Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
27. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
grafik vypada celkom pekne, uvidime co z toho vylezie.... 😅

snecka
27. jan 2009

Ahoj Nellie no pekne sa držíš, mne je voľáko divne, stále by som spala, ten Utroš je fakt 😝 bleee, a moja zvýšená teplota, ako keby na mňa liezla chrípka ale zatiaľ nič ☹

nellie_
autor
27. jan 2009

sneci a co ked to mas tehu priznak to spanie??? 😉 inak aj ja pocitujem zvysenu unavu pri nom.....
a kde mas grafik snecka??? 😕
inak vies ze niekedy sa baby pri zaciatkoch tehu citia tak ze ako keby neboli vo svojej kozi a liezla na ne chrpika??? 😉

snecka
27. jan 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
čo myslíš kedy by už niečo mohlo byť vidno na tehu teste, to by boli skoro príznaky nie?
Aleee bola by som rada keby si mala pravdu. 🙂

nellie_
autor
27. jan 2009

sneci ty mas ake krasne teplotky.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 toto musis koncit // 😎 😎 😎
niektore baby uz maju pozitivny test 12DPO ale zevraj je lepsie pockat az do 16DPO lebo sa môze slabo vylucovat HCG, ja si veru pockam radsej lebo mna cisto biely test dost stresuje.... ☹ ☹ ☹

snecka
27. jan 2009

Aj mňa to stresuje ale potom sa aspoň upokojím, nie som taká napätá, síce si porevem ale potom je už všetko OK. Ja asi skúsim cez víkend, a Nellie teploty klesnú aj keď budem brať Utroš, mám ho brať totiž až do 02.02 keď idem na test z krvi.

alex
27. jan 2009

ahojte kočky,
tak manžel išiel na pohotovosť, nech mu dajú nejaké antibiotiká, lebo teploty stále neustupujú ☹
ja som teraz na chate a čakám, kým prídu. Chcela som ísť lyžovať aspoň sem k chate s neterkou, sestrou a bratom, ale neterka aj sestra si nechali lyže v truhle u švagra a ten išiel do Jasnej, takže máme oddychový deň.
Inak mám svalovicu na každom svale tela asi, ale je to super, konečne niečo pre seba robím 🙂
Teplotu som si dnes ani nemerala, keďže teplomer okupuje teraz môj mužík. Dúfam, že sa čím skôr uzdraví, lebo bez neho sa mi nikam nechce.

vierka
27. jan 2009

ahojte babulky...

nelie - ta teplotka sa ti pekne drzi, len tak dalej 😀

snecka - no ja zatial na utros nereagujem... vcera som si dala prvy a ja te paraaaada jak hned zaspim, sak to na ludi tak vplyva a cucala som do stropu a ne a ne zaspat 😀 ja som asi ina 😀

alex - tak to ma mrzi, ze tie teplotky mu nechcu nejako ustupit, hadam mu pomozu nejake lieciky 😒

no a my si ideme zajtra pre miminkaaaaaaaaaaaaa 😀

snecka
27. jan 2009

Hurá Vieri babetočká už budú zajtra v Tebe , no a môžeme to prežívať spolu. 😉 Veľa šťastia

vierka
27. jan 2009

snecka - dakujeeeeeeeeeeeeeeem 😀 no my budeme naozaj naraz testovat 😀

nellie_
autor
27. jan 2009

vieri tak uz zajtra.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja to tak prezivam s tebou..... 😵 😵 😵 😵
budem na teba moc moc mysliet.....

alex veru manzelik dobre urobil ze siel po tie antibiotika... 😕

takze po zajtrajsku vsetky uzb len cakame na // 😵 😵 😵 😵

anjelinka
27. jan 2009

Ahojte dievcata,

vierocka, velmi budem na teba mysliet, nech sa babatka krasne zahryznu 😉

snecka, nelluska, vy mate nadherne grafiky, juuuuj. baby, to by bolo krasne zacat novy rok s //. cert by v tom bol, keby ste neboli tehulky.

alex, nech sa muzicek da dokopy, zvlast, ked ste na dovolenke. skore uzdravenie mu zelam.

Ja vam hodim moj graf, ono mi to naznacilo ovu, tak ako som tusila a vychadza mi z toho to, ze ja mam ovu kazdy druhy mesiac, asi mam pravy vajecnik, co mi z neho vzali fakt nefunkcny 🤐

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

Skor si vsak myslim, ze ovu bola cez vikend, akurat, ked tam mam vyznacene hlieny, a prave vtedy som nemerala teplotu, no snazili sme o dusu 😅

snecka
28. jan 2009

Ahoj anjelik, že sa ukážeš, no, no
Aj ty máš grafík pekný si dlho nemala takýto 😉 , bude víťazný
Vieročka zlatko myslím na Teba nech sa babetočka poriadne zavŕcu a odvŕcu len po 9 mesiacoch 😵

nellie_
autor
28. jan 2009

anjelinka ahojky...jej pekny ovulacny grafik....takze sme sa dockali ovu aj u teba...parada 😉 😵 😵 😵 😵

vieruška aj ja na teba dneska inteznivne myslim...nech su babetinka riadne silne a poriadne sa u teba zabývajú... 😵 😵 😵 😵 😵

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
musim uznat ze fakt mam pekne teploty aj ked viem ze to este nic neznamena, ale doteraz mi po ovu dost skakali aj pod tu ovu ciaru a teraz prvy krat nie a drzia sa nad ciarou....
inak priznaky nemam zatial ziadne okrem toho ze ma pobolieva sem tam podbrusok, ale len tak jemne ziadna velka bolest a som unavena, ale to pripisujem tomu utrošu..... 😅

vierka
28. jan 2009

ahojte babulky... dakujeeeeeeem moc ze na mna myslite... 😀
my za chvilku vyrazame... ja tu este beham v zupane 😅 potom sa vam ozvem, ze ako to cele prebiehalo 😀

anjelinka
28. jan 2009

Dievcata moje krasne, dobre rano.

Vierocka, urcite sa nam ozvi, myslim na Teba, neboj sa, tam "hore" som to uz zariadila 😉

No, moj dnesny pokles, uvidime zajtra rano, trosku ma to sklamalo 😕 .

Inak, neluuuuuusik, taaaak si zelam, aby uz konecne si mala /////////////////, toooolkoto ciarok 😉 😉 😉

Snecka, uz sa posnazim byt tu castejsie. Vlastne, uz sa opat stahujem do temy 😀

vierka
28. jan 2009

anjelinka - dakujeeeeeeem, si zlaticko 😀 vsak aj vsetky babenky tu ste zlaticka 😀
urcite sa ozvem, ale teraz uz musim ist od compu, lebo mangel uz po mne zazera... aby sme este pred tym vkladom nestihli este aj rozvod 😀 😀 😀

anjelinka
28. jan 2009

vierocka, to snad nieeee, dnes je vas stastny den....dnes budes totizto tehulkou. potom nech si ta manzelik pekne opatruje, obskakuje, aby sa babatkam pacilo v perinke 😉 😉

nellie_
autor
28. jan 2009

anjelinka ahoj... 😵 😵 😵 😵 😵
taka som rada ze sa sem stahujes, ani nevies ako...chybala si nam tu... 😉
no co kuchyna je uz na komletku prerobena???
my sme tiez uz zacali pomalicky prerabat nas bytik....uz mame na kompletku elektriku a navrtane do stropov konstrukcie na sadrokartony tak sa vytesujem...zatial stale ideme z nasich usetrenych zdrojov, ktore sa uz ale riadne stencili tak ideme uz ten uver vybavit....
ja uz fakt verim ze tento rok sa na dobre obrati, lebo minuly nas len smola prenasledovala vo vsetkom....

ja tiez nam tu vsetkym prajem // 😵 😵 😵 😵 ved uz sme sa tolko nacakali a zasluzime si to.... 😉 🙂

vierka
28. jan 2009

ahojte babulky, tak uz som maminka krasneho 4-bunkoveho babatka. Mame len jedno ale o to viacej sa tesiiime 😀

shaarka
28. jan 2009

vierka
😵 😵 😵 😵 😵

anjelinka
28. jan 2009

Vierkaaaa, ahooooj, tesiiim sa velmi....drzim palceky mamicka 😉 .

Nellik, ved hodim fotky, len sa ku tomu nemam kedy dostat, mam pofotene len vecer, a to nie su velmi dobre zabery, najlepsie by bolo cez den, lenze z roboty chodim teraz za tmy 😖 , mame vela roboty, v piatok mame metodicky den, takze vyse 40 akcii, tesim sa 🙄

snecka
28. jan 2009

Vieri zlatik, teraz len ležkaj babuľka a hladkaj si brušinko 😵, nech tam len pekne babetočko čušká.

vierka
28. jan 2009

babulky dakujeeem 😀 nebojte sa, lezim vykotena na gauci a papam same dobrotky 😝 mangel dokonca povesal pradlo, sice sa mi chlpy jezili pri tom akym stylom to spravil, ale asi si budem musiet na to zvyknut 😅 😀

nellie_
autor
28. jan 2009

vieruška jeeeeej to je nadhera....to je take krasne....ty mas v brušku babo... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vieri to je jedno ako povešal, je pekne od neho že ťa tak obskakuje.... 😵 😵 😵 😵
takze tfuj tfuj tfuj aby sa poriadne uchytilo a potom ti zelam krasne a bezproblemove tehulkovanie... 🙂 🙂 🙂

vierka
28. jan 2009

nelie - dakujeeem, verim ze sa coskoro vsetky stretneme v inej teme 😀 ten moj mangel je zlatusik, keby ste ho poculi ked pustil pracku "to co je za zvuk?" - je vidiet ze ju moc casto neobsluhuje 😀

nellie_
autor
29. jan 2009

ahojte babenky
ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

skoda ze nie su tie teplotky este vyssie.. 😒

anjelinka
29. jan 2009

Ahojte,

nellik, mojaaaa, ved mas krasne teplotky, co by som ja za take dala 😔 😔 😔

nellie_
autor
30. jan 2009

anjelik no hej, zatial sa celkom drzia...doteraz taketo este neboli..vzdy mi to dost skakalo 😉

uvidime co bude ked vysadim utroša dneska... 😒

nellie_
autor
30. jan 2009

vieruška a ty kedy pojdes na test z krvičky.... 😉 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre