ja som mala poslednú mrchu 19.5., termín ti výjde asi tak na začiatok marca a už by zajtra na sone malo byť bábo trošku vidieť a možno aj srdiečko.

anjelinka
14. júl 2009

Jeeeeej, assssss, supeeeer, blahozeeeeelam, ja som ti to vravela, supeeeer....hod nam ho do albumu nech sa pokochame 😉 😉

asshanti
14. júl 2009

Alex dakujem, trosku si ma ukludnila. Dufam, ze je to pravda, ze cakame nase vysnivane babatko !!! Ale aj mne sa brusko zvacsilo, myslela som si, ze som pribrala... Bojim sa ci je to naozaj, ale zaroven som velmi stastna, aj som si od stastia poplakala... Este nikdy mi nevysiel pozitivny test a tie ciarky su tam uplne zretelne, od zaciatku !!! Budem sa dnes modlit, aby to bola pravda !!!

tatranka111
14. júl 2009

baby uzivali ste niektorá kvapky femi?

asshanti
14. júl 2009

Baby, zlyhalami technika, vo fotaku nemam baterky a cez mobil mi to cosi nechce odoslat... Ja sa v tom az tak velmi nevyznam... Zajtra to uz budemvediet naisto,od lekara...

vierka
14. júl 2009

asshanti - supeeeeeeeer, srdecna gratulacia... neboj sa, babatko este nebolo prepojene s krvym obehom matky, tekze pitie a cigarety mu urcite nijako neublizili... a ja som bola v pondelok este cvicit na aerobiku a v stredu som mala pozitivny test a babatko to vydrzalo... tak odteraz sa uz tolko nenahanaj a verim, ze zajtra ti doki povie same pozitivne spravy 🙂

asshanti
14. júl 2009

vierka, dakujem. Dufam, ze je to naozaj pravda. Ak ano, tak som ta najstastnejsia buduca mamina na svete !!! Ale to si asi hovori kazda z nas, ktora si zela babatko viac ako cokolvek na svete !!!
Inac, v nedelu, ked sme boli na nakupoch, tak som stretla tolko tehuliek ako uz davno nie... Asi znamenie...

nellie_
autor
14. júl 2009

asshanti to je naaaaaaaaaaadherna spravička.... vidis to a ty si chcela este čakať s testovaním 😉 ...
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tatranka ja ich beriem... 😉

tatranka111
14. júl 2009

ahoj nellie 🙂
a mávaš po nich ovu?

nellie_
autor
14. júl 2009

tatranka ano...vdaka nim som mala po roku prirodzenu ovu bez hormonov 😉
a tu v tejto teme ich uzivala aj katika - ktora je teraz uz tehulka a berie ich aj anjelinka a vypada to tak ze vdaka nim mala aj ona po dlhej dobe ovu 😉
ja ich môzem len odporucit, ved su to iba bylinky a isto lepsie ako dopovat sa hormonmi 😉

alex
14. júl 2009

ass, to ako keby si opisovala moje pocity, ja som sa tiež klepala, trošku si poplakala a tie čiarky tam boli hneď 😉
Skvelý pocit, že 😉
A nastávajúcemu tatovi si to už povedala?

tatranka111
14. júl 2009

nellie
a berieš ich už dlho? ako dlho sa snažíte?.......ja si ich chcem tiež kupit podla BT ovu nemám, zvlaštne, že odkedy beriem duphaston

asshanti
14. júl 2009

Alex, bol to ten najkrajsi pocit, este teraz sa mi trasu ruky... Jasne, ocinkovi som to oznamila ako prvemu !!! Bol na strechce, cely spinavy, ale dovolila som mu ist aj dnu v tych spinavych botaskach, ukazala som mu test, velmi ma objal, povedal, ze je stastny a ze dufa, ze nam to zajtra potvrdi aj lekar. 🙂 Teraz neni casu, lebo ma robotu, ale vecer si to vynahradime !!! Alebo radsej az zajtra... Inac, stale si ten test obzeram, a tie ciarocky su tam, uplne zretelne !!! A nemala by som zvracat...??? Nemam ani nutkanie, iba taky zvlastny pocit, ze ma pobolieva zaludok...

alex
14. júl 2009

ass ja som nezvracala ani raz 🙂 Zajtra ti lekár oznámi tú najkrajšiu vetičku 😉

anjelinka
14. júl 2009

Ass, je to krasne, uvidis, isto ti to lekar potvrdi a zajtra ti uz budu pri nicku svietit "tt". 😉

tatranka, skus, nedas za skusku nic, ja som bola urcite dva roky bez ovulacie, mozno aj viac, zabrali mi hned od prveho cyklu. snazime sa uz tretim rokom a dufam, ze sa to konecne podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre