Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
22. júl 2009

polesuvka - no pravdu povediac nič čakali sme čo sa bude diať dalej, niektoré skúsili umelé niektoré ako ja sa na to snaženie vykašlali a podarilo sa imm,
na niekotré odozvy ešte čakáme , keďže tento rok je prudko jedovaný na tehulkovský vírus, a podarilo sa otehotnieť, mne alex vierke, ass, a čakáme na sneckU AKO JEJ dopadne IVF a nelienku ako príde z dovolenku a anjelku. takže nerobili sme nič len čakali a skúšali dalšie možnosti,
napríklad ja som skúsila femi kvapky od valoviča

alex
22. júl 2009

polesuvka, my sme keď som brala clostil aj skúsili 2x insemináciu, keďže môj hlien bol nepriateľský k spermiám. Ale ani tak to nevyšlo, tak som išla na laparku, potom zase clostil a inseminácia, tiež nič. Tak sme sa naštvali a začali riešiť umelé. Ale stále sa to oddialovalo, lebo trebalo nám aj genetiku a keď sme už aj to mali vypísali sme si žiadosť, mali sme ju schválenú a len sme čakali na august a šli by sme na to, lenže nám sa to podarilo prirodzene 😉

katika82
22. júl 2009

alexík ako ti už pribúdajú aj s vieročkou týždne super.
😉
juj tehulky tak sa teším že ste tehotné

polesuvka
22. júl 2009

holky tak to jeskvělé hodně štěstíčka 🙂

alex
22. júl 2009

katika no ja dúfam, že aj mimčo pekne rastie s pribúdajúcimi dňami. To ale uvidíme až 10.8.
Inak včera som hovorila mužovi, že byť tehotná, nie je až také super, ako som si myslela, lebo
tak ma ten zub bolel a ani tabletku som si dať nemohla.

katika82
22. júl 2009

alex tak v tomto je naozaj nevýhoda, že nemôžeš hocičo zjesť
aj ja ked som bola chorá tak by som si dala niečo od tej chrípky aj silnejšie ale nemôžem, trpela som ako kôň
kašel ma tak dusil a nič som si nemohla poriadne dať ani od hrdla ani na nádchu.
ale na druhej strane 9 mesiacov to vydržíme nie, no a potom ešte pár kým budeme kojiť

alex
22. júl 2009

no mne kamoška poradila paralen, ten sa môže, ale doma som ho už nemala v zásobe, takže som si ho dnes kúpila. Ak budem nejako kriticky na tom, tak si ho zoberiem.

katika82
22. júl 2009

no alebo ísť k zubárovi zlatko 😅

asshanti
22. júl 2009

Polesuvka - ja som to uz pisala viackrat, ze ja som brala Clostilbegyt len raz 5 dni a podarilo sa mi hned otehotniet, takze ja Ti nijako zvlast radit nemozem... Ale prsteky silno drzim, aby sa miminko podarilo, musis verit !!! A ako uz spomenula katika, tento rok je nejaky plodny, takze isto sa to nalepi aj na vsetky ostatne !!! Myslim na Vas !!! 😵 😵 😵

polesuvka
22. júl 2009

Holky opravdu moc děkuji a věřím že se nám to povede.
Modlím se každý večér i když nejsem silně věřící.
Jak říká můj taťka vše s rozumem.

katika82
22. júl 2009

polesuvka hlavne to treba vypustiť z hlavy aj ked viem je to strááášne ťažké a mne to tiež nešlo až kým som neprišla na to že mi to prerastá cez hlavu.
takže milovať sa s radosťou a nie sa sústrediť na mimčo a ono sa to určite podarí.
zatiaľ to takto fungovalo asi u všetkých v tjeto téme 😉

sarafortuna
22. júl 2009

ahojte, ďakujem za rady... idem hneď pozrieť na tie kvapky na nete a zajtra ich MUSIM mať... jasné, že to beriem TRIEZVO... Babätko mi v lekarni veru nepredajú... Iba takú malú nádej... 🙂 🙂 🙂
A to práve potrebujem....

Tak nech vás tehuliek pribúda a dufam, že sa ešte tento rok tiež pochválim...
ahojte

asshanti
22. júl 2009

Caute baby. Som rada, ze nam pribudli dalsie dievcata, dufam, ze nas este navstivia... 🙂

Viem, je to tazke nemysliet pri milovani na to, ze chceme babo, podkladat vankuse, aby to nevytieklo, atd... Ale psychika robi vazne vela, my sme sa pustili do tej strechy, povedali sme si, ze kedze som neotehotnela, tak pojdeme zasa k moru letecky a takto sme sa pomaly aj sustredili na ine veci a prislo to. Este teraz tomu nemozem uverit... 🙂 🙂 🙂

A dnes sme si vylepili prvu fotku nasho zlaticka na toaletny stolik a dufame, ze tam budu pribudat dalsie a dalsie a mimco bude vacsie a vacsie... 😵 😵 😵

vierka
23. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

no po vcerajsej traume, ze som musela cely den sediet v kancli v rozopnutych nohaviciach, som si vcera kupila saty - su super elasticke, takze moooooooozem jest, jest, jest co hrdlo raci 😝 😀

anjelinka
23. júl 2009

dobre ranecko....

vierkaaaa, ty chces, aby som zavidela?? 😉 😉 ja som dnes ranajkovala paradajky 😀 😀 ...ze zdrava strava...

vierka
23. júl 2009

anjelinka - nemas co zavidiet, ja mam tiez ranajky prudko vizivne - bebe dobre rano s vlakninou 😀 a obed nemas aky zavidiet - tu ich mame desneeeeee 😲

anjelinka
23. júl 2009

uff, tak idem kuk, ze co nam dnes varia 😅
Plnená kapusta, zemiaky
Maďarský guláš, knedle
tiez to nie je bohvieco 😖 ...take tazke jedla v horucavach...

alex
23. júl 2009

Dobré ránko kočky 🙂

vierka
23. júl 2009

no ja budem mat dnes fazulovu polievku, ryza s kuracim masom na kari.. no len kto vie ako to bude vlastne chutit, lebo u nas keby ti v jedalni zaviazali oci a daju ti nieco zjest, tak by si to veru podla chuti neidentifikovala 😀 a niekedy ani podla vyzoru 😀 😀 😀

alex
23. júl 2009

ja som sa naraňajkovala a obedovať sa nechystám, mne nič nechutí, tak si dám až doma tekvicovú omáčku, včera svokra robila.

asshanti
23. júl 2009

Caute kocky. Ja som sa prave naranajkovala a na obed dnes nie je nic dobre, tak to asi poriesim bagetkou a nejakou sladkostou... Sa mi paci, jake hned od rana debaty o jedle... 😵 Ako sa inac mate ? Ja celkom fajn, len ten zaludok... Vyspinkana som jak babatko, kazdy den zaspavam o desiatej...

alex
23. júl 2009

ahoj ass, ja som tiež dobre vyhajaná, aj keď spinkať som išla neskôr, lebo sme boli u našich.

Dnes je ešte len štvrtok, strašne mi to ide pomaličky. Už nech je zajtra poobede. V práci nemám
toho veľa, tak sa mi to strašne vleče.

katika82
23. júl 2009

dobré ránko lásky

juj tak ja som si dala páročky s horčicou a rožky zpila som calibrum mami a železo a idem sa hádam pustiť niečo robiť.
dnes ideme poobede do poradne tak som zvedavá čo nám povie ujo doktor

vierka tak to rozopínanie nohavíc poznám ja som to robila tak že som si dala cez dierku gumičku atak okolo gombičky, teraz mám šaty a trištvrťové hate a do roboty nosím tepláky kedže som vo vnútri tak ho kašlem
akurát ked je chladješie tak je to horšie s nohavicami lebo nemám ešte žiadne chcem v poľsku kuknúť nejaké.

inak viete čo sa mi včera stalo???
normlne mi z ľavého prsníka vytekala taká tekutina lepkavá už sa mi to stalo predtým ale to bolo po sexíku ale teraz z ničoho nič.

asshanti
23. júl 2009

Co to bolo katika, nie mliecko ? Neviem kedy sa zacina tvorit, ale manzelik sa ma pytal, ze kedy budem mat... 😀 Drzim prsteky na poradni.

Ja sa tiez o chvilu do nicoho nezapnem, mam len par kratasov na leto co su na gumicku, ale na chladnejsie dni bude treba nieco nakupit. A sukne teraz nechcem, lebo by bolo vidno brusko, az ked to vsetkym poviem... Inac, v robote ma uz uplne podozrievaju... Nechcela som ist fajcit a dnes sme si mali pripit na nove auto kolegovho syna, doniesol nam hruskovicu a ja som nechcela... Tak na mna kukali... Ale mala som vyhovorku, ze mam auto... 😵

vierka
23. júl 2009

ass - teraz chodievaj vsade autom a aspon nemusis nic vysvetlovat, proste si soferka 😀 😀 😀

katika - tak drzim palce na poradnu, co povie doki 🙂

alex
23. júl 2009

katika držím palce na poradni, ale určite je všetko ok 🙂

ja už chcem byť na dovolenke. Inak Katika ideme do Demänovej a pôjdeme určite aj na výlet na Chopok 😉

anjelinka
23. júl 2009

Tu je uz debata vo velkom prude, nemohla som pisat, mala som tu navstevu, jednu riaditelku, tak sme kecali...

My sme sa vcera s muzom chytili, navrhla som mu Chorvatsko, tak povedal, ze on tam nejde, jemu sa to more nepaci, same kamene, jeze, atd...a ze treba setrit, ked sme teraz kupili auto, mame nieco usetrene, taku skromnejsiu by sme dovolenku mohli mat, takze nakoniec sme sa dohodli, ze ideme na Liptov, aj ked ja barz na Slovensko nerada chodim, no ideme sem, tak to vyzera:

http://www.avena.sk/indexSK.html

asshanti
23. júl 2009

anjelinka, aspon nieco... Pekny hotelik, uvidis, bude fajn, oddychnete si, vsetko vypustite z hlavy a dufajme sa aj babatko podari a v takom krasnom zdravom prostredi... 😵 😵 😵 Tak my tento rok nikam, ale mne to nevadi, ja som stastna, ze cakame mimi a na dovolenku pojdeme neskor, aj s nim, alebo s nou. Radsej s nou, chcem dievcatko... Manzel tiez, ale prveho syna... 😎

anjelinka
23. júl 2009

ass, hlavne, aby bolo zdravucke...ako vravi moj muz "nech je to cokoliv, ale nech je to zdravej kluk" 😀 😀 😀

No, muz chce ist na tyzden, mne staci aj vikend, idem tam akurat volat, popravde poviem, nechce sa mi tam velmi...to uz radsej doma a chodievat sa kupat do madarska...

asshanti
23. júl 2009

Ale anjelinka, len pekne chodte !!! Uvidis ako zrelaxujes !!! 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre