Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
27. mar 2009

ahoj vieri ze miss marec sa tu uchechtavam 😀 😀 😀 😀 😀

no som zvedava co z toho vylezie tento mesiac...uz som sa pohravala s myslienkou ze si predsa len teraz po ovu nasadim utroša, ale nie nenasadim aspon si odsledujem meranim prvy cyklus bez hormonov a zistim ci fungujem ako mam 😉 😉 😉 ked naturalne, tak naturalne 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
27. mar 2009

nelie - vies, chcela som napisat, ze Miss sliznica - ale to vyznelo trochu divne 😀 😀 😀
podla mna by si mohla skusit taky echt natural cyklus, ze ako sa tvoje telo chova, ved utros si mozes kludne nasadit ten dalsi mesiac, alebo uz nikdy 😀

nellie_
autor
27. mar 2009

no fuuuuuuuuuuj to je ozaj nechutne ze miss sliznica 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ano necham necham taky echtovy ked uz tak uz 😀 😀 😀
a potom ten dalsi by som to zasa nejak podporila možno po ovu...ale ved uvidim ak sa budu teplotky drzat, tak potom mi telo produkuje dostatok progesteronu aj bez utroša 😉

ale ze miss sliznica este ze tu som sama, lebo sa tak kosim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
27. mar 2009

ahojte kočky,

pridám aj ja svoj grafík...zdá sa mi to byť na ovulku veľmi skoro, tak uvidíme kedy príde mrcha...

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

alex
27. mar 2009

nellie inak ja som mala taký pocit, že na mňa clostil vplýval aj na ďalší cyklus, keď som ho už nebrala.

snecka
27. mar 2009

Ahojte 😵
Alex je to ovu, aj ja som mala tak skoro ovu a to som nepredpokladala a nebol naplanovaný ani sexik, uz sa musim len spoliehat na malickych ze vydrzali.
Nellie ze miss sliznica, fuj, ja tento mesiac ani neviem aku mam, poviem Vam potom ked budem mat kramy. 😉

alex
27. mar 2009

sneci ja viem, že to môže byť ovu, len u mňa je to také divné, nikdy som tak skoro ovu nemala a ani pocity na ovu neboli. Trošku sa mi hlien objavil, ale ani ten nebol taký echt ovulkovský, takže som zvedavá, ale ak by mi prišla mrcha podľa grafu, ani by som sa nehnevala. Nemám rada dlhý cyklus, keď musím na mrchu vyčkávať.

vierka
27. mar 2009

som rada, ze sa bavite na mojej nechutnosti 😀

snecka - ahojcek... tak ty budes Miss Ovulka 😀 a spravim vam aj serpy ked chcete 😀 😀 😀

snecka
27. mar 2009

No jasné ze chcem , budem ju nosit do roboty 😀 asi by nepochopili, lebo tu poniektoré nevedia ani že majú vajká. 😀

alex
27. mar 2009

no téééda, aj ja chcem šerpu... len neviem, ža čo by som ju mala dosťať 😀

alex
27. mar 2009

ups...dostať som myslela 🙂

nellie_
autor
27. mar 2009

aj aj chcem serpu ale nie tu zlizolinskú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex no vypada to na ovulku 😉 😎 😎 a inak aj ja si myslim, ze mi teraz este pôsobi asi clostil v tele...to som teda sakrametsky zvedava ci bude ovu aj o mesiac 😅

alex
27. mar 2009

to ja aká, zlizolinská???

no ale ak to bola ovu, tak sme ju prešvihli, ale aj tak, by sa to asi nepodarilo, keďže máme slabých bojovníkov.

nellie_
autor
27. mar 2009

alex to vierka ma chcela nazvat ze miss sliznica 😀 😀 😀 😀

alex nebud taka pesimistka, niekedy priroda zabojuje a zadari sa 😉

alex
27. mar 2009

ahaa, už chápem 😉

no neviem, so 100tis. spermiami toho veľa nenarobíme 😀

vierka
27. mar 2009

babulky, ja sa pre teraz lucim, idem pomaly do centra pokecat s dokim a dalsom postupe a vypisat si novu ziadost na IVF 😀

nellie_
autor
27. mar 2009

vieri 😉

alex ze 100tis..ved si zober ze staci jedna jedina aby sa zavrtala do vajka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
27. mar 2009

viri pozdravuj 😉

alex
27. mar 2009

no mne dnes ide... 😖

oprava:

Vieri pozdravuj 😉

alex
27. mar 2009

nellie, ja viem, že stačí jedna na zavŕtanie, ale potrebuje kamošov, aby sa k vajku dostala a vraj oni niečo vylučujú, keď sa snažia do vajka dostať, čo oslabuje stenu vajka a tak sa tam potom tá jedna dostane. Preto by ich malo byť čo najviac.

nellie_
autor
27. mar 2009

fí alex vidis to ani neviem ze daco take spermose robia ked sa dobyjaju do vajka 😅 😅
no moj drahy mal spg normalny a aj tak sa nemozu zavrtat....
ja som zvedava kedy si konecne moje vajko a jeho spermijka potykaju nejak nie a nie 😀 😀 😀 😀

alex
27. mar 2009

nooo, neviem čo je na tom pravdy, len som to tu niekde čítala.

no ja sa už spolieham na IVF 🙂

katika82
27. mar 2009

Ahojte babulky,
takže s drobcom sa máme fajn,
doktor mi robil ult, drobčekovi už bilo aj srdiečko aj som ho počula bolo to úžasné fakt neopísateľný zážitok.
dal mi lieky na nevoľnosti ranné ale zatial mi neni až tak zle tak ich zbytočne neberiem a dal mi aj duphaston že pre istotu ked sme sa tak dlho snažili aby sa niečo nestalo. v Pondelok idem na krv a potom 5.mája na dalšiu kontrolu ak bude všetko v poriadku.
som rada že na mna myslíte.
nellie - super že bola ovulka aj bez liekov aj ja som ju podla všetkého tak musela mať ked som tehu.
snecka budeme na teba myslieť na IVF dúfam že sa to už tento krát podarí.
tak sa majte krásne ked budem mať nejaké nové info ozvem sa.

nellie_
autor
27. mar 2009

Katika to su krasne spravicky.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
som rada ze si sa ozvala...sme na vas silno mysleli 😉
verim ze to musi byt nieco krasne pocut srdiecko....a verim ze aj my sa coskoro dockame 😵 😵 😵 😵 😵

Kati a ty si bola kolky cyklus po vysadeni clostilu toto?????

vierka
27. mar 2009

ahojte babulky, ziadost vypisana, ked mi ju v poistovni schvalia, tak sa mi ozvu a ja sa v maji pripomeniem na stimulaciu.

katika82
28. mar 2009

nellie- no ja som posledný clostyl dobrala v oktobri tuším potom som bola bez neho a až teraz vo februári sa nam podarilo otehotnieť.

nellie_
autor
30. mar 2009

Ahojte.... 🙂 🙂 🙂 🙂
aj vy tak trpite po tej zmene casu???? mna ide porazit 🙄

Katika takze to dost po dobrani clostilu sa vam podarilo ale super toto mi dodava nadej 😵 😵 😵 😵
Vieročka super 😉 🙂

vierka
30. mar 2009

ahojte babulky 😀

nelie - no hadam si tak do tyzdna zvyknes 😉
no aj ja sa tesim, dufam, ze v maji pride mrcha nacas, aby som mohla zacat stimulovat, lebo keby prisla v juni, tak ma uz nezoberu na stimulaciu, az v auguste potom 😀

nellie_
autor
30. mar 2009

neboj vieri dojde budes ju nahanat cervenym vinom.... 😀 😀 😀

uz som sa troska prebrala a som v pracovnom švungu.. 😀 😀 😀

vierka
30. mar 2009

tak ja by som mala tiez ist pracovat, ale taaaaaaaaaaaak sa mi nechce 😀
no tak to aby som zacala uz radsej v predstihu teraz, to s tym vinkom 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre