Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
29. dec 2009

no ahojte lásky moje,

júúj som tu dlho nebola čooo?? ale malý mi zaberá fakt všetok čas.

no čo je u nás nové?? tak už sa viac menej len dokrmujeme lebo mám málo mliečka takže sme už na umelom mliečko iba tak dva krát do dňa má Lukáško odo mňa mliečko čo sa mi podarí odstriekať lebo z prsníka mi nechce papať.

inak už pekne priberáme, rastieme, už si začíname aj pekne pohundrávať, hggg a tak. smejeme sa stále no hrozne zlatučký je fakt.
inak sme celkom dobručký ak náhodou bruško nebolí tak je to celkom dobre, už sme si našli pomaličky systém.

Babulky vierka tebe sa to už kráti pomaličky ale isto čooo?? aj ass a alex veľmi na vás myslím.
inak jednu veľmi dobrú radu do pôrodnice pre vás- ked vám budú sestričky dávať bábatká aby ste si ich prikladali tak áno robte to ale maximálne na dve tri minútky na každý prsník, mne to nikto nepovedal a ja som malého nechávala dlhšie a tak mi dohrýzol bradavky a potom ked už nabehlo mliečko nemohla som ho kojiť lebo ma veľmi boleli a krvácali. a museli sme cez klobúčik ale aj to bolo bolestivé a kojila som so slzami v očiach namiesto toho aby to boli tie najkrajšie okamihy.

takže ked vám bábatká prinesú aby ste si ich prikladali a ešte nebudete mať mliečko tak naozaj veľmi opatrne len na chvíľočku a potom ked sa spustí mliekčo už môžete koľko drobčekovia vypijú

snecka, nelinka nebojkajte sa aj na vás myslím aby ste sa čím skôr pridali k nám.
inak chcela by som založiť tému neúspešné clostylky a predsa maminky tak dúfam že sa tam potom pridáte teda už aj teraz sa môžete, a samozrejme aj naše lásky ktoré ešte len čakajú ale my ich tam chceme mať však nelie a snecka.

no tak sa mi zatiaľ majte krásne ešte sa ozvem cmuk

alex
29. dec 2009

Katika ahojky,
ďakujeme za radu ohľadom kojenia, tiež mám trošku z toho, takže každá rada sa zíde. Škoda, že sa ti nepodarilo kojiť dlhšie, ale dôležité je, že maličký rastie a je spokojný.
Lukáško rastie ako z vody, čo. Strašne to letí, veď už má mesiac a pol. Ani sa nenazdáme a aj my budeme mať drobčekov pri sebe 🙂

vierka
30. dec 2009

no caute babulky 😀

sneciiiiiiii - ahojcek, velmi rada ta citam 😵 cmuk... na skusky drzim palce a viem si predstavit ako sa musis tesit an druhy pokus, aj ja som sa tak tesila 😵 tak drzim palceky 😵
no a ked uz si aj ty kozorozec, tak to uz maly musi urcite byt 😀

alex - tak aj ja som mala fotecky z fotenia az o tri tyzdne, ale myslim, ze to stalo za to... tak sa velmi tesim na tie tvoje 😀

vierka
30. dec 2009

katika - tak to je super, ze si maleho pekne uzivas a nevadi ze si kojila "tak malo", su aj take co im to nevide vobec, takze je to podla mna v pohode... 😉 len sa pekne drzte a pekne papkajte a rastite do krasy 😀

katika82
30. dec 2009

no a ešte rada ohľadom výbavičky, viem že už ich máte určite nakúpené ale aj tak.

ja som si tiež nakúpila vecičiek niečo podostávala a tak, kopec krásnych kabátikov aj hrubších rifle, super gate a tak,ale poviem vám z toho všetkého takéto veci malým drobcov oblečiete maximálne k lekárke a na nejakú príležitosť návštevu a tak možno každé raz dva krát ale doma sa vám do toho drobcov nebude chcieť obliekať, viem to podľa seba, najviac sa osvedčili klasické dupačky s dlhým rukávikom celé na cvočky až dole k nožičkám tie rýchlo vyzlečiete aj oblečiete, pri prebaľovaní hlavne v noci ked nad drobcami budete zaspávať 😀
a ešte su super body trošku horšie ked musia ísť cez hlavu ale celkom v pohode a potom také klasické dupačky len do pása.
poviem vám z tých ostatných vecičiek čo som nakupila tak mal možno raz aj to teraz na vianoce a už mu to je pomaličky malé. až teraz som si uvedomila že sa kopec vecí som naozaj zbytočne vyhodila peniažky lebo domka to malému neoblečiem lebo je to zbytočné ked ho príde každé dve hodky prebaliť a predstavím si že by som ho mala do toho naťahovať a zasa zobliekať a bude pri tom vrieskať tak veru radšej dávam praktickejšie oblečenie
takže ja mám asi 5 obľúbených dupačiek 5 bodíkov a 3 tepláčkov ktoré striedam 😉

snecka
30. dec 2009

Vieri 😀 prudká inteligencia to istí. To že ešte nie som tehu má aj svoje výhody, aspoň nás na všetko upozorníte čo robiť čo nerobiť, čo kupovať čo nekupovať, takéto rady sú fajn. 😉 Kati, malý je nádherný po maminke. 😵

nellie_
autor
30. dec 2009

jeeeeeej ahojte vospolok 😀 😀 😀

sneci mame to my vyhodu ze tu budeme mat tolko maminiek a budeme cerpat od nich cenne rady 😉

vierka
30. dec 2009

keby len rady, ale vy zdedite vsetky handry pre malych a tak 😀 😀 😀

snecka
30. dec 2009

fuha no to sa teším 😀, aj hračky zdedíme? 😅
Ja som nemohla z hračky čo má Ass v albume, CICA, milujem tu rozpravku a ukazala som to mojmu mm a on mi povedal ze ked budem tehu ze mi ho kúpi? teraz otázka na Ass skade ho máš? prezraď. 😅

nellie_
autor
30. dec 2009

no to by bolo super take dedenie beriem teda 😀 😀 😀

alex
30. dec 2009

ahojte cicušky 🙂

asshanti
30. dec 2009

ahojte kocky,

az teraz som sa dostala k PC, rano dosiel drahy z nocnej, naranajkovali sme sa, umyla som si vlasy, obliekla, namalovala a isli sme do mesta. on na ten pohreb, ja s byvalou kolegynou na kavu, usta sa nam ani na sekundu nezavreli... 😀 😀 😀 potom som este kupila spiralu na oci, lesk na pery a utekali sme na okruznu jazdu na silvestrovske nakupy - Kaufland, Tesco, Lidl, masiaren... vsade milion ludi, hruza... nakupili sme aj pyrotechniku, tak bude sranda. 😉 ale dosli sme domov poobede po tretej, taka grogy som bola, ze som len lezala, teraz som sa uz najedla, tak je to lepsie...

katika, som velmi rada, ze ste s malym v takej pohodicke, ze vam robi iba radost! a s tym oblecenim mas uplnu pravdu, to mi kazdy hovori, lebo babo rychlo rastie, tak nieco vobec nestihne vynosit... dnes som akuart v Tescu pozerala nejake veci, maju nove, krasne, aj spaci vak som si vyhliadla, krasny makkucky. 😉

sneci, dik za komplimenty! myslela si tu velku "priserku" z Monsters? tak to som pred nejakymi osmymi rokmi vyhrala v jednej citatelskej sutazi v casopise Markiza, tak Ti neporadim kde to zohnat... 😉

snecka
30. dec 2009

Ass ☹ taaak sa mi páči, ani na nete ju nikde niet, ty si nám taký súťaživý typ. 😵
Alex prekrásne fotky 😵

vierka
30. dec 2009

alex - krasne fotecky 😵

snecka
30. dec 2009

Vieri ty tiež nezaostávaš, všetky ste úplne úžasnééééé 😵

nellie_
autor
30. dec 2009

vaaaaaaaau Alex nadherne fotky 😵 😵 😵
strasne sa mi paci ta kde drzite tie mini vecicky z manzelikom ale vsetky su nadherne 😵 😵 😵

joj baby ja sa tak prezieram az to neni normalne... aj teraz tlacim do seba tiramisu 😀 😀 😀
9.1. pojdem na ocistnu kuru som si povedala... 😀 😀

vierka
30. dec 2009

sneci - dakujemeeeeeeee 😀 to zo mna robi krasavicu moj chlapak v brusku - vies, cim blizsie je ku mne nejaky fesak, tak tym viacej ziarim a tento je veru sakra blizko 😀 😀 😀

nelie - kasli na to, mna prave caka zmrzlinka a potom tam mam este bananiky s piskotkami namocene v cokolade 😀 a to este nie je koniec dnesneho dna 😀 😝

asshanti
30. dec 2009

sneciiiii 😒 tak skoda... ja som to aj najprv chcela predat niekam na benzinku, lebo uz som mala nejakych 20 rokov, ked som to vyhrala, ale zapacila sa mi, tak som si ju nechala a teraz bude pre moje bejby... 😉 len dufam, ze sa jej nebude bat... 😀 😀 😀
aj mne dnes byvala kolegyna vravela, ze jak super vyzeram, ze okrem toho bruska, aj to je male, ani nevidiet ze som tehu... 😉 zlepsila sa mi plet a vraj krasne ziarim a odovzdavam pozitivnu energiu... 😵 my sme sa neboli fotit u fotografa, manzo by zrejme nesiel, kvoli mne ano, ale on nemusi velmi take veci... 😀 ale furt ma doma foti, tak budeme mat s babom amaterske fotecky... 😀 😀 😀 aj tak sa mi velmi pacia! 😵 😵 😵

snecka
30. dec 2009

Nellie veď tieto sviatky sú o tom, prežieraní. 😉
Vieri len aby mm nežiarlil, že pri malom viacej žiariš ako pri ňom.
Ass nevadí, Cici sa nebude báť veď to bolo dobré strašidlo, a nič si z toho nerob ja tiež mojho mm nepresvedčím na takéto fotenie, ja budem mať tiež len amatérske foto. 😉, možno dakedy.

asshanti
30. dec 2009

sneci, urcite uz coskoro!!! velmi vam drzim prsteky!!! 😵 😵 😵 😵 😵
ja sa uz neviem dockat pondelka - ultrazvuku, ani nie tak kvoli pohlaviu, ale strasne chcem vediet, ze malicke je zdravucke, v poriadku!!! za toto jedine sa modlim, iba toto si zelam!!! 😔 😔 😔

katika82
31. dec 2009

júúj babulky máte krásne fotočky úplne úžasné

snecka
31. dec 2009

Caute mamina, tehule a netehule,
čo porabate, ja som už po večery, srčkám si červené vínko a je mi dobre. Kika konečne zaspala tak tu kus blúdim, dnes sa asi trošku opijem, začína sa mi pušťať mrchuľa, ale mám dobre správy, vrátila som sa do normálu, ovu mám aj menzes mi chodi načas, 😒 ale už by nemusela.
Všetkým Vám prajem pekný večer. 😵

asshanti
31. dec 2009

ahojte babulky,

tak ja som dnes trosku upratala a potom som bola unavena, tak sme len oddychovali... 😀 😀 😀 teraz sme s drahym dorobili chlebicky, vyzeraju bajecne, mnam!!! navecerala som sa, idem do sprchy a potom uz len cely vecer pohoda pri telke s jedenim... 😀 😀 😀 na polnoc si dame s babatkom trosku sampanskeho, snad nam neublizi... 😉 mozno sa pojdeme pozriet na vatru, ak sa nam bude chciet, ak nie, tak mame nejaku vlastnu pyrotechniku. 😉 tak vsetkym prajem prijemne straveneho Silvestra a uspesny vstup do Noveho Roka, nech sa vam vyplnia vsetky sny!!! CMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK

vierka
31. dec 2009

caute babulky 😀

ja som nachystala na vecer jednohubky a chlabicky, ale veru som ich stihala aj vela pri tom kostovat 😝 😀
a dnes mi moje 5 rocne krsniatko povedalo "Krsna, ake mas nafuknute brusko, mala by si jest aktiviu" 😀 😀 😀 no je to hotove teledieta zatazene na reklamy 😀 no ved tu aktiviu ked tak o dva tyzdne skusim, mozno to pomoze 😀 😀 😀

sneci - tak to velmi rada citam, ze sa ti cyklus upravil, to je super 😀

katika - dakujemeeeeeee 😀

babulky, vsetko dobre do noveho roku, nech je este lepsi nez tento a nech sa vam v nom slnia vsetky sny 😀

snecka
1. jan 2010

Dobre rano spachtošky,
všetko zlé nech Vás obchádza tohto roku, babetka nech Vam robia len radosť a nam zostavajucim // na tehu teste, cmuk.
Lubkam Vas.
Inak ja som privítala Nový rok s takou paradnou mrchou, dufam že nebude platiť, ako na Nový rok tak po celý rok. 😒 ☹ , to by som sa fest naserinkala, to ani sex nebudem mať celý rok. ☹ no jemine.

nellie_
autor
1. jan 2010

ahojte... 🙂

aj ja Vam prajem vsetko len to najsamlepsie do Noveho roku, nech sa kazdej z Vas splni vsetko to, po com tuzite.. 😵 😵 😵
cmuk cmuk cmuk

Sneci neboj, verim, ze to bude prva a zaroven aj posledna mrcha v tomto roku 😉 🙂 😵 😵 😵

Moj drahy ma taku hnusnu chripku, ze aj vcera prelezal celeho Silvestra a ja s maminou a segrou sme sa prejedali pred telkou.. 😎

asshanti
2. jan 2010

ahojte kocky,

tak a mame tu zasa novy rok, straaaaaaaaaasne to leti.... ja som teraz posledny tyzden v 7. mesiaci, sa mi ani verit nechce... 😵 😵 😵 😵 😵 na Silvestra sme boli iba doma, nic sa nam nechcelo, manzel stihol este pred polnocou asi hodinovy spanok, ja som tiez driemkala, potom sme si pripili, robili sme ohnostroj, bola to parada, potom sme este chvilku pri telke bojovali, ale o jednej sme uz spali, ja som bola neskutocne unavena... 😝 vcera sme boli v kostole, potom u svokrovcov, potom svokra prisla k nam, tak sme jedli, sedeli, pili a kecali. potom sme lezali na telke, ale taka som bola unavena, to z toho nicnerobenia, ako keby som 2 tyzdne kopala kanaly... 😀 😀 😀 maly vcera tak silno kopal, brucho sa mi srandovne vlnilo a strasne to steklilo. 😉 manzo isiel spat skor, rano o piatej vstaval do prace, "my dvaja" s drobcom sme pozerali do polnoci telku, stale kopal. dnes je manzo v robote do siestej, ja som si pospala do jedenastej, konecne trochu dlhsie, aj ked na etapy a chystam sa aspon trochu zehlit, lebo som taka zdochnuta, ze v pondelok neviem ako pojdem do roboty... 😀 tak pekny vikendik vsetkym! 😵

katika82
3. jan 2010

babulky moje všetko dobré v novom rôčku vám prajem všetkým mamičkám čakateľkám aby pôrod prebehol čo najrýchlejšie a bez bolestí a aby im drobčekovia robili len radosť, a naším snažilkám aby bol tento rok pre ne konečne rokom radosti z toho že sa to podarí. mám vás rada

no a viete čo je najhoršie??? že už nemôžem sexíkovať len tak ako chcem ako predtým, toto vám snažilkám tíško závidím 😉 , my si už musíme dávať pozor a to je na tom najhoršie 😒 , ked sme sa ešte snažilkovali tak sme sexíkovali o dušu no a teraz síce tiež o dušu ale už si človek musí dávať pozor teda poliaľ nechce do roka hned druhé 😀 😀 😀 😀

alex
3. jan 2010

Ajojte babuľky,

tiež prajem všetko dobré v novom roku, maminkám, aby to s bábätkami zvládali na jednotku, nám tehuľkám ľahký pôrod a snažilkám už konečne pozitívny testík!

Katika no tiež som zvedavá, ako toto poriešime 😵

asshanti
4. jan 2010

dobre ranko,

tak ja som po 2 tyzdnoch volna v praci... rano som vstala v pohode, ale v noci som nemohla velmi spat, asi pracovna horucka... 😀 😀 😀 so sefkou sme si vsetci dali novorocny pripitok, trosku sampanskeho, teraz som sa naranajkovala a idem sa konecne pustit do prace, dufam, ze som to nezabudla... 😀 poobede o 13-tej idem na ten ultrazvuk, tak som zvedava ako sme na tom... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre