Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
20. júl 2009

Baby, len sa chcem spytat, ci mozem v pohode pouzivat gel na intimnu hygienu do sprchy, ked som tehu...??? A ci aj nadalej mozem nosit tangace, alebo zacat nosit klasicke gatky... ??? Dik, pa. 😅

vierka
21. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

asshanti - jasne, ten gel pouzivaj, teraz by si mala dbat o intimnu hygienu... a ja napriklad stale nosim tangace a nejako som sa nezaujimala ci sa to moze, alebo nie... je v tom akoze nejaky problem, alebo co??? 😕 😀

anjelinka
21. júl 2009

Dobre ranko dievcata,
akurat som sa naranajkovala, zapla komp a krasny den pred nami 😀 .

asshanti
21. júl 2009

Caute babulky.

Vierka - ktosi mi vravel, ze je teraz lepsie nosit normalne gatky, ale ja tiez nosim tangace... Ved napr. dnes mam biele kratasy, tak musim tanga, nie... ??? 😵

Ja tiez akurat ranajkujem, predtym som zvykla az neskor, lebo mi rano nechutilo, ale teraz musim hned ako dojdem do prace, lebo mi je zle... Dnes ma zase napinalo, ale nastastie nezvraciam... Ktora takto vracia kazde rano, uprimne ju lutujem... Ale unavena som... Vcera som ani film nemohla dopozerat, zaspala som skor ako manzelik a to sa predtym asi nikdy nestalo... Ja som stale vsetko dopozerala do konca a on uz od polky filmu chrapal... Teraz naopak... 😉

alex
21. júl 2009

Dobré ránko kočky,

ass ja som pred tehu akurát začala opäť používať ten gel na intímnu hygienu a používam dodnes, určite je to vhodné.
No a tangá... ja som dokonca aj tehotenské videla.

vierka
21. júl 2009

anjelinka - no ja som uz dnes ranajkovala 3 krat 😀 😀 😀

asshanti - tak o takych gatkach nic neviem, ale urcite to bude pohodlnejsie ked sa mi este aj prdelka nafukne 😀 😀 😀 to by ma potom tangace riadne tlacili, ale tie asi zacnem nosit az tak na jesen, teraz v lete este vydrzim v tangacoch 😀

asshanti
21. júl 2009

Tak som kludnejsia, aj ja este v lete ostanem pri tangacoch a az ked bude chladnejsie, nasadim bavlnene gatky... Doteraz som vzdy aj v zime nosila tangace, mne je tak pohodlne... A gel na intimnu hygienu pouzivam uz dlho, asi je to ok... Je mi tak divne, nezvraciam, ale ako keby ma stale bolel zaludok... 😒

alex
21. júl 2009

ass ja mávam tiež tieto pocity...

anjelinka
21. júl 2009

Co tu neni Nellus, tak som sama medzi tehulkami, neviem, ci si nedam aj ja dovolenku 😀 😀 ...nejako som od siedmej vyhladla, a to mi manzel spravil chlieb ako pre banika so sunkou a paradajkou 😀 😀 ...idem asi do obchodu 😅

alex
21. júl 2009

anjel, no tak sa nakaz:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

asshanti
21. júl 2009

Anjelinka, Ty mas ale dobreho muzicka !!! 🙂 🙂 🙂 Aj moj je taky, nie zeby som ja jemu robila jest, ale on mne... A to este davno pred tehu... 🙂 A nesmut, o chvilu budes aj Ty tehu, verim tomu !!!

alex
21. júl 2009

ass môj je tiež taký, že on mi robí papať. Koľkokrát príde z práce z nočnej a urobí mi chlebíky vo vajíčku a ja keď vstanem, tak mám raňajky pod nosom.

alex
21. júl 2009

bolí ma zub ☹

jaspina
21. júl 2009

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Začala jsem brát Clostil, ale na folikulometrii se zjistilo, že zatím nereaguju. Nějaké folíky byly, ale všechny moc malé. Tak mě zajímá jak se to řeší dál? Zvednou asi dávku a pak? Dali vám ještě nějaké další léky, nebo se to řeší IVF? Vy jste nereagovaly na léčbu nebo jo, ale nezadařilo se..

asshanti
21. júl 2009

Jeeeeej, tak to sme sa asi vsetky dobre vydali, som rada !!! 😵 😵 😵 😵 😵

Aj ja som vcera jedla nejaky dezertik a ma pichalo v zube... Doki mi vravel, ze ked pridem nabuduce (este 2 tyzdne), tak ma posle aj k zubarovi.

Teraz ma baby v robote zavolali fajcit (ked nemame sefku, tak si prilezitostne dame), ja som vravela, ze nechcem, iba som s nimi vysla na cerstvy vzduch a akurat letel bocian, tak do mna podryvali... Ale ja som sa len sladko usmievala a prikyvovala, este vydrzim, ked doki povie, ze je vsetko ok, uz im to poviem. Ale je to tazke, lebo by som to najradsej povedala kazdemu znamemu !!!! Dnes ideme k svokrovcom vecer, povedat im to, lebo este nevedia, tak manzelik povedal, ze im mam dat vychladit sampanske... 🙂

vierka
21. júl 2009

anjelinka - Nelus je predsa na tej dovolenkeeeee 😵

no a moj keby mi mal pripravit ranajky, tak to by musel vstavat skor nez ja 😀 my si kazdy kupujeme ranajky u kazdeho v praci, ja vo svojej, on vo svojej... a cez vikendy ranajky nerobi, lebo on chodi do prace a ja nie 😀

anjelinka
21. júl 2009

jaspina, mne nedal ziadne dalsie lieky, zvysil mi davku, ale aj tak foliky nepraskli, tak povedal, ze mame ist do centra, ale nesli sme...este stale verime, ze to pride normalne...

alexiiik, dakujem za tehu virusiky, bodaj by na mna ucinkovali 😉

Baby, inak, prvykrat mi spravil desiatu po dlhej dobe,takze ho neprechvalte 😀 😀 😀 ja jemu robievam kazde rano desiaty, ale v poslednej dobe si to ulahcujem dvomi jogurtami a bananom alebo dakym inym ovocim 😀 😀

vierka
21. júl 2009

anjelinka - ja si to ulahcujem tak, ze mu dam peniaze nech si nieco kupi 😝 😀

jaspina - no pokial nebudes reagovat ani na vyzsiu davku clostilu tak ako by si mala, tak je asi velka pravdepodobnost ze ta poslu na nejake dalsie vysetrenia, alebo priamo do centra asistovanej reprodukcie - pretoze gynekolog nema take moznosti na predpisovanie liekov, ako maju v centrach...

jaspina
21. júl 2009

Dík holky..

katika82
21. júl 2009

ahojte lásky,
no tak mne je už dnes lepšie aj včera to po tom vygrcaní prešlo,

assanti tak ja viem čo to je ked ti je zle ja som grciavala pravidelne každé ráno do konca 12tt baby tu o tom vedia dokonca mi to záááááááááávideli však vierka??? 😀 😀 😀

no čo s týka tých tangáčov ja som ich vypustila teraz.čítala som že beztak by sa nemali lebo prenášajú v konečníka baktérie do pošvy a teraz ked som tehu tak to už duplom nechcem ristkovať a ja som náchylná na mna sa fakt všetko nalepí takže ja eeee, tangáče vôbec. aj lekár mi to hned povedal ked mi robil prvú kultiváciu to vás ešte čaká v nejakom 20tt takže môže vám ich zakázať ale záleží na dokym.

a viem čo je to tajiť pred všetkými tehu ja som to uspešne tajila pred rodinou až do svadby, fakt nikto okrem rodičou a segry a najlepšej kamošky a svokrovcov nikto o tom nevedel.

asshanti
21. júl 2009

Ooooo Katika, to muselo byt blbe... Ja nezvraciam, len mi je tak tazko na zaludku, sem tam ma napina a je to humus... Ale co nevydrzime pre nase vytuzene dietatko, vsak...??? Tak ja tangace este v lete ponosim a potom uz klasika. Vecer ideme ku svokrovcom pochvalit sa, zatial to vedia len moji rodicia a najlepsia kamoska, este nejaky ten tyzden - dva to vydrzim... A tiez sefka, prisla na to vcera sama. Pytala sa, ze kedy ideme na tu dovolenku, lebo sme planovali koncom augusta k moru a ja ze nikam nepojdeme a ona sa len usmiala, ze neda sa uz...??? Tak som jej prikyvla, potesila sa. Ale ostatnym az neskor.

sarafortuna
21. júl 2009

Ahojte.
Ja sa "nachádzam" v inej téme... no z našej témy som už chytala depku a tak som si pozrela tú vašu a aj Tehulky s PCO a hneď sa mi lepšie dýcha... Joooj, vôbec vás nepoznám no teším sa s vami, som sa smiala od ucha k uchu keď ste tu opisovali nájdenie //. 🙂 🙂 🙂
Ja mám zatiaĺ poďľa symptómov "light PCO 🙂 " - dosť nepravidelný cyklus, diagnoza na základe sono - preto verím, že možno Zázrak príde ak mu trošku pomôžeme /minulý mesiac mám pocti že bola aj ovu/. Tehulky, chcem vas pootravovať a spýtať sa, že či ste vedeli, že máte v tom čase Ovuláciu, či ste sa milovali plánovane 😉 , alebo to všetko prišlo v konečnom dôsledku samo /samozrejme, s nejakými liekmi/.
Mám pocit, že som velmi naivná ak si myslím, že si s tým /s PCO/ poradím sama bez liekov /zatiaĺ neberiem nič, iba Agnucaston - budúci týžden idem k Dr. a rozhodneME ako ďalej/ - snažím sa schudnúť, beriem bylinkové extrakty, vit. E... Je to veeeeľmi naivné???... úprimne! 🙂
Robili a užívali ste aj niečo iné okrem liekov od Dr.?

Držím všetkým palce... fakt sa úprimne teším s vami...musí to byť krásny pocit, nájsť tam po toľkých sklamaniach 2// 😀 😀
ahojte

anjelinka
22. júl 2009

Cauteee, tu este nikto nepracuje? 😉 😉

asshanti
22. júl 2009

Dobre ranko dievcence.

Sarafortuna - ja nie som velmi ukazkovy priklad asi, o babo sme sa snazili cca pol roka prirodzenou cestou, brali sme iba vitaminiky, ale to teraz na konci nejake 2-3 mesiace, inak nic. Moj doktor mi nasadil Clostilbegyt, ten som brala 5 dni, zhruba mi povedal kedy si mame dat pauzu, lebo ze spermie zreju 4 dni, tak aby boli cerstve a potom vravel, ze sa mame snazit co najviac, tak sme sa milovali asi kazdy den, teda dost casto... 🙂 Ale nejako sme to neprehanali... 😉 Potom som sa zaregistrovala tuna, tiez chytala mindraky, jede vecer dokonca zachvat placu, len ma zlata anjelinka ukludnovala... A baby ma furt presviedcali, aby som si urobila test, lebo mi to meskalo uz asi cez 2 tyzdne. Lenze ja som sa necitila tehu a menzes mi zvykne meskat v pohode aj cez 3 tyzdne, tak som testovanie odkladala. Az ma baby do toho uplne dotlacili, za co som im velmi vdacna !!! Urobila som si test a boli tam (tie 2 ciarky vytuzene !!!) a na druhy den mi doktor potvrdil, ze som v 6. tyzdni. 😵 😵 Takze ja som to mala asi, teda urcite lahsie ako vsetky ostatne, my sme nic nepodstupovali, iba som castejsie chodila na ultrazvuk, kde sme sledovali folikuly... Drzim palceky vsetkym !!! 🙂 🙂 🙂

katika82
22. júl 2009

ahoj sarafortuna - no tak ak si čítala môj príspevok niekde v starších stranách tak určite vieš ako sa podrailo otehotnieť mne.
mám to aj v albume napísané pri fotkách tak si myslím že vôbec nemusíš strácať nádej.
z prírodnných čo môžeme poradiť asi všetky tu tak určite femi kvapky od valovička, však babule

vierka
22. júl 2009

ahojte babulky... 😀

idem si tusim dat studenu maskrtku, ved v kancli mam uz skoro 30 stupnov 😅 😀

anjelinka
22. júl 2009

ahojteeee,
ashantinka mas krasnu fotocku 😉 😉 😉 . potom nam hod aj nejake tehulkovske do albumiku...

katika, uplne suhlasim, kopec penazi som vysolila za drahe bylinkove tinktury a neviem co este a pritom Femi som neskusila a su z nich asi najlepsie.

viecoka...daj si, mas dovolene 😉 😉

asshanti
22. júl 2009

Dik anjelinka !!! To bolo na svadobnej ceste v Tunise, ked som este bola blond a stihla... 😵 😵 😵 Uz sa neviem dockat kedy mi manzel donesie kebab alebo hamburger, mam neskutocnu chut...!!! 😀 😀 😀

anjelinka
22. júl 2009

dnes som taka kecania chtiva a vy ste take leniveeeee 😠 😠 😠 😀 😀

vierocka, som ti skomolila meno v predchadzajucom prispveku, prepac 😉

anjelinka
22. júl 2009

asshanti, ale prosim ta, urcite si stihlejsia ako ja 😉 😉 , moje vahove cislo uz nie je publikovatelne 😀 😀 ...a len pekne papkaj, tehulky nesmu byt hladne...ale taky kebab by som si dala aj ja popravde...si mi chut spravila, neviem, ci si neodbehnem kupit na obed, blizko pri robote to robia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre