Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
8. jún 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

vieri ani ty nepozeravas TN?? ani ja 😀 😀 😀 ja uz ani neviem kto ich moderuje 😅 😀 😀 😀
minule som bola v šoku ked som prepla a tam pariškova-docekalova..normalne som aj zabudla ze existuje 😀 😀

vierka
8. jún 2009

nelie - nejako ma to netankuje... kedysi som to pozeravala, ale teraz na to akosi ani chut nemam to stale pozerat kazdy den... a moj mangel pri tom sedi hodinu a poctivo sleduje a ked mu idem nieco hovorit tak len na mna pozrie a ze "pssssst" 😀 😀 😀

nellie_
autor
8. jún 2009

vieri to aj ten moj tak reaguje 😀 😀 😀 😀 ze nemozem ani pipnut a ked je šport, tak to aj keby tam hodinu hola tancujem pred nim, tak on nič.. 😀 😀 😀
som rada, ze v tom nie som sama... 😀 😀

vierka
8. jún 2009

nelie - no ja by som to tancovanie hola, radsej ani neskusala... ako ho poznam, tak by som tam jedine nachladla a to by bolo tak cele 😀 😀 😀

nellie_
autor
8. jún 2009

vieri 😀 😀 😀 😀 😀
zeby som konecne odhalila pricinu môjho zapalu vajecnikov??? 😀 😀 😀

vierka
8. jún 2009

nelie - no a preto ja ziadny zapal nemam 😀 😀 😀
vzdaj to uz konecne, aj tak to nezabera a usetris si aspon kus zdravia 😀 😀 😀
a uz je ti lepsie?

nellie_
autor
8. jún 2009

ale hej uz to vypada byt lepsie - klop, klop, klop nech to nezakriknem....
este 3 injekcie vyberiem a potom po skonceni MS mam ist na kontrolu....tak verim, ze uz to bude OK vsetko.. 🙂

vierka
8. jún 2009

nelie - no tak uz aspon vies, ze sa nemas pretrcat, ze za ten zapal to naozaj nestoji 😀 😀 😀
to si mala aj injekcie? ja ze len normalne liecky...

nellie_
autor
8. jún 2009

no uz som to troska zanedbala 😅
zenska mi vyndala kde som bola doteraz a ze ci som nemala bolesti a ja ze len take sem tam nic zvlastne..a jak ma pomagala skoro som zomrela a ona ze no vidim tie "mierne" bolesti 😀 😀 😀
tak som nafasovala take bolačky au...uz len 3 nastastie... 😎
to zvladnem hadam už...sak som velke dievča 😀 😀

alex
8. jún 2009

ahojte kočky, ja už fičím prvý deň v novej práci. Prišla som vás len pozdraviť a zase idem.
Určite večer z domu nakuknem.

pa pa pa

nellie_
autor
8. jún 2009

alex tak to je super ze uz zarezavas 😵 😵 😵 😵
potom nam podaj blizsie info na akej pozicii si...tak nech sa ti tam darí 😵 😵 😵 😵

vierka
8. jún 2009

nelie - to neznasam ked ta doki tak zmagne ze je potom citit aj to, co by ta vobec nemalo boliet 😕

alex - no supeeeeeeer, tak potom daj info co vlastne robis a ako ti dopadol prvy den 😉

nellie_
autor
8. jún 2009

vieri no ved som mala pocit ze sa tam začnem po stenach skriabat od bolesti 😅
to bolo moje najbolestivejsie vysetrenie v zivote hento - dufam ze ked pojdem po MS na kontrolu, tak uz to tak nebude boliet... 😅

snecka
8. jún 2009

Kukučik babulky
ja som dnes absolvovala predoperačné, na stoličkách ja a dedkovia a babky, no celkom som sa tam dobre citila 😀
Zobrali mi z mojich " úžasných žíl" krvičku 4 ampulky tak som kus vycicaná, ale dá sa. Zajtra už papám Proveru, tak už sa injekcie blížia ukrutnou rýchlosťou. 😉
Alex som rada že už zamakávaš, ja som bola po škole 9 mesiacov nezamestnaná, tak viem ako si sa cítila, ale už je to super nie, no a teraz keď máš novú prácičku zrejme príde aj bábetko 😵 , keď to najmenej čakáš.
Nellie no ty si riadne zanedbala pindulku, ja som tiež raz mala taký veľký zápal, skoro som doktorke aj zuby vybila, tak ma to bolelo 😒 , tak sa len pekne uzdrav a šup zachvíľku na dovču. Ozi a meriaš Nellie? Ja nie, kašlem na to.
Tak vy nesledujete správy? tak to si s Vašimi mm môžem podať ruky, ja som tiež závislá na správach. 😀

alex
8. jún 2009

Ahojte kočky,
tak prvý deň úspešne za mnou. Celý deň len nuda, som si pozerala ako to tam funguje. Pohoda najväčšia. Vyzerá to byť zvládnuteľná práca, jediné čo ma stresuje je, že občas aj šoférovať budem musieť a to ja sa bojím, ale zvládnem to. Som si povedala, že odteraz aj s mužom keď niekam pôjdeme, tak šoférujem ja. Aspoň sa donútim. Je to práca asistentky, ale vlastne starám sa o poštu došlú a odoslanú. Faktúry vystavujem, pripravujem podklady pre účtovníčku, čiže stravné lístky, dochádzka. Starám sa o kancelárske potreby, aby bola v kuchynke káva, minerálky a tak. No pohoda, to by som mala zvládnuť 😀

snecka
8. jún 2009

Alex jasné že to zvládneš 😀 už horšie veci si v živote zvládla no nie? 😉 Tak sa len pekne staraj o vedúceho 🙂 a s tým šoférovaním mám aj ja problém, ale keď treba tak treba. 😅

alex
8. jún 2009

no veď jasné, aj ja si myslím, že zvládnem. Musím teraz sa donútiť šoférovať a bude dobre.
No a ak nám výjde umelé, tak bude dobre a ak nie, tak tiež. Zmluvu mám na polroka na dobu určitú, z toho tri mesiace skúšobnú dobu. Bude to ťažké v tom auguste, keďže nebudem môcť ísť na PN. Len také jednodňovky, ale hádam sa to nejako podarí ututlať.

vierka
9. jún 2009

dobre ranko babulky 😀

snecinka nasa, tak ty si taky TN maniak??? no neviem, neviem, ci ta takto zoberieme do partie 😀 😀 😀
a naco je teraz dobra ta provera??? a kedy teda zacinas s injekciami - ja sa na to taaaaaaaak tesim, mozno este viacej nez ty, lebo je to podla mna cele uzasne, taky zazrak ako sa tvoria vajicka a potom ti vlozia hotove embryjko 🙂

alex - tak to je super, urcite to cele zvladnes... 😉 ja nase auticko soferujem, to milujem, lebo som na neho zvyknuta, ale tiez mi robilo problemy sem tam soferovat sluzobne, ale da sa to zvladnut a ty to zvladnes urcite 🙂

nellie_
autor
9. jún 2009

ahojteeeee 😀 😀 😀

snecinka - poznam tie predoperačne absolvovane s dôchodcami..ja ked som bola pred laparkou na internom, tak tam sedel vedla mna jeden dedo co v kuse buchal barlou o zem a mna to do takej nepricetnosti privadzalo, ze som myslela ze mu tu barlu vytrhnem a hodim na koniec chodby - aj som to uz v mojich predstavach videla 😀 😀 😀 😀 😀 , ale ovladla som sa 😀 😀 😀

alex - takze si asistentka ako sa patri 😉 parada... a to soferovanie - vsetko zle je na nieco dobre aspon sa zdokonalis... 😎 ja som inak tiež taka ťapa, vodicak som si urobila minuly rok v novembri a jazdim len po dedine na nakupy a konecne som sa minuly piatok odhodlala ist sama do vedlajsej dediny so segrou zbierat jahody a zvladla som to 😎 😎 dokonca aj zaparkovat medzi auta co stali v areali tej jahodovej plantaze a potom pocas celeho zbierania som mala stres, ze ako odtial vycuvam 😀 😀 😀 a smrt v ociach som mal ked som vychadzala von tak ujo zavrel branu takze ostala len jedna polka a vychadzalo sa na hlavnu cestu do kopca a za mnou kolona aut a ja stresy ze bude "skapiňačka story" do toho kopca ale zvladla som to 😎 😎 a dodalo mi to odvahu, ze hadam sa uz odhodlam aj sama ist do roboty - do mesta.. 😅

provera je tusim to iste ako utrogestan ci nie???? 😕

snecinka takze uz sa chystas na odber vajičok, nech som v obraze 😅

no ja meriam ale len tak sem tam aby som vedela kedy mi dojde mrcha, bojim sa ze bude meskat kôli tomu zapalu a to nechcem, lebo potom mi hrozi ist na dovolenku s vlochajdou 😠

vierka
9. jún 2009

nelie - ahojcek... tak to ste mali radsej so snecinkou vybavit si tak ako ja,,, ja som sa objednala na interne na presny datum a hodinu, sice som za to zaplatila, ale nejake senilne poznamky a historky som aspon vynechala a nemusela som s nikym nikde vysedavat a mat tiki z niekoho barle 😀 😀 😀

ja uz viem co je to Provera - je to Medroxyprogesterónacelát je umelý gestagén, ktorý vyvoláva sekrečnú transformáciu proliferovaného endometria 😀 😀 😀

snecka
9. jún 2009

Už som tu,
no zjedla som 1 tabletku a je mi uplne že blbo, no možno som tehotná a preto mi je tak zle 😀 , som vtipná čo?
Provera je niečo také ako Utroš, po vysadení by mala mršula prisť ako sa patrí, dufam že už nepríde, no tak to by bol fakt že šok.
Pre Nellie: aby si bola v obraze 😉
od 09.06 - Provera do 18.06
od 16.06 - Decaceptyl - injekcie do bruška až do odvolania
potom by som mala dostať ms a prvý alebo druhý deň ms začať pichať Gonal do bruška asi 14 dní
potom odber, transfer, tehu test a tehotenstvo 😀 9 mesiacov.
Inak idem pichať sama injekcie, už sa normalne teším 😅 😀
Vieročka a vy sa mate ako, negrckaš, sono ešte nerobili? aj ja chcem vidieť tvoje svadobné foto, sa mi marí že Nelienke si posielala.
Anjelik sa má ako?

nellie_
autor
9. jún 2009

no ahojky... 😉
dneska som mala riadne lufty v kancli to normalne divne ze ja som nestihala poriadne konovat 😀 😀
sneci - diky za podanie infosiek uz som konecne v obraze 😎 😎
aj vierka takto podavala a klamala az sa hory červenali 😀 😀 😀 😀

a verim, ze to bude presne tak ako si rozpisala aj s tym tehotenstvom na 9 mesiacov 😵 😵 😵 😵
ty brdo ale to sa dobre vela injekcii picha.... 😅 😅
ale neva aj ja som na to psychicky aj fyzicky pripravena 😵 😵 😵

ano videla som vierkine svadobne fotos - no ale aka kočica 😵 😵 😵 😵 a aj dobry geneticky material si vybrala za manzela 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

ja sa prave idem natlačit hranoliek so syrikom 😵 😵 😵 a potom prasim na predposlednu injekciu 😖 😖 😖

snecka
9. jún 2009

Nellie Vieročka tu stále ma rozrobené s černochmi, aj mm má černocha 😀. Idem Nellie na večeru k Tebe juj dala by som si. A Teba bruško čo, bolí? kedy vlastne ideš na dovču a kde konkrétne, popis mi viac, mňa odrádzajú kamienkové pláže v Chorvátsku ale išla by som tam kukučiť. Teraz je moj sen Norsko, možno na budúci rok, pojdeme na rybačku, moj mm je rybár aj ja by som si chcela spraviť papiere, baví ma to.

vierka
9. jún 2009

snecka - no bohuzial ten geneticky matros neni cernoch - ale nema od neho daleko, hlavne v lete ked robi na stavbach hore bez 😝 😀 ked mi posles do IP mailik, tak ich velmi rada poslem aj tebe, nemam problem, tak kludne sendni 😉
no ty mas tusim ten dlhy protokol, ale urcite to prejde rychlo ako voda... a budes si vsetky injekcijky pichat do bruska, alebo mas aj do zadku??? lebo tie do bruska su uplne super, keby som mala stimulovat len tak, tak si ich picham aj sama, to je uplna pohoda a ani to neboli, je to super 🙂 tak ten tvoj plan beriem vazne za slovo a hlavne tych 9 mesiacov 😀
no mne nebyva vobec zle 😀 zatial 😅 😀 zajtra idem na kontrolu, tak by som si chcela od dokiho vypytat aj nejaku fotecku nasej modelky 😀
inak my sme volany do Norska uz hadam aj zo tri roky, mame tam rodinu, tak by sme mohli byvat u nej.. ale mojho manze niekam dostat je horor... a to ho tam tiez lakaju na super ulovky kedze je aj on rybar 😀 a stale sme tam neboli a veru uz asi tak skoro ani nepojdeme 😅

nelie - no jasne, teraz mi budete moje jedno jedine klamstvo vycitat sto rokov, este aj mojim detom to budes asi stale vyhadzovat na oci 😀 😀 😀
ze jakaaaaaaa dobraaaaaaaa vecerka, taku by som si hned dala 😝 😀 prestri pre jedneho navyse 😝 😀

alex
9. jún 2009

ahojte mojky, hlásim sa že žijem. Práca super, teším sa. Kočka ktorá ma zaúča je strašná brzda, ja viem robiť všetko lepšie ako ona, no čo vám poviem.
Dnes som zahájila šoférovanie, takže keď sme boli s manželom v reštike, tak som odtiaľ šoférovala domov a potom večer z ochodu som šoférovala domov. Celkom sa dá, musím sa ale rozcvičiť.
Dnes oslavujem s mužíkom 2. výročie svadby 😵

snecka
10. jún 2009

Dobré ráno,
Vieročka mám len do bruška, ešte aj sadielko mám fajné tak sa mi pichať bude eňo ňuno 😀 a áno mám dlhý protokol a vyzerá to u nás na klasické oplodnenie, kedže moja laska má nástenkový spg. My máme uzavretú idiopatickú neplodnosť, niet probléma a predsa to nejde 😔
Tak povedz mm že mi ideme miesto neho do Norska, juj hneď by som išla aj keď je tam zima, brr.
Vieročka to klamstvo ti je odpustené, určite, ale pripomenúť ti to musíme 😉
Alex no jaká si ty šikovnica, a tú hus si nevšímaj, možno sa bojí že ju pripravíš o flek, keď je taká tupá. 🤐
Všetko dobré k výročiu. 😉, nech takto oslavuješ aj o 10 rokov.

vierka
10. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

alex - no tym ze vies nieco lepsie nez ona a ona ta zauca, to znamena, ze ona tam uz asi dlho robit nebude ked ta zauci 😀 a je super, ze ti to vsetko tak pekne ide, si nasa sikulka 😉
a je super, ze uz zacinas pomaly soferovat, do toho sa treba len dostat 😉
tak gratulujem ku vyrociu, dufam ze ste si ho vcera riadne uzili 😝 😀

snecka - no tak to je super ked su vsetky len do bruska... ja som mala do bruska len tri, ale tie boli omnoho lepsie nez tie do zadku, aj baby si to chvalili, ze je to super a mozu si to tak pichat aj sami 😀 tak to je super, ze vam nechaju vajicka potom klasicky oplodnit, aj my sme to pri tych nasich dvoch tak mali a je to lepsie podla mna ked to ide takto "prirodzene" 😉 a mozno sa to podari aj bez toho - ved zazraky sa predsa deju 🙂
no nemyslim, ze by s tym suhlasil aby ste isli miesto neho 😅 no my sme tam zase boli volani aj tento rok, ale akosik som tehu tak to tazko pojdeme, tak mozno az o par rokov ked bude male velke, aj to kto vie ci tam ta rodina este bude, ale mohla by 😀
a fotecky mas poslane, tak dufam, ze prisli 😀

nellie_
autor
10. jún 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

dneska som riadne nedospatá..jak som rano trpelaaaaaa 🙄 🙄 🙄 🙄

sneci ideme do chorvatska na Makarsku - odchadzame 17.7. a velmi sa tesim, ideme prvy krat spolu so segrou a jej frajerom, tak sa tesim ako budeme so segrou vylihovat a chytat bronz 😎 😎
ja mam chorvatsko velmi rada, poslednych 6 rokov tam chodievame (jelikoz mame traumu z lietania 😀 😀 ) a je tam super...cistucke more, krasna priroda a milujem tie ich skalnate kopce...kamienkova plaz mi vôbec nevadi, ved dam si karimatku a mame take super nafukovacie lehatko ktorej je aj nafukovacka a tam ziadne kamienky necitim... 🙂 🙂 🙂

dneska-zajtra sa ma dorutit madam mrchata, tak dufam ze nebude meskat lebo to mam ozaj len tak na tesno aj pred dovolenkou... 😠 😠

alex super, ze je to v novej robotke take pohodove.. 😉 a jasne ze soferovanie zvladnes lavou zadnou 😉

vieri ty a tvoj černoch 😀 😀 😀 😀 je ale fakt ze taky maly mulatko je na zožratie..mne sa strasne pacil ten malinky z filmu Milionar z chatrče neskutočne krásne decko 😵 😵 😵 😵
ale u nas ma jedna totalne biela blondinka dieta z cernochom, ktory ale nikdy neprisiel na slovensko takze ho vychovava sama no a ked s nim ide je to riadny kontrast.. 😀 😀 😀 😀 😀 a on ale nie je pekny lebo ma take tie pery ako kubanska upratovačka, moc moc cernoske geny ma to uz nie je mulatko 😅
a moja kamoska ked sa este len mal tento maly narodit zapotila, ze ci ked sa narodi bude hovorit po slovensky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bola pametna hlaška toto 😀 😀 😀

vierka
10. jún 2009

nelie - 😀 😀 😀 a hovori maly po slovensky??? 😀 😀 😀
no ja som dufala, ze podplatim lekara, aby mi vajka oplodnili nejakym cernochom a potom sa budem moct aspon vyhovorit ze sa doktor pomylil 😀 😀 😀 ale taktooooooooo???!!! 😅 no neviem keby sa to narodilo nejake pocerne, ci by mi mangel uveril, ze mam africkych predkov 😀 😀 😀 a ze su to proste len geny 😝 😀
no ja napriklad som pozerala serial kriminalka Las Vegas len kvoli tomu cernochovi 😝 ale ten bol fesi - taky sa mi pacia, ale taky moc cerny a cernossky uz moc neeeeee 😅

snecka
10. jún 2009

No jeje no ty si ale fuuuuu kočica, a to jako sa Vy dve bavíte so mnou Nellie Vieri, také pyrky, no mám dosť na celý deň. 😀
Aj ja som bola zaľúbená do černocha, neviem či Vám to niečo povie spevák Nestor Alexander Haddaway, aj moj pes sa po nom volal že Nestor 😀 . Moj ocko sa stále bál že si zoberiem nejakého černocha, no a chudák sa nedožil ani mojej svadby a to ani nie s černochom. 😒
Aj ja pozerám Las Vegas su fakt dobrý.
A možno pojdem aj ja vyskusať do Chorvátska, no tohot roku určite nie, pojdeme len do Prievidze do vodného sveta na rybačku, boli sme aj minulý rok a bolo super, celý deň som chytala rybičky a chytila som 84cm kaproša skoro som sa kupala s nim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre