Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
23. júl 2009

Tak uvidime, co a ako...nakoniec si napustam bazenik gumeny na dvore a budem travit dovolenku tak 😀

asshanti
23. júl 2009

Aj to je moznost... 😀 😀 😀 Hmmm, ale zaludocek ma boli stale... 😖

anjelinka
23. júl 2009

hmm, tak skus nieco spapat...mozno, ze si babatko pyta 😉

katika82
23. júl 2009

anjelka a alex tak vás čakám na liptove,
dáme stretko. ja som na lanovke jediná čo teraz premáva cez leto. takže alex ak budete chcieť ísť hore len sa na mna opýtaj . urobíme nejakú akciu za free. prípadne ti hodím do ip moje tel.číslo a mi prevoláš. aj ty anjelka a neboj liptov je krásny

vierka
23. júl 2009

anjelinka - neber to tak tragicky, ved nemusi byt kazdy rok more, my sme s tym mojim pri mori este ani neboli 😀 tza dovolenku povazujem uz len to, ze nemusim vstavat do prace 😀 ale aj taka dovolenka na sk je super 😀

anjelinka
23. júl 2009

katika, ja vieeem, uz som bola 😉
ved koniec koncov, manzela mam martincana, takze nie daleko musime chodit 😎

katika a odkial premava ta lanovka?

inak, ak by sme nahodou sli /u nas sa to meni z minutu na minutu, lebo este riesime jedno madarsko/, tak alex, vy idete odkedy? ked budeme tak blizko 🙂

alex
23. júl 2009

katika super, hoď mi číselko 😉

alex
23. júl 2009

na ktorej lanovke si?

anjelinka my ideme od 31.7.-7.8. 🙂

anjelinka
23. júl 2009

No my tiez planujeme zriesit nieco prvy tyzden dovolenky, potom uz chceme byt doma...
Ides len ty a manzelik, ci este niekto s vami? 😉

alex
23. júl 2009

ideme s kamoškou a jej frajerom, s jej sestrou a s jej frajerom a ešte mojou sesternicou a jej frajerom, takže dokopy ôsmi.

anjelinka
23. júl 2009

Noo, tak to vam bude super taka velka partia 😉

alex
23. júl 2009

no bude, aj keď na veľa aktivitách sa nebudem môcť podielať, nemôžem si ani vypiť, bude sa grilovať, ale na to ani pomyslieť nechcem, lebo z mäsa mi je blivne a najviac som sa tešila na aquapark, ale aj tomu sa vyhnem ☹

anjelinka
23. júl 2009

alexik, hlavne prides do ineho prostredia, oddychnes si od BA, nadychas cerstveho vzduchu, budes si hladkat brusko, mozno, ze ti zachuti inde aj papat... 😉 neboj...

alex
23. júl 2009

no veď na ten oddych sa teším najviac 😵

katika82
23. júl 2009

alex tak premáva jediná lanovka a to Záhradky - chopok úboč. a tu dole na kase ma nájdeš. ale od 31-3 mám voľno.idem ti dať to číselko

katika82
23. júl 2009

alex tak už len nožičky pomočiť na liptovskej mare, a v aquaparku si myslím že to tej studenšej vody môžeš len do tej teplej nie, no a na tobogány to asi tiež nie

alex
23. júl 2009

ok, číselko už mám zapísané.
No viem, že do tej studenšej by som mohla, ale načo budem dávať toľko peňazí za lístok, keď si to tam ani užiť nemôžem, som si povedala, že to radšej ušetrím korunky. Možno na tú Maru vybehneme 😉

katika82
23. júl 2009

no na tej mare je to v pohode a nôžky si od tepla môžeš vymočiť aj to je dobré nie?? ked už nič.

vierka
24. júl 2009

dobre ranko baby 😀

no ja by som neriskovala ani studensiu ani teplejsiu vodu... ved kto vie kto vsetko sa v tej vode "kupal" 😅

asshanti
24. júl 2009

Dobre ranko baby. Je mi otrasne... 😒 V noci sa nedalo spat, bolo priserne horuco, mali sme sice balkon dokoran, ale nepomahalo... A od rana ma strasne boli zaludok, uz som bola aj na hajzli, ze budem zvracat, ale nic, len take horke sliny... 😒

anjelinka
24. júl 2009

Dobre ranko 😉

ass, hmm, to ma mrzi, kazda tehulka reaguje inak,hlavne, aby ti to rychlo preslo 😒

a v noci sa ani nam neda spat, horucava, hnus proste, dnes si asi ideme kupit ventilator, nech to aspon ako tak rozbucha...ale hlasi uz ochladenie, tak snad...

baby, inak, pozrite, vyzera, ze ja fakt ovulujem, no....

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

vierka
24. júl 2009

ass - tak verim, ze ti to coskoro prejde a bude ti lepsie... niektore baby mali rano pri postely aspon piskoty a rano este kym vstali z postele tak par zjedli, ze vobec nevstavali s prazdnim zaludkom a im to pomahalo aby im nebolo tazko - vyskusaj...

anjelinka - no ja sa moc v grafoch nevyznam, ale verim ti 😀

no ja som spala jak dudok 😅 u vas ta burka a fujavica nebola??? spalo sa celkom dobre... ale ochladit sa ma len na dva dni - ved vikend... a od pondelka zase hic - ved treba chodit v teple do prace 😅 😀

asshanti
24. júl 2009

Tak uz je mi trochu lepsie, zjedla som chlebik a kolega nas ponukol orechovou buchtickou, tak som si dala a uz je to ovela, ovela lepsie... Uz ani neviem co by som mala jest... 😒

Vierka, to aj moj doki mi povedal, aby mi manzel nosil ranajky do postele, aby som aspon nieco zjedla, aby mi nebolo zle... Ale dnes isiel skoro rano do prace... A mne aj tak hned nechuti... 😝

Anjelinka, asi to fakt bude ovulacia, uprimne sa s Tebou tesim !!! Len tak dalej !!! 🙂

vierka
24. júl 2009

ass - ved staci nejaka drobnost ked budes mat pri posteli, tri piskotky je v pohode... nie je toho tak vela a nebude ti aspon tak nalacno hned zle 😉

asshanti
24. júl 2009

Asi mas pravdu Vierka... Teraz je to uz ok, ale sa tesim na obed... Musim dat nieco teple... 😀

vierka
24. júl 2009

mne nejako v takomto teple ani obedy moc nechutia 😅

asshanti
24. júl 2009

A mna uz opat trapi ten zaludok... 😠 😠 😠

alex
24. júl 2009

Ahojte kočky, mne blbne comp v práci, tak som u kolegyni. Dnes som tu samučká v celej firme, všetci niekde lietajú.
U nás bol strašný vetrisko včera, som sa zobudila o 22:50 na ten fuják, museli sme zavrieť okno, lebo to bolo hrozné, ale dnes je zase pekne.

asshanti
24. júl 2009

U nas na vychode nebolo nic, len asi najhorucejsia noc tohto leta... 😝 Vobec sa nedalo spat, balkon sme mali dokoran, ale nepomahalo, celu noc som bola hore, som unavena... 😒

katika82
25. júl 2009

ahojte lásky,

tak ja som bola vo štvrtok v poradni, všetko dopadlo dobre, drobec je oki, ozvy tiež.
a v nedeľu idem na 3D lebo potom už má dovolenku takže tak.

takže ma dal hned teraz v nedeľu lebo vraj potom na poradňu ideme až 3.9 lebo má celý august dovolenku.a vraj potom je už dosť ťažko ten 3D lebo bábo je už dosť veľké na to.
tak preto ma vezme teraz v nedeľu a už mi povie aj čo to bude tááááák sa teším dúfam že sa drobec otočí tak ako má.
a včera sme boli na výletíku v oščadnici a boli sme na bobovej dráhe, tak sa to malému tak páčilo že celý čas tíško driemkal . juj som sa aj ja riadne vybláznila

ass, ja presne viem ako sa cítiš takže držím palce a myslím na teba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre