Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
9. okt 2009

nelie - ahojcek kowbojka 😀 😀 😀
tak to ma mrzi, ze ste sa aj strafili a nic z toho 😔 ale vies ako to je, ze zdravi par ma sancu na otehu cez rok len tak dva krat a to moze byt aj kazdy mesiac ovulka, aj sa mozu kazdy mesiac trafit do nej... je to nefeeeeeer 😔

jane86
9. okt 2009

nellie - za jako dlouho po laparce jste se mohli zase snazit?

nellie_
autor
9. okt 2009

jane mne nezistili nic.. 😕 vsetko ze mam OK, priechodne... mala som skôrnatene vajecniky tak mi urobili drilling - v kazdom mam 7 dierok.. (alebo mala som, neviem ci to uz nezarastlo... 😀 )
a v podstate ze to je OK....
no v den laparky to po prebudeni z narkozy trocha bolelo ale nijak strasne, a ked mi pichli injekciu proti bolesti tak to bolo OK.. v podstate som skoro cely den prespala.. a chodili za mnou kazde 3 hodiny ci chcem injekciu ale mna to uz potom vôbec nebolelo nejak strasne takze som si nedavala pichnut nic.. dalo sa to uplne v pohode vydrzat 😉
na druhy den som uz behala v pohode a na treti by som uz sla aj domov, ale bola nedela tak ma pustili v pondelok rano... a potom to uz bolo fakt uplne v pohode, len ma sem - tam tahali stehy a ked vybrali aj tie tak uz som ani nevedela ze som na laparke bola 😉

no s tym snazenim je to asi individualne.. nam kazali mat mesiac pauzu lebo ze to bol zasah do organizmu, tak my sme nesnazilkovali asi ten mesiac...

vieri a uz mas aj novy outfit vymysleny??? 😉
no veru je to nefer.. co narobime... sak ja teda este pockam.. 😅 co ine mi ostava 😀 😀

nela00
9. okt 2009

jane všetko ok ako nellie 🙂 a prd z toho 😠
ahoj vieročka! 26tt to je nádhera!!!
nellie krásavico ahoooj 😵

nellie_
autor
9. okt 2009

no ahoj nelka 😉
som rada ze si medzi nas prisla 😉 🙂 🙂 🙂

asshanti
9. okt 2009

dobre ranko,

super, ze tu mame dalsie baby!!! 😉 😉 😉

nellie, tak to ma fakt mrzi, mas pravdu, je to hrozne nefer, ale nabuduce to uz vyjde, zasa sa strafite, urcite!!! 😵 😵 😵

ja sa mam dnes naprd, rano som zvracala tak ako nikdy predtym... 😖 😖 😖

snecka
9. okt 2009

Kukuč, 😵
Nellie ešte nestresuj, ešte stále tu mrcha nie je, ešte šanca je 😉
Ja mám dnes 36dc a zatiaľ som nedostala, budem musieť ísť na vyvolávačku, ja aká som rozbitá po tom IVF ☹

asshanti
9. okt 2009

sneci ahoj, a si si ista, ze by mala mrcha prist...??? 😕 😕 😕

snecka
9. okt 2009

Ass ahoj noooo nemusela by aleeeee......., vložím Vám graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
podľa mňa je to anovulák, lebo keby som zmazala prvú teplotu tak ovuláciu odznačí aj tie teploty sú strašne nízke, čiže si myslím že mám anovulák a budem potrebovať vyvolávačku asi ☹
Ale nemusela by chodiť, ja si to už napamätám aké ste mali príznaky v období mrchy, ja nemám žiadne takže určite mrcha príde len neviem či s injekciou alebo bez. 😒 🙄

nellie_
autor
9. okt 2009

ahoj snecik 😵 😵 😵
pocuvaj moja pekna a nemas tak nahodou ovu dnes...???? 😕 😅 vytok si nespozorovala???

no ja sa tiez chystam aj s grafmi vytlacnemi po mrche ku doktorke ze nech mi spravi podrobny horm. profil, ked sa mi tak ovu omeskala, daco tam bude nemdobre.. 😀 😀 😀
snecik ja som optimistka a viem co ten pokles znamena... 😉 ale napodiv som sa celkom zmierila s tym, co uz narobime..... 😅

alex
9. okt 2009

ahojte kočky, tak ja som už po amnio. Všetko bez komplikácii, dúfam, že ani nenastanú. Tak už len čakať na výsledky. Bolo to nepríjemné, no najhorší bol strach o malého. Všetko ostatné sa dalo vydržať. Večer už idem domov.

nellie_
autor
9. okt 2009

alex tak to uz?????? 😨 😨 😨
aj si to sem pisala??? ja somto asi prehliadla... 😅
takze najhorsie mas za sebou.... to som rada... 🙂 a super, ze vecer ides domov uz.... 😎 😎

som rada, ze uz to mate za sebou s Jakubkom 😉 🙂

asshanti
9. okt 2009

ahoj alex, moja, som rada, ze uz to mate s Jakubkom za sebou!!! 😵 😵 😵 urcite vsetko dobre dopadne, neboj sa!!! 😵 😵 😵 tak pekne cely vikend oddychujte!!! 😉 😉 😉 😉 😉

vierka
10. okt 2009

caute baby 😀

ja dneska len tak na chvilu, snazim sa vyhnut upratovaniu, stahujem si mangelky a manzo nie je doma 😀

nelie - no nemam vymyslene nic 😖 tak vazne neviem v com pojdem do toho divadla, lebo taketo pocko 🙄 a este s kamoskou ideme predtym pozriet po nejakych obchodoch s handrami, tak verm, ze nezamrznem 😒

nelka - leti to velmi rychlo 😀 ... prajem aj tebe take tyzdne z celeho srdca 😉

snecka - no ja sa moc do tych grafov veru nerozumiem, ale drzim palce, aby si na tu vyvolavacku ist nemusela a aby mrcha prisla pekne sama, ked uz musi prist 😉

alex - tak to je super, ze ste to zvladli a s malinkym a ze je vsetko v poriadku a ja verim, ze aj vysledky dopadnu dobre, drzim straaaaaaaaasne moc palceky 😉

asshanti
10. okt 2009

ahojte baby,

ja tiez len tak na skok, mam malu prestavku... dnes davam do poriadku vstavane skrine v spalni, manzelovu cast uz mam hotovu, teraz este svoju. vsetko som vyhadzala vonku, vyutierala s Prontom a potom dosucha a naspat pekne poukladala, poviem vam, makacka riadna... 😀 😀 😀 a chodim hore dole po schodikoch, tak uz budem aj riadne unavena... vcera co mi bolo tak zle, som zaspala uz o deviatej vecer, to sa mne nestava... dosla som z prace, boli sme kupit zehlicku a mama si bola pozriet novy sporak, chcela som aj nejake pekne hnede poltopanocky na nizkom opatku, ale nic schopne som nenasla... prisli sme domov, navecerali sme sa a potom som odkvecla, ale aspon som sa konecne dobre vyspala. dnes ide manzo na nocnu, uz 4. tento tyzden, takze oddychnem pri telke a zajtra ideme na navstevu k jeho tete, ma narodky. v pondelok este do prace, stale zastupujem kolegynu, v utorok na poradnu a potom si asi vezmem nejaku dovolenku, aj mamina ma, aby sme este vsetko pekne doupratovali...

tak pa a pekny vikend, ja idem este makat... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

katika82
11. okt 2009

no ahojte lásky

som tu dlho nebola čooo?? ale sledovala som vás cez mobil len sami nedalo tam písať.
ja som išla v stredu večer k drahému do jasnej lebo sme boli na tom výlete od piatku do včera v tej podhájskej, nekúpala som sa len som si v piatok nôžky močila a včera vôbec ani to lebo pršalo ako divé.

a ako sa cítite?? tehulky aj snažilky??
ja hrozne, chodiť nemôžem bolí ma strašne klb na pravej nohe, to len tak pokrivkávam ako stará babka, malý sa prevracia stále vytláča na všetky strany, uf je to už anozaj náročné ale na druhej strane aspon viem že je v poriadku.

ja idem na pasy 15 ráno a potom k svojmu dokymu, on je aj môj pôrodník takže preto budem chodiť stále k nemu až do pôrodu.

vecičky už mám popraté, ešte ich požehliť, nakúpené už tiež všetko okrem nejakých drobností z lekárne, takže už len to do tašky nahádzať a bude.

vierka
12. okt 2009

dobre ranko babulky 😀

katika - ty uz to mas vazne za par, tak si pekne pochystaj vsetky veci, lebo kto vie kedy maly pride na svet 😀
a to mas super, ze mas gynekologa ktori ta bude rodit, aspon bude presne vediet vsetko o tvojom tehu a tak - takze to mas super vyhodu 😉

ja som sa rozhodla, ze dnes asi operiem prvu varku plienok 😅 😀
manzo mi dneska rano odisiel na 10 dni prec, tak budem sama, tak mozem robit poraaaaadky 😀

nellie_
autor
12. okt 2009

no ahojte.... 😉 🙂

dnes som dost vytazena.. makam jak besna od rana... 😅
od soboty mrchujem - ale nevadi... 😉 ma to tak byt a hotovo.. 😉 🙂

vieri vcera som konecne videla film Navrh - super komedia.. dnes si ju asi pozrem zas 😀 😀 😀
sandra tam nemala chyby...super sceny... 😀 😀 to s tym psom jak ho chcela vymenit za mobil a tance v lese 😀 😀 no super fakt... 😀 😀

katika82
12. okt 2009

vierka takže ty ideš tiež baliť do látkoviek???

nellie_
autor
12. okt 2009

kati ty vôbec nebudes davat pampersky???? 😕
ja osobne som asi pohodlna ale mne by sa nechcelo kazdy den prat latkove.. a ved pri nich je babo stale v mokrom a pamperska predsa len zostane na povrchu sucha a ta tekutina je vo vnutri nie??

ale jasne ze kolko ludi tolko chuti.. 😉 🙂 takto o mesiac uz moze byt malinky na svete... 😵 😵 😵 😵

vierka
12. okt 2009

nelie - no aj ja dneska makam nielen ako farebna, ale uz asi aj ako dvojfarebna - este chvilu a bude zo mna duha 😀 😀 😀
videla si to!!!! podla mna je to uplne supeeeeeeeer 😵 a ako tam nadskakuje s tym psom "vem si ho, vem si ho" - no proste nema to chybu a ani ten herec nema chybu 😝 keby chcel, hned mam ma 😝 😀 ale on asi nechce 😅 😀 a videla si to dabovane uz, alebo s titulkami???
a o akej komedii si to ty minule hovorila, ze je super??? pred nedavnom si to pozerala...

katika - ja budem balit do pampersiek... tieto latkove budem mat len na potrebu sirokeho balenia, na grcky, do kociku a tak 😀

nellie_
autor
12. okt 2009

vieri fakt super komedia... 😀 😀 😀 ja som to videla s titulkami este to neni s dabingom...v kine to bolo nadabovane??

ja co som sa tak sulala to bola komedia Hangover - zatial je tiez iba s titulkami ale stoji to za to 😀 😀

a fakt ten rayen tam stoji za hriech.. normalne ma stve ze akurat on je zenaty s tou rajdou Scarlette Johanson, ja ju nemusim... 😖

asshanti
12. okt 2009

no caute kocky,

ja som dnes este v robote, zastupujem kolegynku, ktora je od piatku babkou! zajtra idem na poradnu, tak dufam, ze vysledky su ok (ale myslim, ze hej, lebo keby bolo nieco zle, tak sestricka by mi uz volala, oni to tak robia...) a ze drobcek je zdravy... 😔 😔 😔 zatial nekope, asi a uz zacinam byt nervozna, lebo kazdy sa ma len vypytuje ci uz kope a ze by uz malo... a co mam robit, ked je asi lenive...??? jak ho prinutim... len uz mi to lezie na nervy... 😠 😠 😠 😠 😠

v sobotu v noci som sa normalne budila na to, ako ma boli cely clovek, ked som sa prevracala zo strany na stranu... to z tych skrin... 😒 😒 😒 ale vcera pohoda, boli sme u svokrinej sestry na navstevu, mala narodky, tak sme mali mensiu oslavu, bolo fajn. a v stredu si asi tiez vezmem dovolenku, len tak nieco zase upratat, mamina ma od zajtra do konca tyzdna, oco dnes maluje halu a potom uz len dve chodby a staru kuchynu a uz to bude vsetko, cely dom!!! konecne!!! 😀 😀 😀

vierka
12. okt 2009

nelie - nie, v kine to bolo tiez s titulkami, tak ja si to najskor pozriem zase ked to bude dabovane 😀 lebo citat titulky sa mi veru nechce... aj potom ked bude ta komedia co hovoris ty dabovana, tak mi to pripomen, aby som si to stiahla 😀
akoze on je uplne ze mnamusky 😝 😀 a nechodil on jeden cas s Alaniss Morisset 😅 no z takou chodi on teraz?? to mohol radsej mna mat 😀

ass - podla mna je malinke v poriadku a urcite nie je take lenive a pekne sa hybe, len to su este take male pohyby, teda pre miminko aj velke, ale na zaklade jeho velkosti a sili pre teba este moc nepocitovatelne 😉 takze sa neboj, urcite je vsetko v poriadku a uvidis na utz ako sa bude babo stale hybat a ani citit to nebude ako sa bude hybat 😉 ved aj na 3D a tom som bola uz v 24 tt sa babo stale hybalo a ja som nic necitila... takze je to podla mna v poriadku 😉

katika82
12. okt 2009

nellie no mám aj balík pampersiek do nemocnice ale inak by som chcela do látkoviek, dosť som to študovala nejaké mám ešte tie také klasické po nás, tak som to riadne vyvarila a sú krásne bielunké no a ešte som nejaké objednávala z netu ale to sú už tie novšie ekologické sú síce dosť drahé ale tie nemusíš už žehliť len oprať.a dáva sa teraz už do nich taká separačná vložka takže ked sa malé pokaká tak to hodíš s tou vložkou do záchoda a len plienočku operieš. no uvidíme ako s nimi budem spokojná ale tak na cesty a tak asi budem používať jednorázovky

vierka
12. okt 2009

katika - ved potom daj vediet ako si s nimi spokojna.. predsa len ty mas trochu viacej tt v pase ako ja 😀

katika82
12. okt 2009

vieri no poviem ti že na mna už začínajú prichádzať depresie ako to vštko zvládnem lebo teraz ma len panva bolí a klby a to aukám jojkám ako keby ma rezali tak ja neviem čo budem robiť pri pôrode ja tam budem asi vraždiť 😀

vierka
12. okt 2009

katika - neboj sa, to zvladnes a v tom momente ako uvidis maleho na to urcite rychlo zabudnes a budes skvela mamina 😵

nellie_
autor
13. okt 2009

ahojte... 😉
neni mozne, ze som prva... takze Vierka je bud u lekara, alebo pilne zauca mladuchu alebo nam zaspala alebo dovolenkuje... 😀

katika82
13. okt 2009

dobré ránko prajem

ja som druhá nellie to sa mi ešte teiž nestalo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre