Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
6. máj 2009

vieri ty narkomanka jedna... 😀 😀 😀
ja verim, ze to bude tvoj posledny pichačkovy cyklus 😉 😉 😉 a potom uz nikdy nebudes taketo injekcie potrebovat... 😉 🙂 😵 😵 😵

katika ahojky tehulka..no ako svadobne priprvy su v plnom prude???? 😉

vierka
6. máj 2009

nelie - idem si tvorit album s mojimi liecikmi, tak ked tak jukni ked bude hotovy... ale nefotila som strikacky a ihly, lebo to by bolo uz asi vazne moc, ten pohlad nato 😀 😀 😀

alex
6. máj 2009

vierka nafoť, nech vidím, čo ma čaká 😉

vierka
6. máj 2009

alex - práve som to pridala do albumu 😉

alex
6. máj 2009

hej, už študujem. Ten Crionen, či ako sa to píše, to je načo?

vierka
6. máj 2009

alex - to je nejaky novy vaginalny gel... doki mi ho predpisal miesto utrogestanu (jednu krabicku) - uziva sa to po ET a je to na udrziavanie tehotenstva 😀

alex
6. máj 2009

fíííha... a to teraz všetkým bude predpisovať?

alex
6. máj 2009

a ako sa to akože aplikuje 😅

vierka
6. máj 2009

alex - to mal len nejake sponzorsky co dostali za cenu ako utrogestan - takze to asi dostanu prve ktore teraz pridu az kym sa tonevycerpa 🙂
no to sama neviem moja 😅 urcite to bude sranda... ale po leziacky a je na tom tusim taky aplikator ako na tamponoch, tak si tusim k najblizsej mrche take kupim a budem nasucho trenovat 😀 😀 😀

skatte
6. máj 2009

Ahoj holky, som tu nova a možno niektorá z vas mi bude vedieť poradiť🙂
Chcem sa spýtať, keď ste brali Clostil, mali sme nameranú bazálnu teplotu ako pred užívaním tabletiek. Lebo ja už som zúfala. Minulý mesiac mi teploty veľmi kolísali, čo som pripisovala anovulačnému cyklu ale teraz to je ešte horšie a to už som brala Clostil. Dokonca po menštruácií som mala teplotu 3 dni vysoku a teraz keď mam ovulku, 16 DC, (aj ju cítim, no snaď je to to 🙂, tak ju mam nízku alebo vyskočí na jeden deň. Čo si o tom myslíte? V teplomere to nie, lebo som skúšala aj iný, a pravidla dodržiavam.
Veľmi ďakujem za každý postreh 🙂)))

nellie_
autor
7. máj 2009

no ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Vieri vau to je teda ina "zasoba" no verim ze to uz zaberie a fakt to su prve aj posledne fotky liekov co si pridala do albumu 😉 tie sloniky isto prinesu stastie 😵 😵 😵 😵

Alex a ty kedy zacinas?? uz mas schvalenu ziadost???

Skatte a nemaa grafik, zeby si nam ho sem hodila?...no ja som prve mesiace brania clostilu nemerala BT, tak neviem ako to bolo pri prvych davkach a ako mi telo nan reagovalo, ale pozri si v mojom albume mam grafy kedy som bravala clostil...
ale na kazdu to zabera inak... 😉

vierka
7. máj 2009

nelie - ahojcek 😀
a to som este nefotila striekacky a ihli 😀 😀 😀 no tento krat chcem robit vsetko inak - pri prvom IVF som netvorila album a teraz proste budem!!!! 😀 nech sa to cele obrati 😀 😀 😀
nase alexinka caka stale na tie vysledky genetiky, az potom zacne riesit IVF 😒

alex
7. máj 2009

ahojte 🙂

nellie no ja ešte nemám ani žiadosť vypísanú, až keď mi prídu výsledky z genetiky. Teta povedala, že tak dva mesiace sa čaká. Počítam tak v júny by sme mohli žiadosť vypísať a v auguste by mohlo byť IVF. Ale to tak predbežne, kto vie, možno sa ešte niečo skomplikuje, takže na to sa veľmi nespolieham.

nellie_
autor
7. máj 2009

alex a tam pri tej genetike sa co presne zistuje???? 😕

neboj nic sa neskomplikuje... 😉 a v septembri si uz ista tehula 😵 😵 😵 😵

alex
7. máj 2009

vieš, že ani neviem. Lekár nás tam poslal pre zlý SPG, asi budú zisťovať možné choroby, ktoré by mohlo naše dieťa podediť. A viem, že budú zisťovať, prečo mal manžel taký zlý SPG, či to nemá dedičné.

No v auguste mám dostať mrchu až koncom mesiaca, takže sa ešte načakám ☹

nellie_
autor
7. máj 2009

toto cakanie je fakt ubijajuce... 😒 😒 😒
ale neboj nic, aj my sa vsetky dockame..uvidis 😉 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
7. máj 2009

a s robotou ako?? nic sa ti nerysuje??

alex
7. máj 2009

hej je to naprd, sa mi zdá, že strašne veľa času stratíme...

zatiaľ nie, mala som dva pohovory, kde som sa dostala aj do ďalšieho kola, ale už sa neozvali...
hľadám stále ďalej 🙂

vierka
7. máj 2009

alexik - neboj sa zlaticko, tie vyseldky su coskoro tu, ved ten cas tak leti, ved este pred nedavnom bol silvester a uz je pomaly letna dovolenka... potom si pekne podate ziadost a v auguste ta chcem vidiet pichat, inak dostanes 🙂

alex
7. máj 2009

ak by to záležalo na mne, tak pichám už teraz, ale a to nejako do augusta vydržím a potom vhupnem na to 😉

vierka
7. máj 2009

alex - ja ti kludne poziciam... mne zostali este od minula tri davky 😉 😀

alex
8. máj 2009

Vieri si zlatá, ale myslím že by ma tie tri dávky nastimulovali, takže mi nezostáva nič len vyržať 😀

vierka
9. máj 2009

alex - no keby si bola skromna a sikovna, tak by ti urcite aj tri stacili 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. máj 2009

ahojte...ja len hlasim ze som dnes 2DC...zasa ta svina mrchovska dorazila 😠 😠 😠 😠 😠
ja uz nechapem..dokonale vyuzita ovulka, graf ako vzdy ukazkovy a prd z toho....
ja si niekedy fakt zelam, aby mi boli laparkou nieco zistili 😔 😔 😔 😔 😔
mna to ubija....a drahy to zacina cim dalej tym horsie znasat.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vierka
11. máj 2009

nelie - tak to ma mrzi mojko, ze to zase takto dopadlo... moja, daj si naozaj s tym pohov, s tym meranim a so vsetkym, ved vidis ze ukazkovo grafujes... tak si uzite pekne leto, nemyslite nato (aj ked viem, ze je to tazke) a potom sa tym zacnite az trapit a riesit to nejako uz cez to centrum...
ale podla mna by si mala teraz vypnut a uzit si s drahym a vasim bytikom krasne leto 😉

nellie_
autor
11. máj 2009

vieri no ved jasne - pokusim sa... 😅 ked ja som bez merania chora... 😀
a stale sa bojim ze budem mat znova anovulaky....ale ved uvidim mozno sa ozaj vyflaknem na to...a budem sa zamestnavat zariadovanim bytika....teraz nejak staghnujeme - cakame na blbych plynarov, to je neskutocne kolko vseliakych ziadosti musia poschvalovat...vsetko teraz stoji...ked bude plyn tak ideme uz robit obklady a plavačky a malovat steny.. 😵 😵 😵 😵

vierka
11. máj 2009

nelie - tak sa zameraj s meranim na nieco ineeeeeee 😀 je tooooooolko moznosti co vsetko sa da merat 😝 😀 a mozno by boli na tom aj vacsie hodnoty nez si dosahovala ty 😀 😀 😀
no to poznam, kolko sme mi na vsetko cakali a to sme tam mali uz vsetko zapojene stacilo to uz len spustit... a aj na to si pankovia vymysleli, ze maju na to 30 dni 😕 no otras 🙄 takato papierova vojna ma vytaca 😨

nellie_
autor
11. máj 2009

presne vieri..len sa to zbytocne natahuje...a kazdy na nas kuka, ze moj drahy je neschopny...som sa povadilo so svokrou svagriny za to...este ze mne neni ziadna rodina ta stara bosorka... 😠
furt do mna rype ze aky je neschopny ze tolko cakat a ze kedy sa prestahujeme a pritom my za to nemôzeme a na to ze drahy je vacsiu cast z mesiaca prec (aj teraz isiel v piatok do portugalska a pride az vo stvrtok) tak sme toho od februara postihali dost...
ale ta stara sa bude do nas starat jaj len ma vytaca, zabila by som ju....pritom to ani jej vec neni.... 😠 😠

no tak zacnem teda merat nieco ine 😀 😀 😀 😀 ved ja si nieco vymyslim.. 😀 😀 😀

vierka
11. máj 2009

nelie - no ale niektorym ludom nevysvetlis... ved musi byt vzdy niekto kto vie vsetko lepsie a urcite by to vsetko hned mal, lebo je sikovny... kasli na to... robte si svojim tempom a dalej bojujte v papierovej vojne 😀
to ja tazko s ludmi... niekedy vaaaaaaaazne tazko....

no ja verim, ze coskoro bude vsetko pomerane, ale potom musis dat info, ze kde si merala a co a kam sa oplati kvoli tomu chodit 😝 😀 😀 😀

katika82
12. máj 2009

ahojte lásky juj tak veľmi na vás myslím
nelie to mi je ľúto naozaj ale fakt už musíš prestať s tým meraním a sledovaním sa.ja som tiež stresovala ked mi doktorka povedala že mi dá 3 mesiace pauzu od clostylua tak.hned som si pomyslela no fasa bez clostylu ovu nebude a som v háhi na tri mesiace.povedala som si že dobre že na to kašlem že aj tak to neposúrim a nič s tým neurobím a vidíš náš malý drobec už má 6,5 cm a rastie ako z vody - kuknite fotky v albume som si dala.
Takže prestaň myslieť na to že niečo nestihnete lebo drahý akurát vtedy nieje doma. Ja som si myslela že ovu mam vtedy ked mi ukazovala teplota a podľa termínu pôrodu som otehotnela na 2 deň po mrche.teda posledná bola 9.2 a ja som otehotnela 15.2 teda skoro ešte vrámci mrchy. no to som síce somár z toho ale vidíš čo všetko sa deje v našom tele, a to som si myslela skôr že bude ovu tesne pred dalšou mrchou a vidíš bola presne naopak.
Takže sa vôbec netráp kedy ta mrcha je.vidíš živý príklad vo mne že otehotnieť sa da fakt hocikedy a teplota ti ukazuje uplne niečo iné.možno sa naozaj snažíte v zlý čas lebo teplota ti ovu ukazuje a pritom už bola alebo len bude.
Naozaj nechaj tomu voľný priebeh a uvidíš že otehotnieš ani nebudeš vedieť ako zlatko veľmi vám to prajem

vierka ty len pekne stimuluj aj ked neviem čo toznamená a na čo berieš tie injekcie ale verím že to bude mať úspech.

Myslím na vás zlatíčka tak sa mi držkajte a dávajte na seba pozor lebo ten zázrak čo sa vám podarí stojí za to.
Ked som bola teraz na posledom ultrazvuku a videla drobnca ako sa tak hýbe, kope nožičkami, cmúla si prštek tak to bol zážitok na nezaplatenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre