Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
12. mar 2010

caute baby 😀

nelie - to ako len mohli nechat ti vzorkovnik farieb doma??? 😀 😀 😀 tak to sa ani necudujem ze nemas este vybrate, ja by som tiez nemala 😀
a nieco specialne pre teba - sice tehlicky su tam vidiet len na chvilu, ale aj to potesi 😝 😀

http://eclipsethemovie.com/

ass - tak ty si stale pokope??? 😕 😅 no verim, ze to uz bude coskoro a ze sa dalsej poradne - nedelnej uz nedozijes v jednej kope 😀
nam k vyvolaniu porodu pomohol sexik, mangel ma o 22.00 polubil a o pol jednej uz teeeeekla voda 😀

alex - ked mas malo mliecka, tak vela, vela tekutin, hlavne tu vineu (vybublinkovanu), 100 jablkovy dzus a vela polievok!!! a neboj sa, to pekne roztahas ked aj odsavas a daj mu radsej odsate, aj ja som tak robievala... a teraz si "drobec" potiahne 90 na jedno 15 minutove krmenie 😉

vaneska - no tebe tie tyzden pekne pribudaju, len si to uzivaj ubehne to az prilis rychlo 😀

snecka - tak super, ze uz mas prvu injekcijku za sebou, len tak dalej, drzim moc palce... ja som sa dnes dozvedela ze kamoska po tolkych neuspesnych IVF otehu uplne prirodzene, tak sa dneska vytesujem s nou... 😀 a tebe drzim strasne moc palce, aby sa to takto na jar pekne podarilo 😀

inak ja som bola na kontrole na gynde po sestonedeli, dokimu som ukazala maleho - strasne sa mu pacil a sestricka ho pekne popestovala kym ma doki vysetril, no zlaty boli... keby sme chceli dalsie mimi, ze mozme uz zacat snazit po 3 mesiacoch 😀 no len to si este pekne rozmyslim 😅 ved budem jak zora coborova ked budem vlacit maleho a nie to este dalsie dieta k tomu 😀 inak som v poriadku, vsetko ako ma byt, doki mal zo mna radost 😀

vierka
12. mar 2010

nelie - a este som zabudla, ako sa ten serial vola v angline a odkial ho stahujes? ze by som jukla aj ja na toho sexy upira 😝 😀

a pridala som maleho nove foto - je to sexy rebel 😀 😀 😀

asshanti
12. mar 2010

vieri, my sme tiez sexovali a nic... 😅 😅 😅 dnes nie, nejaka som ubolena ako ma doki vysetroval, ale zajtra vecer asi skusim, lebo uz ma nebavi to cakanie... tiez poupratujem, pozehlim, ale to robim furt a nic, sa mu tam lubi, grofovi, v maminkinom brusenku... 😀 😀 😀 som rada, ze si ok, aj malinky, ze vam robi iba radost,idem kuknut fotecky, ja ich milujem !!! 😵 😵 😵
inac, chcem sa spytat, ci ste baby kupovali monitor dychu... ja mam poukazku z boxu co som dostala u gyndosa na Babysense II, cena po zlave 98, 97 eur. tak vaham, ci ano alebo nie, to mi drahy dnes nacrtol, lebo on si myslel, ze som uz objednala... 🙂

vierka
13. mar 2010

dobre ranko kocky 😀

ass - tak asi musis robit veci co bezne nerobis - takze nic nerobit 😀 take tobehanie a umyvanie skor asi pomaha takym co odpocivaju, tak to treba skusit naopak 😀
my mame monitor dychu - je to super vec... ale my uz mame taky ten co sa pripevnuje na plienocku - je to Snuza znacka... takze si ho mozes zobrat kamkolvek a dieta mas stale monitorovane... napriklad aj ked mi maly zaspi na dauci, alebo v prenosnej postielke cez den, tak viem, ze je monitorovany a nebojim sa... lebo tie podlozkove sa daju pouzit len v postielke, alebo posteli 😉

asshanti
13. mar 2010

ahojte baby,

tak ja som uz upratala poschodie, utrela a poumyvala riady, vymenila obrus v kuchyni, teraz si trosku oddychnem a idem zehlit, lebo sa mi toho dajak nakopilo... 😉 drahy je dnes po dovolenke v robotke do vecera so 19:30, tak dufam, ze to na mna dovtedy nepride... 😀 😀 😀 ale vobec sa na to necitim, mna fakt nic neboli, klasika ako doteraz... 😅 😅 😅
vieri, tak teraz dumam nad tym monitorom, asi je fakt lepsi ten co mate vy... a malemu to nevadi, nie je to velmi velke? myslim cca 6 cm, co som pozerala na jednej stranke. lebo fakt je, ze bude aj v kociariku na prechadzke spinkat, vo vajicku a tiez mu planujem kupit tu prenosnu postielku, ked bude trosku vacsi, tak na 3 mesiace. drahy vravel, ze sa mam rozhodnut a uz dnes to objednat, aby sme to mali, ked prideme z nemocky, tak este posurfujem po nete a pohladam. myslim, ze stoji cca 90 eur, to asi vsetky tak okolo stovky...

asshanti
14. mar 2010

ahojte kocky,

tak my sme dnes opat boli v nemocke, vystrili ma, spravili amnioskopiu, monitor srdiecka, aj ultrazvuk (prietoky), vsetko je v poriadku, ale pan primar povedal, ze aj napriek tomu, mam prist zajtra na pol siedmu, ze budeme indukovat porod... inac, bol velmi prijemny, aj jemny, poprvykrat ma dnes vysetroval a bolo to najmenej bolestive! som aj rada, ze zajtra to uz snad budeme mat stastne za sebou, aj sa bojim toho vyvolavania porodu... ☹ ☹ ☹ takze na mna myslite, nellie, cakaj sms-ku alebo mms-ku, dufam, ze sa to nebude tahat do utorka... pa kocky, neviem kedy sa ozvem, asi az ked prideme domkov, tam nebudem mat net... 😉

vierka
15. mar 2010

ass - ten monitor je lepsi a nie je taky velky, to sa len zda a ked ma dat clovek 100 eur za ten dopostielky a 100 za takyto tak je to jedno... my mame taky co najprv zavybruje a ked to dieta tak neprebudi, tak zacne alarmovat... da sa v pohode vypnut aj cez dupacky, aj zapnut, takze pohoda... zo zaciatku sme mavali len falosne poplachy, asi 3 krat ked sme mu ho davali viacej nabok, aby sa mu pupik zahojil ale okedy ho ma cez pupik tak v pohode 😉
a vyvolavaneho porodu sa neboj, vsetko dobre dopadne a doktor vie co robi 😉

nellie_
autor
15. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

jeeej takze asshanti to uz dnes snad bude mat za sebou 😵 😵 😵 😵
tiez si myslim, ze vyvolavania sa nemusi bat... 😉 🙂 kamoskam vyvolavali a vzdy to bolo v pohode 🙂 🙂

Vieri ten serial Vampiere diaries mam iba s titulkami ak by si ho chcela pripalim ti to ku tym zufalkam.. 😉
cakam na posledny diel a DVD bude putovat ku tebe... 🙂 🙂 🙂
Ak nechces ten titulkovany serial tak ti nejake filmy ku tomu este prihodim... 😉 🙂

vierka
15. mar 2010

nelie - jasne, mozem aj to titulkovane aj kludne nejaky filmik super prihodit ked sa tam nejaky este vojde 😉
si pokladik 😀
a uz teraz bude posledny diel??? 😕

katika82
16. mar 2010

ahojte babulky
tak čo nevite ako asss či už niečo má alebo nie???

nellie_
autor
16. mar 2010

zatial sa asshanti neozvala... asi jej skusim napisat sms, ze co a ako...

inak ahojte.. 🙂

vieri minuly tyzden vysiel posledny diel.. a tak to napinavo skoncilo ze som zacala stahovat otitulkovanu 6 seriu Zufaliek, takze este stiahnem par dielov napalim ti aj to.. lebo je to fakt napinave 😀 😀
vcera sme so segrou pozreli z novej serie prvych 5 časti 😀 😀
zatial vyslo ale 15-16 tusim.. 🙂 🙂

katika82
16. mar 2010

téééda vy ste riadne seriálové maniačky počúvajte 😀

nellie_
autor
16. mar 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyy Alex je na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prave mi volala Ashanti a poviem Vam, na to ze, sa prave prebrala po cisarskom tak som na nu pysna... ona mi zavolala a hlas mala celkom v pohode.. takze malinky ju riadne vytrapil.. mal cez 4 kg, presne miery som si nezapametala a 50 cm...
Ale normalne ma ta nas Assh vysokovala .. ja som myslela, ze vola ze este stale caka a ona ze uz je po sekcii.. No herecka je to... 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
16. mar 2010

júúúj tak super gratulujeme ass, tešíme sa s tebou zlatko

vierka
16. mar 2010

caute baby 😀

tak Alex je uz na sveteeeeeeeeeeeeeeeee 😀 moc moc moc gratulujem - tak ju odomna pozdravuj... a ze cez 4 kila 😕 😅 😀 to nemozem pred malym ani povedat 😵 tak ale hlavne ze je vsetko v poriadku 😀

nelie - kludne pridaj aj dalsiu seriu otitulkovanu, mne to nevadi - aspon budem v predstihu - lebo kym sa ja dostanem najblizsie ku telke, tak sa bude pisat rok 2386 😀 😀 😀
a dneska mi segra dala tie upirske denniky - uz nam prisli knihy postou co sme objednali... ale to chcem este docitat toho Dana Browna co mam rozcitaneho - az potom zacnem hento citat 😀

alex
16. mar 2010

ahojte,

ass blahoželám, prajem veľa zdravíčka, nech si čoskoro fit a veľa mliečka! 😵

snecka
17. mar 2010

Ahojteeeeeeeeeee,
no tak super máme ďalšieho šulina 😵 Ass gratulujem so srdca. 😵
Ja idem zajtra do centra idem si po ďalšie inštrukcie, už by som mala začať pichať Gonal, už mi začína aj menzes len sa mi voľáko nejde spustiť ☹ ako na zlosť, keď ju chceš tak na Teba sere. 😠
Držkajte sa babulky a držte mi palce prosííííííím.

nellie_
autor
17. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

Este nech uplne upresnim info.. takze Alex sa narodil o 11:50 s mierami 4250g 😎 😎 a 50 cm... veru riadny chlapik ... 😵 😵 😵

Sneci jasne ze na teba myslim.. len nas dojdi informovat nech vieme co a ako... 😉

Ozaj baby, my sme boli na prvej konzultacii na jednej klinike kde sa venuju neplodnosti a robia aj IUI.. strasne zlaty doktor.. takze postup nasledovny... 3DC a 24DC na krv na HP a 14DC folikulometria a MM spermiogram a ak bude vsetko OK, tak v aprili ideme na prve IUI... 🙂 🙂 🙂

snecka
17. mar 2010

To je super Nellie, ze sa uz nieco pohlo, budem ti moc a moc drzat palceky aby si nemusela zajst az tak daleko ako ja, cmuk.
A určite dojdem castejsie, ved ste mi uz hroooozneeee chýbali 😵
Ass to je krááásne babetko., Vierocka konkurencia riadna 😉

vanesska
17. mar 2010

jeeej Ass aj ja sa pripajam ku gratulacii ... nech vam maly krasne rastie a robi len samu radost! 😵
ze 4,2 kg riadny valibuk... 😅

nellie... super ze sa to aj vam trosku pohlo....!
obom vam so snecinkou budem drzat palce.... jaaaj uz nech je tu dalsia tehu vlna... 😵 😵

nellie_
autor
20. mar 2010

ahojte.... 🙂 🙂 🙂
Sneci ako pokracuje stimulka...? 😉 🙂 🙂

Ja som dnes mala jarne upratovanie tak som troska znicena... 😀 😀
A uz mame vymalovane... vybrali sme fakt nadherne farby....uplne jemnunke a vypada to super....smotanovo-marhulova obyvacka a kuchyna a jemna zelena spalna.. 😵 😵 😵 sme sa s MM do tych farieb uplne zamilovali 😀 😀

vierka
22. mar 2010

caute baby 😀

ja som chora, celu noc teploty, soplim jak das, hlava boli, len dufam, ze to odomna maly nechyti - lebo by sme boli dvaja chory doma a tatinko je v praci... tak dufam, ze to zvladnem s malym v takomto stave aj sama 😒

sneci - tak ako teda pokracujes? uz sa to rozbehlo? pichas??? 😅

nelie - tak to je super, ze ste navstivili taku kliniku a ze idete na tom pracovat, drzim palce... ved je tu treba nejake nevesty uz pre nasich chlapov 😉
a dakujem za mms - kraaaaaaaaaaasny je 😵

katika82
22. mar 2010

ahojte lásky

sneci tak super že začínate s novým cyklom dúfam že bude úspešný lebo nám tu chýbajú tehulky 😉
nellie a ty sa dúfam šťastne pridáš k snecke

snecka
23. mar 2010

Božinku no skoro som Vás nenasla 😀
tak mi sme dnes boli na prvej kontrole folikulov, zatiaľ to vyzerá na 7 približne rovnakej veľkosti a ostatné maličké , na ďalšiu ideme asi v piatok, budeme si volať dnes o 15.00, no tak som zvedavá.
Celý tento cyklus je pre mňa úplne iný, nie dobre znášam pichanie injekcií, bolí ma to pri vpichu, štípe ked to púšťam dnu a ešte sa mi predvčerom zapálilo brucho od pichania , takže prežívam to so slzami v očiach, a ked ma vidi moje zlatko tak ma len uteší že aby som to vydržala že je to už posledný krát, sľúbil mi to, tak hádam to už vyjde, myslela som si že to budem zvládať ľavou zadnou, ale voľáko sa všetkého bojím, nechcem už zažiť neúspech, prosííím. ☹
Zatial pa bábiky, v piatok podám info určite 😵 😉 🙂

asshanti
23. mar 2010

ahojte kocky,

v prvom rade dakujeme za krasne blahozelania k malemu, ste zlate !!! 😉 😉 😉
vcera nas pustili z nemocky domkov, co som strasne rada, zatial je to super, musim si zaklopat, maly je uzasny, dobrucky, prebalime, napapame sa, niekedy sa chce trosku ponosit, kym zaspi, ale potom krasne hajka vo svojej postielke. drahy je doma cely tyzden, uzasne mi pomaha, malemu robi mliecko aj ho nakrmi, necha odgrgnut, takze si mozem aj konecne oddychnut, lebo v nemocke som nespala skoro vobec, iba 2 dni po sekcii, potom som mala maleho pri sebe, takze som sa musela starat sama...
v pondelok mi dali 2 tablety do posvy, ale nezaberali, otvorene iba na prst, maximalne 2, dali ma na izbu, vecer monitor, nieco mi pichli, no furt nic, potom mi na noc zase nieco pichli, ze bud sa to rozbehne alebo budem spat, zacali mi slabe kontrakcie, tak som nespala celu noc. v utorok po mna dosli o siestej rano, ze ideme na sal, dali mi klistir a pichli infuziu, bolo 6:50. drahy musel cakat na chodbe, lebo vedla rodila ina zena, totalne bol hotovy... potom ho pustili, ale velmi to nepokracovalo, kontrakcie silneli, boli aj kazde 2 minuty, doktorka mi pichla plodovu vodu, ale otvorena som bola stale len na 3, 5 az 4 prsty, tak nakoniec ze ideme na sekciu, to bolo nieco po 11-tej. drahy mi velmi pomahal, masiroval chrbat, drzal za ruku, trpel so mnou... aj som sa zlakla, ale bolesti boli priserne, tak uz som aj bola za, aby ho zo mna vybrali... tak sa to zomlelo rychlo, ani neviem ako, pamatam sa, ze mi prikladala kyslik a potom som sa uz zobudila, vsetci vraveli, ze krasne a sama som sa zobudila a ze mam nadherneho syna, mala som celkovu narkozu, ale na sale mi doki povedal, ze bude spinalna, manzo to ani netusil, az asi o 2 dni nahodne sme o tom hovorili a on ze sak som mala spinal a ja ze nie, tak bol hotovy... ale dobre ze nevedel, aspon sa menej bal... 😉 ked ma viezli na izbu, tak ma cakal na chodbe, podakoval za krasneho syna, ze ma miluje a ze maly je cely moj otec. dalsie podrobnosti vam napisem neskor, teraz som sa nejak rozkecala velmi... 😀 😀 😀
nellie, super, ze ste pokrocili, bude to dobre, viem to, myslim na Teba velmi !!! 😵 😵 😵
sneci, zlatko, vydrz, aj ked to boli, ale potom na to rychlo zabudne, tak ako aj ja, mna uz nic neboli, a ked som sa este v nemocke pozrela na maleho, nebolelo ma vobec nic... 😵 😵 😵 drzim palce!

vierka
24. mar 2010

ahojte baby 😀

sneci - 7 folikulov, to je krasne, drzim palce aby pekne rastli a aby v nich dozreli vajka bojovnici... moooooooooc na teba myslim, drzkaj sa a snaz sa na to nemysliet aj ked viem ze sa to lahko pise a viem ze je to tazke ked sa clovek da na taky boj... strasne moc na teba myslim, drzkajte sa - vy to zvladnete... a odkaz pre vajka - posluchajte maminku! nach sa z vas vytvoria krasne embryjka a potom sa pekne upelesit maminke v brusku na 9 mesiacov - to je rozkaz!!! 😀 🙂 😵
drz sa slniecko...

ass - tak to mas uspesne za sebou, tak sa tesiiiiiiiiiiim... zvladla si to a maly je krasny, nelie mi poslala mms 😵
a prikrmujes? ked mangel zaraba mliecko???
to ti verim, ze si sa s malym pri sebe uz moc nevyspala, to je udel matiek - priprav sa na to, ze sa nevyspis najblizsich 18 rokov 😵 😵 😵

a nelie ty sa kde flakas??? uz valas sunky po vonku ked je tak pekne co???

asshanti
24. mar 2010

ahojte baby,

nas maly ma dnes horsi den, od rana nejak nemoze zaspat, place, nevieme co mu je... vcera bol super, ale tak nie kazdy den je rovnaky... 😒 😒 😒 teraz konecne zaspinkal, dufam, ze sa nebude budit...
baby, chcem sa vas spytat, dodrziavali ste ten 3 - hodinovy rezim z nemocnice? my mame malo mliecka, tak dokrmujeme, ale dufam, ze sa to uz rozbehne... papame polievky, vela pijeme, tak snad to pomoze. 😉 poradte nieco o vasom rezime s miminkami... 🙂 myslim si, ze uz mam viacej mliecka ako v nemocke, lebo dnes uz maly iba z neho grcol na bodynka, ale neviem... ako budem vediet, ze je ho dost??? ☹ ☹ ☹

vierka
25. mar 2010

ass - nie je kazdy den rovnaky a este maly si musi zvyknut na to ze je doma... aj u nas to bolo zo zaciatku horsie, ale potom si maly zvykol...
co sa tyka rezimu, mne ani v nemocke nejako nekazali mat nejaky 3 hodinovy rezim - maly sa tak nejako budil aj sam, nebudila som ho... co sa tyka mliecka, velmi pomaha vinea - treba si ju vybublinkovat a hrozno... je to dobre na tvorbu mliecka, tak pi aj vineu... ja som si davala denne aspon liter a ostatne doplnila inymi tekutinami - cistou vodou, alebo jablkovym dzusom... ale ked potrebujes aby sa ti mliecko rozbehlo viacej, tak aj castejsie prikladaj... ale po cisarskom sa aj mne naplno rozbehlo az ked sme boli doma... ako prides na to ci je ho dost? sleduj maleho bradu - takzvana pauza v brade - ked proste saje pusinkou (to si hromadi mliecko do brady), na chvilu prestane a potom prehltne tak je to dobre - takychto by malo byt aspon 8 prehltnuti za krmenie 😉 lebo to mlieco zo zaciatku tak staci, potom ked bude starsi, tak aj to mliecko sa uz bude v jeho brusku aj rychlejsie spracovavat, tak potom bude pit viacej...
ked chces, posli mi do IP mail a ja ti preposlem nejake dobre materialy o dojceny co nam posielala nasa laktacna poradkyna ked som chodila na ten predporodny kurz 😉

vierka
25. mar 2010

ass - nasla som tvoj mail na FB, tak som ti to uz aj poslala 😉

nellie_
autor
25. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂
Ashanti malinky je nadherne babenko.... vcera mi strasne blbol FB ale pozrela som si ho, len sa mi nedal napisat komentar ku foto..
baby taka som pysna na tych fasich faganov.. dali ste si aj s polovičkami vsetky zalezat... 😀 😀 😀

U mna ani nic nove... v pondelok mam ist na sono a dozviem sa vysledky HP.. tak som zvedava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre