Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
15. júl 2009

vieri pijak nepotrebujem - mam take super vzdusne lanove gate tak pod koleno 😝 😝 😝 😝
ja nosim sukne len ked su teploty 25-28 😀 😀 😀 😀 potom to uz neznasam...
ale vidis mozno si zadovazim nejake pijaky a budem ich nosit aj v tridsiatkach 😀 😀 😀

no tak to ti nezavidim ze si sa nekupala, ale ja by som to asi tiez neriskla v tvojom pripade 😉
ja sa uz tak tesim ako sa budem čvachtať v mori 😵 😵 😵
segra mi naposielala fotky kde to vlastne ideme, som riadne nabudena, lebo je tam kraaaaaaaaasne a najužasnejsie je ze mame apartman priamo na plazi tak budem môct chodit cikať do apartmanu 😀 😀 😀
to vzdy bola moja trauma pri mori ze kde budem cikat 😀 😀 😀 😀
moj lubos sa mi vzdy smial, ze ved nech to vypustim do mora - ale to mi nejde mne to je proti prirode take vyprazdnovanie 😀 😀 😀 😀 to by som to uz radsej samovolne vstrebala ako do vody cikať 😀 😀

nellie_
autor
15. júl 2009

ozaj vcera som čitala zaujimavu vec, co som nevedela.... ze ak chlap nesexuje viac ako 5 dni, tak sa spermie skvapalnia a on ich vycika 😀 😀 😀 😀 😀 a potom sa vytvoria nove 😀
reku no ake zaujimave, to som fakt nevedela take dačo 😀 😀 😀 😀

alex
15. júl 2009

dobré ránko 🙂

vierka
15. júl 2009

nelie - no zaujimave infosky davas hned takto z rana 😀 😀 😀
no ja som odkazana teraz na sukne, kedze jedine kratase do ktorych sa este napracem su riflove 😅 a v tych je dost teplo 😀 budem musiet ist nakupovat cez vikend 😀
no tak tu dovolenku ti velmi zavidim 😀 ale ved aj mi pojdeme na dovolenku... raz 😅 😀
ved to iste aj segra vcera riesila z malym, ze ako bude vo vode, ked on sa este nevie pytat cikat a ja tak segre na to "ze do tej vody cikavaju aj taky co sa vediea "pytat" tak on tomu uz nijako neublizi" 😀

nellie_
autor
15. júl 2009

no ved to fuj, to ja neznasam ked si predstavim hlavne na kupku ze co to tam musi byt za bordel 😖 😖
to u nas raz na kupku ked ho vlastnil taky exot, tak vyhlasil ze ako vidi tak ziadne rady pri zachodoch a ze chce upozornit kupajucich, ze nalial do bazena nejaku tekutinu, ktora zafarbi moč do cervena, takze hned bude vidno kto sa tam vycika... no to ste mali vidiet tie lufty ako vsetci utekali do zachodov, ine rady tam boli potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
15. júl 2009

fíííha, to by všade mohli takéto vyhlásenie dať. Ja tiež neviem ako to teraz poriešim s kúpaním a tak rada by som sa išla niekde čvachtať 😒

vierka
15. júl 2009

nelie - tak to je dobryyyyyy podnikatel 😀 aspon donutil ludi byt slusnymi 😀

alex - no nevyrieis to nijak, niekde si len nohy namocis a mas po kupani 😉

alex
15. júl 2009

hmmm ☹

vierka
15. júl 2009

alex - mojka, neber to tak tragicky, ved mas velky pokladik v brusku, tak naco to riskovat??? 😉 a buduci rok sa budete kupkat spolu 😀

alex
15. júl 2009

hej, hej, budem si musieť vystačiť so sprchou 🙂

no a kde je toľko ass???? už som netrpezlivá

vierka
15. júl 2009

alex - teraz su dolezitejsie veci a srdcu blizsie a krajsie 🙂

no asi tam bolo vela ludi a este kym pride domov...

alex
15. júl 2009

no keď sa budem opaľovať, tak si nalejem vodu z vodovodu do rozprašovača a s tým sa budem osviežovať. Som to vymyslela 😀
samozrejme bruško si budem zakrývať 😉

asshanti
15. júl 2009

Caute lasky. Je to pravda, cakame babatko !!! Zatial som v 6. tyzdni, tu ma to hodilo na siedmy, ale neva... Doktor mi povedal, ze to zatial nemam hovorit nikomu, ze este pockat 3 tyzdne a potom dat do rozhlasu... 🙂 Ale kto by vydrzal...??? Zatial to vie iba otecko babatka, moja mama a najlepsia kamoska. A samozrejme Vy dievcata !!! Asi pomohlo, ze som sa tu zaregistrovala a vyliala si Vam svoju dusicku... 🙂 Tak dufam, ze vsetko bude ok, vravel mi, ze sa mam setrit a o 3 tyzdne si idem po matersku knizku a dalsie veci... Hovorila som mu, ze som vcera vlacila tu prepravku piva, tak sa sestricka zhrozila a on mi to zakazal... Som strasne unavena, bola som aj v robote po nejake papiere, v banke (dnes by nam uz konecne mali pustit peniaze...), na mineralku, dalsie pivo a som rozne, ale hrozne unavena... Vcera v noci som zasa nemohla spat, uz je to tretia noc, co som nevyspata... Idem teraz lahnut, mozno aj trosku zaspim, ale neverim... 🙂 🙂 🙂

SOM VEĽMI ŠŤASTNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
15. júl 2009

asshanti no gratulujem este raz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
takze je to oficialne potvrdene 😵 😵 😵 😵 😵

chod si pekne lahnut a isto sa ti bude nadherne zaspavat teraz 🙂 🙂 🙂 🙂

vanesska
15. júl 2009

asshanti... supiiiis!!! 😵 😵 😵
este raz gratulujem k oficialnemu potvrdeniu !!!
a hlavne sa setri... vela oddychuj... a usmievaj sa na cele kolo jako slniecko... 😀

inak vanessa je pekne meno 😉

asshanti
15. júl 2009

Dakujem babenky, ste zlate !!! Ja uz sa teraz naozaj usmievam naokolo, fakt som velmi stastna !!! A hrozne unavena, ale to mi nevadi... Drzim prstiky, aby som coskoro mohla gratulovat aj ja Vam !!! Nellie, dufam, ze po dovolenke !!! 😵 😵 😵

vierka
15. júl 2009

asshanti - tak to je super, gratulujeeeeeeeeeem 😀 a neboj sa, da sa to vydrzat moc nehovorit, ja som to povedala len segre a najkamoske a babam na koniku ked i to doki potvrdil, ostatku rodiny sme to hovorili az neskor a v praci som to este len pred 3 tyzdnami povedala prvy krat 😀

alex
15. júl 2009

ass, tak teda oficiálne gratulujem!!! 😵
Robil ti lekár aj sono?

To že ti to sem hodilo 7tt, z toho si nič nerob, ono to hádže automaticky už keď si 6tt+1, tak to hodí 7.

Teším sa, oddychuj, nič nenavlačuj, nechaj sa rozmaznávať, držím palce 😉

asshanti
15. júl 2009

DAKUJEM !!!

Ano, uz mame aj prvu fotecku, mimco je "uz" 18 mm velke... 🙂 🙂 🙂

alex
15. júl 2009

jéééj, paráda a už aj srdiečko bilo, čo.
Keď sa ti podarí pofotiť, tak hoď do albumíku 😉

asshanti
15. júl 2009

Baby, ak chcete, mrknite aj na moj svadobny album... Mam ho na moja svadba.sk, ale som tam prihlasena ako zuzankama... 🙂 🙂 🙂 Svadba bola 18. augusta 2007. 🙂

nellie_
autor
15. júl 2009

asshanti nasla som si vas... 😉
takze si zuzka 😉
si riadna sympoška a bola si krasna nevesta... 😵 😵 😵 😵 ste sympaticky parik s manzelikom 😵 😵

my sme mali svadbu mesiac pred vami 21.7.2007 😉

nellie_
autor
15. júl 2009

ten stôl s ovocim vypadal uzasne a pacilo sa mi ako vam urobili z kytic srdiecko v ktorom ste tancovali, dobry napad.. 😉

alex
15. júl 2009

ass bola si krásna nevestička 🙂

asshanti
15. júl 2009

Dik Nellie, len uz nemam blond vlasy, ale hnede a pribrala som... Pred svadbou som zhodila cca 12 kil, no uz ich mam naspat... Ale teraz to je jedno, vynahradim si vsetko to odriekanie... 🙂)) Svoju svadbu som si neskutocne uzila, bavili sme sa aj s manzelom perfektne. My sme zohrati tim, sme spolu uz 10 rokov, z toho 2 ako manzelia... 😉 😉 😉

alex
15. júl 2009

ass, to ste na tom ako my 😵 Tiež sme spolu 10rokov a dva roky manželia 😉
foto mám tiež na MS pod nikom alexandra2007

asshanti
15. júl 2009

Alex, nadherne fotecky zo svadby, vyzerala si ako princeznicka !!! Ty pocuvaj, ked vsetko dobre dopadne, v co pevne dufam, rodime v priblizne rovnakom termine... 😉 😉 😉

nellie_
autor
16. júl 2009

ahojte.. 😉

assh a tu su moje fotos nech nemusis hladat 😉
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
ked uz sme pri tych svadbach 😀 😀 😀

vierka
16. júl 2009

caute baby 😀

boli ste krasne nevesty 😀 ale ja svadoben fotky na nete nemam 😅

nellie_
autor
16. júl 2009

ale bola si krasna nevesta aj ty... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som dnes posledny den v praci... 😀 😀 😀 😀 😀 teda dufam v to, ale nejak mam toho vela, tak neviem ci nebudem musiet aj zatra doobeda dojst, ale verim, ze to postiham a zajtra budem mat pokoj 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre