Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
14. júl 2009

ano asshanti v piatok 🙂 🙂
a mne to nevadi tabulkovat aj tak sa nudim, drahy je v Anglicku, pride az v stredu alebo stvrtok, takze aspon mi ubehne čas..a nebudem sa musiet nahanat zajta a pozajtr tolko v robote 😎 😎

ale vidis to, dobre ze si dneska testla... 😵 😵 😵 😵 😵 ja som taka rada a velmi to prajem 😉

asshanti
14. júl 2009

Vdaka nellie, som stastna, ze som sa tu zaregistrovala, hoci som potom na to prisla, ze sem vlastne ani nepatrim, kedze som Clostilbegyt brala iba po prvykrat... Ste tu same spravne baby, velmi dobre sa medzi Vami citim, mam pocit ako keby som Vas poznala. 🙂 A kazdej jednej prajem vytuzene miminko, lebo to musi byt nadherny pocit !!! 😵 😵 😵 😵 😵 Aj ja som rada, ze som ten papierik konecne ocikala, len nech to vyjde !!! Dnes sa nam cosi pokecalo pri robote na streche, treba to riesit a robota sa predlzi, tak by to bola aspon nejaka radostna sprava !!! Manzel bude v siedmom nebi !!! 😵
Tak este trosku porob, v praci potom vylozis nozky... 😎 😎 😎

nellie_
autor
14. júl 2009

asshanti coze by si sem nepatrila 😉 to vôbec nevadi ze si mala clostil prvy krat a je to uplne super, ze to hned vyslo a nemusis sa dalej stresovat 😉 🙂 🙂 🙂

aspon si budes pametat kedy ste strechu robili 😀 😀 😀 bude sa ti to spajat s // na teste 😉 😎 😎

asshanti
14. júl 2009

hej, to hej, to si urcite kazdy zapamata, ak sa to potvrdi !!! Uz sa tesim ako to na 100 % oznamim manzelikovi, poklopat... Fakt dik za podporu nellie, aj vsetkym dievcatam, ste super !!! A uz mam slzicky v ociach... 🙂 🙂 🙂 b

asshanti
14. júl 2009

Aby som nezabudla !!!

Anjelinka, blahozelam k uveru, viem, ze je to vyhra, lebo to vsade natahuju... Ja idem zajtra do banky jej odniest dufam posledne 2 papiere, takze uz nam snad pustia peniaze, lebo za posledne dni sme tolko utratili, ze az sa to bojim spocitavat... 🙂))

Katika, rychlo sa nam uzdrav !!! To je humus byt chora v lete, v takychto horucavach a navyse s babatkom pod srdcom... Tak lezkaj a kuriruj sa !!!

Vanesska, dakujem za blahozelanie, aj ked trosku predcasne... Ale ja sama by som to najradsej vytrubila hned kazdemu, ale vydrzim este dozajtra, aby som sa nesklamala... Inac, nad menom Vanessa strasne uvazujem pre svoju dcerku !!! 🙂 🙂

anjelinka
14. júl 2009

Ahojte moje,

ja som akurat u manzela v robote, zobral ma so sebou, lebo sa nam uz z banky neoplatilo ist domov, tak sedim za kompom a reku, idem kuk na konika.

asshantinka nasa tehulka, neboj, zajtra ti to pekne pan doktor potvrdi aj uzv..uvidis, dufam, ze nam das hned vediet 😉

alexik, dakujem krasne, uz mame zasa jednu starost z krku, sice, vacsiu pred sebou, to splacanie, ale aj tak, chvalabohu, ze nam to schvalili, lebo v prvej banke nie, robili problemy, dokonca v takej, kde mame ucty a v inej nam dali este lepsi urok... 😉

nellik, v dobrom to chorvatsko zavidim, bude vam super, makarska je skutocne krasne miesto na romanticku dovolenku. 😉

anjelinka
14. júl 2009

aaa dievcata, dakujem vam vsetkym, ze ste nam drzali palce, lebo akutne potrebujeme nove auto, proste dnes sa asi bez auta neda 😉

nellie_
autor
14. júl 2009

mna teraz stve ze kôli statnej premii pre mladych musime do 13.8 vydokladovat uver a si to nestihame... 😔
nam robia neskutocne problemy s plynom...to som tu uz tusim spominala...
ze vlastne cakame len na zavedenie plynu do bytu a uz môzme namalovat steny a dat plavacky a nastahovat sa.... no sice este linku nemame 😀 😀 😀 ale to nam povedal ze do 2 tyzdnov je vyrobena....sice je to este mesiac ale tyzden sme na dovolenke no neviem, neviem... ☹

nellie_
autor
14. júl 2009

anjelik a ake autičko idete kupovat 😉

aj my budeme kupovat ale az buduci rok alebo uvidime kolko zvysi z uveru, ale nie cisto nove my ojazdene budeme kupovat, Lubiho kamos nosi celkom lacne auta zo zahranicia...
teraz mame Alfu 145 a to mi kupil manzelik aby som sa mala na com ucit soferovat...je to sice uz taka starsia pani, ale zvykla som si na nu 😎 😎

prave pocuvam Michaela Jacksona on mal nenormalne pesničky... 😎 😎

anjelinka
14. júl 2009

vies co moja? nas banka v kuse otravovala telefonicky, vselijake produkty ponukala, ale ked sme prisli pytat uver, tak uz dovidenia. proste to ma stve, ze ked my od nich nieco potrebujeme, tak to dopadne tak, ako to dopadlo u nas, ze nam najprv v nasej neschvalili, ale ked ich nepotrebujes, otravuju ta s hlupostami. a rusime aj ucty, jednoducho uz ich mame po krk.
nellik a oplati sa uver s tou statnou premiou? to ste brali hypo? kolko vlastne izieb budete v domceku mat?

nellie_
autor
14. júl 2009

anjelik mame tam 4 velikanske izby + 2 balkony - teda vlastne balkon na kuchyni sme zvacsili uz na taku terasu, kde vmestim aj stôl a stolicky v pohode 🙂 🙂
to je vlastne dvojdom, dole byva lubosova babka a teta a cely vrch je nas a vsetko je tam samostatne, aj vchod a aj elektrika, voda a plyn..
sme radi ze ten byt dostal manzel od svokra darovanim, inak keby mam brat uver najskôr na kupu nejakeho bytu alebo domu a ten potom prerabat by ma porazilo....
a nam sa vzdy musi nieco dokazit..najskôr papierovo sme to nemohli dat dokopy, potom zasa s uverom boli problemy a proste stale nieco...

ta statna premia sa oplati, 5 rokov budeme dostavat mesacne 50 Eur - plnu splatku uveru mame 160 Eur takze oplati sa to...len neviem ci nam ju nezoberu ☹ ☹ ☹ ☹ a brali sme 25.000 eur uver na 30 rokov

anjelinka
14. júl 2009

No Alfa Romeo sa mi pacia, to je 3dverove? Lebo tusim, ze moj sused mal tiez 145 a bola 3 dverova. Cervena. Mal ju velmi rad, ale potom mu trebalo dake koruny, tak ju predal.

My mame teraz tiez postarsie, Peugeot 306 Combi, no a zvykli sme si na velke auto, tak sme aj velke chceli, len co mame kamarata mechanika, tak povedal, ze nech zainvestujeme do Skody, ze je to "nasa" znacka, lacne diely, lahka na udrzbu...tiez sme zvazovali kupu z Nemecka, moj nevlastny brat tam zije, tak sme konzultovali aj s nim, ale ceny boli podobne ako u nas, cize radsej uz kupime nove. Octaviu combi, bezova cappucino metaliza. Ja som chcela ciernu, ale muz ma odhovoril, ze ci chcem pohrebny voz 😀 😀 .

Ano, Jacko bol super, aj ked boli tie afery kolo neho, ale proste to bol pan spevak. Pozerala som aj ten pohreb, trosku sa mi to zdalo prehnane, ale to mu neubera na popularite... 😉 len sa cudujem, ze mu uz ani po smrti nedaju pokoj. Inak dnes tu v teme "Vida deti duchov?" som citala, teda jedna baba dala link na clanok, kde boli zabery, ze Jacko chodi po svojom dome, cakaj, vyhrabem link a kuk.

anjelinka
14. júl 2009

Prave toto mna odradza od uverov, ze sa clovek na take roky zadlzi, my sme brali teraz 10 000€ na tri roky. Splatka sice dost vysoka bude, ale chceme to mat cim skor z krku. My byvame u mojej babky, tiez uz trosku prestavujeme a tak, tiez na poschodi byva teta, my byvame dole, len mame jeden vchod, ale aj to sa casom doriesi. Uvidime. Mame aj pozemok, lenze do toho stavania ti poviem uprimne sa mi nechce, ved to by sme isto potrebovali uver aj tri melka a to este ani nebyvas, nemas zariadene a podobne. Teraz ti treba zit, treba splacat splatku, inkaso, atd....je blba situacia. Ale co mas robit, ked proste nemame rodicov milionarov, nie? 😅 , ktori by nas zabezpecili? No ja vravim, ze vdaka aj za to, co mame a ze mame strechu nad hlavou.

Budete mat pekne byvanie, terasa, to je moj sen, uvidime, mozno ju urobime z komory, pestovala by som tam vela kvietkov, krasny zahradny nabytok, aspon snivam.

A to mas pravdu, ked sa nieco zacne kazit, tak to nema konca kraja. Drzim vam moja palce, aby sa vam podarilo to uz dat dokopy, aby ste mali pokoj.

Takze to v podstate budete splacat 110€? Dobre chapem? a tych 50€ vam pride automaticky na ucet?
Neboj, stihnete to zdokladovat 😉 😉 😉
Na kolko vlastne idete na dovolenku?

nellie_
autor
14. júl 2009

ano nasa "Alfonza" ako ju volam je 3 dverova a je tmavo zelena...len co mi na nej vadi je ze ma sportovy motor a huci jak diva svina..kazdy vie ked na nej ideme 😀 😀 😀
hned viem ked mi drahy zdrhne... 😀 😀

to idete pekne kupit octavie sa mi pacia 😵 😵 😵 😵 joj to sa vam bude super vozit 🙂 🙂 🙂

normalne mam zimomriavky z toho videa...ale to uz zvelicia ako to novinari vedia....bol to veru pan spevak a tanecnik...aj ked je ho skoda, ale na druhej strane ved uz vôbec nespieval takze ostanu tie jeho nesmrtelne hity po nom...sladaky mal uzasne, tolko som sa narevala pri nich v puberte do vankuša 😀 😀 😀
som mala normalne kazetu s nazvom "songy na plakanie" 😀 😀 😀 a ked ma nechcel nejaky chalan som to pustila a revalaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

anjelinka
14. júl 2009

Moja, no a co, aspon ste zaujimavi 😀 😀 , to si mala vidiet, ako nam na Pežoltke, tak zasa volam nase auto ja, ked nam spadol vyfuk, cele Kosice sa otacali za nami, som sa hanbila tri dni na nej chodit 😀 😀 😀

Dufajme, ze bude fajn ta Octavka, ale tak je to nase auto, myslim ako znacku, dufajme, ze nam posluzi, bude cisto nova, taka bude, ako sa o nu budeme starat, ale uz som sa aj s muzikom pohadala, bo zakazal v nej jest, pit 😀 😀 , tak reku, nemam kupit navleky, ked do nej budeme sadat? 😀 😀

Sa tu rehoceeeeeeem, ja som zazila to iste, som mala kazetu, ze "pomale piesne" 😀 😀 😀 a to som si tiez hlavne po veceroch pustala, ked som mala zo seba komplexy 😀 😀

nellie_
autor
14. júl 2009

to si presne vystihla s tym ze nemame rodicov milionarov, a tiez by som osobne do stavby domu nesla, to uz sa potom neda normalne zit, s tolkymi splatkami na krku....

no nam kazdy mesiac stiahne banka plnu vysku uveru a potom nam nabehne tych 50 Eur zo statu...takze tak to funguje... no ja tiez verim ze to nejak stihneme uz by sa nam ta smola mohla aj otocit...to sa s drahym uz smejem, ze nam nic nemôze ist lahko asi preto ze sme v minulom zivote boli on Hitler a ja nejaka batoryčka a teraz za to trpime 😀 😀 😀 😀

odchadzame na dovolenku v piatok v noci a vraciame sa tusim buducu nedelu.... 🙂
konecne budem machrovat hnedym telom, lebo teraz som jak mliekom obliata 😀 😀 😀 mna na slovensku neopali a vzdy sme chodili az posledny augustovy tyzden a potom uz nebolo teplo a nemohla som vystavovat svoje opalane telo na obdiv 😀 😀 😀

nellie_
autor
14. júl 2009

no typicke puberťačky 😀 😀 😀 ja som vtedy vyrevala prve slovenske more... 😀 😀
tiez som bola riadne zakomplexovana 😀 😀

to moj svagor je taky "uchylak" na auto minule ked prsalo sme sa museli vsetci vyzut a ist do neho v ponozkach no trapas a topanky nam dal do kufra a potom kazdy kukal ako nam ich nosil do auta a obuvali sme sa 😀 😀

nellie_
autor
14. júl 2009

teda vlastne pred auto aby som bola presna... 😀 😀 😀 😀
a to sme sli ku svagrine v meste na navstevu a on tak traposil na sidlisku 😀 😀 😀 boli sme plne auto a svagor nam nosil po jednom topanky pred auto no sedlaci v meste no 😀 😀 😀

anjelinka
14. júl 2009

Viem to podla muzovho znameho, teda ma dvoch, jeden, co kupoval byt, slobodny chalan, tak ma na 30 rokov uver a druhy teraz kupil dom za 3miliony /rozmyslam stale v korunach/, tak ten sa zadlzil tiez na 30 rokov, ti poviem, to su strasne cifry.

Ved my sme brali autouver, ale ta byrokracia, to dokladovanie vsetkeho, pomaly sa nas pytali na cislo nohaviciek. Strasne.
A preco ste boli take osobnosti v minulom zivote??? To vies odkial? 😀 😀 😀

Ja si velmi prajem, aby nam vyslo niekam ist, clovek cely rok robi a nema potom narok ani na oddych? Vies, my sme brali len cast uveru, octavka stoji viac, cize my este budeme dost doplacat z vlastneho vrecka uspor a z predaja stareho auta. Ale to je tiez na prd, budeme zit asi od vyplaty k vyplate, pochybujem, ze sa nam nieco podari usporit, ak aj ano, tak stale sa nieco vys......ie, no a vytiahni penazenku a plat.

Myslela som si, ze takto idete na tyzden, vacsinou su nastupne dni cez cestovky do chorvatska v piatok. Citala som na jednom fore, ze daka partia cakala dve hodiny, ked platili myto do chorvatska, zrejme na dialnicu, ze v piatky su najhorsie cesty v noci a potom vlastne aj zo soboty na nedelu, najviac turistov. My keby sme sli, tak asi niekedy v tyzdni.

Mojko, budem koncit, lebo uz muz dorobil projekt, ideme domov, este aj do obchodu nieco kupit na jedenie, tak krasny vecer, zajtra dojdem.

Maj sa mi krasne, cmuuuuk 😉

anjelinka
14. júl 2009

😀 😀 😀 😀 , pocuj, to ake faro si kupil tvoj svagor? ale ja garantujem, ze toto bude robit moj muz 😀 😀

asshanti
14. júl 2009

Tak som sa konecne docitala, co ste naklebetili, aj som sa zasmiala... 🙂

Aj nam sa dnes nevelmi darilo na streche, zistili, ze zle namerali plech a teraz nam chyba, ale da sa to v pohode spravit, len je s tym kopec roboty navyse a casu, neviem kedy bude hotove, dufam, ze aspon do konca tyzdna... Teraz este stale buchaju, az do vecera, kym sa nezotmie... A potom chystat veceru, umyvat, dokedy pojdem do sprchy... Ajjaajajjjjjjjj.... Uz teraz som unavena ako pes... Dufam, ze uz sa aspon dnes vyspinkam...

Aj my mame Octavku, ale osemrocnu, no manzel ju kupoval ako novu, on je maniak na auta, stara sa o nu perfektne, stale umyva, ale nie nejak chorobne... 🙂 Jazdi perfektne, aj spotrebu ma super, ja mam rada velke auta. Otec ma zas Seat Ibizu, sice malinka, ale jazdi tiez super.

My sme si zobrali uver 20 000 EUR, na 15 rokov, splatka na mesiac nam vychadza 170 EUR... Takze mame co robit... A dufam, ze uz nam zajtra pustia peniaze, lebo jej rozkopem rit..... 🤐

nellie_
autor
14. júl 2009

ashanti nerozculuj sa, to škodi pleti 😀 😀 😀 😀 😀
sme tu vsetky ake zauverovane 😅 😅

inak vam to ako super vychadza ze na 15 rokov a 170 eur...ved to mate super....ked to porovnam s nami 😒

asshanti
14. júl 2009

V dnesnej dobe sa asi bez uveru neda.... Lebo naco mi bude vec, ktoru ja chcem teraz, o nejakych 6 rokov, kym si na nu nasporim...??? 😒 Aaaaa celkom dobry uver, ale mohli sme mat lepsie podmienky, len manzel podla niektorej banky zaraba vela, ja inde malo, on ma vyssi vek a tym padom nemozeme mat ten statny prispevok... 😠 Byrokracia jak svina !!!!

Je mi horuco a som spotena.... 😝

vierka
15. júl 2009

no caute baby 😀

ale ste tu vcera toho nakecali, ja som sa bola hned po praci kupat s krsniatkami v Senci a prisla som domov taka umorena z toho slniecka, ze sa mi ani pri nete potom vecer nechcelo sediet a isla som aj skoro spat 😀 skoro ako keby som bola sliepka 😀 😀 😀

no co sa tyka uverov, tak mi platime momentalne nejakych cca 400 eur len uvery... 😅 no ale verim, ze kym pojdem na matersku tak sa jeden splati a znizi sa to o nejakych 100 eur... no ved nejako to zvladneme 😀

asshanti
15. júl 2009

Dobre ranko. Vierka neboj, tie uvery zvladneme !!! 🙂
Tak ja na deviatu idem na tu gyndu, dufam, ze to dopadne podla ocakavani... 😕 😕 😕

vierka
15. júl 2009

asshanti - urcite zvladneme, ja mam sikovneho muza - zarobi 😀 bude musiet 😅 😀
neboj sa, dneska to dopadne vsetko super, uvidis 🙂

asshanti
15. júl 2009

Esteze mame tych nasich muzickov !!! Moj uz treti den na streche maka a pritom ma problemy s chrbticou, platnickami... Ale dufam, ze vsetko mu dnes vynahradim pozitivnou spravou... 🙂

nellie_
autor
15. júl 2009

dobre raaaaanko 😀 😀 😀 😀

asshanti budeme dnes tuzobne ocakavat tvoje potvrdenie tehu 😵 😵 😵

vieri - to ti verim, ze si vcera nevladala nic, take kupanie je riadne unavne a nie este v tehu stave 😎 😎

to je dneska hic od rana, jak som vysla o 6,30 z domu som az nechapala ze ako moze byt taky hic...to uz je take teplo kedy ani suknu neznasam nosit lebo sa mi v robote zlepuju nohy na sebe 😀 😀 😀
ale mame celkom prijemny chladny kancel, zastrela som okna, pustila ventilator a je tu fajn 😎 😎 😎

vierka
15. júl 2009

asshanti - urcite mu to vynahradis tou najlepsou spravou na svete 😵

nelie - no a to som sa ani kupat moc nemohla 😠 takze stoj vo vode len tak po kolena a nekup sa 😕 😅 no horor....
ja mam take volne satiskaaaaaaa dneska na sebe, ze mi pod nimi paradne prefukuje 😀 a u nas je celkom aj pod mrakom teraz.... a ty si daj medzi tie nohy harok toho papieru - pijak sa tomu hovorilo, co ti pilo atrament ked sa ti roztiekol z pera 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre