Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
29. júl 2009

mna stve, ze mi muz nevola, mohol by sa ozvat, kedy pride, lebo ma asi trepne, ked povie, ze okolo piatej 🙄 🙄

alex
29. júl 2009

no ja som zvedavá, či môjho muža napadne prísť pre mňa samého od seba.

anjelinka
29. júl 2009

tak teraz je buduci otecko urcite velmi starostlivy...inak citam v snazilkach, ze silwi chce druhe mimi?jeeej 😅

asshanti
29. júl 2009

Nooo, ja to mam poriesene tak, ze raz si beriem nase auto a ked ho potrebuje manzel, tak si beriem otcovo... 😵 Som mu vravela, ze predsa nebudem cestovat s jeho babatkom po autobusoch... 😉

alex
29. júl 2009

no júnovečky už plánujú druhé kolo 😉

alex
29. júl 2009

Mužík je starostlivý ako vždy, keď ide do obchodu tak mi volá, čo si prosím, nosí mi raňajky.
Ale aj hnevá niekedy 😠

anjelinka
29. júl 2009

ass, spravne...a vy byvate s rodicmi? alebo ako? ci mas blizko k auticku otcovmu?

alex, to je normalne vsade, kazdy sa pohada, potom udobri, o tom je zivot, si neviem predstavit, zeby som sa s muzom nikdy preventivne nepohadala 😀

alex
29. júl 2009

tak tak 😀

asshanti
29. júl 2009

anjelinka, ano, byvame s mojimi rodicmi v rodinnom dome.

Inac, zjedla som taku kapustovu polievku s klobasou a mala som taku hnacku (sorry...), ako nikdy v zivote, este teraz je mi blbo, fuuuuuuuuuuuj.... 😝 😝 😝

snecka
29. júl 2009

Myslite na mna zajtra prosííííím ☹ 😔

alex
29. júl 2009

sneci držím mooooc prsty! 😔

asshanti
29. júl 2009

Snecka, drzim silno prsteky, nech Vam to vyjde !!! Myslime vsetky na Teba !!! 😔 😔 😔

vierka
29. júl 2009

nelie - ja som sa tiez hned zlakla, ze o sebe tvrdis ze si čudná 😀 to by som s tebou hadam prvy krat nesuhlasila 😀

no konecne som to videjko videla aj ja a je chutne 😀

sneci - zajtra budem na teba mysliet najviac na svete, srz sa mojenko!!!

baby, ja zajtra pridem do prace a na kona trochu neskor, idem na poradnu rano...

nellie_
autor
30. júl 2009

ahojte, dobre ranečko 😵 😵 😵 😵

snecinka myslim na teba celou svojou dusou.....verim ze to dobre dopadne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vieri - my si ta tu počkame 😉

fíha ze Silwi uz planuje druhe mimi, ved len kedy vycikala // - to straaaaaaasne rychlo leti 😅

asshanti
30. júl 2009

Dobre rano... Mne je dnes od prebudenia zle na zaludku, nezvraciam, len ma boli zaludok... A som unavena, ale straaaaaaaaaaaaasne... Uz som sa aj najedla, ale nepomaha... 😝 😝 😝

nellie_
autor
30. júl 2009

assh zeby zacali ranne nevolnosti?? 😅 😅

asshanti
30. júl 2009

Ja Ti neviem nellie, dufam, ze nie... 😒 😒 😒 Len mam taku tazobu na zaludku a celkovo som unavena... 😕

nellie_
autor
30. júl 2009

neboj, ved ono to prejde 😉 no tak mas tehulkovske priznaky.. 😉
A teraz si v praci???

alex
30. júl 2009

ahojte babule 🙂

sneci silno, silno na teba myslím!!! 🙂

asshanti
30. júl 2009

hej nellie, v praci... Ale nemame cely tyzden sefku, tak sa len tak poflakujem, este som nic neurobila a asi ani neurobim... Uz keby som bola doma a mohla si lahnut... 😔

alex
30. júl 2009

ass, ja som tiež bývala veľmi unavená, ale už ma to prešlo. Chytí ma to tak poobede okolo druhej, ale už nechodím spinkať, keď prídem domov z práce.

katika82
30. júl 2009

dobré ránko babulky??

juj tak ja som len pred hodinkou zišla dole, super bolo behali nám tam kamzíky tak sme ich fotili normálne skoro až k nám prišli bola to mama s troma malými také krásne boli.

urobili sme si s drahým večer a o desiatej sme posmali ako medvede

juj ja sa táák teším na tie tri dni voľna, nehovorím že v práci sa nejak narobím musím sa priznať že tento týžden som poriadne ani krížom slamy nepreložila. lebo zaúčam novú vedúcu takže všetko dávam robiť jej aby sa to naučila a ja sa len na nu kukám či to robí dobre

ass- mojko ja presne viem ako ti je ani si nechcem pomyslieť na to čo som ja zažívala prvé tri mesiace a to sa hovorí že vraj je to z časti dedičné že ak tvojej mamine nebývalo zle tak ani tebe nebude. ale u mna to bol presný opak.mamina hovorila že jejzle nebolo ani raz ani pri mne ani pri segre.ale zasa čakala baby.a ja chllapca 😀

anjelinka
30. júl 2009

ahojte, dnes som akosik bez nalady, neviem, uz chcem mat dovcu...

snecuska, myslim na teba, daj nam potom vediet, vysielame ti pozitivnu energiu...

je mi zle od rana, strasne bolesti od rana v podbrusku, priam krce a kopec bieleho vodnateho hlienu, tak neviem, ci ovulka, alebo sa moje telo zblaznilo. teplotovo to vyzera naprd. 😠

katika82
30. júl 2009

anjelka na teplotu sa nespoliehaj mne blbla tak až som sa na to vykašlala. mne ukazovala ovu uplne iné dni a vlastne ani nebola podľa ultrazvuku. a podla toho kedy som otehotnela osm mala ovu tesne po mrške a ked som už vedela že som tehu vôbec som nemala teploty nejaké vysoké ako som vždy čakala

snecka zlatko myslím na teba už aby si nám dala vedieť dobrú správičku

asshanti
30. júl 2009

juuuj anjelinka... Aj mam dnes zly den a som taka unavena, ze neviem ako to tu este vydrzim... Ale hlavne, ze nezvraciam, myslim si, ze som na tom este celkom dobre... A na snecku myslim, uz od vcera, dufam, ze to dobre dopadne !!! 😵 😵 😵

anjelinka
30. júl 2009

katka, ved vies, napriklad ja viem, ze som v minulosti neovulovala, resp. proste moje telo nevysielalo ziadne signaly, ziaden hlien, nic, ale proste co som poctivo brala dva mesiace femiho, bo tento mesiac na to kaslem, som neporiadna, tak som proste citila, ze sa uzdravujem, neviem, ako to napisat, ale proste aj mrchu som mala taku, ako treba, nielen pseudo ako je pri anovulakoch, ze len spinenie, ale normal krvacanie, brucho v strede cyklu bolelo, hlien, aj teploty boli posledne dva mesiace ako ovu, ale tento sa to blazni...si poviem na jednej strane, ze kaslem na teplotu, sa moze mylit, ale zeby ja som bola ta jedna ku tisic, ze mam cudny graf a ovulujem...tomu neverim 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
30. júl 2009

ass, vidis ako to je, niektora zena neciti, ze je tehu, ziadne grcanie, nic a niekto si to "vyzerie" za ostatnych 😅 😅 😅 , hnusne som to napisala, ale tak to je jak pri mrche, mala som spoluziacku, ktora kazdy mesiac musela odist z vyucovania, lebo umierala priam, dva dni ani v skole nebola, a druhe ani nevedeli, ze ju maju...

asshanti
30. júl 2009

Vidite, co my zeny musime vytrpiet... 🤐 🤐 🤐 Katika, bud rada, ze to bude chalan !!! Ale vydrzime to !!! 😵

nellie_
autor
30. júl 2009

anjelik ved popisujes uplne predovulacne stavy... a ten tvoj grafik sa teraz pekne drzi dole a podla mna zajtra, pozajtra sa isto vyhupne ovulkovo hore... 😉
takze pekne sa snazilkovat a nohy hore potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no nech nie je tehu nevolnost dedicna, lebo ma vystrie, mojej mamine bolo zle celych 9 mesiacov pri mne...pribrala iba 3,5 kg za cele tehotenstvo a ja som mala 4,05 kg 😀 😀 😀 😀 😀
a mamina vracala aj pocas celeho pôrodu, ze nevedela ci ma tlacit alebo grcat... 😅
takze ja verim, ze to dedicne nie je 😀 😀 😀 😀 lebo si mozem rovno dat postel na zachod 😀 😀

anjelinka
30. júl 2009

nellusik, cosi, teraz nebude sanca, muz uz od vcera oslavuje narodky furt s dakym inym a v sobotu mame pozvanych 18 ludi, ale pri manzelovi to bude aj 25 😀 ...chysta sa varit gulas pomaly v dvoch kotloch..grilovat asi 3 kg masa...proste...uz mi naordinoval nakupy, pecenie a podobne 🙄 🙄 🙄 ...takze skorej mrcha bude ako snazenie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre