Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
28. aug 2009

ja som pred chvilou citila kopat miminkooooo!!! ale uz tak normalne, ziane simorenie... som mala ruku na brusku a zrazu bum-bum a som normalne na ruke citila ako koploooooooooo!!! 😀 😀 😀

asshanti
28. aug 2009

tak dufam, ze je vsetko v poriadku, hoci som ho tentokrat nevidela... ale nekrvacam, ani nic podobne, tak by to malo byt ok. aj zle mi je ako vzdy, normalka... 🙂 🙂 🙂 akurat jem chlebik s maslom a paradajkou, tak sa moj rozbureny zaludok trosku ukludnuje... nemam teraz chut ani na salamy, ani na syry, ani nic, a to som si myslela, ze jak sa ja budem prejedat... 😀 😀 😀 predtym som polievky velmi nemusela a teraz ich zboznujem, lahodia mojmu zaludku... drahy isiel s mojim otcom a kolegom na chatu cistit chodnik, co ma polovnicky a odniest zvieratkam papat, tak som aj celkom rada, aspon si oddychnem, lebo som nejaka grogy...

vierka
28. aug 2009

urcite je vsetko v poriadku, ja ho tiez nevidim na kazdej poradni, len na kazdej druhej, ale urcite je v poriadku... nekrvacas, nespinim, mas len tie hnusne nevolnosti, takze je vsetko dobre 😉

aj ja som bez manza, tak som chcela len tak vegetiti pri telke, ale zakodovali mi satelit, tak zhanam na nete kluce aby som mohla pozerat film 😅

asshanti
28. aug 2009

vieri, waw !!! super, velmi sa tesim s Tebou a uz sa toho neviem dockat !!! 😵 😵 😵 😵 😵

teraz volal drahy, uz je aj na posede a ze o tyzden, ci vlastne v utorok, kedze je volno, som tam s nim na chate aj s nasim synom... 😎 😎 😎 😎 😎 ale ja sa urcite nepojdem niekde hodinu alebo viacej natriasat v dzipe po lese a potom na chatu, toto riskovat nebudem...

nellie_
autor
30. aug 2009

hii my sme na tretej strane... 😨 😨 😨

vierka
31. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

vy ste asi vsetky v praci, ja tu dnes s vami moc nebudem, lebo mam povinnu dovolenku - takze musim byt doma aj keby som nechcela 😀 ale ja chcem 😝 😀
pojdem do TT, ideme s krsniatkom do kina 😀 tak sa tesim - trochu kulturneho programu nezaskodi 😀 😀 😀
no a potom ideme dat s mangelom konecneeeeeenavrhnut tu komodu do detskej izby aked mi zavolaju super cenu tak to rovno aj telefonicky potvrdime, ze to tak moze byt 😀 a vyzera to tak, ze asi ame rovno spravit aj skrinu 😀

nellie_
autor
31. aug 2009

dobre ranko... 🙂 🙂 🙂

joj no ty musis riadne trpiet s takou povinnou dovolenkou 😀 😀 😀 😀
ale treba, len si oddychni a take kino to je super program 😉

ja sa vam idem pochvalit... v sobotu sme si kupili v NAY - chladnicku, pračku, umyvacku riadu, vstavanu elektricku trubu a plynovu varnu dosku 😎 😎 😎 tak sa vytesujem jak maly jojo 😀 😀 😀

alex
31. aug 2009

ahojte, aj ja by som rada nútenú dovolenku, ale nemám ☹ Nejako to tu dnes zvládnem, no.

Nelie gratulujem k nákupom 🙂

nellie_
autor
31. aug 2009

u nas je tu dnes vo firme 3 a pol človeka, vsetko dovolenkuje.... 😅 😅
a mame tu rosambo... dole na chodbe je myš... 😨 😨 😨 😨 😨
to sa tu este nestalo a chuda upratovacka dostala zachvat ked si s nou potykala... to tu bolo škrekuuuuuuuuuuu.... ja sa teraz bojim aj na chodbu vyjst.. nenavidim myši 😖 😖 😖

alex
31. aug 2009

nellie no my sme tu traja. Ja, kolegyňa a jeden technik.

asshanti
31. aug 2009

ahojte kocky,

ja mam dnes dovolenku, lebo mi este ostava asi 17 dni a do konca roka by bolo dobre to vycerpat, lebo potom pojdem na matersku... tak aspon povegetim doma... 😵 😵 😵
rano mi manzelik spravil vynikajucu rybaciu natierku, dali sme si s cerstvym pecivom a cajikom...mnam
potom dosiel svagor s detmi, tak sme si dali kavu a sladke a slane, tak sme posedeli a pokecali, takze som este nic nespravila... tak idem dat aspon raz do pracky a zehlit...

asshanti
31. aug 2009

haloooooooooo.... kde ste kto...???

no baby, cely vikend nic a dnes, no no no.... nellie, ze na tretej strane ??? hruuuuza.... 😢 😢 😢

vierka
31. aug 2009

ahojte babulky 😀

nelie - ved ja tiez hovorim, takto ma nutit 😀 😀 😀 tehotnu takto psychicky tyrat a nechavat ju doma 😀 😀 😀
ale ty si este asi v praci, ci akcia "likvidacia mysi" prebehla uspesne a trufla si si vyjst na chodnu a ist domov??? 😅 😀 ja by som asi naveky zostala v praci kym by mi neukazali jej mrtve telo na lopatke 😀 😀 😀
no a k nakupom blahozelam, urcite sa mas comu tesit 😀

no dneska kino super, rozpravocka Hore ma aj miestami rozplakala, lebo to bolo take smutne, ale inak to bolo krasne... a este pred rozpravockou davali ten kratky animovany film kde ti bociani nosia tie babatka a steniatka a tak tam kde to patri a ja tak na krsniatko uplne vytesena "Ahaaaaa, ako krasne nosia bociany deticky mamickam" a ona len tak na mna pozrela 😕 😅 az potom som pochopila, ze to bolo prave moje krsna, ktore mi pred nedavnom ukazovalo plastovym nozikom co ma na plastelinu ako ujo doktor vybera babatka z bruska 😀 😀 😀 no hold, uz mi asi na bocianov neskoci 😀 😝

a my sme si davali dneska vypocitat cenu na krasnu komodu a skrinu - kombinacia vanilka - orech, tak v stredu by nam mali zavolat cenu a ked to bude nieco znesitelne, tak to budeme mat o 3 tyzdne doma 😀 😀 😀

asshanti
31. aug 2009

vierka, tak aspon Ty si dosla, lebo vsetky to tu dnes flakaju... 😒 😒 😒 pekny dnik si mala !!! ta komoda v kombinacii vanilka - orech znie zaujimavo, potom sfot, nech sa potesime... 😵 😵 😵 aj my uz pomaly uvazujeme o detskej izbicke, teraz nam vymenia okna, potom sa vymaluje, vsetko stare z tej izby pojde prec a postupne bude treba pokupit nove veci. ja som tiez najprv za komodu na vecicky pre babatko, ale manzel ze rovno detsku izbu, ale ja si myslim, ze az neskor, ked babo vyrastie, teraz mu bude stacit komodka, taka vacsia a na niektore veci aj prebalovaci pultik, lebo chcem taky dreveny zasuvkovy. tak uvidime...
ja som akurat dovecerala kurca s ryzou a cucoriedkovym kompotom, ze ma vela zeleza, tak treba... 😉 manzelik isiel na nocnu, tak budem zasa hajat sama... 😒 ale nevadi, idem do sprchy, docitam casopis a potom na telku, aj tak som po desiatej uz unavena... a vcera sa mi urobil na per herpes... a to v sobotu ideme na svadbu... tak som nestastna... ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 dufam, ze ho preliecim a zmizne...

katika82
1. sep 2009

dobré ránko maminy,a snažilky

juj včera som na vás nemala akosi čas, boli sme pri zemiakoch. zbierala som aj ja ale asi tak že som kolenkovala v rade a zbierala takže som večer lahla a zaspala ani neviem ako unavená ako kôn. strarká moja že čo že ona ešte dva dni pred pôrodom maminy chodila s košíkmi ked sa kopalo a preto žije, že sme fajnovky a tak.

mamina ju hned zrušila že to bola iná doba 😀

ja idem dnes oddychovať po včerajšku trošku si upracem niečo uvarím drahý išiel so svokrom do hory na drevo chystať tak mám veget až večer pojdem ku svokrovcov za ním a zajtra ráno na hematologiu a potom o tretej k lekárovi kuknúť sa ako sa má náš drobček.

inak baby chcela som sa opýtať tie kufríky tehu dáva teraz už každý lekár či iba niektorí ????

vierka
1. sep 2009

caute babule 😀

ja som dneska sama doma a nemam co robit, ani do TT sa dnes nechystam, tak budem len tak doma sa povalovat, pripadne pojdem kamoske na kavicku 😀

ass - no my sme mali volnu izbu co bola len vymalovana a kupili sme do nej koberec - mame tu len comp v nej... my sme chceli tiez najprv len komodu, ved to by stacilo, to babo nebude mat tak vela veci aby to nestacilo, ale rozhodli sme sa dat spravit aj skrinu, lebo ked uz bude babo same v detskej, ja budem stale na materskej a z toho rodicovskeho prispevku potom nieco kupovat bude velmi, velmi, velmi tazko... ak teraz kupime tu komodu aj skrinu, potom pocase postel, nejaky stolik, stolicku a je detske hotova 😀 potom vam to jasne ze odfotim, ako vyzera komplet detska aj s nabytkom 😉
ja budem mat len taky ten prebalovaci pult, tak ja si ho len tak polozim kam bude treba 😀

katika - tak to si mala namahajuci dnik, maminka ma pravdu, vtedy bola ina doba, teraz len ty pekne uz davaj na seba pozor a nic nevymyslaj 😉

nellie_
autor
1. sep 2009

ahojte koťuhy 😎 😎 😎

joj ako sme sa prave s drahym dotlačili... dali sme si praženičku uz som to nejedla dobre dlho 😀 😀 😀
trpim ako kôn dneska mam dostat mrchu a priserne ma boli brucho uz od piatku, o krizoch ani nehovorim 😖
ale to uz vy tehule ani neviete co je 😀 😀 😀

vierka
1. sep 2009

nelie - ja ze tym dotlacenim myslis nieco ine 😝 😀 ale ty len o jedle, uz si skoro ako ja 😀 😵
no veru, ja uz ani neviem co je to mrcha, vies ake je to paraaaaaadne 😀 ale potom zase to navyknutie na nu bude hrozneeeee 😖

nellie_
autor
1. sep 2009

ozaj len tak nech ste v obraze, dnes som testovala, lebo som mala take vseliake priznaky tento cyklus, ale vedela som ze by to musel byt coperfield.. ale bola sranda testovat druhy krat v tomto roku... 😀
samozrejme biely ako sneh....
no nič tento cyklus si dame na plodeni zaležať 😎 😎 😎 😀 😀 😀

anjelinka
1. sep 2009

Ahojky dievcata,

konecne sa hlasim. V robote je perno, navyse zajtra nastupuje nova baba, takze ju budeme zaucat, ale je taka v pohode...ale ako vidim, tak tak skoro sa na kona zasa nedostanem. Trochenzi trpim abstakmi.
Pojdeme asi s muzom niekam na vylet, preraba jednu izbu, dufam, ze to skoro dokonci a niekam ma dotrepe 😀 .

nellik mooooj, to ma mrzi 😖 , sem tam som kuk tvoj grafik, tak som si aj myslela, ze reku, bolo by to krasne, keby to vyslo...a teplota sa ako dnes drzi? cmuuuuk...

vierka, ake mas myslienky 😀 😀 😀

anjelinka
1. sep 2009

Nellik, citam v grafoch, ze dosla mrchana 🙄 🙄 🙄 , skoda...

Ja tento cyklus by som chcela zacat poctivo merat, ale akosi sa neviem dokopat 😀

nellie_
autor
1. sep 2009

Anjelik ahoooj 🙂 🙂
no veru, dosla mrchana, ale som rada, lebo keby vidis ako vypadam - takyto ksicht som nemala ani v puberte 😠 😠 😠 normalne sa lakam sama seba 😀

no ja v merani pokracujem tiez, a dufam ze sa nam podari riadne plodit tento cyklus a ze ovu bude max. do 20DC, takyto dlhy cyklus uz nechcem.. 😠 😠 😠

vierka
1. sep 2009

anjelinka - ja??? samozrejme ze jedine na jedlo ja myslim 😀 😀 😀 😝 mangelovi preto hovorim slahacka, broskynka, reznik a tak 😀 😀 😀
aj ty od zajtra zaucas novu babu??? aj ja 😅 no ja som ju este nevidela, tak som zvedava kto to bude a ako budem zvladat popri nej aj konikovat aby som neupadla v praci do podozrenia, ze co robim "cele" dni 😀

nelie - dosla mrcha? ale nevadi, ved ovulka bola, cyklus dlhy jak slak... aj zacnes uzivat tie femi kvapky???

nellie_
autor
1. sep 2009

vieri jasne ze ich zacinam uzivat... uz mam v sebe prvu davku 😀
uz nejdem riskovat zasa taky ultra mega dlhy cyklus... ale aj tak pri nom bolo super, ze to nebol anovulak 😎 😎
ale si zoberte, keby nemeram tak uz by mi to cele doktorka rozhasila vyvolavačkou... 😅

takze uz aj ty ides zaucat novu "vierku" 😀 😀
no inak to keby ja idem zaucat tak ja by som asi aj do konikovania musela aby chapali ze co robim pocas dna... 😀 😀 😀 😀

vierka
1. sep 2009

tak uz mas v sebe prvu davku, no super 😉 len tak dalej, pekne na to nezabudat, nech zase nemas cyklus cele veky 😉
no idem, ale kto vie co to bude za"vierku", zevraj je to nejaka mlada zaba, tak mi bude pekne aj vykat 😀 😀 😀

nellie_
autor
1. sep 2009

ano nech ti vyka... barsaka frkaňa 😀 😀 😀

joj, maminka prave dopiekla kakaove štrudle..ako to tu rozvoniava 😎 😎 pojdem sa zasa riadne natlačiť 😀

asshanti
1. sep 2009

ahojte dievcata,

mne sa ani zajtra do prace nechce, som si nejako zvykla za tie 4 dni... a prisla som na to, ze ked dlhsie spim, tak nestiham mat ranne tazkosti, uz ma nenapina... dnes som sice vela nespala, tak ma aj zo dvakrat naplo, ale to bolo vsetko, od soboty pohoda, uvidime ako bude zajtra rano...
manzelik dosiel z nocnej, urobil mnam mnam ranajky - poopekal telacie parky a slaninku, spravil mi cajik, takze som vstala na hotove... 😵 😵 😵 potom sme kukli spolu telku v posteli, ja som si aj citala, potom sme dorobili babatku nejake tie uska, ocka, nosik... 😀 😀 😀 😀 😀 takze taky prijemny den... 😵 😵 😵 teraz sa pripravuje do lesa na chatu, ide so svojim, aj s mojim otcom, ostavaju na noc, dojdu zajtra poobede. ja som dala do pracky a este povegetim v posteli, lebo sa mi nic nechce... potom si oholim nohy, vyzehlim nieco na seba do prace a budem lezat a citat, od nedele citam uz treti casopis (ale take 200 stranove)...

vierka
1. sep 2009

nelie - no ved to... kazde rano pride a povie "dobre ranko, som si dovolila pre vas priniest tento orechovy kolacik a spravim vam ak kavicku" 😀 😀 😀 mi bude pekne dzobat z ruky 😝 😀 alebo zeby ja jej 😀 😀 😀 😅

no tak ja sa idem obliect a idem na tie kakaove strudle 😝 😀

alex
1. sep 2009

Ahojte babule, ja som dnes sama doma, manželík pracuje, svokrovci boli doteraz preč, tak som si v kľude poupratovala. Teraz čakám, či sa mi ozve kamoška a niekam vybehneme von.

anjelinka
1. sep 2009

A som tu spat...

ahojky alexik, ashantik 😉

Nell, ja tiez slaham do seba Femiho, samozrejme bez lyzicky, len tak od oka 😀 😀 😀 ...dufam, ze nam pomoze k cielu...

vierka, no, ona je starsia odo mna o par rokov, prisla na miesto kolegu, ktory odisiel, uvidime...snad budeme dobra partia...ale potom ostaneme len my dve, lebo ta kolegynka, co caka babo pojde na matersku, ona sice robi len doobeda, je na 55% uvazku, ale bude mi za nou veeeeelmi smutno...sme sa velmi zblizili 😔 😔 ...

moj muz ma mal dnes zobrat na vylet, ale vyprdkal sa na mna, este stale hrabe tu elektriku v izbe, som mu povedala, ci to mieni do piatej robit, ale bol ticho 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre