Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
17. mar 2009

Ja idem zajtra k zubarke, bojim sa toho jak cert kriza, si normalne vzdy pytam znecitliviet celu hubu injekciou, brrr...

Nelusik, presne tak, "cakame na zazrak", no dnes som volala do tej poradne, co som spominala, takze musim mat odporucanie od gyndosa, zajtra tam zrejme skocim pre papier, lenze buduci tyzden som cely na skoleni od rana do vecera, no a dostavim sa tam asi az o dva tyzdne.

Nellik, ty budes mat ovulku, nebooooj 😉

alex
17. mar 2009

Ahojky,
anjelik dobre si pamätáš, pred rokom som chcela odísť, vtedy ma ukecali... no čo už. Z časti je to aj moja chyba, keďže som trávila pracovný čas aj na nete a nevenovala som sa práci na 100percent. Do budúcna sa poučím. Preto sem cez deň ani nechodím teraz. Niečo si hádam nájdem 🙂 sľubujem, že sem vždy večer nakuknem a pozriem, čo je nové 😉

anjelinka
17. mar 2009

Alexik, ahojky, no a to ti na to nejako prisli alebo ako??? 😕 A ako ti to oznamili? Pamatam sa, ze si spominala aj to, ze mas vcelku v pohode sefku...
Kazdopadne, ako pises, radsej tu cez den nenakukuj, aby ti nechceli spestrit posledne chvile...ale verim, ze skoro si najdes novu pracu... 😉

alex
17. mar 2009

nie, neprišli mi na to. Ale ja mám dosť merateľnú prácu a myslia si, že by som mala stíhať viac. Keby mi na to prišli, tak mi nedajú odstupné, takže nebudem pokúšať teraz... 😉 Šéfka je v pohode, ale stále je to šéfka, takže tak. My sme mali ročné hodnotenie a tam mi to povedala. Bolo by jej to ale jedno, keby nás tam bolo viac, ale takto som tam bola sama a tak to bolo viditeľné. No čo už, som blbá... Poučím sa do budúcnosti...
Inak tu v BA je práve búrka 😖

nellie_
autor
18. mar 2009

ahojte, Alex neboj ty si isto najdes nejaku dobru pracu 😉
co si vlastne robila teraz alex????

Anjelinka aj ty to mas teda v praci pestre...inak ja tiez teraz nestiham nejak...

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie toto je môj graf, mam nejake moc vysoke teploty, uz sa obavam ci ovu bude...ale sak neva ak nie tak co uz...teraz mame aj tak vela behaciek okolo domu takze momentalne to az tak brutalne neriešim... 😉

A co je so snečinkou???? 😕 😕

vierka
18. mar 2009

ahojte babulky...

alex - urcite si najdes nieco nejaku lepsiu pracu a bude to vsetko ok 🙂

nelie - ahojcek... aj ste uz nieco pokupovali do toho vazho domiska??? 😀

ale vazne, co je zo snecinkou??? 😕

snecka
18. mar 2009

Ahojte ☹ , som smutná, strašne ma depkuje kolko je tu tehotných a ja nic, to je na slucku. No Neliie aj ja tuzobne ocakávam ovu bez liekov no neviem neviem, meriam poctivo tento mesiac tak uvidime.
Ste fakt strašne zlaté že ste si na mna spomenuli, moje babulky, cmuk.
Ja som sa vcera rozhodla ze moje IVF bude len v juni, lebo chcela som v maji ale mam aj skuskove, takze stresy, tak v juni budem mat uz po skuskach a budem v pohode, tak ja tak.
Takže 3 mesiace oddychujem bez liekov, som zvedavá na ovulku, lebo ja mam PCO a anovulaky, no mozno sa mi vajecniky nastartovali a budem milo prekvapená 😕
Drzim Vam vsetkym palceky. 😉

vierka
18. mar 2009

snecka - neboj sa, nie si sama netehu - si zabudla na mna 😅 😀
tak to je super, teraz si pekne porob skusky aby si sa potom mohla naplno venovat stimulacii a vsetkemu okolo toho a aby si pritom bola v klude a nemusela sa stresovat skuskami...
ja som dnes volala do centra a idem si buduci tyzden podat novu ziadost na nase druhe IVF, tak som zvedava 😀

snecka
18. mar 2009

Ja viem Vieri ze nie som sama, ale uprimne nie je ti z toho smutno ☹, Tak ti budem držat palceky aby to druhe IVF uz vyslo, a ono vyjde. Vieš niekedy tu mam pocit z niektorych bab ze sem pisu aj napriek tomu ze ziadny problem nemaju, a co mi co sme si uz tolkým presli a este aj prejdeme, uz ma to sere 😠, tato nespravodlivost, dakedy mam pocit ze som niekoho zabila a toto je trest za to. ☹

vierka
18. mar 2009

snecka - jasne ze to niekedy na mna dolahne, ale potom na druhej strane si poviem, ze tie zeny nemozu za to ze zrovna ja mam problem a uz vobec nie tie ich miminka.. ale je to niekedy vazne tazke... ale tym si nepomozem a musim ist proste dalej... ale na druhu stranu tu vidim aj pripady, kedy mali baby omoho horsie problemy a vidim tie ich uzliky a to ma vtedy straaaaasne motivuje, ze sa to proste podari aj nam.. musi 😀
zeby si si niesla este nieco s karmou z minulych zivotou??? 😕 😅

nellie_
autor
18. mar 2009

jeeeeej ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sneci, presne viem ako sa citis...ja sa snazim byt optimistka a nepripustam si to...ale pristihla som sa uz ze mam niekedy presne take iste myslenie ako ty...ze nechapem co som komu urobila ked musim takto trpiet...ved teraz sme začali 14-ty cyklus....ale ked mam pravdu povedat, zvykla som si 😔 😔 😔
clovek si zvykne na vsetko...mna len stve ked mi moja doktorka povie ze ona nechape a nevidi pricinu preco by som nemala otehotniet..ona ma stale len do centra posiela, ale uz pockame po lete a pojdeme....
Neboj sneci, hlavu hore, este stale nas je tu dost bojovnic za babetko a musime sa navzajom podporovat a verit... Mne sa paci to kredo z tej reklamy ze " na tie najkrajšie veci sa opati počkať" 😵 😵 😵 😵 takže my si počkame a isto sa vsetky dočkame 😉

Vieri no takze na dome uz celkom dobre to vypada uz sa to tam normalne črta 😀 😀 😀 aj ked stale je to este rozbombardovanisko 😀 😀 😀 😀 ale uz mame aj vodu natiahnutu aj stierky nanovo porobene teraz cakame na zavedenie plynu a potom uz pojdeme robit plavačky a sadrokartony dokončit..o 3 tyzdne nam pridu nove okna osadit a potom to uz bude dobre..teraz je najhorsi ten plyn nech este sa dorobi.....
zatial sme kupili len sprchovy kut a este nic ine..a v sobotu sa chystame oblklady pozerat lebo kupelka sa uz moze zacat obkladat...dufam ze najdem ten moj fialovo biely co som si vysnivala.. 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
18. mar 2009

nelie - no ja tie pocty cyklov uz ani neratam - to ja by som uz mala aj nejaky 25 cyklus 😀 😀 😀
tak to je super, ze takto si pekne robite... uz ty vidim natiahnutu v monterkach s kladivom v ruke ako davas doli stare omietky, aby sa mohli davat nove 😀 a potom musis dat aj nejake fotecky, ked to tam bude vyzerat uz menej ako bombardovisko a bude sa to uz aspon trochu podobat na hniezdocko lasky 😀 😀 😀

nellie_
autor
18. mar 2009

vieri to zas nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ziadne monterky a kladiva nehrozia 😀 😀 😀 😀 😀 drahy ma tolko kamosov, ze chudaci pomaly nemali co robit tam 😀 😀 😀 😀 a to teda mame fest velky bytisko 4 velke izby dokopy je to 156 m stvorcovych obytnej plochy...ja som len technicky dozor a chodim ich tam "usmernovat" 😀 😀 😀 😀 😀 a nosim papaničku pre chlapov... 😀 😀 😀 😀

jasne ze urobim album na streche, zatial sa mi tam tie skarede fotky nechce davat..dam ich tam az potom aby bolo vidno ten rozdiel pred a po 😀 😀 😀 😀

vierka
18. mar 2009

nelie - sa asi bojis, ze by sme ten rozdiel nezbadali keby si tam dala len jeden druh fotiek 😀 😀 😀
no tak to je super za mate taku vypomoc 😉 a to mate teda riadne rozmery, sa cudujem, ze este nie si tehu, ved kym ta mangel dobehne tak sa aj unavy a uz sa mu nechce 😀 a take technicke dozory su najlepsi job - mas to presne tak ako chces a bez roboty 😀 😀 😀

katika82
18. mar 2009

no ahojte llásky ja som tu riadne dlho nebola,
snecka vie preco a asi aj anjelka,
no čo ako sa mi máte,
snecka to mi je luto ale neboj niesi sama
mne tiez clostyl nezabral teraz som tri mesiace bez a potom mi vraj skúsi dať znova na tri mesiace a ze mame skúsať.
dnes som sice 38 DC a mrcha nikde ale neviem zbytocne si nerobim iluzie

nellie_
autor
18. mar 2009

Kati ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ty ja som akurat minule na teba myslela ze co je s tebou 😉 si tu dobre dlho nebola 😉
38DC fíha a aj merias teplotu, ci nie???? a ake mavas cykly bez clostilu?

katika82
18. mar 2009

ahojkaj mojko,
no tak nebola som tu dlho to máš pravdu.
no cykly také dlhé nemávam práve že najdlhší som mala 35 DC ale to len asi dva krát za rok.
naviše sa cítim dosť divne
.mam veľmi citlivé prsia, stále sa mi točí hlava a dnes som rano už aj vracala.ked som sa najedla trošku to prešlo ale stale som taká na odpadnutie.test som zatial nerobila nechcem sa unáhliť vieš aké su testy že sa nedá na ne vzdy spolahnút.
vytok mam stále taký bielo žlty hustý krémový.ta
prechladnúť som nemala kde lebo sa stále dobre obliekam a podburško ma občas rano a večer pobolieva ale nič hrozné to nieje.ked si skúsim na dotyk tak ma ani vaječníky nebolia.
dnes rano som skúsila aj teplotu zmerať a bola 37,4 bazálna a telesná 37,2.
krčok ked si večer pri sprchovaní skúšam tak je na špičke veľmi tvrdy a myslim že aj uzavretý.
neviem nejak si mi to neprišlo vôbec som si neuvedomila že už som 38 DC stále som čakala mrchu a vlastne zistujem ze takto dlho mi ešte nikdy nemeškala najdlhí cyklus som mala 35 dnový.
tak neviem čo si mam o tom všetkom myslieť

a ty ako moje?

snecka
18. mar 2009

Ja viem zlaticka ideme dalej 😀
Nellie to mate riadne bytisko, my sme si objednali pred týždňom nové autíčko a asi nam vyjde tento rok aj pozemok na domcek, juj sa tesim, hrozne chcem stavat 😵, takže si robíme teraz takéto radosti materiálne.
Katika babulka naša 😵 😵 , sa teškám že ta tu čitkam, testik si nerobila, nemeriaš teplotu ?
Vieri s tou minulosťou neviem, no možno ževraj som bola farár a moj chlap prostitutka tak asi zato sa nam nedari 😀 😀

katika82
18. mar 2009

ahoj snecka zlatko som rada že si tu,
no teplotu nemeriam vôbec sa nejak nezapodievam snažením aspon sa snažím.teraz mam pred sebou ešte dve skúšky a štátnice takže preto možno nejak na to nemyslím.ak sa nepodarí tak chcem ísť po štátniciach do nejakého centra tak uvidíme

nellie_
autor
18. mar 2009

Kati ved ty si popisala total tehotenske priznaky...ja by som ti to tak velmi priala.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
inak uz by si mohla skusit testik, to by ti uz mohlo nieco ukazat... 😵 😵 😵
Kati testuj 😵 😵 😵 😵 mna uz prsty svrbia za teba.....uvidis ze to bude krasne prekvapko 😉

Sneci, takze nove auticko a domcek paradička... 😵 😵 😵 😵
ze farar a prostitutka 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
18. mar 2009

no ved nellie ale ked ja sa bojím že tam bude len jedna a budem stresovať že či mam ešte malo hcg alebo je problém v niečom inom.
ja viem že príznaky mam total všetky skoro.prsia tých sa nejdem ani dotknut doteraz ma pred mrchou nikdy neboleli, ako náhle pocítim že ma prázdny žalúdok tak ma naťahuje na vracanie, stále mam pocit že idem každú chvílu odpadnúť.ale proste aj tak sa stále bojím že mrcha príde.vaječníky ma nebolia len podbruško rano a večer trošku ale aj tak neviem.

snecka a aké autíčko prezrad

snecka
18. mar 2009

Katika testuuuuuujjjjjjjjj, už sa chcem tešiť s tebou, užaj 😉.
Kupili sme Citroen C4 - bola výborná cena a perfektná výbava 🙂
Nellie mi by sme už testovali však? 😀 , Katika nedaj sa vyprosovať, no.

katika82
18. mar 2009

no dobre tak vyskúšam dnes večer aj ked neviem
mam testy od kamošky z ísrka vieš tie irske testy sú také že normálne si urobím výter ako ked sa berú stery z krčka potom tu tyčinku namočím do takej tekutiny na 5 minút a do toho potom testovací pasik preto neviem či je to dosť spoľahliví vieš ked sa netestuje podla moču.

nellie_
autor
18. mar 2009

kati tak supito presto do lekarne a kupis klasicky cikacio-macaci testik.... 😉
a nezabudni nam dat hned vediet, nech sa tesime s tebou.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sneci tomu ver ze my by sme davno testovali 😀 😀 😀 😀 😀

alex
18. mar 2009

čaute, tak som nakukla a čítam že katika bude testovať... teším sa a držím palce! 🙂

katika82
18. mar 2009

dakujem alex no dúfam že to bude mať dobrý výsledok

nellie zlatko ale nemam kde kupiť normalny lebo ja som v praci do 5 a ked zidem z týchto hôr do mesta tak to sú už všetky zatvorené.takže musím skúsiť tamten čo mam a kolegyna mi kupi a v piatok prinesie normalny

anjelinka
18. mar 2009

Ahojte lasky,

katkaaaaa, ahoj mojka, casto na teba myslievam, ako sa mavas, atd...Ved mas cisto tehotenske priznaky, a ta teplotka, mala by si si fakt urobit testik. Nemyslim si, ze ked v Irsku predavaju take testy, zeby boli zle, vyskusaj, no a potom keby nic, tak aj normalny nas test. Ale verim, ze je to fajn. Ja som si dnes po pol roku kupila tehu testy, ked som sla od zubarky, ani neviem preco, proste zasla som do lekarne a kupila 😀 😀 😀 . I ked odkedy meriam poctivo, tak som netestovala.

Zubarka ma potrapila, tak som si zobrala uz aj paragraf na dnes, trebalo by mi skocit na gyndu, nechce sa mi vsak, pre ten vymenny listok.

katika82
18. mar 2009

ahoj anjelinka,
juj moja aj ja som rada že som po dlhej dobe zavítala kuknúť,
vieš dosť mi pomohlo nemyslieť na všetko všetko okolo tehu preto som tu nechodila.
bolo mi za vami smutno ale musela osm odolať pokušenie stresovať sa

ty sa pochváľ čo nové ako teplotka

anjelinka
18. mar 2009

Katka, aj my sme rady, ze si prisla, chybala si nam. Dufam, ze budes chodit castejsie. Ja si velakrat hovorim, ze nejdem pisat, nejdem citat, ale neda mi, tak stale dojdem. Moje cykly su stale anovulacne, doktor odmietol pichnut pregnyl, takze uz tam nechodim, ale chystam sa do poradne, kde sa doktor venuje neplodnosti, nie je to centrum, ale ambulancia, lenze potrebujem vymenny listok. Na centrum sa necitim, urcite nie dovtedy, pokial mi nejaky normalny doktor sa nepokusi vyvolat ovulaciu.

Moja, no a ten testik isto skus, ake mavas dlhe cykly? 38 DC je uz vysoky datum 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre